Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 9:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Słowiańskie wystąpienie antykościelne 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 10, 2009 17:38
Posty: 291
Post Re: Słowiańskie wystąpienie antykościelne
Crosis napisał(a):
A każdy wie, że religie się mieszają, tak jak kolory. Niestety, mają też jeszcze jedną cechę: wyżynają się nawzajem bez litości,

Nie zawsze i nie kazda...

Cytuj:
Jedyne, co nadmieniłem (uwaga specjalnie do Ciebie, Johnny) to to, że chrześcijaństwo w tym temacie nie odstaje od reszty.


No akurat monoteizmy wykazuja wieksza sklonnosc sprzyjania temu o czym napisales wyzej...

====================

r4dz10 napisał(a):
tylko w tym przypadku to chrześcijaństwo narzucało przemocą swoją wiarę, a nie dzicy, biedni i nie znający moralności poganie ;)


Najwyrazniej nie wiele wiesz o owych poganach - radze poczytac chocby chrzescijanskie kroniki ich opisujace... Okaze sie ze meili wieksza moralnosc niz np. wiekszosc uwczesnych wladcow chrzescijasnkiej juz Europy, a nawet papiezy...

_________________
Świętowit widzi więcej bo ma cztery twarze... Obrazek


Cz sty 07, 2010 12:59
Zobacz profil
Post Re: Słowiańskie wystąpienie antykościelne
Reguly, tak zaznaczyłeś te cytaty, że nie bardzo wiem, komu i na co odpowiedziałeś.


Crosis


Cz sty 07, 2010 15:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 17:05
Posty: 1061
Post Re: Słowiańskie wystąpienie antykościelne
Cytuj:
Najwyrazniej nie wiele wiesz o owych poganach - radze poczytac chocby chrzescijanskie kroniki ich opisujace... Okaze sie ze meili wieksza moralnosc niz np. wiekszosc uwczesnych wladcow chrzescijasnkiej juz Europy, a nawet papiezy...

to do mnie, tak?
to była ironia ;) nie uważam pogan za dzikich i pozbawionych moralności ludzi :)

_________________
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują." - Albert Einstein


Śr sty 13, 2010 19:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 02, 2010 17:27
Posty: 10
Post Re: Słowiańskie wystąpienie antykościelne
Ludziska kochane ! O co wy się sprzeczacie ? Przecież i tak jeden drugiego nie przekona do swoich racji , a takie przekomarzanie się , nie ma żadnego sensu. Każdy człowiek ma prawo do wypowiedzenia się na dany temat i na tym koniec , bo udowadnianie drugiemu , że to właśnie ja mam rację , mija się z celem . Ja też mam swoje zdanie na temat pogaństwa i chrześcijaństwa , ale jak czytałem to co tu wypisujecie i na siebie naskakujecie , to mam strach cokolwiek napisać.


Wt lut 02, 2010 17:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL