Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 18:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkich 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 29, 2011 23:27
Posty: 153
Post Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkich
http://annadryjanska.natemat.pl/13815,c ... wszystkich

:o

Tyleeeee kasy pójdzie na zabijanie... :|

Ciekawe czy pigułki wczesnoporonne też będzie "rozdawać", bo to też antykoncepcja tylko taka "po" czyli dla tej Pani pewnie bez różnicy ...

Bo liczy się ekonomia :|

_________________
"Człowiek za każdym ra­zem myśli, że coś wytłumaczy i tyl­ko brnie dalej. "


Cz maja 10, 2012 17:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 20, 2012 22:55
Posty: 414
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Jeżeli nie będzie rozdawać pigułek wczesnoporonnych, to o zabijaniu nie ma mowy.


Cz maja 10, 2012 17:57
Zobacz profil
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Mądra kobieta. Melinda Gates, oczywiście.
Natomiast Ty, Molly, chyba nie do końca wiesz na czym polega antykoncepcja, skoro piszesz, że "Tyleeeee kasy pójdzie na zabijanie... "


Cz maja 10, 2012 18:01
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Vi to ty, na avatarze? ;>

" Co roku 100 tysięcy kobiet, które zaszło w niechcianą ciążę, umiera podczas porodu, a miliony rodzin w których kobiety nie mają kontroli nad własną płodnością, wegetują na granicy przetrwania." ten fragment naprawdę przeraża i tutaj też jest pole dla nas do działania, żeby uświadamiać i mądrze uczyć w swoich środowiskach.
Nie wiem czemu zakłada się, że skoro gimnazjaliści uprawiają seks na prawo i lewo to wszystko tez o nim wiedzą... i dlatego nie trzeba z nimi o tym rozmawiać.

" Poza tym zainwestuje w badania nad nowoczesną antykoncepcją, która nie zawierałaby hormonów, co zmieniłoby życie kobiet także w państwach rozwiniętych. " Jestem bardzo ciekawa rezultatów !:)


Cz maja 10, 2012 19:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 29, 2011 23:27
Posty: 153
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
-Vi-Feministki i inne "nawiedzone" pigułkę "po" traktują jako rodzaj antykoncepcji zapytaj , jakiejkolwiek ... Tak dla nich 72 godziny po to jeszcze antykoncepcja dla Ciebie może nie, ale dla innych tak ...

Zresztą


Bill Gates (pierwszy na liście najbogatszych ludzi świata), założyciel i główny udziałowiec Microsoftu, za pośrednictwem Fundacji Billa i Melindy Gatesów regularnie przekazuje milionowe sumy na “poprawę zdrowia reprodukcyjnego kobiet" (propagowanie antykoncepcji i środków wczesnoporonnych oraz legalizację aborcji). W 1999 roku obdarował UNFPA akcjami Microsoftu o łącznej wartości 2,2 miliarda dolarów (Mosher 2000).

Źródło: http://www.pro-life.pl/_ow/read.php?y=S ... 1_kontrola

Słowo antykoncepcja to tak na początek ...mała dawka wstrząsu ... a co robią i o czym tak głośno nie mówią to inna sprawa, ale zaraz zaczną ... pomału będą nam dawkować swoje "miłosierdzie" dla poprawy życia kobiet ...

Gdyby rozdawała kondomy to bym mogła to jeszcze pojąć, bo Aids w krajach Afrykańskich itd....ale robią jakieś badania, cholera wie co zresztą ... Ta kasa idzie na zabijanie ...

_________________
"Człowiek za każdym ra­zem myśli, że coś wytłumaczy i tyl­ko brnie dalej. "


Cz maja 10, 2012 19:17
Zobacz profil
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Molly napisał(a):

Bo liczy się ekonomia :|

Tak! Liczy się ekonomia. Dlatego nie ma mowy o refundacji antykoncepcji i tym podobnym pomysłom!
Kto chce stosować antykoncepcje prosze bardzo - niech sam z własnej kieszeni zapłaci.
Ale w żadnym razie z pieniędzy podatników!


Cz maja 10, 2012 19:20
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Margaret_ka napisał(a):
Vi to ty, na avatarze? ;>

Tak, ja :) Jakoś tak przywykłam do tego, żeby to swoje zdjęcie umieszczać w swoim profilu. Tak robiłam na innym forum, na którym kiedyś pisałam. Ale tam większość miała swoje zdjęcia. Tutaj prawie wszyscy mają jakieś avatarki, więc i ja tak zrobiłam, żeby za bardzo nie odstawać. Ale najlepiej czuję się jednak we własnej skórze, więc... ;-)


Molly napisał(a):
-Vi-Feministki i inne "nawiedzone" pigułkę "po" traktują jako rodzaj antykoncepcji zapytaj , jakiejkolwiek ... Tak dla nich 72 godziny po to jeszcze antykoncepcja dla Ciebie może nie, ale dla innych tak ...

Dla mnie też :) Ja z tych "nawiedzonych" ;-) Nie mam nic przeciwko zastosowaniu takich tabletek, jeśli jest taka konieczność.

Molly napisał(a):
Bill Gates (pierwszy na liście najbogatszych ludzi świata), założyciel i główny udziałowiec Microsoftu, za pośrednictwem Fundacji Billa i Melindy Gatesów regularnie przekazuje milionowe sumy na “poprawę zdrowia reprodukcyjnego kobiet" (propagowanie antykoncepcji i środków wczesnoporonnych oraz legalizację aborcji). W 1999 roku obdarował UNFPA akcjami Microsoftu o łącznej wartości 2,2 miliarda dolarów (Mosher 2000).

Popieram.
A własne pieniądze niech przeznacza na to, na co uważa za stosowne.


Cz maja 10, 2012 19:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 29, 2011 23:27
Posty: 153
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Molly napisał(a):
-Vi-Feministki i inne "nawiedzone" pigułkę "po" traktują jako rodzaj antykoncepcji zapytaj , jakiejkolwiek ... Tak dla nich 72 godziny po to jeszcze antykoncepcja dla Ciebie może nie, ale dla innych tak ...
-Vi- napisał(a):
Dla mnie też :) Ja z tych "nawiedzonych" ;-) Nie mam nic przeciwko zastosowaniu takich tabletek, jeśli jest taka konieczność.


Napisałaś ,że nie wiem na czym polega antykoncepcja ,a teraz piszesz że pigułki wczesnoporonne traktujesz jako antykoncepcje , czyli nie myliłam się i wiem na czym ona polega...m.in zabijaniu ... Tylko takim humanitarniejszym bo mieścimy się w 72 godzinach ...śmiech na sali ...

-Vi- napisał(a):
A własne pieniądze niech przeznacza na to, na co uważa za stosowne.


stosowne? Zabijanie jest stosowne ? Nie ma przyzwolenia i nie będzie ...Ma kase to mu wolno , bo to jego pieniądze...Nieprawda
Jak ja zabije ojca to powiem " mój ojciec, moja spluwa, a ojciec się zgodził" Nie , nie i jeszcze raz Nie ! ! !

_________________
"Człowiek za każdym ra­zem myśli, że coś wytłumaczy i tyl­ko brnie dalej. "


Cz maja 10, 2012 19:53
Zobacz profil
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
W artykule i w dyskusji nie było mowy o zabijaniu ludzi, tylko o antykoncepcji i ew. usunięciu ciąży.
A jeśli chcesz sobie podyskutować na temat aborcji, to są już odpowiednie wątki. Kolejny chyba niepotrzebny.


Cz maja 10, 2012 19:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 20, 2012 22:55
Posty: 414
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Jak zwykle to samo - antykoncepcja jest taka be! A jakoś fragmenty tekstu o umieraniu kobiet przy porodzie oraz umieraniu noworodków nie robią widzę wrażenia...Może by tak wreszcie zająć się tymi, którzy juz są na świecie?


Cz maja 10, 2012 20:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 29, 2011 23:27
Posty: 153
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
-Vi- napisał(a):
W artykule i w dyskusji nie było mowy o zabijaniu ludzi, tylko o antykoncepcji i ew. usunięciu ciąży.


"I ew. usunięciu ciąży" ... a to nie jest zbijanie ludzi? A jak to się nazywa ? Jaką masz na to ładną nazwę zastępczą ... Może, pozbycie się problemu?

-Vi- napisał(a):
A jeśli chcesz sobie podyskutować na temat aborcji, to są już odpowiednie wątki. Kolejny chyba niepotrzebny.


Nie, nie chcę sobie podyskutować, bo z każdym kolejnym zdaniem się kompromitujesz i brak Ci logicznego formułowania zdań ,stąd ew. dyskusja była by nieco męcząca... Ale jak mądrą kobietą nazywasz osobę która postanowiła sobie za cel życiowy wymordować jak najwięcej nienarodzonych dzieci to gratuluję ...

_________________
"Człowiek za każdym ra­zem myśli, że coś wytłumaczy i tyl­ko brnie dalej. "


Cz maja 10, 2012 20:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 20, 2012 22:55
Posty: 414
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Molly - antykoncepcja to nie jest to samo co środki wczesnoporonne! To, że wiele kobiet tak je czasem stosuje czy za takie je uważa ( z całym szacunkiem dla Vi, którą bardzo lubię, więc proszę mi jej tutaj nie obrażać bo akurat logicznych argumentów jej nigdy nie brakuje) nie oznacza, że tak jest...gdyby antykoncepcja, tabletki antykoncepcyjne, służyły zabijaniu, po co byłyby owe osławione tabletki 72 po?


Cz maja 10, 2012 20:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 21, 2012 12:13
Posty: 420
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Molly, brakuje ci bazowej wiedzy z medycyny...
Środki antykoncepcyjne, to środki nie dopuszczające do złączenia jajeczka z plemnikiem, blokując owulację.
jest to również stosowane do leczenia hormonalnego.
Kiedyś istniały jeszcze środki antykoncepcyjne połączone z wczesnoporonnymi, ale już ich się nie sprzedaje.
I ostatnie grupy to tabletki wczesnoporonne i poronne, które stosuje się po zajściu i to one zabijają.
Same środki antykoncepcyjne nie mają co zabić, bo nie pozwalają by do owego "życia" doszło.

doucz się zanim zaczniesz obrażać współforumowiczów

_________________
"The weak shall perish, the strong shall triumph. Prevail over my sword, and I shall grant it to thee. For honor..., let us fight"


Cz maja 10, 2012 20:17
Zobacz profil
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
Molly napisał(a):
"I ew. usunięciu ciąży" ... a to nie jest zbijanie ludzi? A jak to się nazywa ? Jaką masz na to ładną nazwę zastępczą ... Może, pozbycie się problemu?

Nazwę zastępczą dla "usunięcie ciąży"? Aborcja, oczywiście. I nie, nie jest to dla mnie zabijanie ludzi.

Molly napisał(a):
Nie, nie chcę sobie podyskutować, bo z każdym kolejnym zdaniem się kompromitujesz i brak Ci logicznego formułowania zdań ,stąd ew. dyskusja była by nieco męcząca... Ale jak mądrą kobietą nazywasz osobę która postanowiła sobie za cel życiowy wymordować jak najwięcej nienarodzonych dzieci to gratuluję ...

Jak na razie to Ty się kompromitujesz swoimi wypowiedziami. I to nie pierwszy raz zresztą.

Poza tym nie wiem czego się spodziewałaś zakładając nowy temat. Bo najwyraźniej nie dyskusji i wymiany różnych poglądów. Skoro nie umiesz rozmawiać i nie interesują Cię inne opinie, to nie widzę sensu rozpoczynania takich wątków.

Aditu - dziękuję :)


Cz maja 10, 2012 20:21

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: Cel Melindy Gates: dostęp do antykoncepcji dla wszystkic
http://www.bognabialecka.pl/index.php?o ... s&Itemid=7


Cz maja 10, 2012 20:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL