Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Wywiad z Renatą Dancewicz. 
Autor Wiadomość
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
humalog napisał(a):
Znalazłą sie ta "wnosząca" do tematów. Powiedziałbym co wnosisz, ale moderacja miałaby pretensje...

Z podobnych powodów gryzę się w "język" i na przykład - jak wyżej - wykropkowuję, gdy mam nazwać Twoją osobę po imieniu.

noOne napisał(a):
biedna kobieta w kapeluszu - potrzebująca modlitwy..

A ja będę pamiętać o Tobie, noOne, przy odprawianiu swoich magicznych rytuałów :-)


N paź 14, 2012 20:35
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
noOne napisał(a):
okultyzm i tarot nic dobrego nie może wnieść,
biedna kobieta w kapeluszu - potrzebująca modlitwy..

Patrząc na ciebie, nasuwa sie wniosek, że jednak działanie Jezusa na osoby go wyznajace jest nad wyraz szkodliwe, tym samym zaleca sie aby odpowiedzialni rodzice trzymali swoje pociechy z daleka od tego samozawanczego syna boga by przypadkiem nie wyrosły z nich tak samo dziwne twory jak noOne.

-Vi- napisał(a):
A ja będę pamiętać o Tobie, noOne, przy odprawianiu swoich magicznych rytuałów :-)

A jakie działania magiczne podejmujesz?

Kiedys frater zapowiedział, ze doda mnie do swoich intencji w tych swoich kontemplacjach męki pańskiej czyli wizualizowaniu sobie trupa wiszacego na krzyzu.

I by przypadkiem jego działania czarno magiczne nie miały na mnie wpływu odprawiam mniejszy rytuał odpędzenia pentagramu ;)

Wszakże od Jezusa lepiej trzymać się z daleka>


N paź 14, 2012 23:20
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
thornley napisał(a):
A jakie działania magiczne podejmujesz?

Takie w sumie najprostsze i chyba najbardziej oczywiste w związku z tym, czym się zajmuję :) Polega to na skupieniu uwagi, wymianie energii, przekazywaniu swoich myśli, takich elementach telepatii... To tak ogólnie. W szczegóły raczej się tu wdawać nie będę ;)


Pn paź 15, 2012 9:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL