Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Wywiad z Renatą Dancewicz. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
To niech Pani Dancewicz w razie potrzeby wyniesienia szafy po schodach poprosi o pomoc Vi, zamiast się upokorzyć i poprosić o pomoc mężczyznę, skoro wszystko robi tak samo dobrze. A będąc w 9tym miesiącu ciąży, nie gada, że ma dzidziusia, albo syna lub córkę, tylko płód, który w każdej chwili ma prawo spłukać do kanałów. Przecież ma zdrowe poglądy kobieta!


Fuller: Czy Ty kiedyś czytałeś słowa Jezusa? Coś wątpie... Kochaj bliżniego swego, nadstaw drugi policzek, nie wywyższaj się, itd... A konflikty rodzi nie Jezus, ale Twój Diabełek właśnie.


Wt paź 09, 2012 15:03
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
agvis napisał(a):
Fuller: ... A konflikty rodzi nie Jezus, ale Twój Diabełek właśnie.

Hmmm dziwne bo ta pycha, gniew, spory, pogarda i nienawiśc bliźniego, spiski i paranoiczne widzenie świata to raczej u tych maszerujących z Jezusem na ustach...

...u Satanistów takich rzeczy nie uraczysz. ;)

No chyba, że Jezus woli i oddziałuje na Satanistów a Szatan na chrześcijan i stąd to pomieszanie :P


Wt paź 09, 2012 15:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Jest wielu bardzo błądzących Chrześcijan, będących takimi, jak mówisz. Tak samo, jak wielu błądzących Satanistów, którzy są dobrymi ludźmi.


Wt paź 09, 2012 15:11
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
agvis napisał(a):
Jest wielu bardzo błądzących Chrześcijan, będących takimi, jak mówisz. Tak samo, jak wielu błądzących Satanistów, którzy są dobrymi ludźmi.

Zatem lepiej być bładzącym Satanistą niż bładzącym chrześcijaniem.

Szkoda, że w Polsce jednak więcej tych drugich. :(
ale zawsze mogą uczyć się szacunku do człowieka od satanistów własnie :)

Jedyna nadzieja we wprowadzeniu nauczania Satanizmu do szkół. :-D


Wt paź 09, 2012 15:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2011 11:55
Posty: 2016
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
-Vi- napisał(a):
tanie_wino napisał(a):
-Vi- napisał(a):
A zdajesz sobie sprawę z tego, ile par heteroseksualnych praktykuje seks analny? Pewnie nie. A że nie mają tego wypisanego na twarzach, nie możesz nawet biedaku spojrzeć na nich z politowaniem, bo pozostajesz w niewiedzy ;-)

To dobrze, że o tym nie wiem :)

Cytuj:
Jeśli nie współżyją to jesteś gotów spojrzeć normalnie? :clever: Toż to żadna tolerancja, co prezentujesz :roll:

Ależ ja toleruję homoseksualistów, ale nie muszę ukrywać, iż penetracja odbytu budzi we mnie niesmak.
Tolerujesz co najwyżej w sensie - łaskawie akceptujesz ich obecność. I to pod warunkiem że się ograniczają i nie żyją tak, jak tego chcą, tylko jak Ty chcesz (czyli nie współżyją).
Prawdziwa tolerancja polega na akceptowaniu człowieka takim, jaki jest.

A w ogóle po kiego diabła zastanawiasz się nad ich penetracją odbytu? Przecież Twojego odbytu to nie dotyczy. W ogóle to, co robią prywatnie, Ciebie nie dotyczy.

A z parami hetero jest podobnie. Nie wiem jaka jest Twoja świadomość, ale ludzie robią ze sobą w łóżku naprawdę bardzo różne rzeczy, w zależności od upodobań. Seks oralny (buzia też przecież z założenia nie jest miejscem na penisa, a wagina miejscem na usta), analny, zabawki... o innych ekstremach nie wspomnę. A oprócz tego są ludzie, którzy lubują się w innych układach niż 1+1... Chcesz się nad tym wszystkim zastanawiać kiedy rozmawiasz z jakąkolwiek Panią X czy Panem Y? To powodzenia ;-)


@ -Vi-
Mylisz pojęcia tolerancja i akceptacja
i to nie tylko Tobie się zdarza

definicje słownikowe:

Tolerancja (łac. tolerantia – „cierpliwa wytrwałość”; od łac. czasownika tolerare)
– oznacza „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć"

Akceptacja (z łac. acceptatio: dosł. przyjmowanie)
– ozacza wyrażenie zgody, przyjęcie, sprzyjanie, aprobatę, dla czegoś lub kogoś

i dalej:

Tolerancja nie oznacza akceptacji (por. łac. acceptatio – przyjmować, sprzyjać)
czyjegoś zachowania czy poglądów.

Wręcz przeciwnie,
tolerancja to poszanowanie czyichś zachowań lub poglądów,
mimo że nam się one nie podobają czy są dla nas uciążliwe
których nie akceptujemy
.

Można tolerować uciążliwego sąsiada
(tzn. nie robić mu awantur, nie wzywać policji)
ale nie akceptować jego zachowań - to znaczy
nie aprobować, nie pochwalać tego jak się zachowuje

Bądźmy precyzyjni
i nie wprowadzajmy zamieszania
terminologicznego.

_________________
informuję, że nieużywanie dużych liter przeze mnie nie wynika absolutnie z braku szacunku dla kogokolwiek
ale jest przede wszystkim spowodowane szybkoscią z jaką piszę (oraz czasem pewnymi problemami z klawiaturą),
proszę o wyrozumiałość.


Wt paź 09, 2012 15:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Masz rację, że jest ich więcej.

Satanizm w szkołach? Niewykluczone. W końcu to Szatan jest władcą TEGO świata, co coraz bardziej widać. Ale jego dni są policzone, jakieś 2000 lat temu przegrał raz na zawsze.


Wt paź 09, 2012 15:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Vi, Jesienna, do przemyślenia cytat z Janerki:

"Jeżeli ktoś jest tolerancyjny, to powinien tolerować nietolerancję. Ja jestem nietolerancyjny i nietolerancji nie toleruję."


Wt paź 09, 2012 15:29
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
piona napisał(a):
Rozumiem, ze prowadzisz statystyki...??? Albo jakieś chociaż badania?

Już się wypowiadałam nieraz co sądzę na temat prowadzenia czy wyszukiwania statystyk czy badań... Mnie interesuje co konkretni ludzie mają do powiedzenia na swój własny temat. Rozmawiam z ludźmi, czytam i słucham.

piona napisał(a):
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak dzisiejsze media nimi manipulują. No bo jak już "wszyscy" mówią, że to normalne to znaczy, że normalne i już a ci, którzy uważają seks analny za zboczenie to są nienormalni dopiero....
Takie współczesne podejście. Granica normalności kształtowana jest przez tych, którzy promują zboczenia i zbliża się do totalnego dna (typu pedofilia i inne).

Ci co uważają seks analny za niewłaściwy, po prostu niech takiego nie uprawiają i już. A od życia seksualnego innych niech się od...fikają. Co za obrzydliwa natura niektórych ludzi... żeby przydługiego nochala innym wciskać do łóżka, i wypowiadać się jaki seks dana para powinna uprawiać, a jakiego nie... i do tego obraźliwie komentować :roll: :?

noOne napisał(a):
-Vi-
czemu na forum katolickim ciągle promujesz ideologie szatana ?
czujesz takie powołanie ? skąd się to bierze ?

A noOne to czytać nie umie? :clever: Mowa jest o ateizmie. Czy to jakiś poważniejszy problem, że noOne wszędzie i we wszystkim widzi Szatana? :clever:

agvis napisał(a):
To niech Pani Dancewicz w razie potrzeby wyniesienia szafy po schodach poprosi o pomoc Vi, zamiast się upokorzyć i poprosić o pomoc mężczyznę, skoro wszystko robi tak samo dobrze. A będąc w 9tym miesiącu ciąży, nie gada, że ma dzidziusia, albo syna lub córkę, tylko płód, który w każdej chwili ma prawo spłukać do kanałów. Przecież ma zdrowe poglądy kobieta!

Bo ma kobieta zdrowe poglądy. Za to Ty próbując coś przejaskrawić, wypisujesz totalne bzdury! Jeśli ktoś nie rozumie o czym dana osoba mówi, i co w ogóle postuluje, to niech się lepiej nie wypowiada, bo tylko się ośmiesza takimi interpretacjami :? Do tego co piszesz nie idzie się odnieść, bo gadasz od rzeczy :|

A Pani Dancewicz o pomoc w przenoszeniu mebli nie musi prosić Vi, bo ma od tego choćby swojego życiowego partnera :P
A i Vi sama mebli dźwigać nie będzie :P

agvis napisał(a):
Vi, Jesienna, do przemyślenia cytat z Janerki:

"Jeżeli ktoś jest tolerancyjny, to powinien tolerować nietolerancję. Ja jestem nietolerancyjny i nietolerancji nie toleruję."

Ja też jestem nietolerancyjna. M.in właśnie pod tym względem.


Wt paź 09, 2012 15:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Vi - dla kobiety proaborcyjnej to, co ma się w brzuchu w czasie ciąży to nie dziecko (człowiek), tylko płód - czyż nie? To o co Ci chodzi?

I dobrze, że ma tego partnera, a nie partnerkę, bo byłby niezły placek...


Wt paź 09, 2012 17:14
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
agvis napisał(a):
Vi - dla kobiety proaborcyjnej to, co ma się w brzuchu w czasie ciąży to nie dziecko (człowiek), tylko płód - czyż nie? To o co Ci chodzi?

O to, że przejaskrawiasz i przedstawiasz rzecz w określony - wyjątkowo negatywny - sposób, bo nie zgadza się to z Twoim punktem widzenia.
Piszesz totalne bzdury i przypisujesz wszystkim kobietom proaborcyjnym określony pogląd (a tyle krzyku było ze strony agvis o generalizowanie w przypadku "biednych" katolików :roll: ). Nie wiem jakie jest zdanie Renaty Dancewicz, natomiast nie czytałam, by optowała za usuwaniem ciąży do 9-go miesiąca. I w ogóle bardzo rzadko spotykam się (raz czy dwa gdzieś przeczytałam), by ktoś coś takiego popierał.
Na temat sposobów postrzegania płodu ludzkiego jest odpowiedni wątek. Wypowiadali się tam różni ludzie i przedstawili różne opinie. Polecam przejrzeć zanim następnym razem coś głupiego napiszesz.

A tak poza tym, ten niesprawiedliwy dla wielu kobiet zarzut, jaki tu zaprezentowałaś, to za tym pewnie kryje się ten nierodzący konfliktów Jezus, o którym tak pisałaś Fullerowi? :clever:

agvis napisał(a):
I dobrze, że ma tego partnera, a nie partnerkę, bo byłby niezły placek...

No pewnie by jednak nie było, bo poradziłyby sobie inaczej.


Wt paź 09, 2012 17:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Negatywny, skrajny, nie ma znaczenia, jeżeli jest prawdą. Nie przejaskrawiłam. Aborcja to usunięcie płodu z łona matki. I płód ląduje w kanałach lub w śmieciach najczęściej. Napisałaś, że ona jest proaborcyjna, a nie, że popiera aborcję do któregoś tam miesiąca. I do Twojej wypowiedzi się odwołałam.

A Jezusa do naszej dyskusji nie mieszaj, bo jestem antyaborcyjna niezależnie od poglądów religijnych.

A jak by sobie poradziły? Masz klatkę schodową do czwartego piętra i bardzo ciężką szafę. Jak to wyniesiesz bez pomocy mężczyzny? Jedynie szukać kulturystek.


Wt paź 09, 2012 18:14
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Rany, myślałam, że dość osobliwy i idiotyczny argument z szafą już wyszedł z użytku, ale jednak trzyma się mocno :o Dobrze, że nie o pianino chodzi, bo trza by wg niektórych angażować na raz męża i kochanka, a najlepiej jeszcze dwóch...


Wt paź 09, 2012 19:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Bo to dobry i życiowy przykład, po prostu:)


Wt paź 09, 2012 19:14
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
agvis napisał(a):
Napisałaś, że ona jest proaborcyjna, a nie, że popiera aborcję do któregoś tam miesiąca. I do Twojej wypowiedzi się odwołałam.

Ja napisałam, a Ty się odwołałaś? :clever:
-Vi- napisał(a):
agvis napisał(a):
Vi - dla kobiety proaborcyjnej to, co ma się w brzuchu w czasie ciąży to nie dziecko (człowiek), tylko płód - czyż nie? To o co Ci chodzi?

Piszesz totalne bzdury i przypisujesz wszystkim kobietom proaborcyjnym określony pogląd

:clever:

agvis napisał(a):
Negatywny, skrajny, nie ma znaczenia, jeżeli jest prawdą. Nie przejaskrawiłam.

Nie. To co napisałaś, to przejaskrawienie i kłamstwo, a nie prawda. Pisałaś o 9-tym miesiącu ciąży i wtedy spłukaniu do kanałów :|

agvis napisał(a):
A Jezusa do naszej dyskusji nie mieszaj, bo jestem antyaborcyjna niezależnie od poglądów religijnych.

No tak... Jezusa angażuje się chętnie, ale tylko tam, gdzie wygodnie ;)
Jesteś katoliczką zawsze i w każdej sytuacji, a nie wybiórczo. I jako katolik dajesz (anty)przykład.

agvis napisał(a):
A jak by sobie poradziły? Masz klatkę schodową do czwartego piętra i bardzo ciężką szafę. Jak to wyniesiesz bez pomocy mężczyzny? Jedynie szukać kulturystek.

A dlaczego mają sobie poradzić np. bez pomocy mężczyzny? :shock:


Breta - stara, dobra szafa zawsze aktualna ;)


Wt paź 09, 2012 19:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Agvis, gdy będziesz wnosić szafę, sama z mężem, nagraj to - możliwe, że chętnie wszyscy popatrzymy ;)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt paź 09, 2012 19:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL