Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 6:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Kto niszczy polski Kościół? 
Autor Wiadomość
Post Re: Kto niszczy polski Kościół?
Cytuj:
A ja myslałam, że zabijano ich bo wyznawali Jezusa


Zabijano ich ponieważ wiara w Jezusa Chrystusa była politycznie niepoprawna....tak jak to ma miejsce coraz częściej w dzisiejszym świecie.
W Europie chrzescijanie nie cierpia (jeszcze!) przesladowań, ale sa coraz silniej dyskryminowani i przedstawiani przez "humanazistowskie" media w niekorzystnym swietle.

Trudno panowac nad ludźmi dla których Panem jest Jezus, a ich prawdziwe Królestwo nie znajduje sie na tej ziemi.
Pierwsi chrześcijanie w to wierzyli, dlatego szli na smierć z nadzieja w oczach.....taka wiara jest dla wrógów Chrystusa niebezpieczna.


Pt mar 08, 2013 20:52
Post Re: Kto niszczy polski Kościół?
biznes-info napisał(a):
To chodzi o o. Rydzyka czy o wyznawców o. Rydzyka?

Kapłan, który w radio mówi, że ktoś jest intruzem w kościele, że panoszy się przed ołtarzem i zapytuje kto tych intruzów tam wpuścił, bo gdyby on tam był, to powyciągałby ich tego z przed ołatarza, zdecydowanie nie buduje Kościoła.


Pt mar 08, 2013 21:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2012 11:32
Posty: 318
Post Re: Kto niszczy polski Kościół?
Alus napisał(a):
biznes-info napisał(a):
To chodzi o o. Rydzyka czy o wyznawców o. Rydzyka?

Kapłan, który w radio mówi, że ktoś jest intruzem w kościele, że panoszy się przed ołtarzem i zapytuje kto tych intruzów tam wpuścił, bo gdyby on tam był, to powyciągałby ich tego z przed ołatarza, zdecydowanie nie buduje Kościoła.

Wydaje mi się że większość chrześcijan jest w stanie w jakim znajdował się św. Piotr wtedy gdy odciął ucho słudze Arcykapłana.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Pn mar 11, 2013 7:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL