Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Przypowieść o Ogrodniku i Sadzie Jabłkowym 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn kwi 06, 2015 11:45
Posty: 1
Post Przypowieść o Ogrodniku i Sadzie Jabłkowym
Bardzo trafny i ciekawy artykuł- moim zdaniem,.. wpisujący się w tematykę Wielkanocy. Przypowieść o ogrodniku i sadzie jabłkowym... myślę że to jest sedno... może z uwagi na ostatnie wydarzenia??

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 5025424708

Śmierć najbliższych- w okresie świątecznym, jak to miało miejsce w naszym domu- może być wielkim szokiem,.. Bólem! Zdaje się wówczas, że wszystko jest nie tak, że świat wali się na głowę. Nie może być wtedy mowy o zwątpieniu! Powinniśmy w takich chwilach wzmacniać się wzajemnie i wewnętrznie wiarą. Bóg w pięknym dniu zabiera pięknych ludzi do Siebie.

...szkoda że takie artykuły są mało popularne... ale ciesze się, że ja się na niego natknąłem i mogłem się nim podzielić z rodziną.


Pn kwi 06, 2015 12:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Przypowieść o Ogrodniku i Sadzie Jabłkowym
Pył napisał(a):
Śmierć najbliższych- w okresie świątecznym, jak to miało miejsce w naszym domu- może być wielkim szokiem,.. Bólem! Zdaje się wówczas, że wszystko jest nie tak, że świat wali się na głowę. Nie może być wtedy mowy o zwątpieniu! Powinniśmy w takich chwilach wzmacniać się wzajemnie i wewnętrznie wiarą. Bóg w pięknym dniu zabiera pięknych ludzi do Siebie.

...szkoda że takie artykuły są mało popularne... ale ciesze się, że ja się na niego natknąłem i mogłem się nim podzielić z rodziną.


Są mało popularne, bo w Polsce jest coraz więcej samotnie mieszkających singli, których takie artykuły nie dotyczą, jeśli chodzi o moją rodzinę, to jest bardziej problem, że MY ŻYJEMY, wiec coś trzeba jeść gdzieś mieszkać, wszystko kosztuje, ogromne ilości alkoholu szkodzą na zdrowie, ciężko się dogadać, a nawet jak ktoś umrze, to co? pogrzebem się nie najem, więc to nic nie zmienia, mnie również ten artykuł nie dotyczy.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr wrz 16, 2020 23:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL