Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Totalizm - filozofia życiowa 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:02
Posty: 79
Post 
ok Teresse ale sama przyznaj ze prawie nic o totaliźmie nie przeczytałas :) co to znaczy autorytet? Sa np chrzescijanie ktorzy nic o buddyzmie nie chca wiedziec, czy oni sa gorsi czy lepsi ode mnie?
Autorytet --ktos go ustanawia,lecz nie musze wierzyc komus kogo słuchaja inni tylko dlatego ze go oni słuchaja.
jest takie hasło - idz pod prąd - a oznacza ono własnie to zeby słuchać rozumu i serca i zawsze rozwazyc za nim sie wybierze dana droge, a nie popłyniecie z pradem.


Śr lut 06, 2008 12:41
Zobacz profil
Post 
Był taki człowiek, o którym mówiono, że przeczytał wszystkie książki- ale biedak oślepł... :-)

W trosce więc o mój wzrok nie mogę duzo czytac na komputerze...:)

Szczerze- to nie lubię hasła "płynąć pod prąd"- bo kto powie o sobe, że płynie z prądem? Miłość własna każdego z nas zawsze podszepnie nam, że to właśnie ja płynę pod prąd, w przeciwieństwie do ciemnej masy, tłumu oglądającego Big Brothera...itp...

A czasami nawet trzeba płynąć z prądem...Większość ludzi nie jest mordercami- to znaczy, że ja płynąć pod prąd mam mordować??
Większość nie jest kazirodcami, pedofilami, nekrofilami itp...

Zgadzam się, że trzeba samemu wybierać sobie autorytety- tylko jakie mają być kryteria tego wyboru??

My kobiety często tutaj kierujemy się uczuciami do mężczyzn- ile kobiet nawraca się na islam pod wpływem uczucia do muzułmanina?? One wybierają Mahometa/imamów jako autorytety, noszą chusty tez płyną pod prąd- przynajmniej w Europie...ale czy to właściwe??

Tu chyba właśnie się różnimy- kryterium doboru autorytetu...

Co do słuchania serca- tutaj właśnie my kobiety musimy bardzo uważać...Bo "serce" to tak naprawdę impulsy- które powstają w bardzo skomplikowany sposób, nieprzenikniony nawet dla osoby, którą kierują...
Oczywiście nie mam na myśli powstawania chemicznego, tylko raczej psychologiczne przyczyny takich a nie innych pragnień serca...

Postaram się przeanalizować totalizm...Pozdrawiam...

:)


Śr lut 06, 2008 16:41

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:02
Posty: 79
Post 
Chciałam dodac że totalizm to nie religia tylko życiowa filizofia.


Śr lut 06, 2008 18:10
Zobacz profil
Post 
z wypocin dr Pająka

Cytuj:
"szatańscy pasożyci używają rodzaju jakby „kisielu" dla dezynfekcji organów seksualnych u swoich ludzkich partnerów — odkażanie to dokonywane jest szczególnie dokładnie przez UFO-nautki; później ów „kisiel" pozostawia skórę dosyć lepką. (...) W chwili gdy w styczniu 2003 roku pisze niniejszy paragraf, mam już niemal 57 lat. Niemniej, jak to wynika z moich obserwacji, mój wiek wcale nie przeszkadza jakimś perwersyjnym UFO-nautkom w gwałceniu mnie regularnie dwa razy każdego tygodnia".


:cojest:


Ehhh...

Ale to pewnie spisek UFO mający na celu ośmieszenie go, tak jak atak na WTC tez był spiskiem UFO

Napisałabym coś...ale w sumie to czasu szkoda...

Koniec mojego udzielania się w tym wątku

:-X


So lut 09, 2008 23:44

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
O ja, ale hardkor :D No ale przynajmniej mam okazję wkleić to co od dawna chciałem na tym forum wkleić
Cytuj:
"szatańscy pasożyci używają rodzaju jakby „kisielu" dla dezynfekcji organów seksualnych u swoich ludzkich partnerów — odkażanie to dokonywane jest szczególnie dokładnie przez UFO-nautki; później ów „kisiel" pozostawia skórę dosyć lepką. (...) W chwili gdy w styczniu 2003 roku pisze niniejszy paragraf, mam już niemal 57 lat. Niemniej, jak to wynika z moich obserwacji, mój wiek wcale nie przeszkadza jakimś perwersyjnym UFO-nautkom w gwałceniu mnie regularnie dwa razy każdego tygodnia".

............................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”./....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`'


So lut 09, 2008 23:54
Zobacz profil
Post 
Nie śmiej się Zen...bo jeśli kiedykolwiek miałeś problemy z obudzeniem się rano- a nie piłeś alkoholu poprzedniego dnia- to znaczy, że zostałeś zgwałcony w nocy przez Ufonautkę... :-) to odkrycie doktora...


N lut 10, 2008 0:12

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Buuu... Ja prawie codziennie mam problemy z obudzeniem się rano - mógłbym przynajmniej pamiętać, miałbym jakieś przyjemne wspomnienia z tego łez padołu ;-)


N lut 10, 2008 0:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:02
Posty: 79
Post 
Looz.... ;)

Seksem interesuja sie wiekszosc ludzi.

O totaliźmie nic nie było ...czyli zajełas sie to sprawą bliżej.
Ufo to jedno z zainteresowań autora , totalizm to inne jego zainteresowanie i obydwa mogą istniec oddzielnie.


N lut 10, 2008 12:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 14:21
Posty: 79
Post 
Ten Pan, który pisze swoje brednie na tej stronie internetowej musi bez wątpienia pisać je z jakiegoś szpitala psychiatrycznego. Mógłby też bez wątpienia zrobić karierę w przemyśle kabaretowym...

Cytuję, powstrzymując się od śmiechu, choć wszakże śmiech to zdrowie:

http://www.angelus-silesius.pl/historia.html

Według wyliczeń i wzorów powinniśmy żyć 120 lat - dlaczego tak się nie dzieje? Ponieważ niestety UFOnauci odsysają Nam na pokładach magnokraftów Naszą energię życiową i moralną skracając Nasz żywot o około 1/3 - i to chyba też jest powód byśmy się w końcu zaczęli bronić!
To dlatego niektóre zwierzęta, np. słonie mają dłuższy okres macierzyństwa, ponieważ pochodzą z innej planety.

Obecnie na ziemi są również zainstalowani UFOnauci: wielu z nich pretenduje, że są "magikami" - tak jak David Copperfield. Na poniższym zdjęciu wyraźnie widać gruszko-kształtną głowę i włosy rosnące "pod górę". Kolejnymi przykładami UFOnautów są np. "zginacz" łyżeczek Uri Geller, Sathya Sai Baba (indyjczyk) i wielu innych. Przyjrzyj się uszom Davida - nie posiadają fałdu skórnego (tam gdzie kobiety noszą kolczyki), tylko bezpośrednio są połączone z policzkiem. Co prawda nie posiada on przepołowienia podbródka - ale musimy mieć świadomość, że David jest specjalnie zainstalowanym ufonautą, więc zapewnie chirurgia plastyczna zrobiła swoje. Poza tym bardzo wielu ufonautów wygląda jak bracia-bliźniacy Davida Copperfielda - oczywiście mogą być mniej przystojni, bardziej łysi, grubsi etc.

:rotfl2:


So maja 03, 2008 17:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 18, 2007 20:31
Posty: 637
Post 
Gozdzik, co ja mam Ci odpowiedziec?

Nie przeczytalem od deski do deski tego tekstu z tych stron internetowych.

Delikatnie rzecz ujmujac, nie trzeba wypic calego wiadra, zeby poznac, ze w srodku sa pomyje. Najczesciej wystarczy sam zapach.

Pierwsze zdanie z tych stron to wlasnie taki pseudo-naukowo-filozoficzny belkot, taki smrodek.

Ty pijesz i Ci smakuje, a ja Ci powiem, ze to brednie i predzej, czy pozniej, zaszkodza na jelito.

Wiec nie pij tego wiecej, idz do biblioteki i zaczerpnij ze zrodla.

_________________
---
teh podpiss


N maja 04, 2008 1:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL