Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 22:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Mormoni a zycie seksualne 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 03, 2011 17:34
Posty: 3
Post Mormoni a zycie seksualne
witam wszystkich pisze tu po raz pierwszy a to dlatego ze mam problem z moim chlopakiem i nie wiem czy ten problem ma cos wspolnego z religia. Moj chlopak jest mormonem z urodzenia(dowiedzialam sie o tym jak zaczelismy wspolnie mieszkac), nie wiem jak to dokladnie funkcjonuje ale nie jest praktykujacy w pelnym znaczeniu np nie pije alkoholu i kawy ale nie trzyma sie innych norm, kiedys proponowali mu aby zostal wyslany za granice aby glosil prawdy, ale sie nie zgodzil (wtedy pracowal nie chcial rzucic pracy i wyjechac i powiedzieli mu ze albo praca albo bog i dlatego sie oddalil) Bylismy razem prawie 2 lata i nasze zycie ukladalo sie super postanowilismy zamieszkac razem. I tu zaczyna sie problem z sexem nie wiem czy mam isc do seksuologa czy odpowiedzialna jest religia. Wczesniej nasze zycie intymne ukladalo sie dobrze, jak zaczelismy zyc wspolnie, praktycznie nie istnieje, tzn on przestal ze mna sypiac mowiac ze nie traktuje mnie juz jako dziewczyne ale jak przyszla zone, totalnie nie rozumiem. Czytalam ze oni sa i poligamiczni i monogamiczni, i wspolzyja tylko w celach rozrodczych, aby dac zycie. Kazda proba rozmowy na ten temat splywa na niczym on sie zamyka i milczy albo mowi ze go molestuje. Dlatego pisze do was aby wykluczyc powod religii. Dziekuje za komentarze. Pozdrawiam.


N lip 03, 2011 17:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 05, 2011 18:22
Posty: 109
Post Re: Mormoni a zycie seksualne
Za pewne chodzi o czystość przedmałżeńską .


N lip 03, 2011 18:04
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 03, 2011 17:34
Posty: 3
Post Re: Mormoni a zycie seksualne
Tak tylko ze odkad sie poznalismy prawie 2 lata wspolzyl z mna wiec nie rozmuem, gdzie ta czystosc?
Pozdrawiam


N lip 03, 2011 18:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 05, 2011 18:22
Posty: 109
Post Re: Mormoni a zycie seksualne
Może czystość po rozpuście . Może teraz zaskoczył , że żył w grzechu cudzołóstwa .


N lip 03, 2011 18:24
Zobacz profil
Post Re: Mormoni a zycie seksualne
Mormoni od 1870r są monogamistami, może jakieś odłamy praktykują jeszcze poligamię....ich założyciel - prorok miał 49 żon.


N lip 03, 2011 20:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 28, 2010 23:24
Posty: 624
Lokalizacja: Pustynia
Post Re: Mormoni a zycie seksualne
Podstawowe pytanie, jak się wobec Ciebie zachowuje twój chłopak? Czy jest wyrozumiały, radosny przy tobie, komunikatywny? Piszesz tylko o waszej seksualności, a reszta? Piszesz Bóg z małej litery, wnoszę, że jesteś apateistką/agnostyczką lub ateistką - może to mu przeszkadza?

_________________
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać.


Pn lip 04, 2011 22:49
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Mormoni a zycie seksualne
A ja mam inne pytanie: jak on wyobraża sobie wasze życie po ślubie? Seksualne? I jak to pasuje do Twojego wyobrażenia?

Bo wychodzi mi, że seks to można uprawiać z dziewczyną, ale jak się ją zaczyna traktować poważnie, to już nie... Pytanie, jaki status w tej kwestii zyska żona wydaje mi się najważniejsze... Zupełnie niezależnie od religii.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N lip 10, 2011 8:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL