Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Co wolno w dyskusji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Co wolno w dyskusji
Danbog...

Między Bogiem a bogiem jest taka różnica ortograficzna, jak między Różą (imieniem) a różą (kwiatem).

Weź więc skończ pitolić, jakoby fakt istnienia (żeby to) jednej Róży przeczył istnieniu róż.

To jest po prostu głupie.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


So lis 30, 2013 0:22
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 20, 2005 21:06
Posty: 2184
Post Re: Co wolno w dyskusji
Przyjmuje do wiadomości twoje stanowisko .
I oczywiście się z nim nie zgadzam .

_________________
-p => [ p => q ]


So lis 30, 2013 0:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Co wolno w dyskusji
danbog napisał(a):
Jeśli ktoś nie uznaje mojej argumentacji , to tym gorzej dla niego i jego religii nakazującej mu to czynić .


Nie wyznaję żadnej religii i jednocześnie uznaję Twoją argumentację za stek bzdur. Co Ty na to?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So lis 30, 2013 7:23
Zobacz profil
Post Re: Co wolno w dyskusji
Może nie w temacie ortografii i małodużych liter, ale w temacie "co wolno w dyskusji" raczej tak.

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/muzu ... -csw/5e5ef (zaczerpnięte z demotywatorów)

Godne uwagi. Sry za offtop.


So lis 30, 2013 15:07

Dołączył(a): N lis 05, 2017 19:08
Posty: 4
Post Re: Co wolno w dyskusji
Ja nie potrzebuję odpowiedzi, bo znam je wszystkie. Wszystkie te które wydają się absurdalne a są prawdziwe. Bóg nie jest tym za kogo go uważamy, nie jest ty w co wielu wierz, jest kłamcą? A może to my mamy wielką wyobraźnię i bierzemy go za kogoś kim nie jest. Chcielibyśmy aby nam zmienił całe nasze życie, aby nas prowadził a my jak te głupcy wierzymy w coś czego nie ma. Zamiast zawierzyć sobie i wziąć życie we własne ręce. To zamiast tego szukamy czegoś co nam się wydaje że będzie za nas wszystko załatwiał, będzie za nas żył, głupcy. Kto jest głupi? Kto nie potrafi żyć tak jak chce i tak jak jest szczęśliwy?


N lis 05, 2017 20:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Co wolno w dyskusji
jo_tka napisał(a):
Rozmawiać można na temat każdej religii. Ale za niedopuszczalne uważam obrażanie jej wyznawców, ważnych dla niej osób lub samej religii.

Cokolwiek byście chcieli by ludzie wam czynili i wy im czyńcie. Jeśli nie chcesz, by obrażano Jezusa czy świętych nie obrażaj innych religii.

I dla wyjaśnienia: wątki, w których wyłuskiwanie postów kulturalnych spośród przepychanek będzie zajmowało zbyt wiele czasu będą usuwane w całości. Może to spowoduje, że szkoda będzie wysiłku na udział w przepychankach.


Problemem na tym forum są według mnie niektórzy niekompetentni moderatorzy. Nie będę wymieniał nikogo z imienia. Obrażanie przez wierzących (wielokrotnie zostałem nazwany idiotą) najczęściej nie kończy się żadnym ostrzeżeniem a sam z drugiej strony otrzymałem bana na trzy dni za wysłanie posta który podobno nie był związany z tematem. To jest według moderatora trollowanie. Z obrażaniem religii nie ma to nic wspólnego natomiast jeśli moderator nie ma pojęcia na czym polega trollowanie z jakiej racji jest moderatorem?


Śr lis 08, 2017 20:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL