Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Prorok Mahomet. Człowiek posłany od Boga czy oszust? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lis 05, 2018 16:01
Posty: 114
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
A ja się pytam zacnych moderatorów, dlaczego ten post jeszcze istnieje? A głównie chodzi o słowo prawda napisane wielkimi literami. Tylko kasujecie komentarze i posty "innych", a "swoich" zostawiacie?

_________________
"Bądź najświetniejszą wersją najwspanialszego wyobrażenia o sobie"
Neale Donald Walsch - "Rozmowy z Bogiem" tom 3


N mar 01, 2020 14:17
Zobacz profil
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
proteom napisał(a):
Kael napisał(a):
A moglbys te tezy ks Oko tu strescic? Z uzasadnieniem, prosze.
Ja unikam filmikow na youtubie jako zrodla wiedzy, no i nie bede ogladac 2 godzin.

Zacznij gdzieś od ok 20 minut, bo wcześniej są różne dywagacje którye nie mają nic wspólnego z islamem. Generalne wnioski: islam nie jest religią pokoju; Koran nie może być Słowem Boga; Mahomet prześladował m.in. okradał i mordował pogan i Żydów oraz gwałcił i zniewalał kobiety. Niewierni to podludzie. Ks. Oko uzsadania to w opraciu o wersety Koranu i historię islamu i jego podbojów.

Konkluzja - ks Oko bardziej zorientowany niż święty Jana Paweł II.
W oparciu o Biblię wielu twierdzi i cytuje Nie ma Boga.


N mar 01, 2020 14:19
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Kael napisał(a):
Czyli ks Oko mowi prawde o Mahomecie, ktory zyl jeszcze kilkaset lat przed "swietymi" rycerzami z wypraw krzyzowych, ktorzy w imie Boga chrzescijan i w "obronie" Ziemi Swietej, robili dokladnie to samo, takze wobec innych chrzescijan?

Czyli Kael dalej tworzy sobie poezję i powtarza brednie o krucjatach. Mimo że wielokrotnie było tłumaczone czym one były


N mar 01, 2020 15:05
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
No wiec, czym byly krucjaty wedlug milosnika szeroko rozumianej prawicy ale nie Ewangelii?
Quinque napisał(a):
Jakoś szczególnie nigdy mnie nie wzruszała historia zapisana w Ewangelii. Za to jak czytałem o krucjacie Franco czy kontrreformacji, obronie Malty to mnie to poruszało. Dlatego bardziej jestem przywiązany do szeroko rozumianej prawicy. I jej bronie


N mar 01, 2020 15:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Kael napisał(a):
Czyli ks Oko mowi prawde o Mahomecie, ktory zyl jeszcze kilkaset lat przed "swietymi" rycerzami z wypraw krzyzowych, ktorzy w imie Boga chrzescijan i w "obronie" Ziemi Swietej, robili dokladnie to samo, takze wobec innych chrzescijan?

I uwazasz, ze kazdy muzulmanin, jak kazdy czciciel wypraw krzyzowych, to potencjalny gwalciciel i morderca? Np nasi, polscy Tatarzy tez?

Wiem, ze przerysowuje, ale mam awersje do ludzi, ktorzy wszedzie widza zlo i szatana a Ewangelia interesuje ich najmniej. Kiedy ks Oko wyjasnial Kazanie na Gorze na konkretnych przykladach? Moze taki filmik znajdziesz?
Proponuję się odnieść do argumentów ks.Oko Szanowna Kael. Krucjaty były konieczne. W sumie to niemal każdy facet to potencjalny gwałciciel i morderca. Tatarzy są mniejszościa. Co, gdyby zdobyli wladzę? Uważam ,że mogliby chcieć część praw islamu nam narzucić, choc pewnie nie w wersji szariatu.


N mar 01, 2020 17:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Samuel33 napisał(a):
A ja się pytam zacnych moderatorów, dlaczego ten post jeszcze istnieje? A głównie chodzi o słowo prawda napisane wielkimi literami. Tylko kasujecie komentarze i posty "innych", a "swoich" zostawiacie?
Prawda o islamie Ci przeszkadza?


N mar 01, 2020 17:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Alus napisał(a):

Konkluzja - ks Oko bardziej zorientowany niż święty Jana Paweł II.
W oparciu o Biblię wielu twierdzi i cytuje Nie ma Boga.
Na szczęście Ty do takich nie należysz. :-) Czytałaś coś ks.Oko? to mądry, oczytany profesorus. Krytykuje gender, marksizm kulturowy, homolobby a teraz islam. Gość ma wiedzę - szacun. :brawo:


N mar 01, 2020 17:14
Zobacz profil
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Domyslam sie, ze Samuel33 chodzi o wrzask w tytule watku.

Ks Oko nie mowi w tym filmiku calej prawdy o islamie. Mowi o Mahomecie i o wlasnej interpretacji "co islam ma na mysli". Cala prawda go nie interesuje. Czy kogos ks Oko nie krytykuje? Moze tylko siebie i innych ksiezy...

A ja nie mam 2 godzin, zeby szukac po filmikach w internecie o czym ksiadz katolicki opowiada, szczegolnie, jesli nie jest to Ewangelia. Byc moze na tym sie zna, a przynajmniej powinien.
I tym glownie powinni zajmowac sie chrzescijanie.
A nie negatywnymi sensacyjkami pod adresem innych. Wystarczy, ze zapoznamy sie starannie z naszymi, chrzescijanskimi czarnymi stronami. Bo Pan Bog nas z naszych grzechow osadzi.


Ostatnio edytowano N mar 01, 2020 17:25 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



N mar 01, 2020 17:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Kael napisał(a):
Domyslam sie, ze Samuel33 chodzi o wrzask w tytule watku.

Ks Oko nie mowi w tym filmiku calej prawdy o islamie. Mowi o Mahomecie i o wlasnej interpretacji "co islam ma na mysli". Cala prawda go nie interesuje. Czy kogos ks Oko nie krytykuje? Moze siebie i innych ksiezy?

A ja nie mam 2 godzin, zeby szukac po filmikach w internecie o czym ksiadz katolicki opowiada, szczegolnie, jesli nie jest to Ewangeöia. Byc moze na tym sie zna, a przynajmniej powinien.
I tym glownie powinni zajmowac sie chrzescijanie.
A nie negatywnymi sensacyjkami pod adresem innych. Wystarczy, ze zapoznamy sie starannie z naszymi, chrzescijanskimi czarnymi stronami. Bo Pan Bog nas z naszych grzechow osadzi.
Temat wymaga czasu i wysiłku intelektualnego. Czarnymi stronami chrzescijaństwa zajmuja się jego wrogowie. My brońmy katolicyzmu i piętnujmy fałszywe religie.


N mar 01, 2020 17:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Nastepny prorok.
Skad wiesz ze twoja religia jest "prawdziwa"?
Ksiadz Oko takimi filmikami szerzy nienawisc do ludzi innych wyznan, co wg mnie nie powinno byc dzialaniem ksiedza. Poza tym w Polsce jest minimalna ilosc muzulmanow calkowicie zasymilowanych i zawsze lijalnych wobec Polski, wiec co cie obchodzi "prawda" o islamie?
To zawsze bedzie tylko prawda ksiedza Oko.


N mar 01, 2020 20:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
subadam napisał(a):
Nastepny prorok.
Skad wiesz ze twoja religia jest "prawdziwa"?
Ksiadz Oko takimi filmikami szerzy nienawisc do ludzi innych wyznan, co wg mnie nie powinno byc dzialaniem ksiedza. Poza tym w Polsce jest minimalna ilosc muzulmanow calkowicie zasymilowanych i zawsze lijalnych wobec Polski, wiec co cie obchodzi "prawda" o islamie?
To zawsze bedzie tylko prawda ksiedza Oko.
Zamiast opluwać ks.Oko odnieś się do jego argumentów. Ks. Oko kocha ludzi, ale trzeba mówić prawdę o islamie. Szacunek do ludzi, ale prawda o religii pełnej nietolerancji wobec kobiet i innowierców, czyli islamie.


N mar 01, 2020 20:35
Zobacz profil
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
proteom napisał(a):
. Szacunek do ludzi, ale prawda o religii pełnej nietolerancji wobec kobiet i innowierców, czyli .
... na pewno tylko islamie?

Co ci dla twojego zbawienia da przekonanie, ze nie jestes jak ten muzulmanin, bo miales szczescie urodzic sie w katolickiej rodzinie?


N mar 01, 2020 22:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Kael napisał(a):
proteom napisał(a):
. Szacunek do ludzi, ale prawda o religii pełnej nietolerancji wobec kobiet i innowierców, czyli .
... na pewno tylko islamie?

Co ci dla twojego zbawienia da przekonanie, ze nie jestes jak ten muzulmanin, bo miales szczescie urodzic sie w katolickiej rodzinie?
Może w hinduzimie, judaizmie i innych religiach? Skąd wiesz w jakiej rodzinie się urodziłem?


N mar 01, 2020 22:52
Zobacz profil
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
proteom napisał(a):
Alus napisał(a):

Konkluzja - ks Oko bardziej zorientowany niż święty Jana Paweł II.
W oparciu o Biblię wielu twierdzi i cytuje Nie ma Boga.

Cytuj:
Na szczęście Ty do takich nie należysz. :-) Czytałaś coś ks.Oko? to mądry, oczytany profesorus. Krytykuje gender, marksizm kulturowy, homolobby a teraz islam. Gość ma wiedzę - szacun. :brawo:


Mądrzejszy od JPII i kardynałów, uczestników SWII którzy umieścili muzułmanów w szeregach Ludu Bożego?
Miłość do człowieka nie polega na swoich dowolnych interpretacjach świata, pozwalających wdeptywać w ziemię kolejne szeregi ludzi.
Gdyby Jezus miał promil podobnej "miłości" nie spojrzałby i nie rozpoczął rozmowy z Samarytanką przy studni.
Polska należy do krajów najszybciej laicyzującej się młodzieży, "miłość" w wersji ks Oko ma w tym procesie znaczący wpływ.


Pn mar 02, 2020 8:08
Post Re: Ks. Dariusz Oko mówi prawdę o islamie!
Cytuj:
Temat wymaga czasu i wysiłku intelektualnego. Czarnymi stronami chrzescijaństwa zajmuja się jego wrogowie. My brońmy katolicyzmu i piętnujmy fałszywe religie.

Święty JPII w 2000r przepraszający za grzechy Kościoła to największy wróg Kościoła?
Piętnować to powinniśmy swój grzech, nie inne religię...znów spytam - JPII organizator modlitwy przedstawicieli wszystkich religii i wyznań w Asyżu, to wróg KK???
Odpowiesz, czy uciekniesz w slogany?


Pn mar 02, 2020 8:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL