Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Sukcesja apostolska a różne wyznania chrześcijańskie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3714
Post Re: Sukcesja apostolska a różne wyznania chrześcijańskie
Krzysiek... zbywasz mnie . Czy to niepoważne pytanie jest aż tak trudne, czy to dziecinnie proste pytanie nie otrzyma , krótkiej, prostej odpowiedzi? Wiesz przecież, że dzieciom się nie odmawia, no odpowiedz proszę, ale tym razem samodzielnie bez ściągania leniu z Biblii.


Śr wrz 23, 2020 17:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Sukcesja apostolska a różne wyznania chrześcijańskie
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Krzysiek... zbywasz mnie . Czy to niepoważne pytanie jest aż tak trudne, czy to dziecinnie proste pytanie nie otrzyma , krótkiej, prostej odpowiedzi? Wiesz przecież, że dzieciom się nie odmawia, no odpowiedz proszę, ale tym razem samodzielnie bez ściągania leniu z Biblii.


W tym problem, że nie jestem samodzielny, a w związku z tym, nie mogę Ciebie zadowolić i odpowiedzieć Ci na to pytanie. Nie robię rzeczy, w których nie widzę sensu, bo to jest strata czasu.
No a dyskusja na forum, to nie jest zabawa.


Cz wrz 24, 2020 19:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3714
Post Re: Sukcesja apostolska a różne wyznania chrześcijańskie
Krzysztofie... Jeżeli nie jesteś samodzielny, to w takim razie twoje wpisy nie są tak naprawdę twoimi wpisami, lecz kogoś innego i ja w tej chwili nie rozmawiam z Tobą, lecz tak naprawdę z kimś innym. Albo jesteś samodzielny, albo nie rozmawiam z Tobą.


Cz wrz 24, 2020 21:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL