Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 22:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 REFORMACJA JAKO RATUNEK DLA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO 

Czy założenia Reformacji mogą przyczynić się do odbudowania zaufania do Kościoła Rzymsko-Katolickiego
Tak, są dobrą drogą. 30%  30%  [ 9 ]
Nie, to zła droga. 47%  47%  [ 14 ]
Nie wiem. 23%  23%  [ 7 ]
Liczba głosów : 30

 REFORMACJA JAKO RATUNEK DLA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO 
Autor Wiadomość
Post 
Fidel&Slator dobrotliwie nas ostrzega:
Cytuj:
A ty Teofilu i jotko, tesh nie bądźcie tacy ekumeniczni! tylko na forum!

I cóż jo_tko, wystraszyłaś się? A może Fidel (przypomina mi takiego z brodą, który wygłasza wielogodzinne przemówienia) nas ekskomunikuje tylko pytanie: z jakiej ferajny?
Jo_tko, serdecznie pozdrawiam!
Pax et bonum!


Pt sie 06, 2004 11:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Teofil, Jan napisał(a):
Fidel&Slator dobrotliwie nas ostrzega:
Cytuj:
A ty Teofilu i jotko, tesh nie bądźcie tacy ekumeniczni! tylko na forum!

I cóż jo_tko, wystraszyłaś się? A może Fidel (przypomina mi takiego z brodą, który wygłasza wielogodzinne przemówienia) nas ekskomunikuje tylko pytanie: z jakiej ferajny?
Jo_tko, serdecznie pozdrawiam!
Pax et bonum!

Jasiu Ciekawe spostrzeżenie !!
Co prawda na Kubie papież był .Ale czy Fidel na katolicyzm się nawrócił ?
Nic nie słyszałem Jasiu nic na ten temat A Ty słyszałeś coś...? A gdy by tak było, byłby to zaiste cud..!!


Pozdrówka


Pt sie 06, 2004 17:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 13:12
Posty: 16
Post 
Nikt mi tym nie przygryza, bo ciekawe jakbyście sie okazali tacy ekumeniczni na żywo, każdy jest mądry na forum. A wogole to wina goedunowa ponieważ on zbacza z temtu, to byl temat o Reformacji czy ona dla nas była by dobra, a ten temat posunąl się za daleko. Ja i tak zdania nie zmienie!Kończymy i bądź cie łaskawi zakończyć ten temat i nic nie odpisywac, chyba ze na temat reformacji.


Pt sie 06, 2004 21:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Fidel pisze
Cytuj:
Kończymy i bądź cie łaskawi zakończyć ten temat i nic nie odpisywac, chyba ze na temat reformacji.

Fidel miarkuje że na temat reformacji jako takiej nie wiele Wiesz natomiast ja tu się w tej sprawie wypowiedziałem.
Pozdrówka


Pt sie 06, 2004 22:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 13:12
Posty: 16
Post 
Cytuj:
Fidel miarkuje że na temat reformacji jako takiej nie wiele Wiesz

Wiesz ty to zakładasz z góry że mało ja wiem i jeśli neiw eisz to niepowinieneś tak mówić.


So sie 07, 2004 11:21
Zobacz profil
Post 
Godunow, i po co my kopie kruszymy. Ty - wedle Fidela - nie masz pojęcia o reformacji. A ja się cieszę, że mi się nie oberwało. I co Godunow, wstydzisz się?!
A oprócz tego Fidela z brodą, to ja znam jeszcze jednego, co się nazywał Kastrol (ale nie ten olej samochodowy ino taki wielgachny, żeliwny garnek).


Wt sie 10, 2004 14:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 13:12
Posty: 16
Post 
Wiesz wcale tego nie powiedzialem , że nic nie wie o reformacji, moze podajmmi jakięs moje zdanie jesli od arzu orzeklem ze goedunow nie wie nic na ten temat: czekam


Wt sie 17, 2004 10:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Jasiu napisał
Cytuj:
Godunow, i po co my kopie kruszymy. Ty - wedle Fidela - nie masz pojęcia o reformacji. A ja się cieszę, że mi się nie oberwało. I co Godunow, wstydzisz się?!


No właśnie Janie !!! Zawsze chodzę w spodniach ewentualnie w spodenkach .!!Tak że póki co wstyd mam przykryty !! To i nie mam się za bardzo o co martwić..!!
Pozdrówka Janie
Pozdrawiam Wszystkich


So sie 21, 2004 7:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL