Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr mar 18, 2020 0:29
Posty: 23
Post Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
Cześć, z chęcią znajdę towarzysza, z którym można pogawędzić na trudniejsze i/lub mniej trudne tematy, szczególnie wieczorami, gdy w głowach kłębi się więcej myśli niż za dnia. 🙂


Śr mar 18, 2020 0:51
Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 28, 2020 21:41
Posty: 7
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
Cześć :)
czy może być dziewczyna? :)


So mar 28, 2020 22:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 01, 2020 17:40
Posty: 5
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
hej, jesli chcesz mozemy pokorespondowac. Jesli chodzi o mnie moge rozmawiac o wszystkim, interesuje mnie np. duchowosc, zycie po smierci, istoty niecielesne, globalne wydarzenia, teorie spiskowe, uprawa warzyw, i pewnie wiele innych. Pozdrawiam


Śr kwi 01, 2020 17:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 18, 2020 0:29
Posty: 23
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
Cześć wam, dzięki za odpowiedz 🙂widzę, że jesteście tutaj od niedawna, tak samo jak ja, co was tutaj sprowadziło? 🙂


Pt kwi 03, 2020 0:39
Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 28, 2020 21:41
Posty: 7
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
Hej, przeczytaj wątek, który założyłam, tam napisałam, co mnie tu sprowadziło. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego tygodnia. :):)


N kwi 05, 2020 20:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 01, 2020 17:40
Posty: 5
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
witam, co mnie sprowadziło? chęć poznania osób wierzących z jakimiś wartościami w życiu, możliwość rozmowy, zwierzenia się ze wszystkiego drugiej osobie oraz wysłuchanie i zrozumienie tej drugiej, pomoc przez podniesienie na duchu, ogólnie znalezienie osoby której mozna zaufać. Oczywiście umacnianie sie wzajemne w wierze i podzielenie się swoją wiarą, jak kazdy ją odnalazł. Rozmowy o dzisiejszym świecie, kłamstwa, prawdy, mity, niebezpieczeństwa. Tematów jest naprawdę sporo, jest o czym rozmawiać, także do napisania... Pozdrawiam


Pn kwi 13, 2020 9:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 18, 2020 0:29
Posty: 23
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
konrad00077 widzę, że trafiliśmy tutaj z podobnych względów 🙂. Obecnie przeżywam jakiś trudny dla mnie okres i usilnie próbuje znaleźć kontakt z ludźmi, którzy są blisko Boga, ponieważ od pewnego czasu moja wiara ulega osłabieniu, nie wiem czy na skutek bliskich mi osób, czy na skutek natłoku obowiązków ale czuję, że zaczynam się gubić we własnym życiu ze względu na opanowującą mnie bezradność...


Cz kwi 16, 2020 11:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 01, 2020 17:40
Posty: 5
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
witaj ponownie, muszę tu częściej zaglądać, więc tak, jeśli masz problemy, chcesz rozmawiać pomogę Ci chętnie, zwierzanie się ze swoich problemów drugiej osobie jest bardzo pomocne, ktoś Kto Cię wysłucha cos podpowie, zawsze to jakoś pomaga. W naszym życiu są momenty kiedy przychodzi kryzys wiary, kiedy mniej sie modlimy, kiedy jestesmy na wszystko wkurzeni tak ze nawet naszą złość kierujemy do Boga i obwiniamy go za różne niepowodzenia czy dramaty, miałem tak wiele razy ale jakoś mi to przechodzi bo wiem że Bóg nie jest winny za moje porażki, zaniedbania albo błedy zrobione w przeszłości, które wychodzą i mszczą się w przyszłosci, jedynie do siebie moge miec pretensje, chociaz i sobie trzeba wybaczać błędy żeby iść dalej i starać sie żyć tak żeby tego nie żałować. Bezradność też mnie to dotyczy, bo chciałbym uchronić ludzi przed tym całym złem, przed kłamstwami , przed głupotą ,utratą zbawienia, przed utratą wolności która nadchodzi, jest tak wiele zagrożeń, najgorsze zagrożenie to utrata duszy a raczej potępienie jej przez Boga to jest najgorsze. Napisz dokładniej o co kaman, po prostu wylej to co leży w sercu i zalega niepotrzebnie, ja nieraz miewałem i pewnie będę miał nieraz taką chęć opisać całe swoje życie, wszystkie problemy, powodzenia, dosłownie wszystko co moge napisać o sobie i podzielić się z kimś moim życiem, bywało tak ze szukałem jakies strony, czatu czegos gdzie byli ludzie i gdzie mógłbym się wygadać, zdarzało sie ze to nie było możliwe bo nie znajdowałem odpowiednich ludzi, albo nie chciało mi sie szukać, ale bywało że się wygadywałem , otwierałem przed kims wogóle nieznanym i dziekowałem Bogu że tam ktoś był i mnie przynajmniej wysłuchał ( dokładnie to przeczytał) :) . W życiu gdy tak sobie myślę jest jedna najważniejsza rzecz MIŁOŚĆ, wszyscy do niej dążymy, każdy chce czuć się Kochanym i Kochać, to jest prawda, może banalna prosta ale tak włąsnie jest. Jezus czuł do nas wielką miłość, nieraz w pewnych momentach mojego zycia czuję tą miłosć do ludzi naprawdę tak jak Jezus który poświecił nam całe swoje zycie, męki i śmierć na Krzyżu. No dobrze moze na tym zakończę bo jest późno, to dobrej nocy, najpiekniejszą myślą jest kiedy wiesz że ktoś Kocha Cię ponad wszystko, wiesz ze nigdy nie przestanie i zrobi dla Ciebie wszystko( no tu zależy) tym kimś może Być tylko Jezus, on Kocha nas najbardziej i nie wymaga od nas niczego tylko otwarcia się przed nim. Okej to do napisania i miłego czytania hyhyhy ;)


N kwi 19, 2020 22:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 21, 2018 14:19
Posty: 2
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
Hejka, ja również mogę porozmawiać z Tobą z miłą chęcią, mam 24 lata, zainteresowań mam naprawdę wiele, więc wspólny język powinniśmy bez problemu znaleźć :)


Śr cze 03, 2020 21:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 06, 2020 13:33
Posty: 9
Post Re: Szukam osoby, z którą można pokorespondować 🙂
Hej, ja też szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać. Bardziej interesuje mnie płeć przeciwna. Jestem z województwa lubelskiego i mam 25 lat. Wiadomo, że nie jest się samotnym całkiem, ale to co innego.


Pn wrz 07, 2020 10:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL