Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Czy zaczszepisz się na COVID 19? 

Czy zaszczepisz się na COVID 19?
Tak, już się zaszczepiłem/am 64%  64%  [ 7 ]
Tak, chce to zrobić jak najszybciej 9%  9%  [ 1 ]
Raczej tak, ale jeszcze czekam 0%  0%  [ 0 ]
Raczej nie, ale jeszcze to przemyślę 9%  9%  [ 1 ]
Zdecydowanie nie 18%  18%  [ 2 ]
Liczba głosów : 11

 Czy zaczszepisz się na COVID 19? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Ja już jestem szczęśliwie zaczipowany;) Zaszczepiłem się w pierwszym możliwym terminie. Dostałem Astrę Zeneca.
W mojej rodzinie i w pracy większość już zaszczepiona lub zapisana.
Ciekawi mnie jak wyglądają statystyki na forum:)


Pt maja 07, 2021 16:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 933
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Ciekawiej by było, jakbyś jakoś wiek dodał, bo tutejsza społeczność, poza paroma dinozaurami, jest chyba stosunkowo młoda. Może więc się okazać, że wiara.pl jest wyjątkowo sceptycznie do szczepienia nastawiona, bo wiadomo, że im młodszym się jest, tym mniej chętnym na szczepienie.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt maja 07, 2021 16:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
afilatelista napisał(a):
Ja już jestem szczęśliwie zaczipowany;) Zaszczepiłem się w pierwszym możliwym terminie. Dostałem Astrę Zeneca.
W mojej rodzinie i w pracy większość już zaszczepiona lub zapisana.
Ciekawi mnie jak wyglądają statystyki na forum:)



Ja bym sie nie szczepił, bo niby po co? no ale jeśli nie szczepionka, to powinienem w pracy przechodzić testy na covid co najmniej 2 razy na tydzień, więc dzięki tej szczepionce, uda mi sie tego uniknąć.
A szczepić będe sie bliżej jesieni, w końcu można sie szczepić najwcześniej 3 miesiące po przebytej chorobie.
No i o co wam chodzi? przecież to jest forum religijne! trzeba umrzeć i zmierzać do Nieba, a kurczowe trzymanie sie życia doczesnego, jest niemile widziane, sypnął bym tutaj cytatami z Biblii, ale myśle że większość z tu obecnych, jest z nimi zaznajomiona, więc nie widzę powodu żeby sie rozpisywać.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt maja 07, 2021 16:30
Zobacz profil
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
białogłowa napisał(a):
Ciekawiej by było, jakbyś jakoś wiek dodał, bo tutejsza społeczność, poza paroma dinozaurami, jest chyba stosunkowo młoda.

Myślę, że wystarczy podać nazwę szczepionki. U mnie w pracy 40-latkowie zostali wyznaczeni do szczepienia Astra Zeneką.
Czekam na drugą dawkę Pfizera.

Zdecydowanie łagodniej przechodzi się covid po szczepieniu. Pewne dane od Różyczek i znajomych pracujących w służbie zdrowia. Koleżanka zachorowała z mężem i dziećmi. Oni byli po pierwszej dawce Astra Zeneki i przeszli łagodnie. Ich dzieci w wieku szkoły podstawowej przeszły covid bardzo ciężko.


Pt maja 07, 2021 18:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
białogłowa napisał(a):
Ciekawiej by było, jakbyś jakoś wiek dodał, bo tutejsza społeczność, poza paroma dinozaurami, jest chyba stosunkowo młoda. Może więc się okazać, że wiara.pl jest wyjątkowo sceptycznie do szczepienia nastawiona, bo wiadomo, że im młodszym się jest, tym mniej chętnym na szczepienie.

Po pierwsze dlatego że młodzi też chorują i umierają, a po drugie bo roznoszą. Ja przede wszystkim Zaszczepiłem się z troski o otoczenie.


Pt maja 07, 2021 19:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 933
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
afilatelista napisał(a):
białogłowa napisał(a):
Ciekawiej by było, jakbyś jakoś wiek dodał, bo tutejsza społeczność, poza paroma dinozaurami, jest chyba stosunkowo młoda. Może więc się okazać, że wiara.pl jest wyjątkowo sceptycznie do szczepienia nastawiona, bo wiadomo, że im młodszym się jest, tym mniej chętnym na szczepienie.

Po pierwsze dlatego że młodzi też chorują i umierają, a po drugie bo roznoszą. Ja przede wszystkim Zaszczepiłem się z troski o otoczenie.

Jeden jezyk polski, a ciezko sie dogadac. Nie chodzilo mi o podanie powodu, tylko dodanie wieku do ankiety. Jesli srednia wieku na forum jest kolo 30-tki, to wiadomo, ze jako spolecznosc forumowa wyjdziemy na szczepionko-sceptykow.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt maja 07, 2021 19:35
Zobacz profil
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Raczej nie z tych przyczyn
1) szczepionka jest wątpilwa moralnie
2) boję się igieł
3) nie ufam tej szczepionce


Pt maja 07, 2021 20:22

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Quinque, czego sie boisz w iglach? Tez jestesmy zaszczepieni pierwsza dawka A.Z. wiek 71 ja 68 zona.


Pt maja 07, 2021 20:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
białogłowa napisał(a):
Jeden jezyk polski, a ciezko sie dogadac. Nie chodzilo mi o podanie powodu, tylko dodanie wieku do ankiety. Jesli srednia wieku na forum jest kolo 30-tki, to wiadomo, ze jako spolecznosc forumowa wyjdziemy na szczepionko-sceptykow.



Oczywiście że wyjdziemy na szczepionko-sceptyków :mrgreen: to ja jestem ledwo żywym 90 latkiem, który boi sie śmierci i dlatego czeka na szczepionkę? przecież przeszłem chorobę bardzo łagodnie, od roku noszę maseczkę w pracy, razem z dojazdem do tej pracy, to wychodzi 10 godzin dziennie w maseczce, w końcu nawet w autobusie z pracy, są stare zhizowane kobiety, które gupieją jak ktoś zdejmie maseczkę, pomimo tego że każdy z obecnych w autobusie już tą chorobę przeszedł, i każdy wtedy( jak wirus zaatakował :twisted: ) miał maseczkę, i jakoś to nic nie pomogło, gdyby te kobiety miały jakąkolwiek wiedze o świecie, to by wiedziały że w zamkniętych przestrzeniach(autobus) przez godzinę jady, to na 100% wszyscy sie zarażą, ale tutaj by była potrzebna jakakolwiek wiedza, a u nich to chyba nic nie ma, bo skąd ma być?
W sumie to bardziej bym wyszedł na plus przechodząc covid raz na miesiąc, niż przestrzegać tych wszystkich obostrzeń, a śmierć emerytów? kogo obchodzą ci egoiści którym teraz powinienem pomagać, przecież jak Polska by zbankrutowała, to raczej wątpię w to, żeby na rzecz ratowania kraju, zrezygnowali ze swoich emerytur.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt maja 07, 2021 23:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 933
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
subadam napisał(a):
Tez jestesmy zaszczepieni pierwsza dawka A.Z. wiek 71 ja 68 zona.

Mam mamę w wieku 64 lat, bardzo źle się czuła po pierwszej dawce (drugiej jeszcze nie miała), wysoka gorączka, ból głowy, ogólne rozbicie przez dwa dni. Oczywiście lepiej tak, niż bez szczepienia wylądować pod respiratorem.

Robek napisał(a):

W sumie to bardziej bym wyszedł na plus przechodząc covid raz na miesiąc, niż przestrzegać tych wszystkich obostrzeń, a śmierć emerytów? kogo obchodzą ci egoiści którym teraz powinienem pomagać, przecież jak Polska by zbankrutowała, to raczej wątpię w to, żeby na rzecz ratowania kraju, zrezygnowali ze swoich emerytur.


Widzę, że jesteś podobnego zdania jak jedna moja znajoma nauczycielka, która uważa, że to bardzo mądry wirus, bo wybiera tylko słabych i starych. Tłumaczenie na wiele się nie zda w takich przypadkach. Trzeba doświadczyć słabości, albo starości, aby zrozumieć. Lepiej by było dla Ciebie, jakbyś dał się prowadzić samym słowem, ale Ty chyba należysz do drugiej grupy wspomnienej przez św. Augustyna ;) :
"It is indeed better that men should be led to serve God by right teaching than by penalties; yet has it benefitted many, as experience has approved to us, to be first coerced by pain and fear, that they might be taught after, or to be made to conform in deed to what they had learned in words. The better men indeed are led of love, but the more part of men are wrought on by fear."
Poproś jakiegoś starego, schizowanego, jak nie rozumiesz :D

_________________
Tylko Bogu chwała


So maja 08, 2021 5:41
Zobacz profil
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
białogłowa napisał(a):
subadam napisał(a):
Tez jestesmy zaszczepieni pierwsza dawka A.Z. wiek 71 ja 68 zona.

Mam mamę w wieku 64 lat, bardzo źle się czuła po pierwszej dawce (drugiej jeszcze nie miała), wysoka gorączka, ból głowy, ogólne rozbicie przez dwa dni. Oczywiście lepiej tak, niż bez szczepienia wylądować pod respiratorem.[quote]
To zawsze indywidualna sprawa, zależna od systemu immunologicznego - ja po 1 dawce pfizera 3 dni podobnie sie czułam jak Twoja mama, drugą to nawet ramie mnie nie bolało. Koleżanka rówieśniczka żadnej reakcji po pierwszej dawce Astry

"Szczepionki wątpliwie moralne" - podobnie jak np Ibuprofen, Paracetamol, remdesivir i multum leków na wiele chorób, przy produkcji których producenci korzystają w badaniach przedklinicznych z linii komórkowych HEK 293 - czyli ludzkie embrionalne komórki nerki 293.


So maja 08, 2021 6:39

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 415
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Mam pytanie do już zaszczepionych. Czy ktoś z was po zaszczepieniu przeżywał (bądź wciąż przeżywa) ataki złego ducha?


So maja 08, 2021 6:51
Zobacz profil
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Cytuj:
Tez jestesmy zaszczepieni pierwsza dawka A.Z. wiek 71 ja 68 zona.
[/quote]
Cytuj:
Mam mamę w wieku 64 lat, bardzo źle się czuła po pierwszej dawce (drugiej jeszcze nie miała), wysoka gorączka, ból głowy, ogólne rozbicie przez dwa dni. Oczywiście lepiej tak, niż bez szczepienia wylądować pod respiratorem.

To zawsze indywidualna sprawa, zależna od systemu immunologicznego - ja po 1 dawce pfizera 3 dni podobnie sie czułam jak Twoja mama, drugą to nawet ramie mnie nie bolało. Koleżanka rówieśniczka żadnej reakcji po pierwszej dawce Astry

"Szczepionki wątpliwie moralne" - podobnie jak np Ibuprofen, Paracetamol, remdesivir i multum leków na wiele chorób, przy produkcji których producenci korzystają w badaniach przedklinicznych z linii komórkowych HEK 293 - czyli ludzkie embrionalne komórki nerki 293.[/quote]


So maja 08, 2021 7:22
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
ga1robe napisał(a):
Mam pytanie do już zaszczepionych. Czy ktoś z was po zaszczepieniu przeżywał (bądź wciąż przeżywa) ataki złego ducha?

Zły duch nie usadawia się w szczepionkach, jeśli już to w sercu i umyśle człowieka.


So maja 08, 2021 7:27

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 415
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Alus napisał(a):
ga1robe napisał(a):
Mam pytanie do już zaszczepionych. Czy ktoś z was po zaszczepieniu przeżywał (bądź wciąż przeżywa) ataki złego ducha?

Zły duch nie usadawia się w szczepionkach, jeśli już to w sercu i umyśle człowieka.
A czy ja to powiedziałem? Pytanie jest do zaszczepionych i przeżywających atak. Rozumiem, że zaliczasz się do tego grona?


So maja 08, 2021 7:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL