Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Hmmmmmmmm 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Hmmmmmmmm
Spoonman napisał(a):
Tyle się mówi o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn...
Że faceci rządzą światem, kobiety sa pomijane itp...

:)



"My rządzimy światem a nami kobiety" (Ignacy Krasicki)

Belizariusz napisał(a):
Na Slasku tradycyjnie to istnieje dyskryminacja mezczyzn w rodzinach......i to juz od wielu pokolen.


Nic, tylko wspólczuć biednym i pokrzywdzonym mężczyznom ze Śląska :D:D:D:D
Belizariusz napisał(a):
To co prawda mezczyzna zarabial na rodzine, ale to kobieta nie on rozporzadzala wszystkimi pieniedzmi. To ona decydowala co komu nalezy kupic, co bedzie na obiad, co beda robic.


Aż mi serce scisnęło...biedactwa ;), ach te wredne żony :D:D

Belizariusz napisał(a):
Taki byl zawsze tradycyjny model slaskiej rodziny. Chlop jak chcial z kolegami napic sie piwa.....to musial albo uprosic zone o drobne, albo zarobic gdzies na lewo jakies zaskorniaki.
Z tymi zaskorniakami tez roznie bywalo.......niech tylko zona znalazla, to mimo protestow, placzu i zgrzytania zebami i tak wszystkie zabierala.


Znam przypadek, kiedy żona znalazła zaskorniaki meza, biedak zmyślił, że to kolega poprosił go o przechowanie tej kasy, bo ma wredną zone, która zawsze znajdzie jego zaskorniaki ;)...kobieta uwierzyła mężowi, co więcej, zaczęła współczuć koledze...z powodu jego zony ;-)

Belizariusz napisał(a):
W obecnych czasach zmienilo sie tylko to, ze kobiety takze pracuja. To "rownouprawnienie", doprowadzilo do tego, ze kobieta ma teraz DWIE kasy, a facet jak nie mial tak nie ma i o drobne musi sie prosic Z tym proszeniem to takze roznie bywa.........wszystko zalezy od aktualnego humoru zony, a jak wszyscy wiedza....zony potrafia byc bardzo humorzaste .


To dbajcie o "humory żon" :D:D:D...to będziecie dostawać drobniaki :D
Czy to może za trudne wyzwanie ? :P:P


Belizariusz napisał(a):
Ot i cale "rownouprawnienie", ktore ja nazywam zwykla dyskryminacja meskiej czesci spoleczenstwa.
Kobieta rzada, a biedny facet musi kombinowac jak tu przezyc......

Panowie.....czas zalozyc jakas organizacje, wyjsc na ulice i zdecydowanie rzadac rownouprawnienia..........gorzej jak zony wyskocza z walkami .
No dobra to urzadzajmy manifestacje w Pubach........tam byc moze nie dotra....


No nie wiem, nie wiem...w końcu jesteście tak bardzo zastraszeni, że odwagi wam pewnie i na puby zabraknie :D:D

Mam inną propozycje ;) : Ostrzegajcie kolegów - kawalerów, co ich czeka po ślubie :D:D, urządzajcie jakieś prelekcje, nauczania, wyklady... o tym, jakie to żony są bezwzględnymi tyranami ;-). Może uratujecie jakieś osoby przed losem, który was dosięgnął :D:D
Powodzenia :D:D:D:D:D

:)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So lip 24, 2004 13:08
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
E tam :P :D

Prawda jest taka, że i kobiety byłyby biedne i nieszczęśliwe bez mężczyzn, i meżczyźni bez kobiet :) Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości :)

A chyba ciągle będą narzekać na siebie wzajemnie bez względu na wszystko ;)

Ach te stereotypy... ;)

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So lip 24, 2004 14:51
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Mam inną propozycje : Ostrzegajcie kolegów - kawalerów, co ich czeka po ślubie , urządzajcie jakieś prelekcje, nauczania, wyklady... o tym, jakie to żony są bezwzględnymi tyranami . Może uratujecie jakieś osoby przed losem, który was dosięgnął
Powodzenia

Asienko, doceniam Twoje poczucie humoru. Ja jednak próbowałem dociec dlaczego spośród rówieśników moich synów jest tak wiele kawalerów i dlaczego to np. na "Forum pomocy" KATOLIKA tak wiele dziewczyn (także tych po trzydziestce) skarży się na samotność? I odkryłem przyczynę, która sprowadza się do kilku słów: "Nie będę wychodzić za mąż, żeby mężowi skarpety prać". No i słusznie, że chłopcom żeniaczki się odechciewa.
A trzeba mi dodać, że to nie tylko moje spostrzeżenia; niedawno prasa podawała dane statystyczne z których wynikało drastyczne zmniejszenie się zawieranych związków małżeńskich a co zatem idzie i liczby urodzeń. Tragiczniejsze na dodatek jest to że z roku na rok rośnie liczba rozwodów.


So lip 24, 2004 16:49
Post 
Elko :)

Masz u mnie "6 z plusem" za ten post:
viewtopic.php?p=21282#21282
Podobnie Beli za:
viewtopic.php?p=21313#21313

Niewiele można dodać ... ;)

Może tylko usłyszany niedawno temu "dowcip":
- Jak jest różnica między kobietą i mężczyzną ?
Taka, że kobieta widzi szerzej a mężczyzna - dalej.
Zaś w razem ich charaktery się nawzajem uzupełniają ...


pozdrawiam :)


So lip 24, 2004 17:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 10, 2004 9:09
Posty: 32
Post 
równouprawnienia???- teraz i tak to się wyrównalo

_________________
Nawet najmiejsza kałuża odbija niebo/ pysłowie Litewskie/


Cz sie 12, 2004 13:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL