Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 0:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 sterydy czy warto brac 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Tego NIE powiedziałam, Beli. Nie powiedziałam, że ich wygląd na zawodach spowodowany jest przyjmowaniem anabolików. Przyrost tkanki mięśniowej wywołany sterydami nie jest i nie może być sprawą chwilową. Nie wiem, czy da się uniknąc deformacji wyglądu (stałej) w przypadku przyjmowania anabolików.

Wiem tyle, że widziałam przed kamerą normalną zgrabną dziewczynę, niczym nie różniącą się od innych i widziałam jej zdjęcie z zawodów - dla mnie nieestetyczne.

Niewiele pamiętam z reżimu przed zawodami poza kwestią odwodnienia, które umożliwia lepszą "prezentację". Lepiej natomiast kwestie nieprawdopodobnego reżimu ćwiczeniowego i dietetycznego, w jakim żyją.

O przyjmowaniu lub nie anabolików nie bedę się wypowiadać, bo nie wiem. Nie lubię tylko uogólnień - mogą być zwyczajnie krzywdzące.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt sie 27, 2004 13:02
Zobacz profil
Post 
Przykro mi, ze wypowiadacie sie nt. czegos o czym nic nie wiecie.
Wspolczesny sport bez sterydow nie istnieje. Co do skutkow ubocznych, to w przypadku amatorow sa spowodowane brakiem jakiejkolwiek wiedzy o SAA, a w przypadku zawodowcow ogromnymi dawkami. IMO wszystko jest dla ludzi, SAA tez, ale nie dla wszystkich. Ja osobiscie nie czuje sie na silach podolac wyzwaniu jakim sa sterydy anaboliczne, ale nie twierdze, ze jak bede gotowy za kilka lat to nie sprobuje. SAA jak wszystko uzalezniaja i nie mozna temu ulec. Nie prawda jest tez, ze wszystko co zdobyte przez SAA zniknie po ich odstawieniu!! No i oczywiscie sterydy z nikogo nie zrobia wielkiego sportowca, bo wszyscy sportowcy(zawodowi) biora. Nadal potrzebny jest zapal do treningow, sila woli i talent, ale sterydy tez!


Wt gru 07, 2004 22:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 08, 2004 23:56
Posty: 573
Post Re: sterydy czy warto brac
luki napisał(a):
czy warto brac sterydy

Osobiscie trenuje kulturystyke od dobrych 8 lat, szczerze powiem ze nie warto.
Uzasadnienie - sterydy jedynie przyspieszaja to co mozemy osiagnac uczciwie ( fakt faktem robia to bardzo skutecznie ) jednak nie ludz sie za wszystko sie placi a efekty zdrowotne moga byc oplakane ( kumpel po 1 strzale mial przez 2 miesiace niedowlad nogi.... inny po cyklu deki mial zanik spermogenezy i musial sie ratowac inna chemia... ) opisywac MASE efektow ubocznych zarowno tych fizycznych jak i psychicznych nie bede bo jest za duzo, pod podanym linkiem jest wiekszosc:
http://www.kulturystyka.pl/artykul9/

Ponadto dodam ze to co zbudowalismy na koksie szybko mija gdy ten odlozymy...
Sam sterydow anabolicznych ani androgenicznych nie ruszylem choc mialem okazje i sie nad tym zastanawialem wiele razy, jedynie czego tknelem to antyestrogenow(Nolvadex) na zgubienie tluszczu ale po krotkim czasie 2-3tygodnie odstawilem ze wzgledu na skutki uboczne ( problemy z koncetracja, hustawka nastroj itp .

Na koniec fajna bajka:

Cytuj:
Opowiem Wam bajkę o krasnoludkach.

Bardzo dawno temu było sobie królestwo, w którym rządził król krasnoludków. Król mieszkał w niewielkim, ale całkiem wygodnym pałacu. Pewnego razu zapragnął, żeby jego pałac stał się równie wielki i wspaniały co pałace innych królów, które przewyższały jego budowlę wielkością i bogactwem.

Król zebrał swoich podwładnych i wyznaczył zadania: część zajmie się budową (komórki mięśniowe) a część zacznie zbierać materiały budowlane (przewód pokarmowy) z ruin innych pałaców i domków, których pełno było dookoła (zdrowa żywność).

Od tego dnia król co jakiś czas zbierał swoich krasnoludków na apelu (treningu) i przekonywał ich że jego pałac musi być równie wielki jak pozostałe. Naród z ochotą słuchał swego króla ale niestety był trochę nierozgarnięty. Kiedy nie było cegiełek (aminokwasów) do budowy, krasnoludki-budowlańcy z nudów rozwalali to, co wcześniej zbudowali (katabolizm). Tak działo się zaraz po apelu, dlatego król kazał zbieraczom brać się do roboty natychmiast (posiłek potreningowy) albo przywoził nowiutkie cegiełki za ciężkie pieniądze, których nie miał zbyt wiele (suplementy aminokwasów). Tak więc, biedny król miał pełne ręce roboty bo musiał ciągle uważać, żeby budowlańcy mieli robotę bo inaczej niszczyli mu jego piękny pałac.

Król miał wiernych pomocników: dozorców (wewnętrzny testosteron), którzy starali się pilnować, żeby krasnoludki więcej budwały niż niszczyły oraz tragarzy (insulinę), którzy dostarczali materiały na plac budowy. Robota szłaby całkiem sprawnie gdyby nie pewien ciemny typ, (kortyzol) namawiający robotników do rozwałki.

Czas mijał, pałac się powiększał ale król był niecierpliwy i wciąż niezadowolony z efektu, mimo że robotnicy dawali z siebie wszystko. Wypłacał nawet wysokie premie robotnikom (suplementy) żeby tylko wydajniej pracowali ale nie na wiele sie to zdało. Królowi wciąż wydawało się, że pomimo potężnych rozmiarów jego pałac wciąż jest zbyt mały w porównaniu do jego kolegów.

Aż wreszcie sfrustrowany król podjął desperackie kroki. Zwolnił dotychczasowych dozorców, a zatrudnił okrutnych obcych (sterydy). Nowi dozorcy nie tylko zapędzili robotników do niewolniczej pracy ale i nie pozwalali im wogóle burzyć, co jeszcze pogorszyło sprawę. Wściekli robotnicy próbowali zemścić się na królu (ginekomastia, wysypka, łysienie) ale z kolei król zatrudnił ochroniarzy (antyestrogeny), którzy chwilowo uspokoili buntowników.

Gdy obcy dozorcy odeszli, w krolestwie zapanował chaos. Krasnoludki z furią zaczeły niszczyć to, co zbudowały pod jarzmem okrutników. Na nic zdały się dłuższe apele bo dotychczasowi dozorcy obrazili się i nie chcieli wrócić do pracy. Dopiero po jakimś czasie dali się przekonać i kurz wreszcie opadł.

Budowla stała się jeszcze wspanialsza, jednak krasnoludki dobrze zapamiętały krzywdę i tylko czekają na okazję żeby wepchnąć królowi sztylet w plecy. Zemszczą się gdy będzie leżał słaby i chory w swoim wielkim pałacu (przerost prostaty i mięśnia sercowego, zniszczenie wątroby).

Takie królestwo krasnoludków istnieje w organizmie każdego z Was i tylko od Was zależy jaką drogę wybierzecie. Nie namawiam nikogo do postępowania tak czy inaczej. Szczerze mówiąc wcale mnie to nie obchodzi. Chciałbym tylko żebyście chwilkę pomyśleli przed podjęciem decyzji. Życzę powodzenia

_________________
Obrazek


Pt sty 21, 2005 14:48
Zobacz profil
Post 
Nie wiem czy patrzyliśćie w sieci... ale wg ludzi których biorą sterydy wszystko da się załagodzić --- kolejną chemią . podczas brania testosteronu biorą pełno innych środków chemicznych aby teoretycznie zmniejszyć szkoldlwość działania anabolików. Najgorsze w tej zabawie nie jest zdrowie fizyczne a zdrowie psychiczne. mam spory kontakt z ludźmi po sterydach i zauważyłem że stanowią duże zagrożenie dla społeczeństwa :)


Oi Oi Oi !


Pn sty 31, 2005 22:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 21:19
Posty: 401
Post 
.. no, właśnie .. tylko, że niektóre kobitki lubią takich niegrzecznych grubasków-brojlerków .. ;]

_________________
.. and still we laught / and still we run, and still we throw ourselves upon love's boats ..


Pn lut 07, 2005 12:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Nieznoszę napakowanych pseudo-mężczyzn :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony: :zniesmaczony:

_________________
Obrazek Obrazek


Pn lut 07, 2005 16:47
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
A to pech :(

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Pn lut 07, 2005 16:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Spoon napakowany = full mięśni i 0 muzgu. I taki myśli że jest najlepsiejszy :zniesmaczony: :wsciekly:

Nie wyglądasz mi na takiego :mruga: =] =] =]

_________________
Obrazek Obrazek


Pn lut 07, 2005 16:56
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
nutko a skad wiesz jaki jest spooni?
mnie z kolei wyglada na takiego co to ma i w miesniach i w mozgu... a miesnie ma z cwiczen a nie ze sterydow...

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Pn lut 07, 2005 16:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
"A czy Ty wiesz, że pozory często mylą?
tak wiem tak wiem"

KNŻ :D

pzdr ;-)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Pn lut 07, 2005 16:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
no ja nie mam nic przeciwko umiesnionym facetom jesli idzie to w parze z inteligencja... facet z miesniami nie musi byc przeciez pustoglowy... prawda spooni...?

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Pn lut 07, 2005 17:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Nie-kulturysta inteligentny i z poczuciem humoru = spoon :lol:
( :?: )

_________________
Obrazek Obrazek


Pn lut 07, 2005 17:04
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
ej czy to troche nie za duzo? no tak sterydy wyplukuja mozg... roba pustego miesniaka... a tai gosc umiesniony bez sterydow w dodatku inteligentny i z poczuciem humoru... czy to aby nie za duzo njak na jednego faceta? jak on sobie z tym poradzi?

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Pn lut 07, 2005 17:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 21:19
Posty: 401
Post 
.. oj, dziewczęta .. zamiast psioczyć, pomyślcie o tym, że być może chłopcy łykają ten proszek z testosteronem, bo czują się tacy mali w środku .. myślą, że jak będą więksi i silni jak Arnold S. , będziecie ich bardziej kochały .. może po sterydy sięgają chłopcy zbyt wrażliwi, bici, ośmieszani lub poniżani w domu, na podwórku .. :smuteczek: :hmmm:

_________________
.. and still we laught / and still we run, and still we throw ourselves upon love's boats ..


Wt lut 08, 2005 19:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
nie wiem jacy siegaja i po co:( ale ja wole takich naturalnych... po co mimtaki sztuczny facet? jeszcze bym sie bala, ze mu te pompowane miesnie pekna jak bedzie chcial mne przytulic albo przeniesc przez kaluze ;)

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Wt lut 08, 2005 19:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL