Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 15:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 odchodze 
Autor Wiadomość
Post odchodze
zastawiem sie nad odesciem z forum wiem ze wam przeszkdxza moj pisanie wiem dla tego odchodze nie w tego na 100% ale mni to boli wasz uwagi napraw to nie ejst mile wybacie mi to prosze mysle ze rozumiec ale nie ktrzy nie rzumama


Cz wrz 30, 2004 15:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
rozumiem luki, ze moglo cie to zabolec. jednak moze rzeczywiscie powinienes jeszcze prezmyslec sprawe odejscia. uwazam, ze juz byla poprawa w twojej czytelnosci. Nie wiem komu tu przeszkadzasz. mnie nie, poza tym poruszasz naprawde ciekawe tematy, tylko... czasem rzeczywiscie nie mozna zrozumiec o co ci chodzi :przytul: przemysl to jeszcze

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Cz wrz 30, 2004 15:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2004 14:12
Posty: 93
Post 
.....hmmm....a nie mógłbyś pisać tekstów np. w word, z korektą pisowni.....potem byś sobie przeglądał tekst przed "wklejeniem" na forum i poprawiał błędy.....podobnie jak Julia odradzam Ci pochopne decyzje...ale jeśli uznasz , że zdania nie zmienisz..pozdrawiam ( Here's a nice watch for you, and some peanuts.)

_________________
sweeet


Cz wrz 30, 2004 15:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Luki :)

Nie zrażaj się Stary i nie poddawaj...nie przejmuj się tak tym co ludzie piszą :)
Ważniejsze jest to co pomyśli o Tobie Jezus a nie co pomyślą ludzie :)
Piszesz i uczestniczysz w dyskusjach dla siebie - więc jeśli wynosisz z nich coś dobrego i pożytecznego to szkoda byłoby żebyś zrezygnował :)

Poza tym podpisuję sie pod zdaniem Julii, poruszasz naprawdę ciekawe i ważne tematy :)

Głowa do góry Luki i nigdzie nie chodź :D

pzdr :)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Cz wrz 30, 2004 15:50
Zobacz profil
Post 
Luki - prosze :)
Nie załamuj się swoim losem ani nie przejmuj się tym, ze nie potrafisz.
Nikt Cię tu nie neguje, nie naśmiewa się za to, że nie potrafisz...
Przecież każdy z nas otrzymał pewien dar od Boga który wykorzystuje najlepiej, jak potrafi ...


Cz wrz 30, 2004 16:16
Post 
ddv163 napisał(a):
Luki - prosze :)
Nie załamuj się swoim losem ani nie przejmuj się tym, ze nie potrafisz.
Nikt Cię tu nie neguje, nie naśmiewa się za to, że nie potrafisz...
Przecież każdy z nas otrzymał pewien dar od Boga który wykorzystuje najlepiej, jak potrafi ...


No i to jest smutne i bolesne ze ludz uwaz ze nie umi pisac to mni bloli bo ja umie tylko mam dyslkscjie


Cz wrz 30, 2004 16:23
Post luki
Luki...uszy do góry. Kazdy powinniej zrozumieć, że masz dysleksje i popełniasz błędy w pisowni, a jak nie potrawi zrozumieć, to już jego sprawa. Bóg dał każdemu jakieś dary i talenty...jeden może mieć dar pięknego wysławiania się, innemu dar poezji...Tbie też napewno coś ofiarował, może sam nie wiesz co. Musisz to odkryć i dzielić się tym z innymi. Rozumiem Twoją chorobe i zupełnie się nie czepiam...pozdrawiam :***


Cz wrz 30, 2004 16:37
Post Re: luki
MD napisał(a):
Luki...uszy do góry. Kazdy powinniej zrozumieć, że masz dysleksje i popełniasz błędy w pisowni, a jak nie potrawi zrozumieć, to już jego sprawa. Bóg dał każdemu jakieś dary i talenty...jeden może mieć dar pięknego wysławiania się, innemu dar poezji...Tbie też napewno coś ofiarował, może sam nie wiesz co. Musisz to odkryć i dzielić się tym z innymi. Rozumiem Twoją chorobe i zupełnie się nie czepiam...pozdrawiam :***

to jes poles ze ludz mni uwaz za chorego ludz to ni choraba


Cz wrz 30, 2004 16:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
luki postanowił odejsc po moim PW do niego, w którym poprosilam go, by pisał w wordzie i sprawdzal błędy jakie robi i by nie dublował tematów...

wybaczcie, ale choroba chorobą i kłopoty kłopotami, jednak ze strony lukiego wg mnie przynajmniej brak było do tej pory jakiejkolwiek chęci, by pomóc tym, którzy go czytają....

odpowiedz mi, luki, dlaczego tak cie obraża moja prosbą [i nie tylko moja] o pisanie w wordzie i sprawdzanie tam tego, co chcesz tu napisac?
czy mamy to rozumieć w taki sposob, że żadasz od nas bezwarunkowej akceptacji swojej osoby, a nasze prośby nic dla ciebie nie znaczą?
uważasz, ze to wszyscy czytający tutaj mają sie do ciebie dostosować, natomiast ciebie tłumaczy dyslekcja?
i jesli ktoś zwraca uwagę tobie, to "szantazujesz" odejsciem z forum :( przykre :(


Cz wrz 30, 2004 17:34
Zobacz profil
Post 
Luki!
Zamiast worda możesz używac darmowego OpenOffice'a. W działaniu bardzo podobny, a nie narażasz się na koszty


Cz wrz 30, 2004 17:51
Post 
elka napisał(a):
luki postanowił odejsc po moim PW do niego, w którym poprosilam go, by pisał w wordzie i sprawdzal błędy jakie robi i by nie dublował tematów...

wybaczcie, ale choroba chorobą i kłopoty kłopotami, jednak ze strony lukiego wg mnie przynajmniej brak było do tej pory jakiejkolwiek chęci, by pomóc tym, którzy go czytają....

odpowiedz mi, luki, dlaczego tak cie obraża moja prosbą [i nie tylko moja] o pisanie w wordzie i sprawdzanie tam tego, co chcesz tu napisac?
czy mamy to rozumieć w taki sposob, że żadasz od nas bezwarunkowej akceptacji swojej osoby, a nasze prośby nic dla ciebie nie znaczą?
uważasz, ze to wszyscy czytający tutaj mają sie do ciebie dostosować, natomiast ciebie tłumaczy dyslekcja?
i jesli ktoś zwraca uwagę tobie, to "szantazujesz" odejsciem z forum :( przykre :(

powturze tematu kazdem mzoe sie zdazyc o to nie ma do cie pretesi chodzi mi o to ze mni to boli ciegłe mi zwrac uwagi jak pisze ja siestram ale ze wy tego nie wydzice to boli


Cz wrz 30, 2004 18:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
Cytuj:
ja siestram ale ze wy tego nie wydzice to boli


jak rozumiem, luki- piszesz w wordzie i program nie wyłapuje ci błędów?

nie mam dyslekcji, luki, wiec jedynie moge sie domyslac, jak sie czujesz z tym zwracaniem ci uwagi - owszem, nikt tego nie lubi, a zwłaszcza ze na forum dzieje sie to niejako publicznie...
jednakże naprawde uwazasz, ze my robimy to po to, by ciebie dotknąć? zranic? ja przynajmniej nie mialam takiego zamiaru - i jesli cie to zabolalo, to przepraszam
natomiast nie tylko piszący sa tu wazni - czytający też, luki, dlatego pomyśl czasem o swoich rozmowcach - ze im utrudniasz czytanie i zrozumienie ciebie - i pisanie za pomocą jakiegoś edytora tekstu ułatwiłoby nam zrozumienie ciebie, a więc i owocne rozmowy

pozdrawiam serdecznie :)


Cz wrz 30, 2004 18:25
Zobacz profil
Post 
elka napisał(a):
Cytuj:
ja siestram ale ze wy tego nie wydzice to boli


jak rozumiem, luki- piszesz w wordzie i program nie wyłapuje ci błędów?

nie mam dyslekcji, luki, wiec jedynie moge sie domyslac, jak sie czujesz z tym zwracaniem ci uwagi - owszem, nikt tego nie lubi, a zwłaszcza ze na forum dzieje sie to niejako publicznie...
jednakże naprawde uwazasz, ze my robimy to po to, by ciebie dotknąć? zranic? ja przynajmniej nie mialam takiego zamiaru - i jesli cie to zabolalo, to przepraszam
natomiast nie tylko piszący sa tu wazni - czytający też, luki, dlatego pomyśl czasem o swoich rozmowcach - ze im utrudniasz czytanie i zrozumienie ciebie - i pisanie za pomocą jakiegoś edytora tekstu ułatwiłoby nam zrozumienie ciebie, a więc i owocne rozmowy
elka rozumiem was, ale ja sie staram i bede sie staral

pozdrawiam serdecznie :)


Cz wrz 30, 2004 18:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
luki, ja wiem, ze sie starasz... myslie, ze potrzebujesz jeszcze troche czasu i... wszystko sie ulozy, tylko zostan na forum ;)

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Cz wrz 30, 2004 18:41
Zobacz profil
Post 
przepraszam wszystkich za moje pisa od tej pory będę się starał pisać ze błędów lub z miesza ilością ich ale nie obecuji ze będzie bez błędnie proszę o zrozumie nie was w tej sprawie :(


Cz wrz 30, 2004 18:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL