Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 22:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 "Świadkowie Miłosierdzia" - o życiu po śmierci 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 04, 2003 17:18
Posty: 6
Post "Świadkowie Miłosierdzia" - o życiu po śmierci
Czytałam ostatnio ksiażke pt.Świadkowie Miłosierdzia"której autorka jest Anna (nir podane jest nazwisko) Jest to jej relacja z "spotkania "ze zmarłymi,którzy przekazuja jej przesłanie o tym co to jest niebo,czysciec,piekło a takze ich ostrzezenia,porady jaką droga iść by spotkac się z Bogiem.Moze ktos z was równiez czytał tę ksiązke i podzieliłby się ze mną swoimi spostrzeżeniami ? Chciałabym tez zdobyc tę ksiażke poniewaz nie całaą udało mi się ją przeczytać,a bardzo bym chciała poniewaz wywarła na mnie ogromne wrazenie nie do opisania i "kazała"głębiej zastanowic się nad sensem naszego bytowania na ziemi.


N lip 13, 2003 11:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 21, 2003 16:12
Posty: 656
Post 
W historii Kościoła są znane przykłady mistyków, którzy opisywali, albo raczej nie znajdowali słów, jak straszne piekło czy czyściec. Te wizje znajdują się także w "Dzienniczku" S. Faustyny. Jakoś nie przypominam sobie jakiegoś mistycznego opisu nieba poza tym, co nam zostawił św. Paweł: Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. (1Kor 2,9) no i oczywiście Księga Apokalipsy św. Jana Apostoła.
Rodzi mi się od razu pytanie, dlaczego autorka ukrywa swoje nazwisko. Poza tym radzę sprawdzić, czy książka ma aprobatę biskupa.


N lip 13, 2003 13:55
Zobacz profil
Post 
Ksiązka jest wydana przez WAM i drukowana w drukarni księzy jezuitów w Krakowie. Naprawde zrobiła na mnie wrazenie.To co i jak jest wniej opisane jest bardzo podobne do tego co słyszy sie w kościele .ale bardziej dokładnie.Jest w niej wiele rozmów ze zmarłymi które przeprowadza autorka,oprocz matki,ojca i rodziny rozmawiaja z nią inni ludzie ,którzy za jej posrednictwem przekazują wiadomości swoim bliskim.Wszyscy nawołuja do miłośći blizniego.To co opowiadają o czyśćcu czy niebie jest bardzo realistyczne i naprawde pobudza do myslenia.


Pn lip 14, 2003 21:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL