Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Piłka nożna :)
W sobotę Górnik Łęczna gra z Garbarnią Kraków.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz lip 25, 2019 8:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Piłka nożna :)
Kibicujesz Garbarni?


Cz sie 15, 2019 19:45
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Piłka nożna może i fajnie wygląda w TV. Ale ile to trza się o robić przy przygotowaniu boiska itp. Zatrudnilem się jak gospodarz stadionowy. I dziś uszkodziłem blaszak wjeżdżając traktorem. Dobrze że moi szefowie są spoko. Pokazałem to zastępcy szefa i mówię mu "to teraz odpier***łem ładnie". A ten mi mówi że mam się nie przejmować i że się naprawi


Wt mar 10, 2020 20:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Piłka nożna :)
Euro 2020 przeniesione na 2021 rok.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Wt mar 17, 2020 14:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 19, 2019 17:41
Posty: 6
Post Re: Piłka nożna :)
Oby ta cała obecna sytuacja jak najszybciej minęła i wszystko wróciło do normy


Pn kwi 20, 2020 9:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Piłka nożna :)
Strona z pewnej katolickiej, niesedewakantystycznej witryny głęboko krytykująca sport, zwłaszcza zawodowy (po angielsku): http://www.chastitysf.com/q_sports.htm

Według tej witryny rywalizacja sportowa jest czymś bardzo złym... A ja ostatnio bardzo dużo czasu spędzałem, słuchając transmisji sportowych czy je oglądając (przede wszystkim chodziło o piłkę nożną) - nie chcę tu nikogo gorszyć!

Witryna http://www.chastitysf.com jest ogólnie bardzo silnie "ascetyczna" i wymagająca... Niestety, mogę czuć bunt wobec takich poglądów i mieć myśli, że to coś od Szatana, który chce uprzykrzyć życie ludziom.

Jeden ze spowiedników powiedział mi kiedyś, że oglądanie skoków narciarskich (więc nie chodzi tu co prawda o piłkę nożną, która jest w tytule tego wątku) w niedzielę to zasługa dla Nieba (czy coś podobnego). A skoki narciarskie są jeszcze bardziej niebezpieczne niż piłka nożna...

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


Pt maja 07, 2021 15:04
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Piłka nożna :)
Piłką nożną rządzą korporacje. Na boisku zaś rządzi inna religia, bez Boga, bez rasizmu, pacyfizm. Podział na religie które nas dzielą mają zostać za murami stadionów.


So maja 08, 2021 7:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
ga1robe napisał(a):
Piłką nożną rządzą korporacje. Na boisku zaś rządzi inna religia, bez Boga, bez rasizmu, pacyfizm. Podział na religie które nas dzielą mają zostać za murami stadionów.


Piłka nożna to rywalizacja, a przecież Bóg nie chce rywalizacji, chce żeby każdy był jego sługą, a gdzie ty widziałeś żeby niewolnik grał w piłkę?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So maja 08, 2021 17:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Piłka nożna :)
niewazny12 napisał(a):
Według tej witryny rywalizacja sportowa jest czymś bardzo złym... A ja ostatnio bardzo dużo czasu spędzałem, słuchając transmisji sportowych czy je oglądając (przede wszystkim chodziło o piłkę nożną) - nie chcę tu nikogo gorszyć!

Ja widzę, ze według tej witryny prawie wszystko jest złe. Ponadto ten obrazek z Hillary Clinton na ich stronie niewiele ma wspólnego z chrześcijaństwem. To jacyś radykałowie czy wręcz fanatycy.
Robek napisał(a):
Bóg chce żeby każdy był jego sługą, a gdzie ty widziałeś żeby niewolnik grał w piłkę?

Dzisiejsza Ewangelia: "Już was nie nazywam sługami (...) ale nazwałem was przyjaciółmi". "Wy jesteście przyjaciółmi moimi".
Robciu jak zwykle zaczyna spamować.

_________________
ksiądz


N maja 09, 2021 17:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Piłka nożna :)
Wczoraj byłem u spowiedzi i Komunii (po ponad roku). Nie chcę grzeszyć. Wczoraj był mecz w telewizji satelitarnej (angielska Premier League), ale nie oglądałem sportu, bo "bałem się", że oglądanie, słuchanie sportu, emocjonowanie się relacjami sportowymi to grzech (może nawet śmiertelny).

Kilka lat temu znalazłem też inną niż www.chastitysf.com witrynę, której autorzy podawali się za katolików, i krytykowała ona rywalizację sportową jeszcze mocniej, nazywała oglądanie sportu (przynajmniej rozgrywanego w niedzielę, katolickie dni świąteczne) grzechem śmiertelnym, witryna ta była sedewakantystyczna.

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


Śr maja 12, 2021 18:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Polska piłka klubowa to dno, wodorosty i dwa metry mułu!!!
Przepraszam, że piszę swojego posta pod poprzednim, ale "wyczyny" polskich klubów w europejskich pucharach strasznie rozgniewały niekiedy moją biedną psychikę :(

"Myślę, że polska piłka klubowa to DNO" (biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców Polski, a także PKB naszego kraju). Powiedziałbym, że w porównaniu osiągnięć klubów piłkarskich na arenie europejskiej do liczby ludności Polska jest NAJGORSZYM krajem spośród wszystkich federacji zrzeszonych z UEFA (słabo, ale i tak lepiej niż Polska (także, jeżeli chodzi o miejsce w rankingu klubowym UEFA z 20.08.2021), radzą sobie też wyraźnie mniej ludne od Polski Rumunia i Kazachstan, plasujące się tuż za Polską pod względem liczby ludności). Wyniki polskich klubów na arenie europejskiej można uznać za hańbę polskiego sportu i pośmiewisko na Europę i świat. Jeden klub w fazie grupowej na trzy rodzaje rozgrywek (po 32 kluby w jednym rodzaju) na kraj, które zajmuje 9. miejsce w UEFA pod względem liczby ludności (a w rankingu federacji UEFA Polska zajmuje miejsce poniżej 27. (na początku rozgrywek sezonu 2021/2022 Polska zajmowała nawet chyba dopiero 32. miejsce), a więc o ponad trzy razy gorsze, niż w rankingu dotyczącym liczby ludności).

Polska ma ok. 38 000 000 mieszkańców. Więcej spośród federacji z UEFA mają tylko Rosja, Niemcy, Turcja, Francja, Włochy, Anglia, Hiszpania, Ukraina.
Pogoń Szczecin odpadła z Ligi Konferencji Europy w drugiej rundzie eliminacji z drużyną z Chorwacji (4 149 000 mieszkańców - ok. 9 razy mniej niż Polska!). Chorwacja jest wyraźnie wyżej w rankingu klubowym UEFA (15. miejsce (20.08.2021) niż Polska (28. miejsce).
Śląsk Wrocław odpadł z Ligi Konferencji Europy w trzeciej rundzie eliminacji z drużyną z Izraela (8 834 700 mieszkańców - ponad 4 razy mniej niż Polska!). Izrael jest o 5 pozycji wyżej w rankingu federacji UEFA z 20.08.2021 (na 23. miejscu) niż Polska.
Raków Częstochowa odpadł z Ligi Konferencji Europy w czwartej rundzie eliminacji z drużyną z Belgii (11 099 554 mieszkańców (2017 r.), ok. 3,5 raza mniej niż Polska). Belgia jest znacznie wyżej w rankingu klubowym federacji UEFA (13 miejsce - 20.08.2021, Polska - 28. wówczas)

Pogoń zremisowała pierwszy mecz (był on u siebie), a Śląsk i Raków wygrały pierwsze mecze u siebie różnicami jednej bramki, jednak zdecydowanie przegrały w rewanżach.

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


Cz sie 26, 2021 20:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Piłka nożna :)
No, ale miales przeciez nie ogladac meczy bo to grzech ( niesmiertelny w dnie powszednie, ale zawsze )? :)


Cz sie 26, 2021 23:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Polska piłka klubowa to dno, wodorosty i dwa metry mułu!
niewazny12 napisał(a):
Przepraszam, że piszę swojego posta pod poprzednim, ale "wyczyny" polskich klubów w europejskich pucharach strasznie rozgniewały niekiedy moją biedną psychikę :(


O co ci teraz chodzi? przecież jest sprawiedliwie, a jako osoba wierząca powinieneś być po stronie sprawiedliwości, i tutaj coś takiego mamy, bo Polska to biedny kraj, biednych klubów, i w tej sytuacji oczywistością jest, że biedne kluby mają słabe wyniki.

niewazny12 napisał(a):
"Myślę, że polska piłka klubowa to DNO" (biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców Polski, a także PKB naszego kraju).


A co ma PKB naszego kraju do poziomu piłki nożnej? coś ty tam sobie w głowie ubzdurał? :biggrin:

niewazny12 napisał(a):
plasujące się tuż za Polską pod względem liczby ludności).


Wchodzisz w jakąś niedorzeczność, bo idąc według tego pomysłu, to Chiny powinny od dawien dawna być mistrzem świata w piłce nożnej, w końcu to jest najliczniejszy kraj świata, więc według tej twojej cudacznej zasady, Chińczycy powinni zawsze wygrywać, w końcu jest ich najwięcej, a wygrywa nie ten kto ma lepszą drużynę, tylko ten co ma więcej ludności :D :D

niewazny12 napisał(a):
Wyniki polskich klubów na arenie europejskiej można uznać za hańbę polskiego sportu i pośmiewisko na Europę i świat.


Grają na tyle na ile ich stać, więc nie wiem czego tutaj nie rozumiesz, co prawda właściciel klubu Legii Warszawa zachowuje sie jakby celowo chciał doprowadzić ten klub do bankructwa, zatrudniając za wiele milionów, klika lat temu trenera z zagranicy, który nie ma praktycznie żadnego doświadczenia trenerskiego, dodatkowo sprowadzając bardzo drogich nie pasujących do niczego, a na pewno nie do klubowej piłki, portugalskich piłkarzy, no ale to już jest brak rozumu, na to sie nic nie poradzi, bo gdyby właściciel Jagiellonii Białystok, miał budżet Legii, to co roku byłby jakiś sukces, no ale niestety jest jak jest, właścicielem Legii Warszawa jest ktoś kto nie ma pojecia o piłce nożnej, i efekty są jakie są.

niewazny12 napisał(a):
Pogoń Szczecin odpadła z Ligi Konferencji Europy w drugiej rundzie eliminacji z drużyną z Chorwacji (4 149 000 mieszkańców - ok. 9 razy mniej niż Polska!).


:D :D :D ty chyba sobie zdajesz sprawę, że w meczu rywalizują dwie drużyny z których każda liczy po 11 piłkarzy? :mrgreen: to nie jest tak że w meczu bierze udział cały naród danego kraju, :D :D nie mam już siły :biggrin:

niewazny12 napisał(a):
Chorwacja jest wyraźnie wyżej w rankingu klubowym UEFA (15. miejsce (20.08.2021) niż Polska (28. miejsce).
Śląsk Wrocław odpadł z Ligi Konferencji Europy w trzeciej rundzie eliminacji z drużyną z Izraela (8 834 700 mieszkańców - ponad 4 razy mniej niż Polska!). Izrael jest o 5 pozycji wyżej w rankingu federacji UEFA z 20.08.2021 (na 23. miejscu) niż Polska.


Dlaczego jesteśmy na tym 30 miejscu a nie na 15, to ci nie powiem długo by dyskutować gdzie tutaj zostały błędy popełnione, jeden powie że szkolenie młodzieży, jest bardzo zacofane i wygląda ja w Hiszpanii w połowie lat pięćdziesiątych, drugi powie że korupcja wyniszczyła tą piłkę klubową do reszty, tutaj jest wiele bardzo wiele czynników które miały na to wpływ, no ale tak z grubsza mówiąc, Polska to biedny kraj który dodatkowo nie inwestuje lub inwestuje bardzo mało pieniędzy w piłę, więc i efekty są jakie są, to tak jakby mieć pretensje do bezdomnego który nie inwestuje w kupno ubrań, o to że chodzi w podartych i brudnych ubraniach.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt sie 27, 2021 22:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Piłka nożna :)
Polska reprezentacja zremisowała z Anglią. Śmiało można powiedzieć - wygrali :) Media natchnione, Anglia zatrzymana. Chłopaki zagrali podobno dobry mecz, nie wiem, bo nie było mi dane obejrzeć. Niestety wtedy gdy oglądam, staram się mieć z tego jakikolwiek pożytek i udaję, że ćwiczę radzenie sobie ze stresem. Ktoś się przecież musi wstydzić, więc robię to za nich.

_________________
Tylko Bogu chwała


Cz wrz 09, 2021 8:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Piłka nożna :)
białogłowa napisał(a):
Polska reprezentacja zremisowała z Anglią. Śmiało można powiedzieć - wygrali


Nie, nie można. Istnieje wprawdzie takie powiedzenie "zwycięski remis", ale to nie to samo co wygrana, nie nadużywajmy języka do takich przeinaczeń. No ale zermisować z takim przeciwnikiem to oczywiście już coś, świadczy więcej niż wygrana z San Marino.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Cz wrz 09, 2021 9:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL