Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Piłka nożna :)
Helenka napisał(a):
I moje zaklęcie nie zadziałało :cry:


Widocznie podziałało na X.Ronaldo. Normalnie trzy-cztery razy miał okazję wyprowadzić Portugalię na prowadzenie, z czego ostatni raz to było serio jakby zaklęcie rzucone.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pt lip 01, 2016 11:15
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Piłka nożna :)
Boniek ledwo zaczyna, a poziom naszej drużyny już wyskoczył w górę jak z procy.

W ostatnim meczu Portugalia zasłużyła na wgraną. Za dużo było gry defensywnej i kopania piłki w te i z powrotem po naszej połowie. To nie jest taktyka, która nam się opłaca. Ani chyba nikomu innemu na etapie pucharowym.

Tym niemniej, było bardzo fajnie. Można z optymizmem czekać na mistrzostwa świata.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt lip 01, 2016 11:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Piłka nożna :)
Soul33 napisał(a):
W ostatnim meczu Portugalia zasłużyła na wgraną. Za dużo było gry defensywnej i kopania piłki w te i z powrotem po naszej połowie. To nie jest taktyka, która nam się opłaca. Ani chyba nikomu innemu na etapie pucharowym.


Chyba oglądaliśmy inne mecze:)


Pt lip 01, 2016 12:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Piłka nożna :)
Być może faktyczne oglądaliśmy inne :) Bo także Lewandowski dziś rano wyraził opinię podobną do mojego wrażenia w trakcie meczu.

Nie wiem, skąd to się bierze ale nawet komentator, po pierwszym golu, powiedział coś w stylu, że teraz trzeba się tylko bronić i kontry wyprowadzać (nie pamiętam dokładnych słów ale sens, czy też bezsens, był bardzo podobny).

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt lip 01, 2016 12:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Piłka nożna :)
bert04 napisał(a):
Widocznie podziałało na X.Ronaldo. Normalnie trzy-cztery razy miał okazję wyprowadzić Portugalię na prowadzenie, z czego ostatni raz to było serio jakby zaklęcie rzucone.

Na tle CR7 nasz AM7 jest wręcz zabójczo skuteczny :-D


Pt lip 01, 2016 13:24
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
bert04 napisał(a):
Widocznie podziałało na X.Ronaldo. Normalnie trzy-cztery razy miał okazję wyprowadzić Portugalię na prowadzenie, z czego ostatni raz to było serio jakby zaklęcie rzucone.

Najwyraźniej :D.


Pt lip 01, 2016 13:32
Post Re: Piłka nożna :)
Wracamy do Francji?
Cytuj:
Reprezentacja Polski w Piłce nożnej została niesłusznie potraktowana podczas finałów Euro 2016. Karny, którego wykonywał Błaszczykowski był wykonany nieprzepisowo. Bramkarz Portugalii złamał przepisy, które mówią „podczas strzału z rzutu karnego, bramkarz musi utrzymywać kontakt z linią bramkową aż do wykonania strzału”.

Zbigniew Boniek negocjuje w tej sprawie, jeśli się uda skutkiem będzie dyskwalifikacja drużyny Portugalii i przyznany nam Walk-over 0:3. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.
http://sztosinternet.pl/2016/07/02/pzpn ... c-zadanie/


So lip 02, 2016 13:39
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Piłka nożna :)
Hm, ale nawet, gdyby się udało, to trochę lipa taki powrót. Głównie dlatego, że Portugalia grała jednak lepiej i zasłużyła na zwycięstwo.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So lip 02, 2016 17:29
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Jedno co może wskórać Boniek, to jakąś naganę dla arbitra, który nie nakazał powtórzenia karnego.
Soul33 napisał(a):
Hm, ale nawet, gdyby się udało, to trochę lipa taki powrót. Głównie dlatego, że Portugalia grała jednak lepiej i zasłużyła na zwycięstwo.

Drugą połowę mieli lepszą na pewno i też mam mieszane uczucia co do tej reklamacji.


So lip 02, 2016 18:53

Dołączył(a): Śr sie 24, 2016 15:41
Posty: 4
Lokalizacja: Katowice, Śląskie
Post Re: Piłka nożna :)
Ja osobiscie gram w piłkę od 15 lat, w tym w amatorskiej drużynie od lat 5. Wiec mozna powiedziec ze piłka to moje życie. Jezdze na mecze itp. :)

_________________
www.gladkacera.pl


Śr sie 24, 2016 15:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Piłka nożna :)
Przeczytałem na pewnej stronie (schizmatycznej co prawda czy jakiejś podobnej), że sport zawodowy jest śmiertelnie grzeszny czy coś w tym rodzaju (bo np. ludzie w niedzielę zajmują się pracą i nie jest to konieczne, stroje osób biorących udział w zawodach sportowych bywają nieskromne, sport może wzbudzać chciwość(??)).
Pod koniec ubiegłego roku znalazłem też pewną nieschizmatycką (zapewne, nawet wtedy, jeżeli w pewnym sensie ta strona przesadza - np. z umartwieniami dotyczącymi posiłków) stronę, która jest przeciwko rywalizacji sportowej: http://www.chastitysf.com/q_sports.htm (po angielsku).

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


Pt wrz 16, 2016 18:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Z uwagi że gdzieś mi tu ktoś wcześniej mówił, że obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest grzechem :-D więc co mi tam, jak zwykle co roku obstawiłem kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w sumie to jest jedyna rzecz której jestem pewien w tych zakładach, w końcu najlepsze kluby Europy zawsze do ćwierćfinału awansują, więc jestem niemalże pewien sukcesu :-D
A z uwagi że dzisiaj były mecze Ligi Mistrzów więc wspomnę o tym wszystkim, w końcu to jest temat odnośnie piłki nożnej :mrgreen:
Więc jedziemy :D :D :D

Obrazek

Rozumowałem tak jak co roku, mianowicie jeszcze przed losowaniem par które będą walczyć o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, byłem pewien że choćby nie wiem co, to Real, Bayern, Barcelona i Atletico, awansują do ćwierćfinału, tu nie ma bata, oni na bank awansują :mrgreen:
Po losowaniu coś mi tu nie specjalnie pasowało, w sumie awansu trzech drużyn byłem pewien, natomiast nie pasowała mi Barcelona, która trafiła na PSG, bo w sumie to ten Francuski klub, może postawić zdecydowany opór, obstawiałem że na wyjeździe Barcelona przegra tak 2:1, natomiast u siebie wygra 3:1, i jednak awansuje, nastomaist nie byłem tego awansu aż tak bardzo pewien, więc podiołem decyzje że na Barcelone nic nie postawie, i w sumie miałem racje, po pierwszym meczu Barcelona dość zdecydowanie przegrała, więc w tej sytuacji jej awans jest jedynie czysto teoretyczny, tutaj to była dobra decyzja z mojej strony :biggrin:
Pozostałej trójki drużyn byłem pewien, i postawiłem 400zł na awans Realu Bayernu i Atleticko, do ćwierćfinału, mogę wygrać 713 zł :o
Oglądałem pierwszy mecz Realu, i ta bramka na 1 do 0 dla Napoli, nieco mnie przeraziła, :shock: no ale na szczęście Real ruszył do przodu i opanował sytuacje.
Już w tej chwili Real i Bayern awansował, więc trzeba jedynie poczekać na mecz Atletico z Bayerem Leverkusen, choć w sumie to jest mało prawdopodobne, żeby Niemiecka drużyna była w stanie tutaj cokolwiek zrobić, więc można już powoli świętować.
Też myślałem żeby postawić zamiast 400zł tak z 5tyś, to już wtedy by jakaś konkretna suma była, no może kiedyś się zdecyduje na jakieś większe sumy :-)

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt mar 07, 2017 23:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
A więc jednak :D udało się wygrać ponad 700zł :mrgreen: :mrgreen:
Bo to trzeba się znać na piłce 8) bez tego się nic nie zrobi.
Wydam to wszystko na zakazane przez kościół używki, w końcu coś trzeba z tymi pieniędzmi zrobić.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr mar 15, 2017 22:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Piłka nożna :)
A może tak oddasz te 50 zł?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 15, 2017 23:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Małgosiaa napisał(a):
A może tak oddasz te 50 zł?


Dajcie już spokój, kwestia tych darmowych 50zł, to są już tak odległe czasy ze nie ma sensu do tego wracać.
Trzeba patrzeć w przyszłość :mrgreen:
W końcu będą ćwierćfinały Ligi Mistrzów, gra w nim Atletico :-D
Tym się trzeba interesować, a nie jakimiś tam pieniędzmi.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz mar 16, 2017 7:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL