Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość
Post Re: Piłka nożna :)
Mecze śledzę wyłącznie na słuch po reakcji sąsiadów :D i z tego co usłyszę z drugiego pokoju. Tym razem tylko wynik z netu, bo jestem na rekolekcjach.
No to teraz podobno nie będzie łatwo, więc obstawiam na tysiąc procent przegrane :D


So cze 25, 2016 17:23

Dołączył(a): Cz wrz 03, 2015 21:04
Posty: 21
Post Re: Piłka nożna :)
No i wygraliśmy :)


So cze 25, 2016 17:25
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Wiem, karnymi.


So cze 25, 2016 17:39
Post Re: Piłka nożna :)
Helenka napisał(a):
Mecze śledzę wyłącznie na słuch po reakcji sąsiadów :D

:o Nie pisz do mnie nawet takich rzeczy.
Sterroryzowałam pół rodziny, tej co spotkań do tej pory nie oglądała i sprawdzam przed meczem czy mają włączone telewizory. Żebym z Tobą nie musiała się uciekać do jakichś niecnych manewrów :D
Helenka napisał(a):
obstawiam na tysiąc procent przegrane :D

:bukiet:

CzerwonyKapturek napisał(a):
No i wygraliśmy :)

U ciebie był ten sam wynik? ;)


Jeszcze sobie na koniec ulżę i wręczę Scharowi za to co zrobił Lewemu
Obrazek


So cze 25, 2016 17:41

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Piłka nożna :)
Po dość wyrównanym meczu mimo wszystko szczęśliwie udało nam się awansować do ćwierćfinału. Ale drużyna, która nie ma szczęścia, wiele nie zwojuje :D
Oryginalny pewnie nie będę, gdy napiszę, że zwycięstwo zawdzięczamy w dużej mierze Fabiańskiemu, bo w dogrywce zagraliśmy wariant znany z występów reprezentacji na poprzednich turniejach, czyli "obronę Częstochowy". Bramkarze to tradycyjnie jasny punkt naszych drużyn.
Poza tym brawa dla Błaszczykowskiego, który po raz kolejny wyręcza Milika :| Lewandowski też do tej pory piłkarskim geniuszem nie błysnął.
Ale żeby zakończyć pozytywnym akcentem, karne strzelaliśmy bezbłędnie. Może te gole pozwolą się przełamać naszym czołowym napastnikom.

Teraz pozostaje trzymać kciuki w ćwierćfinale. Portugalia do słabych drużyn nie należy, ale na Euro'16 postrachem nie jest. Szczęśliwie Chorwaci wymęczyli ich w dogrywce, więc mamy podobne "zmęczenie materiału".


Pn cze 27, 2016 12:55
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
I moje zaklęcie nie zadziałało :cry:


Cz cze 30, 2016 22:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Helenka napisał(a):
I moje zaklęcie nie zadziałało :cry:


Magicznymi sztuczkami meczów sie nie wygrywa :D
Krystyna grała dosyć słabo, no ale niestety w karnych nas Portugalia przechytrzyła, i koniec :cry:

Spodziewałem sie remisu i tak obstawiłem za 50zł, a wygrałem 132 :mrgreen:
Trzeba sie znać na piłce, to wtedy z tego kasa jest :-D
Żeby była jasność, obstawiałem jaki będzie wynik do 90 minuty 8)

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz cze 30, 2016 23:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: Piłka nożna :)
Helenka napisał(a):
I moje zaklęcie nie zadziałało :cry:

Witać ktoś zadziałał przeciwnym, silniejszym zaklęciem. Ewentualnie Twoje zaklęcie zostało źle rzucone ;)

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


Cz cze 30, 2016 23:49
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Helenka napisał(a):
I moje zaklęcie nie zadziałało :cry:


Tak mi ich szkoda, strasznie fajny zespół. Może Milik trochę powinien poklęczeć na grochu, ale właściwie trudno mi powiedzieć dlaczego w jego przypadku nie do końca ta gra wychodziła tak jak powinna, bo zaangażowania nie można mu odmówić. Może brakło tego łutu szczęścia po prostu?

Na pewno chciałabym, aby ktoś utarł nosa Christiano. Jak długo można tak gwiazdorzyć, przecież w perspektywie wieczności jest to dla niego wysoce niezdrowe :D

Odpadli ale kibicuję dalej naszej drużynie, świetne chłopaki, myślę że będzie z nich coś na MŚ i już trzymam kciuki przed meczem z Kazachami.


Pt lip 01, 2016 7:04
Post Re: Piłka nożna :)
Robek napisał(a):
Spodziewałem sie remisu i tak obstawiłem za 50zł, a wygrałem 132

Masz z czego oddać 50 zł.
Mariel napisał(a):
Tak mi ich szkoda, strasznie fajny zespół.

Mnie też, ale to wszystko przez Ciebie. Zmusiłaś mnie do oglądania i polegli :D .


Pt lip 01, 2016 8:21
Post Re: Piłka nożna :)
Helenka napisał(a):
Mnie też, ale to wszystko przez Ciebie. Zmusiłaś mnie do oglądania i polegli :D .

Skąd mogłam wiedzieć, że masz złe oko :D Mimo wszystko chapeau bas skoro wytrzymałaś mecz z dogrywką i karnymi (bo rozumiem, że normalnie meczów nie oglądasz?).


Pt lip 01, 2016 9:03

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Piłka nożna :)
Szkoda, nie daliśmy rady Portugalczykom, polegliśmy po wyrównanej walce. Widocznie limit szczęścia na ten turniej już wykorzystaliśmy :-|
Mimo wszystko występ na ME2016 można chyba zaliczyć do udanych, zarówno jeśli chodzi o piłkarzy jak i kibiców :brawo:


Pt lip 01, 2016 9:04
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Jasne, nie rozumiem marudów. Po tylu latach dotarliśmy do takiego punktu. No i jeśli chodzi o to ostatnie spotkanie to naprawdę nie ma się czego wstydzić, grali lepiej niż ze Szwajcarią. Brakło trochę jak zauważył sam Lewandowski elementu ryzyka. Trzeba było w tej drugiej połowie trochę bardzie zaszarżować, no ale to się tak łatwo mówi po fakcie.


Pt lip 01, 2016 9:09
Post Re: Piłka nożna :)
Mariel napisał(a):
Helenka napisał(a):
Mnie też, ale to wszystko przez Ciebie. Zmusiłaś mnie do oglądania i polegli :D .

Skąd mogłam wiedzieć, że masz złe oko :D Mimo wszystko chapeau bas skoro wytrzymałaś mecz z dogrywką i karnymi (bo rozumiem, że normalnie meczów nie oglądasz?).

Nie do konca wytrzymałam. Wychodziłam na chwilę i wracałam. Nie wyrobiłabym siedzenia przez tv przez ponad dwie godziny.


Pt lip 01, 2016 9:46

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Piłka nożna :)
Mariel napisał(a):
Jasne, nie rozumiem marudów. Po tylu latach dotarliśmy do takiego punktu.

W końcu wypadliśmy na tyle dobrze, że po turnieju nie trzeba zmieniać trenera i budować reprezentacji od nowa :)

Helenka napisał(a):
Nie do konca wytrzymałam. Wychodziłam na chwilę i wracałam. Nie wyrobiłabym siedzenia przez tv przez ponad dwie godziny.

Polecam :piwko: na uspokojenie. Ale z umiarem, bo w nudniejszych fazach można przysnąć ;)


Pt lip 01, 2016 10:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL