Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 23:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Piłka nożna :)
MARIEL napisał(a):
Aż nie chce mi się myśleć, co tu się będzie działo za miesiąc,
nie będzie z kim pogadać na forum :|
Wiem! Wystąpię do moderacji o zamknięcie tego wątku!
( 8) )

Na Zeusa!! Nie rób tego!

_________________
pajacyk.pl


Wt maja 22, 2012 12:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Piłka nożna :)
Ale dno :-( To gorsza kadra niż myślałem. Smuda niech idzie w piz.. Powinien też zwrócić połowę kasy jaką pobierał przez ostatnie lata za kadrę.

Ja teraz kibicuję Czechom :)

_________________
pajacyk.pl


So cze 16, 2012 21:53
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
"Powinien też zwrócić połowę kasy jaką pobierał przez ostatnie lata za kadrę." - żałosne


So cze 16, 2012 22:02
Post Re: Piłka nożna :)
Dajcie spokój, też byłam na niego wściekła za te cholerne spóźnione zmiany,
ale teraz jest mi go szkoda. Taką miał koncepcję, trudno - zawiodła,
nie będzie miał już okazji się zrehabilitować.
I nie wiem komu teraz kibicować..najpierw muszę opłakać naszych :(


So cze 16, 2012 22:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Piłka nożna :)
sharp7 napisał(a):
"Powinien też zwrócić połowę kasy jaką pobierał przez ostatnie lata za kadrę." - żałosne

Co jest żałosne bo nie do końca rozumiem? To, że jego praca okazała się gó.. warta? Czy to, że np. ja ucieszyłbym się z tak uczciwego i zwyczajnie przyzwoitego gestu jak zwrot części pobranych pensji. Smuda nie zarabia miesięcznie 3tys. na rękę(duuużo więcej), a końcowy efekt jego pracy niestety jest taki sam jaki byłby, gdyby polską kadrę trenował mój sąsiad - bezrobotny alkoholik.

_________________
pajacyk.pl


So cze 16, 2012 23:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Piłka nożna :)
Jeżeli jest Bóg,to naszej drużyny nie lubi :(

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


So cze 16, 2012 23:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Piłka nożna :)
No baaa, On woli Czechów ateistów niż katolicką Polskę, w której gdy auto otwarte na 10 min. w centrum zostawisz, to możesz je stracić :D

Ale jestem zły!!!!! :twisted: Nie umiem kibicować na pół gwizdka. Po meczu z Rosją już zacząłem zmieniać zdanie o tej reprezentacji, a te sieroty pokazały mi, że 70 lokata w rankingu to jednak dla nich w sam raz.

_________________
pajacyk.pl


So cze 16, 2012 23:24
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Kris65 napisał(a):
Jeżeli jest Bóg,to naszej drużyny nie lubi :(

Zawsze wszyscy się modlą do Boga o zwycięstwo. A Bóg staje zawsze po stronie wygranych ;)


So cze 16, 2012 23:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Piłka nożna :)
Większość ludności (68%) Czech deklaruje bezwyznaniowość... :?

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


So cze 16, 2012 23:57
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Dziękuję naszym piłkarzom i trenerowi za tydzień niesamowitych emocji. Wiem, że nie brakło im ambicji, zaangażowania, ani nawet umiejętności. Czasami po prostu nie wszystko wychodzi, nawet jak się bardzo chce. Dzisiaj przegrałem razem z naszą reprezentacją, ale wcale nie czuję się pokonany. Żal mi tylko tych emocji, tego optymizmu, … tych chorągiewek na samochodach ;) . Mam jedynie nadzieję, że pozytywana energia, którą obudziły te mistrzostwa zostanie z nami jeszcze przez jakiś czas.


N cze 17, 2012 1:15
Post Re: Piłka nożna :)
To przez tą flagę co to teraz szyli. :)


N cze 17, 2012 1:48
Post Re: Piłka nożna :)
Cytuj:
"Co jest żałosne bo nie do końca rozumiem? To, że jego praca okazała się gó.. warta? Czy to, że np. ja ucieszyłbym się z tak uczciwego i zwyczajnie przyzwoitego gestu jak zwrot części pobranych pensji. Smuda nie zarabia miesięcznie 3tys. na rękę(duuużo więcej), a końcowy efekt jego pracy niestety jest taki sam jaki byłby, gdyby polską kadrę trenował mój sąsiad - bezrobotny alkoholik."

To, że ty byś się ucieszył to mnie, Smude jak i całą Polske obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Do tego na pensje za jego prace jak i potencjalne premie dla zawodników łoży PZPN, a nie twoja kieszeń.
Trener moim zdaniem był i jest niekompetentny do prowadzenia polskiej kadry i nie powinno mu sie powierzać tego stanowiska, ale to jest sport, a nie zakład pracy. Prace swoją wykonał, też jak wszyscy chciał osiągnać sukces, i za to dostał pieniądze, a wynik sportowy jest wykładnią wielu czynników i działa na innej zasadzie niż twoje wyobrażenie o tym. To jest sport, a nie polityka. Zrozum tą kolosalną różnice.

Zresztą co ja się rozpisuje. Tylko jakiś rogoryczony ignorant może rzucać tekstami o zwrocie pensji przez trenera. Dzięki Bogu, że jeszcze nie napisałeś o zawieszeniu na czas nieokreślony Murawskiego, bo to po jego stracie padła bramka.
Widać, że twoję pojęcie na temat piłki jest znikome, a te teksty o zwrocie pensji pokazują, że chyba postrzegasz ten sport na zasadzie postrzegania polityki, co zmusza cię do pisania takich głupot.
Cytuj:
Nie umiem kibicować na pół gwizdka

Robisz to idelanie na pół gwizdka. Jest sukces - kibicuje, nie ma - gnoje.
Cytuj:
"Po meczu z Rosją już zacząłem zmieniać zdanie o tej reprezentacji, a te sieroty pokazały mi, że 70 lokata w rankingu to jednak dla nich w sam raz."

No właśnie. Kolejny przykład. Proponuję poczekać do końca ME i kibicować zwycięzcy turnieju. Może wtedy twoje oczekiwania bedą spełnione, bo Czechy odpadają już w 1/4...szkoda kalwiatury.

Z Panem Bogiem, bracie.


N cze 17, 2012 10:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Piłka nożna :)
sharp7 napisał(a):
To, że ty byś się ucieszył to mnie, Smude jak i całą Polske obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Do tego na pensje za jego prace jak i potencjalne premie dla zawodników łoży PZPN, a nie twoja kieszeń.
Trener moim zdaniem był i jest niekompetentny do prowadzenia polskiej kadry i nie powinno mu sie powierzać tego stanowiska, ale to jest sport, a nie zakład pracy. Prace swoją wykonał, też jak wszyscy chciał osiągnać sukces, i za to dostał pieniądze, a wynik sportowy jest wykładnią wielu czynników i działa na innej zasadzie niż twoje wyobrażenie o tym. To jest sport, a nie polityka. Zrozum tą kolosalną różnice.

Zresztą co ja się rozpisuje. Tylko jakiś rogoryczony ignorant może rzucać tekstami o zwrocie pensji przez trenera. Dzięki Bogu, że jeszcze nie napisałeś o zawieszeniu na czas nieokreślony Murawskiego, bo to po jego stracie padła bramka.
Widać, że twoję pojęcie na temat piłki jest znikome, a te teksty o zwrocie pensji pokazują, że chyba postrzegasz ten sport na zasadzie postrzegania polityki, co zmusza cię do pisania takich głupot.

Pisząc o zwrocie kasy miałem na myśli PZPN, a nie moją kieszeń. Do Murawskiego nic nie mam bo wiedziałem, że to przeciętny piłkarz, natomiast Smuda to doświadczony trener, miał sporo czasu i okazało się, że go zmarnował.
Podsumowując; Ty pewnie nie widzisz problemu kiedy ktoś ciebie robi w wała, ja przeciwnie.
I nie pisz o całej Polsce bo takich jak ja jest pewnie większość.


Cytuj:
Robisz to idelanie na pół gwizdka. Jest sukces - kibicuje, nie ma - gnoje.

Znawco futbolu już Tobie tłumaczę. Jako Polak i kibic reprezentacji mam prawo oceniać rzeczywistość wg swoich odczuć. To przecież nie był jakiś ewenement, że Polacy odpadli, ale kolejny raz!! Ile można??! Mecze w Polsce, tysiące kibiców, a i tak ostatnie miejsce w teoretycznie najsłabszej grupie! Ty jak chcesz możesz śpiewać peany na cześć Smudy i piłkarzy, ja nie muszę i mam prawo.



Cytuj:
No właśnie. Kolejny przykład. Proponuję poczekać do końca ME i kibicować zwycięzcy turnieju. Może wtedy twoje oczekiwania bedą spełnione, bo Czechy odpadają już w 1/4...szkoda kalwiatury.

Moja sprawa komu kibicuję, nie muszę nikogo pytać o zgodę czy opinię.

_________________
pajacyk.pl


N cze 17, 2012 12:24
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Cytuj:
Pisząc o zwrocie kasy miałem na myśli PZPN, a nie moją kieszeń.

Więc po co zabierasz głos skoro nic ci do tego, komu, za co i ile płaci PZPN? Ja tu nie widze problemu.
Cytuj:
Jako Polak i kibic reprezentacji mam prawo oceniać rzeczywistość wg swoich odczuć. To przecież nie był jakiś ewenement, że Polacy odpadli, ale kolejny raz!! Ile można??! Mecze w Polsce, tysiące kibiców, a i tak ostatnie miejsce w teoretycznie najsłabszej grupie!

Teksty o zwrocie kasy wykraczają poza sfere kibicowania swojemu krajowi i wyrażania swojej negatywnej lub pozytywnej opinii na temat występu danej reprezentacji.
Trener jaki by nie był, tak samo piłkarze, zapewniam cię, wkładali w to całe serce, a teraz nie śpią po nocach zdołowani. Za to dostali pieniądze, tak działa sport, niezależnie od wyniku. A jeśli myślisz, że Smuda wpadł na stanowisko, żeby zarobić, odwalić lipe, skasować fakture i powiedzieć "czesć" to się z lekka mylisz albo mierzysz swoją miarką.
Cytuj:
Ty jak chcesz możesz śpiewać peany na cześć Smudy i piłkarzy, ja nie muszę i mam prawo.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem na temat Smudy i zobacz w słowniku co to znaczy pean.
Cytuj:
Moja sprawa komu kibicuję, nie muszę nikogo pytać o zgodę czy opinię.

Oczywiście, że twoja. Inna sprawa, że robisz to na pół gwizdka, tak jak już napisałem. Pozostań na tym "kibicowaniu" rób to na swój sposób, nawet chorągiewki (tak jak większość Polaków -masz racje), ale zaglądanie w kieszeń trenera daruj sobie, bo to w ramach kibicowania się nie mieści.
I tylko o to mi chodziło.


N cze 17, 2012 16:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Piłka nożna :)
sharp7 napisał(a):
Więc po co zabierasz głos skoro nic ci do tego, komu, za co i ile płaci PZPN? Ja tu nie widze problemu.

O zwykłą przyzwoitość mi tu idzie. Praca Smudy okazała się mało warta, wspaniale by się zachował gdyby sam to stwierdził i zwrócił część zarobionych na kadrze pieniędzy, można by je pożyteczniej wykorzystać. Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć?


Cytuj:
Teksty o zwrocie kasy wykraczają poza sfere kibicowania swojemu krajowi i wyrażania swojej negatywnej lub pozytywnej opinii na temat występu danej reprezentacji.

Ty mi nie będziesz wyznaczał co jako kibic mogę wyrażać, a co nie.


Cytuj:
Trener jaki by nie był, tak samo piłkarze, zapewniam cię, wkładali w to całe serce, a teraz nie śpią po nocach zdołowani.

Za pracę i wysiłek dzięki dla nich, ale nie umiem ukrywać, że znowu wyszła żenada. Duży kraj w środku Europy, a Smuda jeździ i namawia jakichś Buenichów do grania w kadrze, żenada.


Cytuj:
Za to dostali pieniądze, tak działa sport, niezależnie od wyniku.

To źle działa i warto by to zmienić.


Cytuj:
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem na temat Smudy...

I Twoim zdaniem jego praca warta jest kilkadziesiąt tys. euro za miesiąc??

Cytuj:
... i zobacz w słowniku co to znaczy pean.

Zobaczyłem, ale Ty chyba nie.



Cytuj:
Oczywiście, że twoja. Inna sprawa, że robisz to na pół gwizdka, tak jak już napisałem. Pozostań na tym "kibicowaniu" rób to na swój sposób, nawet chorągiewki (tak jak większość Polaków -masz racje), ale zaglądanie w kieszeń trenera daruj sobie, bo to w ramach kibicowania się nie mieści.
I tylko o to mi chodziło.

Ale w ramach przyzwoitości, uczciwości i normalności się mieści, rozumiesz prawdziwy polski kibicu?!

_________________
pajacyk.pl


N cze 17, 2012 16:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL