Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2010 11:13
Posty: 2
Lokalizacja: woj. Lubelskie
Post Piłka nożna :)
Wielu jest fanów tego pięknego sportu, więc chcę poznać wasze opinie. Oglądacie mecze ? Kibicujecie jakiejś konkretnej drużynie ? Może sami jesteście zawodnikami ? Czekam na opinie :)


Cz wrz 02, 2010 19:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 02, 2010 18:43
Posty: 12
Lokalizacja: Drzewica
Post Re: Piłka nożna :)
Siema.Piłka nożna to moja ulubiona dyscyplina :-D.Sam chętnie w nią gram acz amatorsko. Najbardziej podoba mi się styl gry drużyn południowoamerykańskich, na MŚ w RPA zespoły te odpadły w dobrym stylu xD (ładny styl nie zawsze skuteczny). Co do naszej ligi się nie wypowiadam... xD

_________________
Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat!


Cz wrz 02, 2010 20:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 03, 2009 7:47
Posty: 1170
Post Re: Piłka nożna :)
Kiedy miałem czas jako młody gimnazjalista czy maturzysta grałem dzień w dzień. Nie byłem może wybitnym technikiem, ale bieganie 100m w czasie ok. 12 sekund czyniło ze mnie błyskotliwy egzemplarz. Jeśli chodzi o sympatie kibicuję Milanowi do sezonu... 2000? Pamiętam wygraną z Deportivo 4:0 i Sheve z Izaghim w ataku. Zakochałem się w tym klubie od tamtego momentu. Później wesołe chwile dwukrotnego tryumfu w LM. Kaka oraz Pirlo, którego uważam ciągle za pomocnika wszech czasów. Obecnie Rossoneri w latach słabszej dyspozycji, ale pomimo wszystko mam nadzieje na ósmy puchar.


Śr paź 20, 2010 23:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Piłka nożna :)
mazli napisał(a):
Jeśli chodzi o sympatie kibicuję Milanowi do sezonu... 2000?
Pamiętam wygraną z Deportivo 4:0
Z tego co pamiętam, to wygrali 4:1
http://www.youtube.com/watch?v=PFpJ6ZJAECI
a w rewanżu przegrali 4:0 i odpadli. :D
http://www.guardian.co.uk/football/2004/apr/08/match.championsleague1
//oglądałem oba mecze na żywo

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Cz paź 21, 2010 6:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 17:04
Posty: 40
Post Re: Piłka nożna :)
Ja kibicuje Lechowi Poznań.Mecze oglądam często oczywiście dzisiaj też.Jest tu jakiś kibic Lecha?


Cz paź 21, 2010 8:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Piłka nożna :)
Cytuj:
Oglądacie mecze ?


Oglądamy.

Cytuj:
Kibicujecie jakiejś konkretnej drużynie ?


Manchester United odkąd sięgam pamięcią. Jak byłem mały zobaczyłem ich mecz i spodobało mi się, że są biało-czerwoni, jak Polska - no i już tak zostało. Ogólnie najbardziej mnie interesuje liga angielska.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz paź 21, 2010 18:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 24, 2010 11:28
Posty: 11
Post Re: Piłka nożna :)
Mało kto potrafi oprzeć się finezji angielskiej Premiership, gdy graja ze sobą 2 mocne drużyny można oczekiwać naprawdę niesamowitego i zaciętego boju o zwycięstwo.

_________________
http://www.stronazpromocjami.pl


N paź 24, 2010 11:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 03, 2009 7:47
Posty: 1170
Post Re: Piłka nożna :)
Elbrus napisał(a):
mazli napisał(a):
Jeśli chodzi o sympatie kibicuję Milanowi do sezonu... 2000?
Pamiętam wygraną z Deportivo 4:0
Z tego co pamiętam, to wygrali 4:1
http://www.youtube.com/watch?v=PFpJ6ZJAECI
a w rewanżu przegrali 4:0 i odpadli. :D
http://www.guardian.co.uk/football/2004/apr/08/match.championsleague1
//oglądałem oba mecze na żywo

Mówię o czymś wcześniejszym, gdyż przytoczoną przez Ciebie porażkę z Depor pamiętam do dzisiaj. Milan nareszcie ze scudetto, troszkę ciekawych transferów, ale nadal całej Serie A daleko do minionych "tłustych" lat.


So maja 14, 2011 19:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2011 19:08
Posty: 271
Post Re: Piłka nożna :)
Najczęściej oglądam ligę angielską, żadna inna liga nie ma tak wyrównanego poziomu. Natomiast jeśli chodzi o dom ojczysty, kibicuje Legi Warszawy.

_________________
"Jeżeli państwo macie odrobinę zdrowego rozsądku, to przede wszystkim głosujcie na wszystkich, (…) tylko nie na tych łajdaków.(…) Jeżeli zagłosujecie na te trzy partie [PiS, PO, SLD], to jest tak samo jak za komuny – głosowaliście na PZPR."


Cz maja 19, 2011 22:59
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2010 21:39
Posty: 918
Post Re: Piłka nożna :)
Mnie liga polska nie interesuje z uwagi na jej poziom. Ale bardzo lubię LM, zwłaszcza od fazy pucharowej, LE od półfinału w górę też nie pogardzę. A sentyment mam do Barcy. Nabawiłem się go dzięki Ronaldinho i jego fantastycznej grze w tym klubie. Podobał mi się styl jego gry, te triki których nikt inny nie robił, i to jak Realowi na jego terenie piękne gole strzelał, aż mu kibice królewskich brawo bili.

_________________
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=30168 :spoko: http://pajacyk.pl/


Pt maja 20, 2011 16:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Piłka nożna :)
To nie jest tak, że Premier League ma jakoś wybitnie wyrównany poziom. Odnosi się takie wrażenie, gdyż angielskie drużyny zwykle walczą z większą zaciętością, niż np. hiszpańskie - ale i tak nikt się nie spodziewa, że jakieś West Ham czy Blackpool kiedykolwiek wygra na Old Trafford (oczywiście, i tak bywa - tak, jak bywa, że Gijon wygra na Santiago Bernabeu a Hercules na Camp Nou, wszędzie takie rzeczy się zdarzają). Na pewno bardziej wyrównana jest np. liga francuska, gdzie autentycznie nie wiadomo, kto w nowym sezonie wygra ligę, a kto spadnie, aktualny mistrz może za rok walczyć o utrzymanie itp. Podobnie z niemiecką.

Sezon się zakończył, więc może spróbować czegoś innego? Przecież w tym roku są mistrzostwa świata w piłce nożnej! Co, zapyta ktoś, jakie mistrzostwa, przecież co dopiero były! A i owszem, są, tyle, że kobiet. W Niemczech, początek już w czerwcu. Ostatnie dwa tytuły zdobyły Niemki i na ich własnym terenie będzie niezwykle trudno im go odebrać. Ja jednak liczę na moje faworytki, czyli USA i Anglię (zawsze w piłce kibicowałem Anglosasom). To dobry moment na zainteresowanie się piłką kobiecą - panie grają naprawdę bardzo ładnie, ze znacznie większą klasą niż mężczyźni (niewiele fauli, kartek jak na lekarstwo), a ponadto częściej popełniają śmieszne błędy, więc mecze są zwykle emocjonujące. Niestety, nie ma reprezentacji Polski, choć nasze piłkarki są wyżej notowane w rankingu FIFA niż kilka reprezentacji obecnych na mistrzostwach (np. Kolumbii).

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So maja 21, 2011 9:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 30, 2011 18:21
Posty: 17
Post Re: Piłka nożna :)
może i liga polska nie jest najlepszą ligą na świecie- ale właśnie Wisła Kraków jest moim ulubionym klubem, aczkolwiek nie uznaję takich spraw jak uczucie nienawiści do innych kibiców czy innej drużyny, obejrzeć mogę każdy mecz :)


N maja 22, 2011 14:20
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Piłka nożna :)
http://www.sport.pl/sport/10,67450,10708311,Grzegorz_Lato_chce_1_3_banki_od_kontraktu_.html?v=1&obxx=10708311
Czy przyjdzie wiosna w PZPN?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


So lis 26, 2011 20:59
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)


Żeby PZPN nastała wiosna, należałoby wywalic definitywnie Lato i jego satelitę Kręcinę(który jak samo nazwisko sugeruje jest Krętaczem).
W Polskiej piłce może być dobrze, pod warunkiem rozpiprzenia tych Leśnych Dziadów, komunistycznych krętaczy z PZPN. Tam siedza oszuści którzy doprowadzili naszą piłkę nożną do zera. Bo niestety nasze drużyny ligowe plus reprezentacja są ZEREM. Zgodnie z przysłowiem "Jaki pan taki kram"


So lis 26, 2011 21:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Piłka nożna :)
Nic nie da "rozpirzenie tych dziadów", bo na ich miejsce przyjdą inni, niekoniecznie lepsi.

Czy zmiana władz w PZPN skłoni np. właścicieli Wisły Kraków do inwestowania w młodzież, zamiast kupowania miernych, nigdzie indziej niechcianych obcokrajowców? Legia Warszawa akurat teraz radzi sobie nieźle, no i udanie inwestuje w młodzież - to z kolei zasługa PZPN? Czy fakt, że Franciszek Smuda - jak niegdyś trafnie stwierdził - nie jest w stanie znaleźć w Polsce sześciu klasowych obrońców nadających się na Euro (w istocie nie znalazł ani jednego) to wina PZPN, czy tego, że przez lata większość klubów postępowała tak, jak Wisła, a nie tak, jak Legia? Czy kluby, zamiast wydawać ciężkie pieniądze na pensje dla obcokrajowców (a i rodzimi dostają grubą kasę za niewiadomo co), nie powinny raczej zacząć inwestować w szkolenie? Albo chociaż zacząć kupować z głową (vide APOEL Nikozja)? Czy to ma PZPN załatwić? Może ich do tego zmusić?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr lis 30, 2011 13:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL