Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 12:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Piłka nożna :)
mnie już piłka przestała interesować pomimo tego ze chce aby mnie interesowała. Duzo rzeczy przestało mnie interesować


N sty 03, 2016 14:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Obrazek



Ja kilka tygodni temu postawiłem 100zł na awans Realu, Barcelony i Bayernu, do ćwierćfinału Ligi mistrzów.
Moge wygrać, bajeczną sume 156zł :mrgreen:
Piłka jest super 8)

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt lut 23, 2016 15:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Udało sie :mrgreen:
Przy dwa zero dla Juventusu, zrobiło sie niebezpiecznie :D ale Bayern nadrobił, i jestem bogatrzy o ponad 150zł :biggrin:
Jak sie człowiek zna na piłce to są sukcesy 8)

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr mar 16, 2016 23:23
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
1-0, coś pięknego. Jeszcze lepiej by wyglądało 2-0, ale nie ma co narzekać. Chyba sobie dziś Milika w avatar wstawię :)
A tu widzę takie kibice, a o 18-tej na forum siedzieli ;)


N cze 12, 2016 20:20
Post Re: Piłka nożna :)
zenon52 napisał(a):
mnie już piłka przestała interesować pomimo tego ze chce aby mnie interesowała. Duzo rzeczy przestało mnie interesować

A mnie od dzisiaj zaczęła bardziej interesować, bo 1:0 dla Polski! :brawo:


N cze 12, 2016 21:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Mariel napisał(a):
A tu widzę takie kibice, a o 18-tej na forum siedzieli ;)


Ja lubię piłke, tyle że na wysokim poziomie :mrgreen:
A Polska jak wiemy gra na dość słabym poziomie, taki typowy średni średniak, co zresztą było widać na tym meczu.
Oczywiście fajnie że wygrali trzeba iść za ciosem :-D i nie ma znaczenia czy gramy z San Marino, gdzie przeciwnicy to piłkarze całkowicie amatorscy, jeden pracuje w fabryce telewizorów czy tamw czym innym nie ważne :D bo liczy sie zwycięstwo :gool: :gool: :gool:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N cze 12, 2016 22:29
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Robek napisał(a):
Ja lubię piłke, tyle że na wysokim poziomie :mrgreen:
A Polska jak wiemy gra na dość słabym poziomie, taki typowy średni średniak, co zresztą było widać na tym meczu.

Żadna sztuka kibicować najlepszym, dlatego mecze reprezentacji kosztują mnie zawsze tyle nerwów i przed wielkimi imprezami zastanawiam się czy to w ogóle zaczynać oglądać. Po pierwszej połowie byłam zła jak osa, tyle zmarnowanych szans pomimo całkiem dobrej gry... No ale potem Milik się ładnie zrehabilitował :)


Pn cze 13, 2016 7:31
Post Re: Piłka nożna :)
PO odeszło od władzy i nawet reprezentacja Polski w piłce nożnej zaczęła wygrywać.


Pn cze 13, 2016 9:21
Post Re: Piłka nożna :)
Hominibus napisał(a):
PO odeszło od władzy i nawet reprezentacja Polski w piłce nożnej zaczęła wygrywać.


Brawo, :brawo: popieram


Pn cze 13, 2016 10:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Mariel napisał(a):
Żadna sztuka kibicować najlepszym,


Ja nie kibicuje najlepszym, ja kibicuje tym którzy potrafią grać :mrgreen:
Bo to że nie umieją podać czy tam szybko biegać, to jeszcze nic, najgorsze jest bardzo wolne tępo w jakim oni rozgrywają te swoje akcje :-D momentami nie daje rady tego oglądać.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn cze 13, 2016 12:24
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Robek napisał(a):

Bo to że nie umieją podać czy tam szybko biegać, to jeszcze nic, najgorsze jest bardzo wolne tępo w jakim oni rozgrywają te swoje akcje :-D

Szybciej Ty siano przerzucasz co nie? :D Nie było aż tak źle, ja przynajmniej widzę duży postęp. Oczywiście nadal da się zaobserwować to, co mnie zawsze najbardziej drażniło, czyli spadek kondycji u chłopaków w drugiej połowie meczu, ale jest już dużo lepiej. Jeszcze bym chciała, żeby nie dawali się tak łatwo wyprowadzać z równowagi. Mogliby w tym wszyscy wziąć przykład z Krychowiaka, bo trochę jednak ich ten zryw Irlandczyków pod koniec drugiej połowy zaskoczył.


Pn cze 13, 2016 14:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Mariel napisał(a):
Szybciej Ty siano przerzucasz co nie? :D


Ja nie musze szybko przerzucać siana bo nie ma takiej potrzeby :mrgreen: natomiast nasi piłkarze nie mogą lepiej grać bo zwyczajnie nie potrafią, oczywiście fajnie by było mieć jakąś prawdziwą reprezentacje, a nie to coś co jest teraz, no ale trudno, choć by byli nie wiadomo jak beznadziejni to powinniśmy im kibicować, w końcu trzeba lubić to co sie ma :-D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn cze 13, 2016 22:00
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
wybrana napisał(a):
Hominibus napisał(a):
PO odeszło od władzy i nawet reprezentacja Polski w piłce nożnej zaczęła wygrywać.


Brawo, :brawo: popieram

Nawet sukcesy narodowej drużyny trzeba wykorzystać, żeby zasadzić kopa przeciwnikom politycznym. Jak ten naród nisko upadł :( .
Mariel napisał(a):
Oczywiście nadal da się zaobserwować to, co mnie zawsze najbardziej drażniło, czyli spadek kondycji u chłopaków w drugiej połowie meczu, ale jest już dużo lepiej.

Wydaje mi się, że to nie był spadek kondycji, tylko trochę przedwczesne, nerwowe wyczekiwanie na koniec meczu. Coby nie mówić, to olbrzymią presję, żeby dowieść to historyczne zwycięstwo piłkarze musieli podświadomie odczuwać. Mecz z Niemcami zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dzięki zwycięstwom w pierwszych meczach nikt nie będzie grał z nożem na gardle i obie drużyny będą mogły sobie pozwolić na ofensywny i widowiskowy futbol. A taki potrafią grać. Jak pokazał mecz z Ukrainą niemiecka defensywa wcale nie jest takim monolitem jakby się wydawało (nie mówiąc już o polskiej :) ), więc być może na brak goli nie będziemy narzekać, bo na razie Euro raczej nas nie rozpieszcza pod względem strzelonych bramek.
Robek napisał(a):
natomiast nasi piłkarze nie mogą lepiej grać bo zwyczajnie nie potrafią, oczywiście fajnie by było mieć jakąś prawdziwą reprezentacje, a nie to coś co jest teraz

Jak widać nie bardzo orientujesz się w rozgrywkach reprezentacji od co najmniej dwóch lat.


Pn cze 13, 2016 22:41
Post Re: Piłka nożna :)
mauger napisał(a):
Robek napisał(a):
natomiast nasi piłkarze nie mogą lepiej grać bo zwyczajnie nie potrafią, oczywiście fajnie by było mieć jakąś prawdziwą reprezentacje, a nie to coś co jest teraz

Jak widać nie bardzo orientujesz się w rozgrywkach reprezentacji od co najmniej dwóch lat.

Jak to jest, że fatalizm tak fatalnie wpływa na postrzeganie rzeczywistości ;)
Robek napisał(a):
, choć by byli nie wiadomo jak beznadziejni to powinniśmy im kibicować, w końcu trzeba lubić to co sie ma :-D
Tylko ze względu na to zostaje Ci odpuszczone :D
mauger napisał(a):
Mecz z Niemcami zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dzięki zwycięstwom w pierwszych meczach nikt nie będzie grał z nożem na gardle i obie drużyny będą mogły sobie pozwolić na ofensywny i widowiskowy futbol. A taki potrafią grać. Jak pokazał mecz z Ukrainą niemiecka defensywa wcale nie jest takim monolitem jakby się wydawało
Na to liczę, równą grę do samego końca, dużo goli. A kij tam, że mało kto nawet w ten remis wierzy, skoro nawet taka Irlandia potrafi się postawić, więc tym bardziej należy liczyć na nasz zespół. Fajnie, że chłopaki grają zespołowo, jakby była jedna, dwie gwiazdy na których się wszystko opiera byłoby nieciekawie. Jak widać po pierwszym meczu nawet Lewandowskiego można skutecznie blokować, praktycznie niemal cały czas miał do sobie przyspawanych dwóch zawodników przeciwnika. Żeby zacytować zespół Irlandii sprzed meczu "człowiek jak każdy inny", a jednak obstawę miał nadzwyczajną ;)


Wt cze 14, 2016 7:50

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Piłka nożna :)
mauger napisał(a):
Mecz z Niemcami zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dzięki zwycięstwom w pierwszych meczach nikt nie będzie grał z nożem na gardle i obie drużyny będą mogły sobie pozwolić na ofensywny i widowiskowy futbol. A taki potrafią grać.

Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów drugie spotkanie nie będzie to dla nas meczem o wszystko :-D Myślę, że są spore szanse przynajmniej na zwycięski remis z Niemcami :gool:


Wt cze 14, 2016 10:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL