Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Piłka nożna :)
Te 50 zł nigdy nie były, nie są i nie bedą darmowe. To zwyczajna kradzież. Ta sprzedawczyni musiała oddać je do kasy za Ciebie, bo zwyczajnie miała manko.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz mar 16, 2017 7:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Małgosiaa napisał(a):
Te 50 zł nigdy nie były, nie są i nie bedą darmowe. To zwyczajna kradzież. Ta sprzedawczyni musiała oddać je do kasy za Ciebie, bo zwyczajnie miała manko.


Wtedy patrzyłem na to jak na darmowe pieniądz, dzisiaj widze to trochę inaczej, no ale już nie chce do tego wracać, bo patrze do przodu w końcu będą fajne mecze, taki ćwierćfinał Bayern kontra Atletico :-o 8) 8) 8) :-D :-D to by mi się marzyło, bo bym sobie popatrzył jak Lewandowski po raz kolejny przegrywa walke o wygranie Ligi Mistrzów :-)

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz mar 16, 2017 7:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 17, 2016 16:40
Posty: 1
Post Re: Piłka nożna :)
Dlaczego od razu kradzież, ludzie!

---
http://pozyczkolot.pl/chwilowki-pozyczki-krotkoterminowe/


Cz mar 16, 2017 8:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Piłka nożna :)
Robek napisał(a):

Wtedy patrzyłem na to jak na darmowe pieniądz, dzisiaj widze to trochę inaczej, no ale już nie chce do tego wracać,

Czyli trochę sumienie sie obudiło? Chociaż tyle dobrze. Powinieneś jednak zwrócić te pieniądze, nawet anonimowo.
ola27 napisał(a):
Dlaczego od razu kradzież, ludzie!

---
http://pozyczkolot.pl/chwilowki-pozyczki-krotkoterminowe/

Uważasz za chwilówkę przygarniętą świadomie źle wydaną resztę w sklepie, której ktoś nie zamierza zwrócić? Od kiedy sprzedawca jest kasą zapomogowo - pożyczkową?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz mar 16, 2017 8:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Piłka nożna :)
Dlaczego mielibyśmy życzyć Lewandowskiemu przegrania LM? :shock: Niech sobie choć raz wygra, należy mu się.

Z drugiej strony, Atletico też się należy jak psu buda.. byle nie Real albo Barcelona :razz:

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz mar 16, 2017 8:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Johnny99 napisał(a):
Dlaczego mielibyśmy życzyć Lewandowskiemu przegrania LM? :shock: Niech sobie choć raz wygra, należy mu się.


To co komu się należy, nie ma tu większego znaczenia.
Moim zdaniem Bayern gra minimalne słabiej niż Atleticko, tyle że to jest piłka nożna, i tutaj duże znaczenie ma dyspozycja dnia, jak również sędziowie mogą się niechcący dołożyć bo jeden rzut wolny, rzut karny, żółta kartka, może przeważyć na korzyść jednej drużyny, no i niestety jak to czasem w piłce bywa, wygra słabszy :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz mar 16, 2017 22:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Piłka nożna :)
Robek napisał(a):
no i niestety jak to czasem w piłce bywa, wygra słabszy :mrgreen:


Ale dlaczego niestety? Na tym właśnie polega piękno piłki nożnej :roll: W grach, w których punktuje się bez przerwy (jak w koszykówce czy siatkówce), ogranie silniejszego przeciwnika (choćby był silniejszy tylko w tym konkretnym dniu) jest prawie niewykonalne. Żeby wygrać, zawsze musisz być lepszy. A w piłce - niekoniecznie :-D Z drugiej strony, można też powiedzieć, że w piłce po prostu słowo "lepszy" ma znaczenie o wiele bardziej wielowymiarowe niż w innych dyscyplinach. Czy Sevilla, która w obu meczach z Leicester miała wyraźną przewagę, "przegrała, choć była lepsza", czy też raczej "przegrała, bo tak naprawdę była słabsza, a tylko na oko sprawiała wrażenie lepszej"? To pytanie dla filozofa :-D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt mar 17, 2017 9:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Johnny99 napisał(a):
Ale dlaczego niestety? Na tym właśnie polega piękno piłki nożnej :roll:


Może dlatego to jest u nas tak popularne, w końcu bez względu na poziom naszych piłkarzy, możemy wygrać z każdym :mrgreen:
Jutro jade odebrać te 700złoty :biggrin: i też obstawiam dalej!
Tutaj postawie 20zł na to że w lidze włoskiej Juventus wygra 1:0 z Napoli.
Juventus często wygrywa 1:0, tutaj akurat w poprzedniej kolejce również wygrał 1:0 no i trochę tak nie bardzo, bo dwa razy pod rząd, to Juventus 1:0 raczej nie wygrywa, i tutaj niespecjalnie to widze, tyle że za te 20zł jest 150zł do wygrania :D więc 20zł to tylko jedna butelka wódki, straty jakiejś nie ma, a od razu mecz się fajniej ogląda, i ogólnie jest zabawa :zdrowie:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr mar 22, 2017 14:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 934
Post Re: Piłka nożna :)
Robek się obraził, że go zbanowano, inni też chyba poszli w cholerę i teraz to już pewnie nie ma tu z kim dwóch zdań o piłce zamienić.
Wyżalę się po wczorajszym meczu naszej reprezentacji sobie a muzom. Spotkanie z Meksykiem było bardzo, bardzo smutne, pokazało całemu światu jak bardzo ta nasza piłka, gdy tylko braknie zawodników szkolonych w zachodnich klubach, leży i kwiczy.
Nie rozumiem po co się było tym chwalić, czy Nawałka nie wiedział jak wygląda gra zespołu bez Lewego, Grosika, Pazdana, Milika? Młodzioki bez dwóch zdań mają parę, szybko biegają, mają chęci, ale brakuje dobrego wyszkolenia, jak tylko uda im się na chwilę przejąć piłkę to zaraz tracą ją bardzo łatwo. Nawet nie chcę patrzeć na posiadanie piłki z wczorajszego meczu, boję się że Polacy mogli ją mieć gdzieś na poziomie 20%
Co mnie bardzo uderzyło, to że poza jednym brzydkim przytrzymaniem Świerczoka, Meksykanie grali bardzo kulturalnie, w przeciwieństwie do sporej liczby fauli z naszej strony. Czy ktoś zauważył jak zachowywał się Jędrzejczyk? Doskonale wiem, że piłka to nie gra w szachy, ale to jego popychanie i szarpanie przeciwnika było skandaliczne. Takie rzeczy czasem się wybacza, gdy ktoś generalnie gra dobrze, ale nie wtedy kiedy zawodnik gra słabo, a brak umiejętności pokrywa chamstwem.
Współczuję kibicom, którzy wykupili bilety na to spotkanie, chyba powinni im zwrócić pieniądze.
To był strasznie przykry widok. Dobry poziom trzymały może tylko fryzury naszych piłkarzy, nie ma co, w stylizacji włosków nie odbiegamy od reszty świata :-(

_________________
Tylko Bogu chwała


Wt lis 14, 2017 9:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Piłka nożna :)
W meczu z Meksykiem bardziej chyba chodziło o sprawdzenie rezerw niż chwalenie się reprezentacją. Wnioski z tego spotkania mogą się przydać trenerowi podczas turnieju, gdy trzeba będzie zastąpić kogoś z podstawowego składu (kartki, kontuzja), oraz zawodnikom, którzy zdobyli trochę ogrania w reprezentacji.
A zachowanie Jędrzejczyka też zakuło mnie w oczy, ale poza tym jakiś brzydkich zagrań z naszej strony nie zauważyłem.


Wt lis 14, 2017 10:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 934
Post Re: Piłka nożna :)
Rozumiem, że trzeba ich sprawdzić od strony psychologicznej, jak radzą sobie z większym stresem, występ przed kilkudziesięcioma tysiącami na stadionie, presja, no ale czy nie mógł ich jakoś tak sprawdzić po trochę, a nie wszystkich na raz ;) Ale jako, że trzeba we wszystkim upatrywać jakichś plusów to stwierdzam, że nie stało się aż tak źle, może uszło trochę gazu i wezmą się ostrzej do roboty.
Cytuj:
zachowanie Jędrzejczyka też zakuło mnie w oczy
No właśnie, czyli jednak nie jestem przewrażliwiona.

_________________
Tylko Bogu chwała


Wt lis 14, 2017 12:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
białogłowa napisał(a):
Robek się obraził, że go zbanowano, inni też chyba poszli w cholerę i teraz to już pewnie nie ma tu z kim dwóch zdań o piłce zamienić.


Na szczęście, czy może nieszczęście, już wróciłem :)

białogłowa napisał(a):
Wyżalę się po wczorajszym meczu naszej reprezentacji sobie a muzom. Spotkanie z Meksykiem było bardzo, bardzo smutne, pokazało całemu światu jak bardzo ta nasza piłka, gdy tylko braknie zawodników szkolonych w zachodnich klubach, leży i kwiczy.
Nie rozumiem po co się było tym chwalić, czy Nawałka nie wiedział jak wygląda gra zespołu bez Lewego, Grosika, Pazdana, Milika? Młodzioki bez dwóch zdań mają parę, szybko biegają, mają chęci, ale brakuje dobrego wyszkolenia, jak tylko uda im się na chwilę przejąć piłkę to zaraz tracą ją bardzo łatwo. Nawet nie chcę patrzeć na posiadanie piłki z wczorajszego meczu, boję się że Polacy mogli ją mieć gdzieś na poziomie 20%


Tutaj widać cały tragizm Polskiej piłki, czy bardziej możliwości młodzieży.
Bo z tego co się orientuje to na 38 milionowy kraj, nie mamy nawet jednej profesjonalnej szkółki piłkarskiej, a przy tym ile ma kasy PZPN, to powinno takich szkółek być co najmniej kilka.
Więc niby gdzie ta młodzież ma się nauczyć grać w piłkę? w jaki sposób?



Obrazek



No i wracając do moich zakładów Bukmacherskich :mrgreen:
W tym roku miałem w planach postawić tak ze 2 tyś. no ale niestety pojawił się spory problem, mianowicie sporo się pozmieniało.
Rok temu o ćwierćfinał Ligi Mistrzów walczył Real, Bayern, I Atleticko Madryt, no i byłem praktycznie na 100% pewien ich awansu, w końcu trafili na dość słabych rywali.
Natomiast w tym roku, sporo się pozmieniało, bo Atleticko jest w przeogromnym kryzysie i z Ligi Mistrzów spadło do Ligi Europy, Real Madryt trafił na dość trudnego rywala PSG, i tutaj tylko Bayern jest klubem który raczej powinien awansować.
Więc w tej sytuacji, nie ma sensu obstawiać jakąś większą sume, i postanowiłem że tym razem tylko za 300zł :biggrin:
Dodatkowo obstawiłem awans Realu Madryt w pucharze Hiszpanii, to była rywalizacja "Real Madryt - CD Numancia de Soria" gdzie tu Real oczywiście awansował.
Kolejna rywalizacja to jest Liga Europy
"FC Kopenhaga - Atletico Madryt"
Gdzie postawiłem na awans Atleticko.
Nastepna rywalizacja
"Real Madryt - Paris Saint-Germain"
Oczywiście tutaj stawiam na Real.
No i ostatna para to
Bayern Monachium - Besiktas Stambuł
Tutaj wiadomo że stawiam na Bayern, bo niby na kogo innego? :biggrin:
Podsumowując mam okazje wygrać bajeczną sume 600zł! i powiem wam że aż sie chce te mecze ogladać, bo bez tego to chyba by mi sie nie chciało, a tak to są jakieś emocje, i aż jest komu kibicować 8)

Obrazek

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn sty 29, 2018 0:31
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Za niedługo rusza liga mistrzów. Mam nadzieję że Barcelona przejedzie się po Chelsea. Nie lubię takich drużyn które jadą tylko i wyłącznie na kasie. Dlatego też premier ligue to liga za którą średnio przepadam

@up ja bym uważał z tym Realem. W lidze idzie im dość przeciętnie. A PSG to nie byle jaka drużyna. Dla mnie tak 50/50 . Choć muszę przyznać że skłaniam się bardziej do PSG


Pn lut 12, 2018 16:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Piłka nożna :)
Quinque napisał(a):
Za niedługo rusza liga mistrzów. Mam nadzieję że Barcelona przejedzie się po Chelsea. Nie lubię takich drużyn które jadą tylko i wyłącznie na kasie. Dlatego też premier ligue to liga za którą średnio przepadam


Dziwaczność stylu gry, która miała miejsce za czasów Jose Mourinho, również mi nie specjalnie odpowiadała, to był jakiś anty fudbol w wykonaniu Chelsea.
Ale za Barceloną również nie przepadam, choć w sumie powinienem, bo przecież Shakira jest z nim związana, a ja lubie fajne piosenkarki :mrgreen:

Quinque napisał(a):
@up ja bym uważał z tym Realem. W lidze idzie im dość przeciętnie. A PSG to nie byle jaka drużyna. Dla mnie tak 50/50 . Choć muszę przyznać że skłaniam się bardziej do PSG


To jak Realowi idzie w lidze nie ma żadnego znaczenia, to wszystko działa trochę na innych zasadach.

Oglądałem przez chwilą ten mecz :gool: i powiem że drużyna PSG jest mocniejsza niż sie spodziewałem, chociaż Real wygrał 3:1 to i tak PSG zagrało momentami tak dobrze pressingiem, że w życiu bym sie nie spodziewał czegoś takiego :shock: aż w szoku jestem.

I chwile sie przestraszyłem, że Real nie da rady, choć teraz też jest jeszcze nie pewne na 100% że awansują, no ale jestem dobrej myśli, w końcu trudno sie spodziewać żeby PSG mogło z Realem wygrać 2:0.

A też powiem ci dlaczego słabo oceniam PSG :twisted: i to wszystko wina Neymara, którego zwyczajnie nie lubie, bo to jest przeszacowana i napompowana gwiazda, która raz gra dobrze a raz źle, no i akurat dzisiaj Neymar zagrał słabo, nawet bardzo słabo i tutaj w jednej jego akcji to powinien dostać drugą żółta karte a więc w konsekwencji czerwoną, za symulowanie faulu, gdzie przecież nie wypada :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: żeby piłkarz takie rzeczy robił, a on robi.

Obrazek

[edytowano 1x ... ort. M.]

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr lut 14, 2018 23:08
Zobacz profil
Post Re: Piłka nożna :)
Ehh szkoda gadać, w czasie fazy grupowej obstawialem że takie P$G może dojść i do półfinału. Ale przynajmniej wiemy że nie tylko pieniądze grają w piłkę. I całe szczęście

Też nie jestem fanem Barcy. Ż anglieksich drużyn to jednak i tak bardziej lubię Chelsea od takiego Man UTD(duża kasa, a wyników brak)


Śr lut 14, 2018 23:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL