Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N gru 15, 2019 8:20

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość

Post Re: Piłka nożna :)
Helenka napisał(a):
I moje zaklęcie nie zadziałało :cry:

Widocznie podziałało na X.Ronaldo. Normalnie trzy-cztery razy miał okazję wyprowadzić Portugalię na prowadzenie, z czego ostatni raz to było serio jakby zaklęcie rzucone.

...

(Koh 3:1nn)

Pt lip 01, 2016 11:15
Moderator

Boniek ledwo zaczyna, a poziom naszej drużyny już wyskoczył w górę jak z procy.

W ostatnim meczu Portugalia zasłużyła na wgraną. Za dużo było gry defensywnej i kopania piłki w te i z powrotem po naszej połowie. To nie jest taktyka, która nam się opłaca. Ani chyba nikomu innemu na etapie pucharowym.

Tym niemniej, było bardzo fajnie. Można z optymizmem czekać na mistrzostwa świata.

~ Pink Floyd, "Hey you"

Pt lip 01, 2016 11:41

Soul33 napisał(a):
W ostatnim meczu Portugalia zasłużyła na wgraną. Za dużo było gry defensywnej i kopania piłki w te i z powrotem po naszej połowie. To nie jest taktyka, która nam się opłaca. Ani chyba nikomu innemu na etapie pucharowym.

Chyba oglądaliśmy inne mecze:)

Pt lip 01, 2016 12:18
Moderator

Być może faktyczne oglądaliśmy inne :) Bo także Lewandowski dziś rano wyraził opinię podobną do mojego wrażenia w trakcie meczu.

Nie wiem, skąd to się bierze ale nawet komentator, po pierwszym golu, powiedział coś w stylu, że teraz trzeba się tylko bronić i kontry wyprowadzać (nie pamiętam dokładnych słów ale sens, czy też bezsens, był bardzo podobny).

~ Pink Floyd, "Hey you"

Pt lip 01, 2016 12:37

bert04 napisał(a):
Widocznie podziałało na X.Ronaldo. Normalnie trzy-cztery razy miał okazję wyprowadzić Portugalię na prowadzenie, z czego ostatni raz to było serio jakby zaklęcie rzucone.

Na tle CR7 nasz AM7 jest wręcz zabójczo skuteczny :-D

Pt lip 01, 2016 13:24
bert04 napisał(a):

Najwyraźniej :D.

Pt lip 01, 2016 13:32
Wracamy do Francji?
Cytuj:
Reprezentacja Polski w Piłce nożnej została niesłusznie potraktowana podczas finałów Euro 2016. Karny, którego wykonywał Błaszczykowski był wykonany nieprzepisowo. Bramkarz Portugalii złamał przepisy, które mówią „podczas strzału z rzutu karnego, bramkarz musi utrzymywać kontakt z linią bramkową aż do wykonania strzału”.

Zbigniew Boniek negocjuje w tej sprawie, jeśli się uda skutkiem będzie dyskwalifikacja drużyny Portugalii i przyznany nam Walk-over 0:3. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.
http://sztosinternet.pl/2016/07/02/pzpn ... c-zadanie/

So lip 02, 2016 13:39
Moderator

Hm, ale nawet, gdyby się udało, to trochę lipa taki powrót. Głównie dlatego, że Portugalia grała jednak lepiej i zasłużyła na zwycięstwo.

~ Pink Floyd, "Hey you"

So lip 02, 2016 17:29
Jedno co może wskórać Boniek, to jakąś naganę dla arbitra, który nie nakazał powtórzenia karnego.
Soul33 napisał(a):
Hm, ale nawet, gdyby się udało, to trochę lipa taki powrót. Głównie dlatego, że Portugalia grała jednak lepiej i zasłużyła na zwycięstwo.

Drugą połowę mieli lepszą na pewno i też mam mieszane uczucia co do tej reklamacji.

So lip 02, 2016 18:53

Ja osobiscie gram w piłkę od 15 lat, w tym w amatorskiej drużynie od lat 5. Wiec mozna powiedziec ze piłka to moje życie. Jezdze na mecze itp. :)

Śr sie 24, 2016 15:47

Przeczytałem na pewnej stronie (schizmatycznej co prawda czy jakiejś podobnej), że sport zawodowy jest śmiertelnie grzeszny czy coś w tym rodzaju (bo np. ludzie w niedzielę zajmują się pracą i nie jest to konieczne, stroje osób biorących udział w zawodach sportowych bywają nieskromne, sport może wzbudzać chciwość(??)).
Pod koniec ubiegłego roku znalazłem też pewną nieschizmatycką (zapewne, nawet wtedy, jeżeli w pewnym sensie ta strona przesadza - np. z umartwieniami dotyczącymi posiłków) stronę, która jest przeciwko rywalizacji sportowej: http://www.chastitysf.com/q_sports.htm (po angielsku).

Z Maryją Zwyciężymy! Krzyżem wszystko zwyciężysz! Trójca Święta jest najważniejsza! Maria semper invicta! Wszyscy bądźmy w Niebie na wieki! Łaska uświęcająca, pokora, bezinteresowność, umiarkowanie. Niech was wsystkich Trójca Święta błogosławi!

Pt wrz 16, 2016 18:30

Z uwagi że gdzieś mi tu ktoś wcześniej mówił, że obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest grzechem :-D więc co mi tam, jak zwykle co roku obstawiłem kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w sumie to jest jedyna rzecz której jestem pewien w tych zakładach, w końcu najlepsze kluby Europy zawsze do ćwierćfinału awansują, więc jestem niemalże pewien sukcesu :-D
A z uwagi że dzisiaj były mecze Ligi Mistrzów więc wspomnę o tym wszystkim, w końcu to jest temat odnośnie piłki nożnej :mrgreen:
Więc jedziemy :D :D :D

Obrazek

Rozumowałem tak jak co roku, mianowicie jeszcze przed losowaniem par które będą walczyć o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, byłem pewien że choćby nie wiem co, to Real, Bayern, Barcelona i Atletico, awansują do ćwierćfinału, tu nie ma bata, oni na bank awansują :mrgreen:
Po losowaniu coś mi tu nie specjalnie pasowało, w sumie awansu trzech drużyn byłem pewien, natomiast nie pasowała mi Barcelona, która trafiła na PSG, bo w sumie to ten Francuski klub, może postawić zdecydowany opór, obstawiałem że na wyjeździe Barcelona przegra tak 2:1, natomiast u siebie wygra 3:1, i jednak awansuje, nastomaist nie byłem tego awansu aż tak bardzo pewien, więc podiołem decyzje że na Barcelone nic nie postawie, i w sumie miałem racje, po pierwszym meczu Barcelona dość zdecydowanie przegrała, więc w tej sytuacji jej awans jest jedynie czysto teoretyczny, tutaj to była dobra decyzja z mojej strony :biggrin:
Pozostałej trójki drużyn byłem pewien, i postawiłem 400zł na awans Realu Bayernu i Atleticko, do ćwierćfinału, mogę wygrać 713 zł :o
Oglądałem pierwszy mecz Realu, i ta bramka na 1 do 0 dla Napoli, nieco mnie przeraziła, :shock: no ale na szczęście Real ruszył do przodu i opanował sytuacje.
Już w tej chwili Real i Bayern awansował, więc trzeba jedynie poczekać na mecz Atletico z Bayerem Leverkusen, choć w sumie to jest mało prawdopodobne, żeby Niemiecka drużyna była w stanie tutaj cokolwiek zrobić, więc można już powoli świętować.
Też myślałem żeby postawić zamiast 400zł tak z 5tyś, to już wtedy by jakaś konkretna suma była, no może kiedyś się zdecyduje na jakieś większe sumy :-)

Wt mar 07, 2017 23:46

A więc jednak :D udało się wygrać ponad 700zł :mrgreen: :mrgreen:
Bo to trzeba się znać na piłce 8) bez tego się nic nie zrobi.
Wydam to wszystko na zakazane przez kościół używki, w końcu coś trzeba z tymi pieniędzmi zrobić.

Śr mar 15, 2017 22:41
Moderator

A może tak oddasz te 50 zł?

Śr mar 15, 2017 23:28

Małgosiaa napisał(a):
A może tak oddasz te 50 zł?

Dajcie już spokój, kwestia tych darmowych 50zł, to są już tak odległe czasy ze nie ma sensu do tego wracać.
Trzeba patrzeć w przyszłość :mrgreen:
W końcu będą ćwierćfinały Ligi Mistrzów, gra w nim Atletico :-D
Tym się trzeba interesować, a nie jakimiś tam pieniędzmi.

Cz mar 16, 2017 7:39
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona