Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 9:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 osobiste 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post osobiste
Co ja mam z tym zrobić.
Bardzo dawno nie byłam u spowiedzi u komunii....
Wstydzę się że tak ulegałam pokusom bo tak łatwiej, przyjemniej, że miałam pretensje do Boga bo przecież prosiłam żebym zdała........
Jak się kocha kogoś to chce się być przy nim, chce się aby się cieszył, byl dumny z człowieka. Nie wychodzi mi. Słaba jestem i bardzo się wstydzę tego :(
I boję się księdza, że sobie coś pomyśli, że się postuka w głowę, albo ...................................
RATUNKU

_________________
Obrazek Obrazek


Pn lut 21, 2005 9:25
Zobacz profil YIM
Post 
hmm, boisz sie człowieka, a Bóg?

poza tym, Nutko, myśle, że ksiądz tyle sie w tym konfesjonale nasłuchał, ze bedzie sie tylko cieszył, ze postanowilas wrócić... a nie - rozważał twoje grzechy czy sie stukał w głowę... on jest takim samym człowiekiem jak ty i jak ty - potrzebuje spowiadania sie, wiec doskonale wie, co czujesz i przezywasz...

pozdrawiam i życzę sił do podjęcia decyzji :)


Pn lut 21, 2005 9:44
Post Re: osobiste
Nutka napisał(a):
Jak się kocha kogoś to chce się być przy nim, chce się aby się cieszył, byl dumny z człowieka(...)

I boję się księdza, że sobie coś pomyśli, że się postuka w głowę, albo ..........


Nutko, Miłość nie lęka się :) Myślę, że Jezus najbardziej będzie dumny z Ciebie, jeżeli z Miłości do Niego pokonasz strach przed księdzem... tym bardziej, że jest to lęk całkowicie bezpostawny i na pewno nie pochodzi od Boga. Ktoś w ten sposób chce Cię odciągnąć od spowiedzi .

Trudno osiągnąć stan, kiedy w ogóle nie myślimy. Spowiednik też będzie myślał :-D wiesz.. nawet powinien pomyśleć , zwłaszcza, zanim coś powie ... mogę Ci powiedzieć jedno- pierwszą myślą spowiednika będzie : Cieszę się, że wróciła zabłąkana owieczka :biggrin:


Pn lut 21, 2005 10:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Spróbuję :-D Dziękuję za wsparcie :bukiet: :bukiet:

_________________
Obrazek Obrazek


Pn lut 21, 2005 10:32
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 08, 2005 18:22
Posty: 423
Post 
Nutko-masz tu wiele odpowiedzi :-D

Dodam swoje trzy grosze-zaufaj,nic wiecej-zaufaj i idz :)

Bo nie wiesz,czy bedzie nastepna okazja...

A Jezus czeka cierpliwie...

I nikogo nie odrzuca :)

_________________
"Szanuj kazdego czlowieka,bo Chrystus w nim zyje."


Pn lut 21, 2005 10:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Udało się !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Poszłam :jupi: :jupi: :jupi: przed poprawianiem egzaminu i dostałam 3. :jupi: :jupi: :jupi:

Proponuję coby tu pisać jeśli ma się coś osobistego do wypowiedzenia. Jeśli potrzebuje się rady/podtrzymania na duchu.

_________________
Obrazek Obrazek


Wt lut 22, 2005 17:56
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 11, 2004 0:53
Posty: 115
Post 
no prosze

troche czary-mary i ocena jest :)


N lut 27, 2005 2:47
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
pol :przytul:

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


N lut 27, 2005 13:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Jak to potrafi zaboleć !! Takie ostre słowa wypowiedziane prosto w oczy jeszcze z wyrazem politowania. :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze:

_________________
Obrazek Obrazek


N lut 27, 2005 18:23
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2004 17:35
Posty: 1082
Post 
Nutka napisał(a):
Udało się !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Poszłam :jupi: :jupi: :jupi: przed poprawianiem egzaminu i dostałam 3. :jupi: :jupi: :jupi:


bardzo sie ciesze, ze sie udalo :przytul:


Nutka napisał(a):
Jak to potrafi zaboleć !! Takie ostre słowa wypowiedziane prosto w oczy jeszcze z wyrazem politowania.


nic nie moge napisac bo nie bardzo wiem o co chodzi ale ... odwagi .... ten ktos wcale nie musial miec racji a poza tym nie jego(jej) rzecz ocenianie Ciebie :przytul:

_________________
Życie jest walką, z której nie możemy się wycofać, ale w której musimy odnieść zwycięstwo.


N lut 27, 2005 18:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Dziękować :przytul:
Już się podniosłam. To była wstętna wredna 30tka współstudiująca ze mną. Myśli że jak ona umie zakuwać non-stop to ja też ttak umiem. :killer:
A chszanić. To moje życie i jej WARA

Zoe :cmok1: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

_________________
Obrazek Obrazek


N lut 27, 2005 21:18
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
a chrzanic takie gadanie... mnie egazminator tez nagadal i potem na poprawce znow probowal mi dowalic, ale... oalam to co mowil, bo to jest jego zdanie a nie moje ;)

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


N lut 27, 2005 22:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 08, 2005 18:22
Posty: 423
Post 
Nutko-ciesze sie razem z Toba :-D :-D :-D

_________________
"Szanuj kazdego czlowieka,bo Chrystus w nim zyje."


Pn lut 28, 2005 10:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 30, 2004 13:22
Posty: 1845
Post 
Nutka napisał(a):
Udało się !!

Proponuję coby tu pisać jeśli ma się coś osobistego do wypowiedzenia. Jeśli potrzebuje się rady/podtrzymania na duchu.

Gratulacje, to nie żadne czary - mary, jak tam ktoś pisał. Modliłaś się i wierzyłaś. To jest najważniejsze. Widzisz, jak wszyscy cię wspieramy?!
Podpisuję sie pod twoimi słowami, trafne, piszmy tu, co nas boli, o co prosimy nawzajem siebie, o rady, o porady, o stosunek do wypowiedzi, ale wiesz, to będzie wygladało, jak spowiedż. A może i dobrze. Chyba nikt nam tego nie zabroni?
Nutka :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego, jak siebie samego daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary. Mk12,33


Pn lut 28, 2005 14:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Bobo czasami poprostu trzeba sie wygadać bo się człowiek udusi :( A jak nie ma z kim pogadać to niech napisze tu. A nóż to mu pomoże ??

Bardzo dziękuję:
Gościowi
Barankowi
gościowi12
polkow`owi
Julii
Bobo
Zoi
i Angui
i Pablowi
i wszystkim wspieraczom za życzliwe i często mądre słowa
:bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :cmok1: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: =] =] =] =] =] =] =] =] ;] ;] ;] ;] ;] ;] :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :yes: :yes: :yes: :yes: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

_________________
Obrazek Obrazek


Pn lut 28, 2005 16:16
Zobacz profil YIM
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL