Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 homoseksualizm - prośba o radę 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2010 15:18
Posty: 352
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
dirk7 napisał(a):

niestety 95-99% homoseksualistów to osoby opętane seksem, setki partnerów, w zasadzie tylko jeden temat w głowie, masowe choroby weneryczne, AIDS itd.

gejów znam niewielu ale wszyscy mieszczą się w tych 99%, np. jeden kolega z pracy ma ledwie 40 lat a jest już wrakiem, samotny, zarażony chorobami, nieszczęsliwy mimo to nadal szukający młodych chłopców, temat rozmowy jeden: seks, seks, seks


Większość, jakieś 95-99% heteroseksualistów jakich znam to osoby "opetane" seksem. W zasadzie tylko jeden temat w głowie (że nie wspomne o tym że wiekszośc nosicicieli AIDS to osoby heteroseksualne bo geje są bardziej świadomi).
Znam wielu tak zwanych "normalnych" ludzi tzn nie gejów. Kilku z nich nie ma nawet 40 a są juz wrakami. Samotni, nieszczęsliwi i nadal szukający młodych dziewczyn. Temat rozmowy jeden: seks, seks, seks.
Niech tylko przyjdzie weekend a zaczyna sie poszukiwanie dziewczyny na jeden raz.

_________________
"Kiedy zorientowałem się, że jestem symbolem Polski, wpadłem w depresję" - ORZEŁ


Wt mar 08, 2011 21:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 16, 2009 20:52
Posty: 152
Lokalizacja: Kraków
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
wspólczuję towarzystwa w jakim się obracasz, nie jest to na pewno normalne ani zdrowe towarzystwo

może chcesz żeby jakoś ci pomóc, naprawdę są na świecie jeszcze normalni ludzie, i ba jest ich zdecydowana większość


Wt mar 08, 2011 22:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 07, 2008 19:13
Posty: 800
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
dirk7, zapewniam Cię, że homoseksualiści w większości to bardzo sympatyczni, wrażliwi, przyjaźnie nastawieni ludzie. Nie są żadnymi bestiami opętanymi seksem, ale najczęściej samotnymi, zakompleksionymi kolesiami, brzydkimi jak noc w Afganistanie. W nieco bardziej "otwartych" społeczeństwach, w większych miastach typu Berlin, Londyn, San-Francisco, odmienna orientacja nikogo nie dziwi. Dla nikogo, oprócz miejscowych muzułmanów, nie stanowi ona większego problemu!

Wszystkie organizacje gejowskie, wszystkie parady i prowokacje powstały w wyniku prześladowań - i nie bójmy się tego słowa - prześladowań homoseksualistów, którzy byli notorycznie bici, wyzywani, dyskryminowani w pracy, itp.

W Wielkiej Brytanii, za nazwanie kogoś pedałem (fag, sissy) można wylecieć z pracy. I nie jest to żart!


Wt mar 08, 2011 23:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
zephyr7 napisał(a):
brzydkimi jak noc w Afganistanie.
A faceci hetero są niby tacy piękni?


(Przystojny hetero)
Obrazek

vs.

(Brzydki homo)
Obrazek

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Wt mar 08, 2011 23:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 17, 2006 18:23
Posty: 42
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
Witam Wszystkich!
Marcinie, nie zrozum mnie źle,ale wydaje mi się, że obrałeś niewłaściwe miejsce do szukania odpowiedzi na Twoje pytania. Stawiasz bardzo poważne pytanie ludziom, których nie znasz, którzy nie znają Ciebie.
Trudno tak ważne sprawy rozsądzać na forum. Byłoby idealnie, gdybyś miał w swoim otoczeniu kogoś z kim mógłbyś na ten temat pogadać. Żadne forum internetowe tego nie zastąpi.
Nie wiem, jak jest z Twoim zaufaniem do Kościoła, ale wydaje mi się, że stosowną pomoc mógłbyś uzyskać np. u jakiegoś księdza lub ojca. Nie wykluczaj takiego rozwiązania. Poproś o rozmowę, ksiądz powinien się zgodzić. Chodzi mi oczywiście o kwestię ujawnienia się przed rodzicami.
Jeśli chodzi o samą orientację seksualną to Kościół nie widzi w niej jak chcą tego aktywiści ruchów gejowskich - alternatywy dla orientacji heteroseksualnej, ale pewne głębokie zranienie emocjalne w kontaktach z płcią przeciwną i z własną. Homoseksualizm to nie jest kwestia tego, Z kim spisz w łożku. To coś o wiele głębszego.
Obawiam się, że idąc drogą aktywnej realizacji tych skłonności ( nieważne jak powstały) będziesz w sobie pogłębiał te zranienia, że niestety będziesz cierpieć.
Oczywiście droga wierności Kościołowi i Panu Jezusowi w Twoim przypadku jest bardzo trudna. Nie da się jej przejść o własnych siłach. Jestem jednak pewny, że jesli tylko poprosisz Chrystusa o pomoc, jeśli tylko podejmiesz decyzję, że może jednak warto zawalczyć o własną męską tożsamość, że nie trzeba iść za swoimi skłonnościami, to Chrystus przyjdzie Ci z pomocą i pomoże w tych zmaganiach.
Tak czy śmak, powodzenia,nie dawaj się

_________________
a co tam bede sie wysilal,by napisac cos madrego:)


Wt mar 08, 2011 23:53
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2010 15:18
Posty: 352
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
dirk7 napisał(a):
wspólczuję towarzystwa w jakim się obracasz, nie jest to na pewno normalne ani zdrowe towarzystwo

może chcesz żeby jakoś ci pomóc, naprawdę są na świecie jeszcze normalni ludzie, i ba jest ich zdecydowana większość

Wiem że większość to normalni ludzie dlatego dziekuję ci Bogini za tych hetero, gejów i lesbijki jakich poznałam.
Dzięki ci za tych którzy nie współczuja ani nie litują sie nad kims chcąc poczuc się lepiej, bardziej dowartościowanym...etc

zephyr7 napisał(a):
Nie są żadnymi bestiami opętanymi seksem, ale najczęściej samotnymi, zakompleksionymi kolesiami, brzydkimi jak noc w Afganistanie.

Zaraz, zaraz...
...jaka noc w Afganistanie? Jakie kompleksy? :)
Ci których znam sa naprawde ładnymi chłopakami, pewnymi siebie i własnej wartości. (oczywiście cała populacja gejów taka nie jest ale dotyczy to również hetero)

_________________
"Kiedy zorientowałem się, że jestem symbolem Polski, wpadłem w depresję" - ORZEŁ


Śr mar 09, 2011 0:56
Zobacz profil
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
:twisted: iksniff przepraszam , ale pieprzysz trzy po trzy , piszesz jesteś homoseksualistą , że seks to tak nie tylko , a teraz piszesz że tylko inni widzą seks .
można kochać ludzi , kocham swojego syna , ojca ,jakiegoś przyjaciela ale nie piszę że jestem homoseksualistą może dlatego że w mojej miłości jakby nie było do facetów nie ma podtekstów erotycznych . a twoje słowa
=a co do nauki Kościoła, zapoznałem się z nię dość dobrze - skupia się ona na potepianiu czynów homoseksualnych, nie biorąc pod uwagę, że homoseksualiści mogą się prawdziwie miłować. jest to więc nauka w moim odczuciu ułomna, postrzegająca "problem" w bardzo wąskim spektrum =
sam napisałeś że potępia czyny nie ludzi .to co byś chciał żeby kościół akceptował rozboje kradzieże zabójstwa czy homoseksualizm .
re angelas i bardzo dobrze że hetero są opetani seksem .ja też się do nich zaliczam . :beksa:


Śr mar 09, 2011 11:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
I po co tutaj tyle dyskusji... Sprawa jest przecież tak prosta - jeżeli wierzymy, że Biblia to Słowo Boże, musimy przyjąć do wiadomości, że czyny homoseksualne dla Boga są obrzydliwe, więc są grzechem. Bóg kocha, Bóg wybaczy, Bóg chce, by ludzie się kochali, ale ta odmiana miłości jest niezgodna z Jego Wolą. I to KK przekazuje wiernym zgodnie z PŚ. Czy to się komuś podoba, czy też nie. Point final.

A jeśli nie uznajemy Biblii za Słowo Boże, nie powołujmy się na wybrane, wyrwane z kontekstu i pasujące nam fragmenty. Nie prowadźmy dyskusji na forum katolickim, bo po co? Żeby dogryzać wierzącym, czy też odpowiadać na pytania skierowane do Katolików wg własnego widzimisię?

Choćbyśmy jak tego chcieli, Bóg nie będzie nas głaskał po główkach za nasze grzechy, dlatego, że jest miłosierny. Odrzucając Jego naukę (pełną, a nie to, co sobie wybraliśmy), odrzucamy Jego i Jego Miłosierdzie. Za grzechy musimy żałować i starać się ich unikać, a nie trwać w nich z pełną akceptacją. Taka już jest ta nasza religia. Mądra i prowadząca do szczęścia. Prawdziwego, a nie tego, jakim my go wg zachcianek widzimy.

Autorze postu - współżyjąć z facetem grzeszysz nie tylko wg KK, a przede wszystkim Biblii. Więc zastanów się, do której z dwóch grup należysz i dokonaj wyboru. Łapanie nas za słówka nie pomoże Ci w usprawiedliwieniu. Bóg kocha Cię jako homoseksualistę, ale to nie znaczy, że możesz z tą orientacją robić, co Ci się żywnie podoba. Kochasz swojego partnera? To super - żyjcie sobie razem, wspierajcie się, spędzajcie razem czas, zestarzejcie się u swego boku, ale na seks Błogosławieństwa nie macie. I nie wmawiajcie sobie, że jest inaczej.


Śr mar 09, 2011 11:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
tajfun napisał(a):
i bardzo dobrze że hetero są opetani seksem
I to jest właśnie w ludziach najgorsze.
To prostytuowanie własnego sumienia i moralny relatywizm, jaki ty prezentujesz.
Nie należy oczekiwać szacunku od kogoś, kto nie szanuje samego siebie.
Mam nadzieję, że zamierzasz nawrócić się z tej zgubnej drogi nienawiści.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Śr mar 09, 2011 11:34
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
tajfun napisał(a):
można kochać ludzi , kocham swojego syna , ojca ,jakiegoś przyjaciela ale nie piszę że jestem homoseksualistą może dlatego że w mojej miłości jakby nie było do facetów nie ma podtekstów erotycznych


Taki jest efekt nieustannego myślenia o seksie przez większość ludzi, o czym meldują psychologowie.

"Kocham ludzi, ojca, syna, ale nie jestem homoseksualistą, dlatego w mojej miłości do facetów nie ma podtekstu erotycznego."
Czyli gdybyś był homoseksualistą, twoje nieustanne myślenie o seksie musiałoby sprawiać erotyczne myśli wobec wszystkich kochanych mężczyzn, w tym wobec ojca i syna?

Ponieważ jesteś, jak deklarujesz, hetero, to oznacza, że Twoja miłość do kobiet, wyrażana choćby wczorajszym 8 marcowym kwiatkiem, ma podtekst erotyczny? Jak się z tym czujesz? Jak się czujesz mając takie odczucia wobec matki, córki?


A czy nie prościej i przyzwoiciej być po prostu człowiekiem, który nie musi mieć podtekstów erotycznych wobec nikogo? I kochać ludzi bez tych podtekstów?

Kościół domaga się od homoseksualistów, aby żyli aseksualnie.
Czy to zdrowe, dobre podejście i godny apel, to właśnie jest kwestią, wciąż dyskutowaną w Kościele i poza nim.

Zgodnie, z aktualną nauką Kościoła, Marcin, jak dotąd, żyje w czystości ( a ma już 23 lata).
Iksniff napisał(a):
nigdzie nie napisałem, że zdażyliśmy juz skoczyc do wyra


Marcin rozważa miłość, która, ma opierać się o więź psychiczną, którą właśnie budują z partnerem, a nie o sex.

Wielu dyskutujących usiłuje splugawić zarówno łóżko Marcina, jak i całe jego przyszłe życie, które Marcin ma zamiar napełnić i przesycić miłością. A nie seksem.
Tylko dlatego, że Marcin deklaruje, że jest homoseksualistą.


A Marcin poprosił na forum jedynie o radę, czy powiedzieć mamie, że jest homoseksualistą czy nie.

Czasami to ręce opadają.

Gdyby Marcin napisał, że jest hetero, to podejrzewam, że prawie nikt z dyskutantów nie wiedziałby o co mu chodzi z tą miłością.

Nie samym seksem człowiek żyje - to wciąż nie dociera do większości katolików, a poza katolikami nie widać też zbyt wielu znawców miłości, tej na wzór Chrystusowej Miłości.

Kościół niewielką wagę przywiązuje do Przykazań Miłości Jezusa, tak jak faryzeusze sprzed 2 tysięcy lat, duchowni i wierni wolą opierać życie o Dekalog a nie o naukę Jezusa.

A ludzie nadal się zabijają i nienawidzą - zamiast kochać ...
Jezus czeka wciąż na ewangelizację świata...

Gdzie się wybierają właściwie w Kościele rozseksualizowani maniacy?
Może warto poświęcić temu trochę czasu i refleksji w okresie wielkopostnym?
Bo Jezus wciąż czeka przecież na wszystkich ...

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Śr mar 09, 2011 11:54
Zobacz profil
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
:aniol: cytat =
Homoseksualizm (z greki ὁμόιος homoios = taki sam, równy, i z łac. sexualis = płciowy), inaczej: homoseksualność – zaangażowanie psychoemocjonalne i pociąg seksualny do tej samej płci[2]. Jest jedną z orientacji seksualnych obok heteroseksualizmu, czyli popędu do płci przeciwnej oraz biseksualizmu, czyli popędu ukierunkowanego na obie płci. W seksuologii, szczególnie w starszej literaturze, spotykane jest użycie słowa homoseksualizm także w odniesieniu do seksu homoseksualnego. =
tak można wyjaśnić to pojęcie i tak można wyjaśnić pojęcie dlaczego facet kochający innego faceta nie nazwie się homoseksualistą . :brawo:


Śr mar 09, 2011 12:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
cytat =
Heteroseksualizm – trwały erotyczny pociąg do osób odmiennej płci. =

tak można wyjaśnić to pojęcie i tak można wyjaśnić pojęcie
dlaczego facet kochający kobietę nie nazwie się heteroseksualistą. :brawo:


cytat=
Heteroseksualizm pochodzi z greckiego słowa ἕτερος – heteros, oznaczającego „inny“ i łacińskiego sexus określającego „płeć“.=

tak można wyjaśnić to pojęcie i tak można wyjaśnić pojęcie
dlaczego heteroseksualiści są odmieńcami (od gr. słowa „inny“ - por. heterodoksja-nieprawowierność). :brawo:


cytat=
Określenie zostało użyte w 1868 roku przez pisarza Karla Kertbenego jako przeciwieństwo homoseksualizmu. =

Widzimy zatem, że heteroseksualizm jest czymś wtórnym do homoseksualizmu
(tak jak amoralność do moralności). :brawo:

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Śr mar 09, 2011 12:49
Zobacz profil
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
:aniol: sądzę że gość używając słowa homoseksualista zdawał sobie sprawę co to oznacza , a jeżeli nie odpowiada mu kościół bo potępia czyny to i w tym wypadku stwierdził że o tym myśli lub że już to robił . elbrus - facet kochający kobietę czuję pociąg erotyczny do tej kobiety . chyba że masz jakiś problem lub nie poznałeś jeszcze tej kobiety . :3majsie:


Śr mar 09, 2011 14:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
tajfun napisał(a):
facet kochający kobietę czuję pociąg erotyczny do tej kobiety .
chyba że masz jakiś problem lub nie poznałeś jeszcze tej kobiety . :3majsie:
Jeśli ty czujesz pociąg erotyczny (seksualny), do każdej kobiety którą kochasz,
to albo mało kobiet kochasz (po chrześcijańsku - tylko tą jedyną), ale nie kochasz wtedy np. własnej matki
albo masz jakieś zaburzenia o charakterze seksoholicznym, a nawet kazirodczym
(jak sam wspomniałeś - jesteś opętany seksem).

Nie wiem tylko, dlaczego w takim razie wytykasz to innym ludziom
(co w przypadku ~iksniffa okazuje się całkowicie bezpodstawne i krzywdzące).
Może dlatego, że jesteś dwulicowym draniem i nie kierujesz się miłością chrystusową?
To by wiele tłumaczyło.
Poproś może innych o modlitwę w twojej intencji, bo zdążasz stromą drogą w przepaść.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Śr mar 09, 2011 14:31
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
Elbrus napisał(a):
jesteś opętany seksem.

Nie wiem tylko, dlaczego w takim razie wytykasz to innym ludziom.


Psychologicznie jest to zupełnie zrozumiałe i uzasadnione. Ludzie widzą w innych tylko te cechy (zalety i wady), które sami mają lub mieli, osobiście je doświadczyli. Dostrzegają oczywiście boleśnie cechy przeciwne ich własnym cechom o 180 stopni.

Wiedział o tym już sam Pan Jezus, podając przypowieść o źdźble w oku drugiego wyjmowanym przez kogoś noszącego belkę we własnym oku.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Śr mar 09, 2011 14:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL