Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 14:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
 homoseksualizm - prośba o radę 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
zephyr7 napisał(a):
Nie rozumiem skąd się biorą agresywne postawy katolików wobec homoseksualistów,
a już ksiądz, który zachęca do aktów przemocy powinien być co najmniej upomniany, żeby nie powiedzieć więcej...
Najpierw trzeba poznac intencję osoby wypowiadającej się w dany sposób:

"- Udzieliły mi się emocje związane z wydarzeniami na krakowskim Rynku.
Z tym paleniem na stosie to tak tylko żartowałem.
Choć mogę potwierdzić, że homoseksualizm uważam za zło."
http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,5228460.html

Teraz proszę obejrzeć filmik jeszcze raz i zwrócić uwagę na mimikę twarzy podczas wypowiadania kontrowersyjnych słów.
maly_kwiatek napisał(a):
Ten duchowny, który występując w stroju katolickiego księdza w TV
oświadczył, że homoseksualistów należy palić - okazał się nie być księdzem katolickim
tylko z jakiejś sekty.
Nie należy do żadnej sekty:
viewtopic.php?f=22&t=27368 - Kazania x. Rafała

EDIT
Teraz się zorientowałem, że chodzi o innego księdza:
cinekk napisał(a):
A rozmawiac najlepiej np. z x. Neckiem z Krakowa.
Swego czasu bardzo ladnie uzasadnial rzucanie w Marsz Rownosci kamieni przez zdrowe sily katolickiego narodu.
To ten kapłan:
http://info.wiara.pl/doc/444237.Ks-Necek-o-forowych-frustratach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Nęcek

@mały_kwiatek
Czy poglądy księdza Nęcka (te z rzucaniem kamieniami) - doktora teologii - też są sekciarskie?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pn mar 07, 2011 12:44
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
Elbrus napisał(a):
Teraz się zorientowałem, że chodzi o innego księdza:
cinekk napisał(a):
A rozmawiac najlepiej np. z x. Neckiem z Krakowa.
Swego czasu bardzo ladnie uzasadnial rzucanie w Marsz Rownosci kamieni przez zdrowe sily katolickiego narodu.
To ten kapłan:
http://info.wiara.pl/doc/444237.Ks-Necek-o-forowych-frustratach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Nęcek

@mały_kwiatek
Czy poglądy księdza Nęcka (te z rzucaniem kamieniami) - doktora teologii - też są sekciarskie?



Ja miałem na myśli księdza Rafała Trytka z Rybnika, jak się później okazało, sedewakantysty, czyli duchownego kościoła, który pewnie chętnie na stosy posłałby wszystkich papieży od Jana XXIII do Benedykta XVI włącznie. Myślałem, że sedewakantyści to sekta - cokolwiek to znaczy. Ksiądz jest "członkiem sekty", a nie "ma poglądy sekciarskie" - tak to widzę.

http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=34962

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Trytek

Natomiast księdza Nęcka nie znam zupełnie i nie wiem o co chodzi z tym kamienowaniem, a z linków, które podałeś mi nic nie wynika.

Znalazłem w internecie coś takiego i nie jest to niestety źródło, tylko cytat.

http://wyborcza.pl/1,75515,6729735,Kto_ ... ejow_.html

Jak na wykształcenie i pozycję księdza można by uznać, że jeśli to prawda jest, co tam cytowano, a kontekst nie jest sfałszowany, to sprawia to wrażenie hucpy do której ksiądz niezbyt odpowiedzialnie wciąga Kościół. Ale kto wie, czy nie wciąga, z polecenia Kardynała Dziwisza, który ostatecznie jest jego przełożonym?

Ja w tym nie widzę jakiegoś sekciarstwa, tylko hucpiarstwo właściwe pewnym postawom wewnątrz Kościoła, a to dwie skrajnie różne rzeczy.
Podkreślam, pod warunkiem, że to co wyczytałem w internecie, to prawda o tym księdzu.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Ostatnio edytowano Pn mar 07, 2011 13:44 przez maly_kwiatek, łącznie edytowano 1 raz



Pn mar 07, 2011 13:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
maly_kwiatek napisał(a):
sedewakantysty, czyli duchownego kościoła,
który pewnie chętnie na stosy posłałby wszystkich papieży od Jana XXIII do Benedykta XVI włącznie.
Czy mógłbyś nie oczerniać innych wspólnot wyznaniowych,
czy jednak wolisz to robić i będziesz to robił nadal?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pn mar 07, 2011 13:43
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
Słowo "pewnie" określa przypuszczenie, podejrzenie, a nie oskarżenie. Radziłbym uspokoić emocje.
A co z tymi oskarżeniami wobec Księdza Nęcka?
Dasz te szczegóły, o których wspominałeś?
Które jakoby miałyby świadczyć o jego sekciarstwie?

Wyluzuj, Elbrus

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pn mar 07, 2011 13:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
maly_kwiatek napisał(a):
Natomiast księdza Nęcka nie znam zupełnie i nie wiem o co chodzi z tym kamienowaniem,
a z linków, ktore podałeś mi nic nie wynika.
Dałem tam tylko namiary na postać księdza doktora.
maly_kwiatek napisał(a):
Dasz te szczegóły, o których wspominałeś?
Nie jestem pewien, czy ~cinekk to właśnie miał na myśli,
ale na razie tylko tyle znalazłem:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marsz_Tolerancji
2006
"Marsz Tolerancji próbowało zakłócić kilkuset skinheadów i pseudokibiców, ale do konfrontacji nie dopuściła policja.
Marsz ruszył spod Barbakanu, ale zamiast na Rynek Główny skierował się pod Wawel.
Zaskoczeni uczestnicy Marszu Tradycji i Kultury,
pseudokibice i narodowcy, m.in. z Narodowego Odrodzenia Polski oraz Obozu Narodowo-Radykalnego, ruszyli w pościg.
Pod filharmonią Marsz Tolerancji został zaatakowany przez kilkuset chuliganów.
Sygnałem do ataku był okrzyk: "Bij, kto w Boga wierzy!" zakomenderowany przez jednego z dowodzących skinheadami.
Atak odparła policja.
Od tamtej pory chuligani szli obok manifestantów i obrzucali ich wyzwiskami.
Pod Wawelem próbowali zablokować przemarsz.
Kiedy okazało się, że demonstracja okrąży Wawel bulwarami nad Wisłą, chuligani pobiegli na wzgórze zamkowe.
Wyrwanymi z murów kamieniami ciskali w tłum.

Policja zatrzymała 11 najbardziej agresywnych chuliganów,
kilkadziesiąt osób zostało ukaranych mandatami.
Jedna uczestniczka Marszu Tolerancji została ranna poprzez uderzone kamieniem w głowę,
kilka pozostałych osób odniosło niegroźne urazy."


Jaka była reakcja?

"Marsz Tolerancji skrytykowała krakowska kuria.
Rzecznik prasowy archidiecezji krakowskiej ks. dr Robert Nęcek powiedział:
Z etycznego punktu widzenia nie można wyrazić aprobaty dla zachowań osób biorących udział w tzw. paradach równości.
Podkreślił również, że tego typu parady są według kurii "niebezpieczną promocją homoseksualnego stylu życia"."

Trudno się z księdzem doktorem nie zgodzić.
Homoseksualny styl życia jest niebezpieczny...


2008
"Gdy Marsz Tolerancji dotarł na Rynek, jego uczestnicy wypuścili w górę kilkaset kolorowych baloników.
Wówczas w stronę uczestników marszu oraz ochraniającej ich policji poleciały jajka i butelki rzucane przez kontrmanifestantów.
Jednocześnie grupy przeciwników skandowały obraźliwe hasła: Kto nie skacze jest pedałem,
podskakując przy tym w górę, zaś działacze NOPu skandowali:
Każdy to powie, nie chcemy gejów w Krakowie,
a także próbowali przedrzeć się przez kordon policji ochraniający uczestników parady,
doszło do przepychanek z policją.

Marsz zakończył się po godzinie 13. Uczestnicy spokojnie rozeszli się do domów.

W tym samym dniu miały miejsce na Rynku Głównym dwie zorganizowane kontrmanifestacje:
pikieta Młodzieży Wszechpolskiej oraz nielegalny marsz Narodowego Odrodzenia Polski,
którego uczestnicy skandowali:
Każdy to powie nie chcemy gejów w Krakowie, Śmierć pedałom, Narodowy radykalizm,
Zrobimy z wami to co Hitler z Żydami
.
Jednym z kontrmanifestantów był sedewakantysta ks. Rafał Trytek (...)

Na około tydzień przed zapowiadanym Marszem Tolerancji
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im ks. Piotra Skargi rozwiesiło kontrowersyjne plakaty w kilku większych miastach Polski.
Nawoływały one do protestu pod tytułem
Homoseksualne barbarzyństwo w Krakowie – Uwaga! 26 kwietnia znów przejdą ulicami Krakowa.
W internecie pojawił się portal wzywający do nakręcania spirali nienawiści oraz kontrowersyjne wlepki m.in. z hasłem:
Zapomnijcie o paradach – 26 kwietnia pokażemy kły.
Sprawa została zgłoszona do prokuratury przez KPH oraz Stowarzyszenie "Nigdy Więcej".


Jaka była reakcja?

"Marsz został potępiony przez krakowską Kurię metropolitarną Kościoła katolickiego,
której rzecznik ks. Robert Nęcek nazwał przemarsz prowokacją i promocją homoseksualnego stylu życia,
twierdząc, że zachowania promowane podczas marszu są wbrew tradycji religijnej i kulturalnej Krakowa
i nie mieszczą się w kanonie przyjętych powszechnie norm
."
//mowa oczywiście o marszu dewiantów homoseksualnych, żeby była jasność

Nikt by tego lepiej nie ujął.
Przecież gołym okiem widać, że zachowania homoseksualistów nie mieszczą się w kanonie przyjętych powszechnie norm.
Zasady promowane przez homoseksualistów godzą w tradycję religijną i kulturalną.
Nic dodać, nic ująć.

_____________________________________________________
Takie będą Kościoły, jakie nad nimi pasterzy czuwanie...

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pn mar 07, 2011 13:49
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
To, co powiedział ksiądz Nęcek, jako rzecznik Kurii, jest w pełni zbieżne z nauką Kościoła.
Nie rozumiem, co w tym może być sekciarskiego, Elbrus?

Sekciarskie, bezprawne i nieodpowiedzialne jest zachowanie księdza Trytka, sedewakantysty, który w wywiadzie mówił wiele, zapomniał tylko powiedzieć, że nie jest księdzem katolickim, choć z jego stroju tak to wyglądało. I ta jego nienawiść poszła w świat jako nienawiść katolicka.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pn mar 07, 2011 13:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 16:30
Posty: 418
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
Hmmm, Elbrusie, uchowaj Boże, żebym była fanką ks. Nęcka, ale... jakie konkretnie mamy dowody na jego wypowiedzi? Ta druga jest u Ciebie zresztą tylko relacjonowana, a nie cytowana (a jak wiadomo, relacjonując, można napisac rzecz dowolna, i nie ma obowiązku jej prostowania...).
Wiki podaje tylko jedno źrodlo, stronę internetową Polskiego Radia (sic!), ktore mówi, że:

Kraków: "marsz tolerancji"
Sobota, 26 kwietnia 2008
Czytaj także:

Ulicami Krakowa przejdzie dziś tak zwany "marsz tolerancji" zorganizowany przez środowiska gejowskie. Krakowska kuria uważa przemarsz za prowokację i promocję homoseksualnego stylu życia.

W komunikacie przesłanym mediom, rzecznik kurii ksiądz Robert Nęcek zwrócił uwagę, że z punktu widzenia prawa nie ma przesłanek do zabraniania organizowania podobnych akcji. Wątpliwości budzi natomiast moralna ocena marszu. Kuria podkreśla, że w innych krajach marsze tolerancji stanowiły przygotowanie gruntu pod legalizację związków homoseksualnych, a w dalszej perspektywie - adopcji dzieci przez takie pary.

Rzecznik krakowskiej kurii zwraca uwagę, że zachowania promowane podczas marszu są wbrew tradycji religijnej i kulturalnej Krakowa i nie mieszczą się w kanonie przyjętych powszechnie norm.

Przypuszczam, że relacjonujacy w ręku komunikatu kurii nie mieli, bo by jej nie nazywali "metropolitarną", albowiem nazywa się ona nieco inaczej...


Pn mar 07, 2011 13:59
Zobacz profil WWW
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
:aniol: człowieku odrzuciłeś to co kościół mówi o grzechu , odrzuciłeś to co myśli na ten temat twoja matka , a zostawiłeś to co dobre dla ciebie . jasne że każdy może odrzucić wszystko co mu jest niewygodne i stworzyć sobie własne przykazania - może to zrobić złodziej , morderca , oszust .bo wdg nich ważne jest ich dobro , zaspakajanie swoich zachcianek . i najciekawsze że dla każdej sytuacji można znależć wytłumaczenie . słowa Jezusa Chrystusa są proste - kto nie weżmie swojego krzyża a idzie za mna nie jest mnie godzien . sam czyn jest grzechem i twoje postępowanie jest złe.mylisz pojęcie miłość , która dotyczy kobiety i mężczyzny aby obydwoje stanowili jedno ciało . poniżasz to słowo do zaspakajania swoich popędów . :o


Pn mar 07, 2011 14:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
maly_kwiatek napisał(a):
To, co powiedział ksiądz Nęcek, jako rzecznik Kurii, jest w pełni zbieżne z nauką Kościoła.
Nie rozumiem, co w tym może być sekciarskiego, Elbrus?
To bardzo smutne, że tego nie rozumiesz.
Poczekam na reakcję kogoś innego, to może ci to wytłumaczy.
Mam nadzieję, że ktoś taki się znajdzie.

P.S.
A co ty się tak z tym sekciarstwem uparłeś? Zawarłem to słowo w formie pytania.
Możesz zamienić sobie 'sekciarskie' na 'złe'.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pn mar 07, 2011 14:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
tajfun napisał(a):
mylisz pojęcie miłość , która dotyczy kobiety i mężczyzny aby obydwoje stanowili jedno ciało .
poniżasz to słowo do zaspakajania swoich popędów . :o
Czy byłbyś tak łaskawy i nie przypisywał komuś poglądów jakich nie wyznaje?
Czytaj ze zrozumieniem, to unikniesz wydawania tak niesprawiedliwych sądów:
iksniff napisał(a):
Wiem, że mogę doświadczać miłości – tak samo jak ludzie heteroseksualni.
Mogę się o kogoś troszczyć i czuć, że ktoś troszczy się o mnie.
Nie jestem naiwny – uważam, że miłość nie przychodzi sama,
że jest raczej kwestią decyzji o gotowości do całkowitego poświęcenia się drugiej osobie.
Nie wiem czy ja i P. „zbudujemy” miłość – czas pokaże – ale na pewno zrobimy wszystko, by się udało.

Jeśli go nie rozumiesz, to nie musisz chociaż obrażać.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pn mar 07, 2011 14:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 07, 2011 13:55
Posty: 1
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
Mysle, ze jest to prowokacja, ale odpisze Ci.
Jak maz zdradza zone to najczesciej wystepuja u niego dwa zachowania. Najpierw ma duze wyrzuty sumienia i stara sie zonie ta zdrade jakos wynagrodzic. Potem zwyczajnie zrzuca wine na nia, ze czegos mu nie dala, ze do konca do niego nie pasuje itd. Jest to chec zagluszenia sumienia, ktore jeszcze sie odzywa...
Ty zachowujesz sie podobnie. Na poczatku intuicyjnie wiesz, ze Twoje uczucia nie sa zdrowe i chcialbys je moze zmienic, ale nie wiesz jak. Nastepnie jednak zrzucasz wine na innych np. rodzicow albo Kosciol. Prawdy jednak nie zmienisz. Maz zdradza zone i jest to grzech i wielka nieuczciwosc. Homoseksualizm to grzech. Ty piszesz, ze chcesz milosci i Bog to zrozumie. Milosc jest czysta, to jest cnota. Czy akt homoseksualny (napisze dobitnie, wkladanie sobie do odbytu) moze byc cnota??? Akt malzenski moze byc cnota, bo z niego powstaje nowe zycie.
Jest mi zal homoseksualistow, bo wyjscie z tej choroby (zaburzenia?) nie jest latwe, ale mozliwe. Mozna sprobowac tutaj (tylko ze ta strona jest po angielsku):
http://exodusinternational.org/love-won-out/
Gia


Pn mar 07, 2011 14:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
Gia napisał(a):
Nastepnie jednak zrzucasz wine na innych np. rodzicow albo Kosciol.
Winę Kościoła i rodziców widać (patrz wyżej) - trzeba ją tylko zauważyć.
W sobie też - nikt nie jest idealny.
Gia napisał(a):
Prawdy jednak nie zmienisz. Maz zdradza zone i jest to grzech i wielka nieuczciwosc. Homoseksualizm to grzech.
Nie każdy to uznaje, nie każdy wierzy w to samo.
Gia napisał(a):
Ty piszesz, ze chcesz milosci i Bog to zrozumie. Milosc jest czysta, to jest cnota.
I taką miłością również może obdarzać innych homoseksualista.
Nie wyłączając związku.
Gia napisał(a):
Czy akt homoseksualny (napisze dobitnie, wkladanie sobie do odbytu) moze byc cnota???
Czy akt analny między heteroseksualnymi małżonkami chrześcijańskimi może być cnotą?
Zapytaj tych małżonków, którzy to robią i powiedz im, że to czego sie dopuszczają jest obrzydliwe.
Gia napisał(a):
Akt malzenski moze byc cnota, bo z niego powstaje nowe zycie.
Nie wiem właśnie, dlaczego chrześcijanie dopuszczają do zawierania małżeństw przez osoby bezpłodne.
Przecież ich kontakty seksualne to czysty hedonizm - perwersja obrażająca Boga i pierwszy Jego nakaz
(ten o rozmnażaniu).
Gia napisał(a):
Jest mi zal homoseksualistow, bo wyjscie z tej choroby (zaburzenia?) nie jest latwe, ale mozliwe.
Mozna sprobowac tutaj (tylko ze ta strona jest po angielsku):
http://exodusinternational.org/love-won-out/
Jakie są rezultaty takiego "leczenia"?
Jakie podstawy naukowo-badawcze mają pracownicy tego typu "lecznic"?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Ostatnio edytowano Pn mar 07, 2011 14:37 przez Elbrus, łącznie edytowano 1 raz



Pn mar 07, 2011 14:35
Zobacz profil
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
:aniol: co iksnif napisał to wiem i dlatego ja napisałem , że poniża słowo miłość sprowadzając ją do współżycia ze sobą dwóch facetów . bardzo łatwo jest zafałszować istotę homoseksualizmu slowem miłość - bo to ładnie brzmi (będziemy się troszczyć o siebie i inne bzdety).
ale gość sam napisał że miłość nie przychodzi sama i będą ją budować .czyli że najpierw chop do wyra , a pożniej będzie miłość . facet popełnia ohydę w oczach Pana i trzeba mu to powiedzieć .wybacz , ale niedobrze mi się robi gdy spojrzę na dwóch facetów obściskujących się . :chat:


Pn mar 07, 2011 14:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
tajfun napisał(a):
:aniol: co iksnif napisał to wiem i dlatego ja napisałem ,
że poniża słowo miłość sprowadzając ją do współżycia ze sobą dwóch facetów .
Podaj odpowiedni cytat, to go skomentuję.
tajfun napisał(a):
bardzo łatwo jest zafałszować istotę homoseksualizmu
slowem miłość - bo to ładnie brzmi (będziemy się troszczyć o siebie i inne bzdety).
Bardzo łatwo jest zafałszować istotę hetereoseksualizmu
slowem miłość - bo to ładnie brzmi (będziemy się troszczyć o siebie i inne bzdety).
tajfun napisał(a):
ale gość sam napisał że miłość nie przychodzi sama i będą ją budować .
czyli że najpierw chop do wyra , a pożniej będzie miłość .
A ilu młodych chrześcijan myśli podobnie?
Na małżeństwo w Polsce nie ma co liczyć, a nie każdego stać na wyjazd za granicę.
tajfun napisał(a):
facet popełnia ohydę w oczach Pana i trzeba mu to powiedzieć.
Na pierwszej stronie podał przykłady z Pisma.
Odnieś się do nich.
tajfun napisał(a):
wybacz , ale niedobrze mi się robi gdy spojrzę na dwóch facetów obściskujących się . :chat:
A co kogo obchodzi twoje poczucie estetyki?
Odpowiem: nie obchodzi.

A tan na marginesie:
czy ten emotikon z komputerem świadczy o tym, że obściskujących się facetów widzisz na ekranie monitora
(np. podczas oglądania gej-porno)?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Ostatnio edytowano Pn mar 07, 2011 14:45 przez Elbrus, łącznie edytowano 1 raz



Pn mar 07, 2011 14:41
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: homoseksualizm - prośba o radę
tajfun napisał(a):
:aniol: co iksnif napisał to wiem i dlatego ja napisałem , że poniża słowo miłość sprowadzając ją do współżycia ze sobą dwóch facetów


Marcin nic takiego nie napisał.
Za to Tobie się wydaje, że miłość między dwojgiem mężczyzn sprowadza się do współżycia seksualnego.
Zapewniam cię, że po pierwsze to nie byłaby miłość, a po drugie jesteś w wielkim, okrutnym błędzie, prawdopodobnie wynikającym z zaślepienia i braku dystansu do zagadnienia.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pn mar 07, 2011 14:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL