Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Obrączki ślubne 
Autor Wiadomość
Post Re: Obrączki ślubne
Otto, a srebro? ;>


Wt maja 22, 2012 8:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Obrączki ślubne
Margaret_ka napisał(a):
Otto, a srebro? ;>

Margaret_uś, no co Ty - jaja sobie robisz, czy neta Ci zainstalowali wczoraj :( ?

To Ty nie wiesz, że od 2002r. srebro (Ag, łac. argentum) stało się również siarą (S, łac. sulphur), w wyniku działalności portalu JoeMonster.org ?
Zatem od ~10 lat srebro fascynuje jedynie świstaka, który siedzi i namiętnie zawija w te sreberka.

Zwróć uwagę również na skrót symbolu chemicznego. Przecież w polszczyźnie takie Ag kojarzy się jednoznacznie ze zbitką słowną "a g...". Co bardziej wrażliwi wstawiają między te dwa wyrazy przymiotnik "wielkie", co w rzeczy samej czyni ze srebra "a wielkie g...", a język polski wzbogaca o kolejny i jakże aromatyczny epitet. Howg!

(No choinka - jak Cię lubię - żebym ja, stary zgred uczył Cię tak elementarnych rzeczy? Popraw mi się, bo znów uszczypnę :D w to albo nawet owo).

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Ostatnio edytowano Wt maja 22, 2012 8:49 przez Otto_Katz, łącznie edytowano 2 razy



Wt maja 22, 2012 8:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Obrączki ślubne
To z czego je zrobić, może z trawy? surowiec tani i łatwo dostęny...


Wt maja 22, 2012 8:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Obrączki ślubne
mareta napisał(a):
To z czego je zrobić, może z trawy? surowiec tani i łatwo dostęny...

Oj @mareta. Nie czytasz wcześniejszych postów :( .
Gdybyś to czyniła posiadłabyś wiedzę, że w tym roku modne są obrączki ze stali konstrukcyjnej węglowo-manganowej, a topowy kształt ma przekrój sześciokątny.

Ponadto od wczoraj gimnastykuję tutaj resztówki szarych komórek, aby odwieść młodych desperatów od jakichkolwiek dozgonnych przysiąg i kajdan! (No ale z mądralami :cfaniak: nie uradzisz - wyzwolonych słuchać nie chcą :PPPP ).
Howg.

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Wt maja 22, 2012 9:09
Zobacz profil
Post Re: Obrączki ślubne
Mnie póki co taki problem nie dotyczy, gdyż na razie sobie miło singluję ;-) , ale że ja też z tych raczej wyzwolonych, to podzielam stanowisko Otta :) I w kwestii obrączek i całej reszty (no, może z wyjątkiem odmawiania tym, co w potrzebie, bo ja rasowa monogamistka jestem i nie dbam o potrzeby nieswoich panów :razz: ).

Wybór obrączki nie byłby dla mnie większym problemem, jako że spoczywałaby sobie ona ładnie w pudełku :) Nie noszę pierścionków już od wielu lat. Przeszkadzały mi bardzo kiedy jeździłam konno i zajmowałam się czterokopytnymi, więc zdjęłam i tak już zostało. Niewygodne toto dla mnie i... no po prostu nie lubię ;)
No chyba że z salonu Honaratki by takie cudo było, to mogłabym się ewentualnie zastanowić :razz: Chociaż i tak pewnie na łańcuszku na szyi wolałabym nosić, jeśli już ;)

A poza tym to nie chcę być nigdy zaobrączkowana. Na kocią łapkę chętnie, związek partnerski lub umowa notarialna też, ale bawić się w sądy i szarpanie sobie nerwów, gdy coś pójdzie nie tak, nie zamierzam :no: Jak jest ludziom razem w związku dobrze, to żaden ślub niepotrzebny. A jak źle, to "kajdanki" też tu nic nie pomogą. A bywa że i wręcz przeciwnie... A ja nie lubię niepotrzebnie komplikować życia ;)

No a pod postulatem, że żadnego ślubu przed seksem, to podpisuję się obiema - niezaobrączkowanymi - łapkami :razz:


Wt maja 22, 2012 9:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Obrączki ślubne
:badgrin: Otto, spooko loko damy radę z tym seksem, ale obcinasz palec, bo inaczej to lipa ... :(

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


Wt maja 22, 2012 10:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Obrączki ślubne
zagubiona_21 napisał(a):
:badgrin: Otto, spooko loko damy radę z tym seksem, ale obcinasz palec, bo inaczej to lipa ... :(

Na Jowisza - @zagubnięta_21! Co Ty za herezyje tu arialem kaligrafujesz, jakobyś Wenery - patronki naszej boskiej hedonizmu i promiskuityzmu wszelakiego - się nie trwożyła?

W pierwszem odruchu na tak pocieszną propozycję kastracji paluszka, ciurkiem przebił mi się przez sklerozę cały scenariusz z "Chłopaki nie płaczą". I nie chodzi tu bynajmniej o kultową kwestię z zaufaniem do kobitki i nie odetniętnym - odcinaniem ręki przez Freda.
Nie, nie. Adekwatną była poniższa scena z Gruchowym sweterkiem;

Załącznik:
Grucha - sweterek - zdziwko.jpg
Grucha - sweterek - zdziwko.jpg [ 16.21 KiB | Przeglądane 4309 razy ]

- Mam coś dla ciebie.
- Dla mnie?
- Zamknij oczy.

- O........ś? Obrazek

- No zamknij... Taki mały prezent. Sweter na szczęście, sama zrobiłam... Nie cieszysz się? Nie podoba ci się...
- Bardzo mi się podoba.
- To o co chodzi?
- Ten sweter to jest pierwsza rzecz, której nie ukradłem.


(Wyjątkowo nie linkuję fragmentu z tuby, aby pokemony za uwagi w dzienniczkach nie tłumaczyły się Ottonkiem. A i nawiedzonych, którym rubaszny wulgaryzm zatrzyma "omegę" na amen - nie chcę mieć na sumieniu).

Ponadto z półświatkiem nie miałem nigdy kontaktów, a taki tekst wobec białogłowy może być poczytany za brak dobrych manier. Toteż...

Gdy nieco ochłonąłem po pierwszym szoku (i kropelkach walerianki popitej uczciwą szklanicą śliwowiczki) naszła mnie refleksja, że takim warunkiem poznania przeze mnie bliższych i głębszych okolic Twej kibici - sama sobie robisz wielgachną krzywdę i kuku w jednym.
No przecie - kochanieńka moja - ja już jestem w trakcie andropauzy i zaawansowanej lustrzycy od tych hektolitrów browara, którymi żem rozpuszczał kamienie w nereczkach. I Ty z własnej nieprzymuszonej woli chciałabyś pozbawić się mojego podstawowego organu muzyczno-seksualnego, jakim są melodyjne paluszki? To bez "sęsu" tym bardziej, że niegdyś elastyczny w wokalu (i nie tylko) język nie ma już dawnej sprężystości i niekiedy suchym kołkiem w gębusi staje.

Zatem przemyśl ponownie Swą propozycję.
Ja ze swej strony zapewniam, że jestem atrakcyjną partią:
- Pociapkowa z II piętra i Kochański z parteru wstępnie ugodzili się na żyrantów
- Zobowiązań nie mam, a zaległe alimenta przez komornika spłaciłem już przed 5 laty
- Posiadam stały dochód w postaci renty ze stabilnego ZUS-u
- Sąsiedzi komplementują, że wyglądam coraz lepiej i pewnie wkrótce zawitam na łono Abrahama, toteż masz pełną szansę, że nie zdążysz się nawet ze mną porządnie pokłócić

Co do sprawności opisywanych organów niezbędnych do oblubieńczego miłowania zapewniam, że paluszkami jeszcze na wiośle daję radę wymiatać spokojnymi solówkami i wokal z ozorkiem, i dzióbuśnymi usteczkami przy takich oldskulowych kawałkach hard, tyż sobie spoksio poradzi. Deep Purple - When a blind man cries :ok:

Ale gdybyś chciała mnie gwałcić na naśladowanie Adasia Darskiego i Behemothowych riffów - jakem jeszcze żyw, już nie wydolę. Chyba, że w przyszłym wcieleniu :aniol:. Behemoth - Golonkę masz pan?

Miłego słuchania. Oczywiście standardowe :comk2: i czekam z utęsknieniem na Twego kolejnego pomysła :idea: .

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Wt maja 22, 2012 16:48
Zobacz profil
Post Re: Obrączki ślubne
Otto_Katz napisał(a):
Margaret_ka napisał(a):
Otto, a srebro? ;>

Margaret_uś, no co Ty - jaja sobie robisz, czy neta Ci zainstalowali wczoraj :( ?

To Ty nie wiesz, że od 2002r. srebro (Ag, łac. argentum) stało się również siarą (S, łac. sulphur), w wyniku działalności portalu JoeMonster.org ?
Zatem od ~10 lat srebro fascynuje jedynie świstaka, który siedzi i namiętnie zawija w te sreberka.

Zwróć uwagę również na skrót symbolu chemicznego. Przecież w polszczyźnie takie Ag kojarzy się jednoznacznie ze zbitką słowną "a g...". Co bardziej wrażliwi wstawiają między te dwa wyrazy przymiotnik "wielkie", co w rzeczy samej czyni ze srebra "a wielkie g...", a język polski wzbogaca o kolejny i jakże aromatyczny epitet. Howg!

(No choinka - jak Cię lubię - żebym ja, stary zgred uczył Cię tak elementarnych rzeczy? Popraw mi się, bo znów uszczypnę :D w to albo nawet owo).



Trudno :) Ja lubię srebro i jeśli nie znajdę tanich, ładnych obrączek z innego metalu to moja będzie srebrna.


Wt maja 22, 2012 20:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Obrączki ślubne
Margaretka, białe złoto jeszcze jest :)



Otto, czuję się skutecznie zniechęcona, poszukam innego absztyfikanta :twisted:

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


Wt maja 22, 2012 22:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Re: Obrączki ślubne
ja nie lubię złota, mam tylko jeden bardzo delikatny komplet złotej biżuterii którzy rzadko zakładam, noszę srebro i różne takie czasem wogóle nieszlachetne kolorki zwłaszcza kolczyki jakich teraz pełno. Szczytem obciachu są dla mnie liczne złote pierścionki na paluszkach.
Ale obrączkę mam złotą. Cieniutką, gładką, trochę staroświecką. Obrączki te kupił Dziadek mojego męza w dniu jego urodzin. I zamknął w sejfie:) Dał nam przy zaręczynach. Tej obrączki nie traktuję jak ozdoby, biżuterii. Zresztą ona taka nierzucająca się w oczy. To dla mnie symbol i rodzinna pamiątka. I tak do niej podchodzę.

_________________
Ania


Cz maja 24, 2012 18:46
Zobacz profil
Post Re: Obrączki ślubne
zagubiona tak, ale jest drogie jak diabli i wcale nieładne.


Cz maja 24, 2012 21:33

Dołączył(a): Pt cze 01, 2012 9:42
Posty: 20
Post Re: Obrączki ślubne
ucieszyły mnie Wasze posty :D Obrączki to najważniejsza sprawa ^^

_________________
Najlepsze kredyty Warszawa http://dobrekredyty.com.pl


Pt cze 01, 2012 9:56
Zobacz profil
Post Re: Obrączki ślubne
Biorąc pod uwagę, że masz je nosić aż do śmierci to raczej dobrze jest przemyśleć ich wybór.


Pt cze 01, 2012 10:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Obrączki ślubne
Margaret_ka napisał(a):
Biorąc pod uwagę, że masz je nosić aż do śmierci to raczej dobrze jest przemyśleć ich wybór.

Oj Margaret_ka. Ty masz jakieś zapędy dyktatorskie, czy cóś? Tak źle ludziom życzyć, zniewolenia aż do śmierci - to trzeba być z religią miłości mocno na bakier :( .

iskradeus napisał(a):
ucieszyły mnie Wasze posty :D Obrączki to najważniejsza sprawa ^^

No jasne. W momencie zbierania siana na zakup i drżenia rąk przy zamienianiu tej ciężko zarobionej krwawicy na dwa niepozorne kółka z dziurką, to faktycznie ważna sprawa.
Szczególnie wówczas gdy najdzie człowieka refleksja, że po krótkim okresie eksploatacji i zauroczenia współmałżonkiem - otworzą się patrzałki i człek pragnie odmiany, a one mają już tylko wartość złomu :twisted:.

No ale niektórym kamikaze udaje się, z bólami wytrzymać przy jednym chłopie lub babie do śmierci. Czego - oczywiście tylko w celach ekonomicznych - Wam życzę :razz:.

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Pt cze 01, 2012 10:44
Zobacz profil
Post Re: Obrączki ślubne
Otto_Katz napisał(a):
Oj Margaret_ka. Ty masz jakieś zapędy dyktatorskie, czy cóś? Tak źle ludziom życzyć, zniewolenia aż do śmierci - to trzeba być z religią miłości mocno na bakier :( .

No ale niektórym kamikaze udaje się, z bólami wytrzymać przy jednym chłopie lub babie do śmierci.
Czego - oczywiście tylko w celach ekonomicznych - Wam życzę :razz:.


Otto, co ty pleciesz...

Dla mnie małżeństwo, z kimś, kogo kocham to nie jest żadne zniewolenie, ale coś pięknego.
W jakich znowu celach ekonomicznych?
Śmiem twierdzić, że w celach ekonomicznych lepiej być singlem, ponieważ całą pensję wydajesz na siebie i nie musisz się martwić o to, czy dzieci mają w czym chodzić, ani żadnych prezentów współmałżonkowi kupować, wydajesz mniej na jedzenie - masz tylko siebie.
Otto, aż mi się ciebie szkoda zrobiło, że nie wierzysz w miłość na cąłe życie, ani nie masz nikogo, kogo kochasz taką miłością.


Pt cze 01, 2012 10:53
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL