Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Przede wszystkim- ważą mięśnie. Osoby które trenują ważą więcej. Znajoma instruktorka fitness która nie ma na sobie chyba nic tłuszczu, ma super płaski brzuch i jędrne ciało, waży 68 kg. A sylwetkę ma idealną. Dlatego na początku treningu zwykle na wadze przybieramy, ale obwody spadają. Ja mam 167- 168 cm wzrostu, ważę ok 69 kg. To jest dla mnie trochę za dużo, ale przy takiej wadze noszę rozmiar 40 albo większe 38. Kiedyś ważyłam tyle co pisze agvis i byłam nieładnie chuda, biust ledwo małe B, a rozmiar najwyżej 36. Nie chciałabym tak wyglądać, chciałabym ważyć 62-65 kg, przy takiej wadze miałam rozmiar 38 i biust już C :) I tyle chciałabym schudnąć, nie więcej.

_________________
Ania


Wt sie 21, 2012 20:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Dokładnie, Kropeczko. Budowa jest bardzo ważna. I wiek (pamiętam, jak moja mama przed 60. mocno schudła i szybko wróciła potem do tłuszczyku, bo z nim wyglądała trzy razy młodziej i ładniej). No i oczywiście preferencje naszych mężów:)


Cz sie 23, 2012 8:14
Zobacz profil
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Zwykle każdy ma swoje własne cechy i wymiary w których czuje się najlepiej i wydaje mi się, że do tego przede wszystkim należy dążyć, nie poddając się społecznemu terrorowi chudości:) Lepsza sylwetka zdrowa niż modelowa :D I nie wiem co mąż ma do tego :lol:


Cz sie 23, 2012 9:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Mąż to pierwszy mężczyzna, któremu chcemy się podobać (a raczej powinno tak być;))


Cz sie 23, 2012 12:57
Zobacz profil
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Breta napisał(a):
Zwykle każdy ma swoje własne cechy i wymiary w których czuje się najlepiej i wydaje mi się, że do tego przede wszystkim należy dążyć, nie poddając się społecznemu terrorowi chudości:) Lepsza sylwetka zdrowa niż modelowa :D I nie wiem co mąż ma do tego :lol:

Niektórzy są staroświeccy i uważają, że mąż to się może spaśleć niemiłosiernie, ale jest chłopem, więc jest usprawiedliwiony, natomiast kobieta powinna wyglądać nienagannie :D
A przykładem polskiego macho to jest Rysio Kalisz bądź Krzysio Rutkowski :D . Aczkolwiek większość oscyluje wokół wagi Rutkowskiego.

Obrazek
...............


Obrazek


Cz sie 23, 2012 13:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Val, litości, jem śniadanie... ;)


Pt sie 24, 2012 7:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 02, 2012 16:15
Posty: 11
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
Post Zdrowe odchudzanie? *****
No to ŚNIADANIE ! :3majsie: ♥♥♥♥♥


Załączniki:
34.008. Śniadanie w ogrodzie... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURALNA... INDEKS  ŻYWIENIOWY  TJ. IŻ PRODUKTU....JPG
34.008. Śniadanie w ogrodzie... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURALNA... INDEKS ŻYWIENIOWY TJ. IŻ PRODUKTU....JPG [ 119.43 KiB | Przeglądane 2176 razy ]

_________________
REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/4499953
Pn wrz 10, 2012 20:56
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Wracając do tematu. Od początku roku wzięłam się porządnie za siebie. Bieżnia, 6 Weidera (jeszcze 8 dni zostało), dieta cytrynowa (rewelacyjna). Efekty są :)))

A co tam u Was?


Śr lut 06, 2013 19:31
Zobacz profil
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Bieżnia - niech by i było.

6 Weidera - pomyłka

dieta cytrynowa - tragiczna pomyłka.

Efekty są - niewspółmierne do wysiłku :)

:P


Śr lut 06, 2013 20:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
A skąd takie zdanie???

A propos diety nie stosuję tej hollywodzkiej, ale z 5 posiłkami dziennie (owoce, warzywa, ryby, orzechy, mleko sojowe, itd). Zero głodówki.


Śr lut 06, 2013 21:17
Zobacz profil
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Cytuj:
A skąd takie zdanie???


Kilka ładnych lat już siedzę w temacie :) Można by rzec "na poważnie". Przedstawiona przez Ciebie dieta oraz system aktywności wykluczają efektywną walkę z nadwagą.


Co do diety (o ile można to nazwać dietą) - chwilę się zastanowiłem. Nie chodzi o to, że jest ona szkodliwa czy w jakimkolwiek pojęciu zła tylko mało efektywna. Cytrusy owszem, mają bardzo korzystny wpływ na spalanie ale zbyt mały by tylko na tym opierać dietę. A w odchudzaniu dieta jest najważniejsza. Tutaj tylko dieta zbilansowana (a przynajmniej tzw. 10 wskazówek żywieniowych) jest jedyną słuszną. Żadne Dunkany, 7 mórz, śródziemnomorskie i inne niedorzeczności rodem z pisemek dla kobiet.

Zaraz po diecie najwazniejszy jest trening - tutaj bieżnia jest ok (aczkolwiek nie za często). Natomiast a6w jest krytykowane pod każdym względem. Zanim się rozpiszę to napisz co chcesz osiągnąć stosując a6w?


Śr lut 06, 2013 21:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Ja w sumie nie mam jakiejś wielkiej nadwagi, bo jestem szczupła, ale bardziej chodzi mi o modelowanie sylwetki, porządne odżywianie się, a jeśli już to spalenie lekkiego tłuszczyku.

Co chcę osiągnąć? Na początku to była ciekawość, a teraz to już ambicja:) Ćwiczę razem z mężem. Po ostatnim ćwiczeniu zaczął mnie boleć kręgosłup u dołu, więc kilka dni temu zrobiłam małą modyfikację i przeszło.

A moja dieta jest tutaj (zanim ją skrytykujesz, obejrzyj Menu;):http://www.ofeminin.pl/diety/dieta-cytrynowa-odchudzanie-dieta-cytrynowa-d8514x33578.html. Jak dla mnie bomba, choć mam mieszane uczucia co do mleka normalnego.


Śr lut 06, 2013 22:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Super temat przed tłustym czwartkiem. Jeden pączek to "tylko" 480 kcal


Śr lut 06, 2013 22:47
Zobacz profil
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
Nie - to kaloryczność w przeliczeniu na 100g. Jedna sztuka to jakeiś ~250 :P No chyba ze z jednej strony lukier, z drugiej czekolada, wszystko posypane wiórkami a nadzienie w postaci nutelli zajmuje 3/4 objętości - wtedy może i tak :D

agvis - jutro sobie obczaje tą dietę, chwilowo muszę stawic czoła potworowi co sesja ma na imię.


Śr lut 06, 2013 23:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Re: Która ma ochotę na zdrowe odchudzanie?
ja też jestem ciekawa czemu 6 Weidera ma być złe, wydaje mi się że może ładnie modelować brzuch- oczywiście jak się przestanie ćwiczyć to po ptakach, efekt żadnych ćwiczeń nie jest wieczny niestety:)
A teraz parę dobrych zasad rodem z Europejskich Towarzystw Kardiologicznych :)
- jedyny efektywny wysiłek to wysiłek stały. Tzn musi być regularny. Zalecane jest albo 60 minut 3x w tygodniu, albo 30-40 minut dziennie. Musi być w tym wysiłek aerobowy, same siłowe to grzech:) Forma może być różna, co kto lubi. Ja w zimie zachęcam do spróbowania biegówek!!! Zaczęłam i jest super, biegać można w całej Polsce, nawet lepiej się biega tam gdzie nie ma gór, jeśli ktoś kupi sprzęt to potem biega za darmo, krok jest łatwy i szybko się go łapie, super zdrowy, tlenowy wysiłek gdzie pracują wszystkie mięśnie :)
Nie można robić tak że wezmę się na 2 tygodnie za intensywne ćwiczenia a potem 2 miesiące nic nie robię. To jest bez sensu.
- nie ma żadnej sensownej i skutecznej jednostronnej diety. Wystarczy rozsądek. Ograniczyć ilość, cukier do minimum , jeść wszystkie produkty w małych regularnych posiłkach, unikać tłustych potraw, jeść więcej warzyw i owoców- to oczywiste. Nie pić słodkich napojów. Jedyna skuteczna dieta na dłuższy czas to zmiana trybu życia na zdrowszy :)

_________________
Ania


Cz lut 07, 2013 8:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL