Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 4:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Wątek pożegnalny 
Autor Wiadomość
nieobecny

Dołączył(a): Pt sie 03, 2012 13:34
Posty: 103
Post Re: Wątek pożegnalny
MIXer napisał(a):
@ Maluczki

Tak, pragnę Cię zakneblować (sarkazm).

Jeżeli leży się na łopatach, powalonym argumentami przeciwnika, to jedyne co pozostaje, to albo się upokorzyć, albo przeciwnika zakneblować.


Cz sie 16, 2012 7:47
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
jo_tka napisał(a):
Informacyjnie:
Redakcja otrzymała prośbę mailową: Proszę o zlikwidowanie mojego konta na portalu wiara. Maluczki

Zgodnie z życzeniem konto zostało dezaktywowane.

Strasznie nerwowy z Ciebie człowiek, Maluczki ;)
Wspomnij czasem w modlitwie o forumowiczach z Wiary.
Z Panem Bogiem :)


Pt sie 24, 2012 16:08
Post Re: Wątek pożegnalny
Maluczki... szkoda, że jednak z nami nie zostałeś... :(
Najwidoczniej jednak chciałeś odejść, i trzeba Twój wybór uszanować.
Powodzenia we wszystkim! :)

A kto wie, może kiedyś się jeszcze w tym wirtualnym świecie spotkamy ;)


Pt sie 24, 2012 21:54
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Wątek pożegnalny
Przy okazji wspomnień.
Szkoda, ze nie ma z nami tajfuna.
To taka piękna dusza, czysta, człowiek nieulękły, jednocześnie prawy, dobry i mądry.
Nie we wszystkim się zgadzaliśmy, choć w większości olśniewał mnie przejrzystością myśli i przenikliwością wymodlonej refleksji.
Był przykładem katolika myślącego i prawego, jednego z wielu, którzy nie mieścili się na tym forum, w czasach saxona.

Widziałem tajfuna zazwyczaj w swoistej trójcy na forum: Tajfun - Liza - MARIEL.
To było naprawdę piękne.

Pozdrawiam, gdziekolwiek jesteś, tajfunie :)

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


So sie 25, 2012 15:40
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
Pozdrawiam tajfuna, też mi dziś przyszedł na myśl, zresztą
nie pierwszy raz. Jak to jest, że wirtualnie też się można do człowieka
w jakiś sposób przywiązać ;)


So sie 25, 2012 16:43
Post Re: Wątek pożegnalny
Teraz zauważyłam, że wyrejestrował się kacperek29.....szkoda bardzo. Pozdrawiam bardzo serdecznie.


Pt wrz 21, 2012 16:23
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Wątek pożegnalny
kacperek29 jest z nami duchem ;)

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


So wrz 22, 2012 13:43
Zobacz profil
Post Re: Wątek pożegnalny
Postanowiłam dać sobie dzień lub dwa na przemyślenie swojej decyzji o odejściu, nie działać pod wpływem emocji i chwili, by potem czegoś nie żałować. Czas minął, a ja decyzji nie zmieniłam.

To nie jest tak, że odchodzę z forum z powodu jednej konkretnej, zaistniałej sytuacji. Odchodzę przede wszystkim z powodu postawy moderacji, która – z jednym wyjątkiem - nie odpowiada mi nie od dziś, a za sprawą nowej moderatorki – Mariel, nie odpowiada mi tym bardziej.
Nie przestanę reagować personalnie na teksty o degeneracji, lewakach itp. Fanatyka będę nazywała fanatykiem, i nie wycofam się ze wskazywania palcem, jeśli ktoś nim bezsprzecznie jest. Nie akceptuję również, i nie godzę się na wieczne chamskie prowokacje i ciągłe wycieczki osobiste forumowego pajaca, pupilka moderatorki – humaloga, które moderacja akceptuje i które pozostają bez jej reakcji
(choćby kolejny tego przykład: viewtopic.php?p=708894#p708894 )
Nie jestem z kamienia.
Ponieważ nie podporządkuję się moderowaniu, które uważam za złe, niesprawiedliwe i faworyzujące niektórych użytkowników, ani nie podporządkuję się decyzjom pani Mariel, mój dalszy pobyt na tym forum traci rację bytu. To oczywiste – nie odpowiadają mi zasady i ich nie akceptuję, więc nie jest to miejsce dla mnie i odchodzę. Poza tym i tak zarobiłabym niebawem bana, za reakcje na wspomniane wyżej sytuacje.

To tyle jeśli chodzi o powody mojego odejścia.

Jednak to forum to nie tylko wspomniane wyżej osoby, czy w ogóle tego typu osoby... To forum to także tacy ludzie – i wierzący i niewierzący - , których po prostu chcę pożegnać.

Cieszę się, że udało mi się poznać – chociaż tylko wirtualnie – wielu z Was. Z wieloma osobami bardzo lubiłam rozmawiać, przytakiwać sobie lub się kłócić ;), czasami po prostu pożartować :). Są tu też tacy użytkownicy, z którymi nie miałam okazji, lub tylko raz czy dwa, wymienić się poglądami, za to których wypowiedzi zawsze z uwagą czytałam, bo po prostu uważam je za mądre. Generalnie jest tu sporo osób, którym chcę podziękować za wspólnie spędzony czas i ich właśnie chcę pożegnać.
Nie będę wszystkich wymieniać, bo lista wcale nie byłaby taka krótka, a do tego pewnie jeszcze bym przez własną nieuwagę kogoś ważnego pominęła, a tego nie chcę. Dlatego listy nie będzie :no:
Pozwolę sobie tylko wyróżnić dwie wyjątkowe osoby, które z pewnych powodów były mi tu najbliższymi, i których nie-wymienić po prostu nie mogę :)
Oczywiście kochany Otto :) Wiadomo – za całokształt :) :cmok1:
A drugą taką osobą jest Val. Val, z którą nie od początku, a i potem nie zawsze, było mi po drodze, i z którą różniłam się w wielu kwestiach, ale która ma w sobie takie cechy, które bardzo szanuję i sobie cenię :)
Oboje Was - Val i Otto - bardzo polubiłam, to z Wami najczęściej grałam w tej samej drużynie ;) i to Was z pewnością będę wspominać najcieplej :)

Chciałam jeszcze też wspomnieć, tak ogólnie, o pewnej grupie ludzi, o ateistach. To pierwsze takie miejsce, gdzie spotkałam i rozmawiałam z tyloma osobami niewierzącymi i... jestem naprawdę bardzo mile pod każdym względem zaskoczona. To w większości bardzo wartościowi ludzie, których stosunek do świata oraz to, że nie oczekują iż wszyscy będą wyznawać ich wartości, i że będą żyć według ich schematu, bardzo mi się podoba. Zafiksowani na "jedynym słusznym" konserwatyści, powinni się od Was uczyć tolerancji i otwartości :) Niestety, to tylko pobożne życzenia ;)
W każdym razie, gdyby nie rozbijało się wszystko o wiarę, którą mam i której nie porzucę, z przyjemnością dołączyłabym do grona ateistów własnie ;) I tak z Wami właśnie najczęściej mi było tu po drodze ;)

Oprócz tego, że poznałam tu ciekawych ludzi, pobyt na chrześcijańskim forum dał mi coś jeszcze, ważnego po prostu dla mnie samej. Dzięki temu poznałam jeszcze lepiej samą siebie i swój światopogląd (to odczuwa się najbardziej właśnie wtedy i właśnie tam, gdzie są kolizje), i utwierdziłam się, że zarówno pod tym względem jak i pod względem swojej wiary i związanych z tym zainteresowań, jestem na odpowiedniej drodze :) Ugruntowało się moje przekonanie, że z chrześcijaństwem i z chrześcijanami (tak generalnie, pomijając wyjątki, które są – i to nie w liczbie pojedynczej - i na tym forum :) ) nie czuję żadnej więzi, i że moje miejsce jest wśród ludzi o skrajnie odmiennym sposobie myślenia, postrzeganiu świata, i poglądach.

Nie znikam ze świata wirtualnego, gdzieś tam się pewnie za jakiś czas zadomowię ;) Tym razem jednak najpewniej zdecyduję się na jakieś forum bardziej anty-wiadomo-co :twisted:
A kto wie, może z niektórymi z Was moje drogi się jeszcze gdzieś tam skrzyżują w tej wirtualnej przestrzeni ;)

Nie zlikwiduję na chwilę obecną konta, może od czasu do czasu, póki gdzieś indziej nie wsiąknę, jeszcze będę tu zaglądać :) Ale już tylko jako czytelnik. Pisać na forum już nie będę.

Trzymajcie się ciepło i pozdrawiam Was serdecznie :!:
-Vi-

:heej:


Cz paź 18, 2012 14:17
Post Re: Wątek pożegnalny
Ej no -Vi- nie strzelaj tu fochem. Otto tyle się naszukał na forum katolickim w poszukiwaniu kandydatek na potencjalne synowe, a Ty z takim tekstem :dres:
I gdzie on godną następczynię znajdzie :co:


Szerokiej drogi życzę na nowej drodze wirtualnego światka ;)
Pozdrówka i niech Ci Jego Makaronowatość pobłogosławi obfitością swoich macek.(To nie żadne makaronowate modły. LPS jest zbyt leniwy, aby kiwnąć swoją macką )
:papa:


Cz paź 18, 2012 14:56
Post Re: Wątek pożegnalny
To ja zaczynam się do lokalnych "porządków" na nowo przyzwyczajać, a tu mi -Vi- ucieka.
I kogo mam przekonywać teraz, że chrześcijanie nie (tylko ;) ) gryzą?

Powodzenia -Vi- !
I dziękuję.


Cz paź 18, 2012 15:06
Post Re: Wątek pożegnalny
Pomimo wszystko, wszystkiego dobrego -Vi- :)


Cz paź 18, 2012 15:22
Post Re: Wątek pożegnalny
To może ja wrócę... Vi_ natruła mi krwi swoją bezczelnością a moderatorzy zupełnie tego nie dostrzegali...Poczekam na opcję osobistego wyłączania osób, których nie chce się czytać. Zgłosiłam to swego czasu saxonowi, ale też echa.
Vi_ została tu rozpuszczona i teraz zupełnie nie rozumie, skąd to ostrzeżenie skoro dawniej pozwalała sobie na większe bezczelności i nie reagowano.


Cz paź 18, 2012 16:39
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wątek pożegnalny
Zgadzam się z wpisem kerss.
Zresztą od kilku dni zanosiło się na odejście -Vi- : ton jej wypowiedzi zmierzał do takiego rozwiązania. Przyzwoitość nakazuje podziękować jej za wkład, ja jednak nie będę tęsknił. Zbyt wiele tupetu było. Podejrzewam, że gdybym zarejestrował się na forum, które -Vi- moderowała, i zachowywał sie jak ona tutaj, nie miałbym okazji na samodzielne odejście

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz paź 18, 2012 17:55
Zobacz profil WWW
Post Re: Wątek pożegnalny
kerss napisał(a):
To może ja wrócę... Vi_ natruła mi krwi swoją bezczelnością a moderatorzy zupełnie tego nie dostrzegali...Poczekam na opcję osobistego wyłączania osób, których nie chce się czytać. Zgłosiłam to swego czasu saxonowi, ale też echa.
Vi_ została tu rozpuszczona i teraz zupełnie nie rozumie, skąd to ostrzeżenie skoro dawniej pozwalała sobie na większe bezczelności i nie reagowano.


Miałyście wspólny mianownik: powód odejścia. Modzi mają ciężkie życie ;), zwraca się im uwagę, że coś userowi się nie podoba, głównie retoryka danej osoby i obie strony mają pretensje, że reakcja nie jest taka jaką by sobie życzyli.


Cz paź 18, 2012 18:25
Post Re: Wątek pożegnalny
Val napisał(a):
Miałyście wspólny mianownik: powód odejścia.

Mam spore doświadczenie w kierowaniu ludźmi oraz znam ciężar odpowiedzialności za nich i wiedziałam jak to powinno wyglądać. Dlatego wypowiadałam się w sprawie pracy moderatorów. Nie dano mi ostrzeżenia po którym opuściłam forum. Ostrzeżenie było wynikiem braku kompetencji moderatora, poinformowałam o tym saxona. W realnym świecie sytuacja taka skończyła by się w sądzie pracy i dający ostrzeżenie na podstawie donosu by przegrał. Na moje wyjaśnienia nawet nie raczył odpowiedzieć.
Mógł popełnić błąd, ale wśród ludzi wymyślono formy łagodzenia takich sytuacji.
Napisałam wyraźnie, że doceniam próby porządkowania forum.


Cz paź 18, 2012 19:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL