Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 8:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Biedni ludzie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Biedni ludzie
Właśnie on rozmawiał nawet z kotem, z psem bo nie miał z kim. Nie mogę sie pogodzić z tym że odszedł. Myślałem, że za życia zreaktualizuje pewne rzeczy.


Śr sty 13, 2016 1:50
Zobacz profil
Post Re: Biedni ludzie
http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-o ... 16123.html


Śr sty 13, 2016 2:32

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Biedni ludzie
dzięki


Śr sty 13, 2016 21:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 17, 2016 10:25
Posty: 7
Post Re: Biedni ludzie
zenon52 napisał(a):
Czy tak musi być?

Ja jestem niepełnosprawny i powiem Ci że nie ma znaczenia jacy są inni ludzie ;) Ktoś mnie wyśmieje? Spoko. Będę mu współczuł, to jego problem, nie mój. Musisz być na tyle silna by się tym nie przejmować :) Ludzie źli, niemili są zwyczajnie zagubieni, nieszczęśliwi. Im też trzeba pomóc, oni bardziej potrzebują pomocy niż ja :)

"Podsumowując, powiedział: – Dopóki pozbawieni jesteśmy wewnętrznej dyscypliny, która przynosi spokój umysłu, bez względu na to, jak cudowne będą warunki zewnętrzne, nigdy nie dadzą nam one radości i szczęścia. Z drugiej strony, jeżeli będziemy posiadać tę wewnętrzną właściwość, spokój umysłu, pewien poziom wewnętrznej stabilności, wówczas nawet jeśli nie zaistnieją warunki zewnętrzne, które normalnie uważalibyśmy na niezbędne do osiągnięcia szczęścia, będziemy potrafili żyć szczęśliwie." Słowa Dalajlamy ;)

_________________
Używaj głowy i googlaj


Śr lut 17, 2016 10:46
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lut 17, 2016 10:25
Posty: 7
Post Re: Biedni ludzie
Sory, ten fragment miałem wkleić :)

"Ale czyż życie nie jest oparte na poszukiwaniu jedynie własnego szczęścia, czyż nie jest z natury egocentryczne, czyż nie polega na dążeniu do własnej przyjemności? Niekoniecznie. W rzeczywistości, jak dowodzą tego wyniki wielu badań, to nieszczęśliwi ludzie są najbardziej skoncentrowani na sobie, często zamknięci, ponurzy, a nawet wrogo nastawieni do świata. Ludzie szczęśliwi są za to towarzyscy, łatwiej potrafią dostosować się do zmieniających się warunków, są twórczy i o wiele lepiej niż ludzie nieszczęśliwi znoszą codzienne niepowodzenia. I, co najważniejsze, są bardziej kochający i potrafią łatwiej wybaczać niż ludzie nieszczęśliwi."

_________________
Używaj głowy i googlaj


Śr lut 17, 2016 11:07
Zobacz profil WWW
Post Re: Biedni ludzie
Margaretka1 napisał(a):
Sory, ten fragment miałem wkleić :)

Nie ma za co przepraszać. Podaj jeszcze tylko źródło/autora


Śr lut 17, 2016 11:30
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Biedni ludzie
Dlaczego masz kobiecy nick, a piszesz w męskiej formie? Czyżby jakaś pomyłka w kontach spamowych?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr lut 17, 2016 11:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 17, 2016 10:25
Posty: 7
Post Re: Biedni ludzie
"Dalajlama - Sztuka Szczęścia" jedna z pierwszych stron ;) Dopiero zaczynam czytać :)

Soul33, margaretka to taki kwiat, nie imię :)

_________________
Używaj głowy i googlaj


Cz lut 18, 2016 9:13
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Biedni ludzie
zapomniałem już o tym człowieku. Znam innego gościa już kilka lat. Oczywiście też wykluczonego ze społeczeństwa miał trudne dzieciństwo i obecnie też ma ciężko bo rodzice czepiają się jego o wszystko, kłóci się z nimi). Jeździ z nami na różne zawody. Ostatnio w potężnym upale przy ogromnej wadze (90 kg) przebiegł 5 km a wpadał na metę ledwo żywy. Później wypił kilka piw i trochę wódki ale bardzo był zadowolony z całego wyjazdu. U niego to tylko gospodarstwo i nic więcej a teraz poznaje troche świata i się rozwija.


Pn lip 04, 2016 22:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL