Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 3:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Następna strona
 Prawdziwe oblicze WOŚP 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Magdalena_i napisał(a):
Jutro może Cię potrącić samochód - w wyniku takiego wypadku możesz leżeć w stanie bardzo krytycznym w szpitalu, możesz być nieprzytomny bardzo długo, kto wie, możesz też tej przytomności nie odzyskać wcale - będziesz zdany na łaskę lekarzy i pielęgniarek które siłą rzeczy będą zmieniały Ci pampersy - jak ma się do tego Twój Honor?

Dlatego powinienem mieć prawo napisać ważne oświadczenie. Ze gdy będę w szpitalu leżał połamany, nieprzytomny, bez szans na powrót do zdrowia i normalnego życie. To chce aby udzielono mi eutanazji.


So sty 12, 2013 10:55
Zobacz profil
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Cytuj:
bez szans na powrót do zdrowia i normalnego życie.


To czy jest jakaś szansa na powrót do zdrowia przy obecnym stanie medycyny ocenią lekarze....nie ty, bo wiedze masz w tym względzie małą.

Co dla Ciebie oznacza pojęcie "normalne życie"? Czy zycie na wózku jest nienormalne? Odmawiasz osobom niepełnosprawnym normalności?
Czy może odmawiasz normalności osobom cięzko i beznadziejnie chorym na prawo do życia chociażby tydzień dłużej?

W ogóle co to za bredzenie? Ludzie cięzko chorzy zazwyczaj leżący odłogiem w łóżku sa w stanie zdecydować czy ich powrót do względnej normalności jest możliwy lub nie?

Człowiek ma prawo odmówić poddaniu sie uporczywej terapii, ale czy ona ma miejsce o tym wie lekarz....a nie chory.


So sty 12, 2013 11:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Cytuj:
Człowiek ma prawo odmówić poddaniu sie uporczywej terapii, ale czy ona ma miejsce o tym wie lekarz....a nie chory.

No tak. A o tym czy mozesz spac ze swoja zona, wie lepiej tesciowa. W koncu to ona wychowywala szanowna malzonke. :)


N sty 13, 2013 5:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
humalog napisał(a):
Człowiek ma prawo odmówić poddaniu sie uporczywej terapii, ale czy ona ma miejsce o tym wie lekarz....a nie chory.

Człowiek poddając się leczeniu traci rozum i wolną wolę?

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


N sty 13, 2013 9:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 21, 2011 12:43
Posty: 805
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Dajcie spokój temu Owsiakowi. Gość, który zrobił 100 razy więcej dla życia, niż ci wszyscy razem wzięci zakłamani niby prochrzescijańscy politycy, jest przez nich oskarżani o sprzyjanie 'kulturze śmierci'.
Obłuda, faryzeizm, hipokryzja i rozbuchane ego do imentu. Typowe polskie piekiełko. Samemu nic z siebie nie dać, a innych co robią coś naprawdę konkretnego dla innych uchrzanić. Bo co? Bo do kościoła nie chodzi.


N sty 13, 2013 14:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Leci samolotem Owsiak z dzieciakami. Nagle w samolocie wysiadają wszystkie silniki. Owsiak łapie jedyny spadochron, otwiera drzwi i woła:
- Sie ma!
- A my?!
- Róbta co chceta!

Ludzie, piszcie coś, nudzi mi się. >: (

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


N sty 13, 2013 14:20
Zobacz profil
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Cytuj:
Bo co? Bo do kościoła nie chodzi.
- akurat nikt o czymś takim nie pisał - przeczytaj jeszcze raz cały temat to będziesz wiedział w czym rzecz . :-D


N sty 13, 2013 14:40
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
trup napisał(a):
Cytuj:
Bo co? Bo do kościoła nie chodzi.
- akurat nikt o czymś takim nie pisał - przeczytaj jeszcze raz cały temat to będziesz wiedział w czym rzecz . :-D

Rzecz w pospolitej zawiści, a tylko dorabia się latami bzdetne "argumenty".


N sty 13, 2013 15:30
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Cytuj:
Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach
- to powiedział owsiak ,nikt i nic nie dorabia a że szyszkownik widział już jakieś drugie dno to zaproponowałem aby poczytał cały wątek .
Cytuj:
Rzecz w pospolitej zawiści,
- jeżeli dla ciebie sprzeciwianie się eutanazji to zawiść to masz duży - rzekłbym bardzo duży problem . :-D


N sty 13, 2013 15:44
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Cytuj:
jeżeli dla ciebie sprzeciwianie się eutanazji to zawiść to masz duży - rzekłbym bardzo duży problem . :-D

Gdy KEP wyraża w oficjalnym piśmie zadowolenie ze sprostowania Owsiaka, to nie jest to już sprzeciw wobec eutanazji, ale najzwyklejsza zawiść, że komuś się udało.


N sty 13, 2013 18:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 23, 2012 18:52
Posty: 278
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Cytuj:
Skoro wszystkiego jest za mało w szpitalach to tym bardziej powinniśmy zalegalizować eutanazje.
Gdybym był po siedemdziesiątce i wiedział ze już nie wstanę z łózka o własnych siłach. To mogę ci zagwarantować ze nie będę bał się śmierci. Gdyż bardziej będę się bał ze zesram się znowu w pampersa którego nie ma. A potem nie będzie pielęgniarki która by miała czas wymienić pościel której też nie ma.
Po co więc ja miałbym się tak męczyć i pielęgniarki ze mną?
Jestem ateistą i tak nie czeka mnie zbawienie. A wiec co wam szkodzi aby zezwolić na moją eutanazje? Lekarz ateista który by mi pomógł na pewno też by się znalazł.

Czemu eutanazja nie jest zabroniona tylko dla katolików? Przecież nie wszyscy w samobójstwie widzą grzech śmiertelny.
Można by zalegalizować eutanazje ale tylko dla tych którzy nie są wyznawcami religii zabraniającej samobójstwa. Wtedy nie byłoby ryzyka ze jakiś katolik zaprzepaści całe swoje pobożne życie gdyż pod koniec swojego życia nie zniesie bólu i upokorzeń.


Ja rozumiem vacarius że nie chciałbyś być przykuty do łóżka.Kto z nas by chciał?Jednak nie byłeś w tej sytuacji wiec nie mów że na pewno chciałbyś od razu śmierci. A tych problemów z opieką szpitalną czy hosipcyjną nie rozwiązuje się eutanazją, tylko najpierw przedewszystkim zwiększeniem jakości opieki. Nie sztuka się albo kogoś zabić.Choć dla niektórych to też byłby problem. A samobójców się ratuje, i daje na obserwacje psychiatryczną, wiec to też nie takie proste, że kazdy się może zabić.


N sty 13, 2013 23:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Wszystkich samobójców też nie można wrzucać do jednego worka. Nie wszyscy samobójcy mają problemy psychiczne. Samuraje np. nie mają. Tylko taką mają wiarę ze jak coś spartaczą to ze wstydu popełniają samobójstwo aby ratować honor.
Dawać samuraja na obserwacje psychiczną to byłoby nie na miejscu.

Po prostu trzeba zaakceptować to ze dla kogoś są ważniejsze rzeczy niż jego życie.


Pn sty 14, 2013 0:07
Zobacz profil
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Wypowiadając się w tym wątku, szczerze przyznam, iż nie myślałam , że dożyje czasów w których eutanazja będzie na życzenie - jak bardzo człowiek może się pomylić.
Pisząc o granicach które człowiek bardzo szybko przekracza , granicach które ustala sam , granicach i eliminacji - segregacji słabszych jednostek - w tym przypadku jednak " na życzenie"

Ile w takim razie dzieli człowieka po tym co się stało od stwierdzenia - " nie będę żył , bo nie warto"
Potrzeba na prawdę globalnego wstrząsu na ziemi aby ludzie się opamiętali.

http://www.polskatimes.pl/artykul/73903 ... l?cookie=1


Śr sty 16, 2013 15:07

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Magdalena_i napisał(a):
Ile w takim razie dzieli człowieka po tym co się stało od stwierdzenia - " nie będę żył , bo nie warto"

:shock: Halo, tu Ziemia. Tę granicę człowiek już dawno przekroczył.


Śr sty 16, 2013 15:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Prawdziwe oblicze WOŚP
Tomasz Beksiński? : (

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Śr sty 16, 2013 16:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL