Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Jak obalić system 

Kim jestem
Należę do twardego elektoratu PO, PiS, SLD itp. i będę tylko na nich głosował 20%  20%  [ 1 ]
Nie pójdę na wybory, bo przecież i tak się nic nie zmieni 0%  0%  [ 0 ]
Wierzę święcie w to co media leją mi do łba i będę głosował tak jak mi każą w sondażach 20%  20%  [ 1 ]
Nie dam się nabrać na kolejną manipulację i pójdę za głosem serca 60%  60%  [ 3 ]
Liczba głosów : 5

 Jak obalić system 
Autor Wiadomość
Post Jak obalić system
W Polsce można jeszcze dużo zmienić. Trzeba tylko chcieć.

Krótki instruktaż (kliknij):

Obrazek

Wierzę, że jest to możliwe. A wy?


Śr kwi 02, 2014 8:03
Post Re: Jak obalić system
Cawilian napisał(a):
W Polsce można jeszcze dużo zmienić. Trzeba tylko chcieć.

Krótki instruktaż (kliknij):

Obrazek

Wierzę, że jest to możliwe. A wy?

Czysta utopia.
Nie istniała, nie istnieje i nie będzie istnieć klasa rządząca, która ponad swoje interesy przełoży interes społeczny.


Śr kwi 02, 2014 8:32
Post Re: Jak obalić system
A kto mówi o interesie społecznym? To jest mój własny interes. Jestem obywatelem tego państwa i nie chcę dłużej widzieć przy władzy ludzi, którzy mnie wciąż kantują.


Śr kwi 02, 2014 8:38
Post Re: Jak obalić system
W twoim własnym interesie leży zastąpienie u władzy cwaniaków ludźmi którzy nigdy nie kłamią? No, no... : )))

Pytanie pomocnicze: czy Putin jest cwaniakiem, czy mówi zawsze prawdę?


Śr kwi 02, 2014 8:41
Post Re: Jak obalić system
Cawilian napisał(a):
A kto mówi o interesie społecznym? To jest mój własny interes. Jestem obywatelem tego państwa i nie chcę dłużej widzieć przy władzy ludzi, którzy mnie wciąż kantują.

Wierzysz w to, że znajdą się tacy, którzy nie będą uprawiać demagogii, kłamstw, pustych obietnic?


Śr kwi 02, 2014 8:46
Post Re: Jak obalić system
Pal sześć, czy się znajdą. On chyba wierzy, że taka władza będzie skuteczna.


Śr kwi 02, 2014 8:50
Post Re: Jak obalić system
Alus napisał(a):
Cawilian napisał(a):
A kto mówi o interesie społecznym? To jest mój własny interes. Jestem obywatelem tego państwa i nie chcę dłużej widzieć przy władzy ludzi, którzy mnie wciąż kantują.

Wierzysz w to, że znajdą się tacy, którzy nie będą uprawiać demagogii, kłamstw, pustych obietnic?
O tych, którzy są, wiem to na pewno.


Śr kwi 02, 2014 9:02
Post Re: Jak obalić system
Cawilian napisał(a):
Alus napisał(a):
Cawilian napisał(a):
A kto mówi o interesie społecznym? To jest mój własny interes. Jestem obywatelem tego państwa i nie chcę dłużej widzieć przy władzy ludzi, którzy mnie wciąż kantują.

Wierzysz w to, że znajdą się tacy, którzy nie będą uprawiać demagogii, kłamstw, pustych obietnic?
O tych, którzy są, wiem to na pewno.

Ja wierzyłam, po wyborach 4 czerwca 1989r, że nastał czas uczciwych i prawdomównych polityków.
Niestety, moja ówczesna maksyma może nie będzie lepiej, ale będzie uczciwie legła bezpowrotnie w gruzy.
Teraz wybieram jedynie na zasadzie mniejszego zła :(


Śr kwi 02, 2014 9:18
Post Re: Jak obalić system
Ziew. Cawillianie, opowiem ci o funkcjach.

Dawno, dawno temu, za siedmioma rzekami, za siedmioma górami, nie było jeszcze funkcji i wszyscy z musu kodowali programy spaghetti, tudzież inne kludge, bo nie mieli technicznych możliwości, żeby postępować inaczej. Instrukcje goto latały gęsto jak gołębie wędrowne.

Aż pojawił się człowiek (nazwiska oczywiście-m zapomniał), który pierwszy na świecie zaprogramował mechanizm wywoływania funkcji i udostępnił go swoim kolegom na MITcie czy innym Berkeleyu. Był wielce nieukontentowany, kiedy zobaczył, że ludzie nie chcą się jego wynalazkiem posługiwać. Koronny argument brzmiał: to jest zbyt wolne, obciąża procesor zbędnymi obliczeniami.

W związku z czym nasz wynalazca zaczął okłamywać swoich kolegów, że napisał swoje funkcje w taki sposób, że żadnego narzutu na czas pracy procesora nie ma. Koledzy uwierzyli mu w ciemno i zaczęli z funkcji korzystać. Nie minął tydzień, jak cała uczelnia rzuciła się na to, takie to było dobre.

Po czym ktoś sprawdził, jak to z tym obciążeniem procesora jest i kłamstwo wyszło na jaw. Czy ludzie porzucili wynalazek oszusta? Ależ nie; okazał się on strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj wszyscy programiści korzystają z funkcji, ba, z obiektów nawet, które wprowadzają jeszcze większy narzut. Ale ułatwiają myślenie kodem i jego pielęgnację, a zatem ułatwiają życie programiście.

Wszystko to dzięki kłamstwu. Lubisz spaghetti? ^_^


Śr kwi 02, 2014 9:21
Post Re: Jak obalić system
A próbowałeś napisać coś większego "po staremu"? Powodzenia.

Poza tym co ma wspólnego programowanie z polityką? Chyba tylko na poziomie działu personalnego.


Śr kwi 02, 2014 10:10
Post Re: Jak obalić system
Ale wiesz, że uczciwych polityków to myśmy już w historii przerabiali? Może nie wiesz, ja się dowiedziałem ostatnio. O tym, że za czasów saskich politycy byli tak uczciwi, że we wszystkich sprawach, wliczając politykę zagraniczną, obradowali jawnie. Przed nikim nie robili żadnych tajemnic, nawet przed służbą. A legalizm aż trzeszczał...

Muszę dodawać, kto sprawował wtedy nad Rzplitą protektorat?


Śr kwi 02, 2014 14:44
Post Re: Jak obalić system
Nam nie potrzeba polityków naprawdę, całkowicie i niezależnie super uczciwych, tylko skutecznych. Jak to powiedział Mao: Nie ważne, czy kot jest biały, czy czarny, byleby myszy łowił.


So kwi 05, 2014 20:30
Post Re: Jak obalić system
Alus napisał(a):
Ja wierzyłam, po wyborach 4 czerwca 1989r, że nastał czas uczciwych i prawdomównych polityków.
Niestety, moja ówczesna maksyma może nie będzie lepiej, ale będzie uczciwie legła bezpowrotnie w gruzy.
Teraz wybieram jedynie na zasadzie mniejszego zła :(
Też wierzyłem. Do pewnej nocy, kiedy to...
Obrazek
...usłyszałem iście szatański rechot.

    Który skrzywdziłeś człowieka prostego
    Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
    Gromadę błaznów koło siebie mając
    Na pomieszanie dobrego i złego,

    Choćby przed tobą wszyscy się kłonili
    Cnotę i mądrość tobie przypisując,
    Złote medale na twoją cześć kując,
    Radzi że jeszcze dzień jeden przeżyli,

    Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta.
    Możesz go zabić - narodzi się nowy.
    Spisane będą czyny i rozmowy.

    Lepszy dla ciebie byłby świat zimowy
    I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

Czekam, aż ktoś powie im ten wiersz i zrozumieją, że nie ma już dla nich innego wyjścia.
Tego kogoś na pewno poprę.


So kwi 05, 2014 20:53
Post Re: Jak obalić system
Filmik otwierający wątek przypomina mi czasy kiedy Samoobrona szła do wyborów z hasłem: "Oni już byli, oni już rządzili, oni muszą odejść” :) .
Cawilian napisał(a):
Jak to powiedział Mao: Nie ważne, czy kot jest biały, czy czarny, byleby myszy łowił.

Oczywiście nie żaden Mao tylko Deng Xiaoping.


So kwi 05, 2014 21:14
Post Re: Jak obalić system
Cawilian napisał(a):
Alus napisał(a):
Ja wierzyłam, po wyborach 4 czerwca 1989r, że nastał czas uczciwych i prawdomównych polityków.
Niestety, moja ówczesna maksyma może nie będzie lepiej, ale będzie uczciwie legła bezpowrotnie w gruzy.
Teraz wybieram jedynie na zasadzie mniejszego zła :(
Też wierzyłem. Do pewnej nocy, kiedy to...
Obrazek
...usłyszałem iście szatański rechot.

    Który skrzywdziłeś człowieka prostego
    Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
    Gromadę błaznów koło siebie mając
    Na pomieszanie dobrego i złego,

    Choćby przed tobą wszyscy się kłonili
    Cnotę i mądrość tobie przypisując,
    Złote medale na twoją cześć kując,
    Radzi że jeszcze dzień jeden przeżyli,

    Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta.
    Możesz go zabić - narodzi się nowy.
    Spisane będą czyny i rozmowy.

    Lepszy dla ciebie byłby świat zimowy
    I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

Czekam, aż ktoś powie im ten wiersz i zrozumieją, że nie ma już dla nich innego wyjścia.
Tego kogoś na pewno poprę.


Bardzo po chrześcijańsku życzyć komuś samobójstwa. Które nie, nie jest jedynym wyjściem, nawet gdyby ten wiersz miał rację.

Zauważ, o co oskarżasz ludzi, których przedstawiasz z mordeczności. A oskrażasz ich o prowadzenie opartego na masowych egzekucjach terroru. Czy nie za ostro pojechałeś? Wałęsa to NIE Stalin, bez względu na to czy był tym Bolkiem czy nie. Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu.


So kwi 05, 2014 23:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL