Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 18:42



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
 Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 04, 2014 12:29
Posty: 87
Post Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Witam Byliśmy razem prawie rok było wszystko dobrze pół roku na odległość, było ustalone że ja się do niej przeprowadzę,ja chciałem na wiosnę wyjechać i tak było ustalone,przyszedł koniec listopada ona zmieniła zdanie że ma przyjechać w grudniu pod wpływem siostry u siebie miałem stałą pracę.Siostra jej nagadała że mam przyjechać że jak nie przyjadę w grudniu to nasz związek się rozsypie że ja tylko przyjeżdżam na weekendy się zabawić że ja nigdy nie przyjadę,jeszcze założyła się z siostrą o czy przyjadę w grudniu czy nie.Ja nie chciałem się przeprowadzić w grudniu wiadomo w grudniu i styczniu pracy się nie znajdzie ale na mnie naciskała powiedziała że jak nie przyjadę to nie wie czy ze mną będzie,no zwolniłem się z pracy i wyjechałem do niej.Bo mi na niej zależałem,w grudniu ciężko było o pracę pracowałem dorywczo w styczniu rozdałem ulotki w mrozie -12C zamieszkałem u niej jej mama wróciła z zagranicy mieszkać było z nią ciężko często się czepiła wszystkiego więc wynająłem sobie pokoik było ciężko z ulotek dużo się nie zarobi a jeszcze miałem długi ale jakoś przetrwałem styczeń w lutym dostałem pracę jako telemarketer dz dziewczyna się do mnie wprowadziła był piątek pojechaliśmy do mojej rodzinnej miejscowości musiałem załatwić sprawy urzędowe powrót mieliśmy zaplanowany na niedziele ale w niedzielę zmarła mi bliska osoba wiec zostaliśmy do pogrzebu. W tym czasie nadarzyła mi się okazja pracy w moim mieście rodzinnym poszedłem na rozmowę o pracę ale nie wyszło,mieliśmy wrócić w czwartek ale miałem rozmowę w piątek dziewczyna postanowiła wrócić w czwartek.Zadzwoniłem do niej czy dojechała ona wyzwała mnie ty kur kur zastanów czego chcesz ,po tej r tej rozmowie o pracę pojechałem do z powrotem do niej dowiedziałem się też straciłem pracę w telemarketingu zostałem bez niczego ona też nie miała pracy.Ja miałem długi na wet nie miałem na jedzenie postanowiłem że wracam do swojej rodzinnej miejscowości na jakiś czas żeby się odbudować i do nie wrócę chciała że bym jeszcze żebyśmy u jej mamy zamieszkali ale ja nie chciałem bo jak bez kasy u kogoś mieszkać no i z jej mamą ciężko się mieszkało wiec wróciłem byliśmy w związku na odległość cały czas utrzymywałem kontakt SMS Skype dostałem pracę u siebie ale ona powiedziała jeżeli chcesz tam pracować to z nami koniec nie rozumiała mojej trudniej sytuacji finansowej .Rozstaliśmy się powiedziała że nie chce związku na odległość.Później do siebie wróciliśmy poprosiłem ją o szanse pojechałem do niej na urodziny 200km choć byłem bez środków do życia mówiłem jej że nie chcę jej stracić dała mi czas dwa tygodnie powiedziała jak do dwóch tygodni nie przyjadę to koniec z nami.Ja chciałem do nie jechać ale nie miałem na podróż nikt nie miał pożyczyć to powiedziała sprzedaj coś i przyjedz wiec napisałem jej sms nie przyjadę to powiedziała koniec z nami dwa dni późnej zaczęła się spotykać z kolesiem błagałem że by do mnie wróciłem ale pisała do mnie spier odper.odemnie i tskie tkp.cześto się odnosiła wulgarnie zostawiła mnie w takiej sytuacji kiedy mam długi przez ten wyjazd w grudniu ja dla niej z żółciłem pracę a ona mnie zostawiła choć nie ukrywam że siebie też obwiniłam za rozpad związku bardzo ją kocham nie mogę bez niej żyć.Czy mam jeszcze szanse do nie wróć?co robić wiem że ona ma już innego,boli mnie to że dwa dni po rozstaniu zemną miła już innego i powiedziała że już mnie kocha i nie zależy jej nam nie.pozdrawiam


N maja 04, 2014 12:32
Zobacz profil
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Przypuszczam, że będzie to dla Ciebie bolesne, ale...

1) Dziewczyna ma wolną wolę i nie musi chcieć z Tobą być w związku, i jeśli tak, to raczej wypadałoby to uszanować... a nie kombinować, jak ją zmusić do kontynuowania relacji... miłość ma to do siebie, że konieczna jest wola obu stron, aby mogła istnieć

2) Poza tym - zastanów się, czy osoba, która sypie wobec Ciebie wulgaryzmami tylko dlatego, że coś jej się nie spodobało, z którą, jak sam piszesz, ciężko wytrzymać bo czepia się wszystkiego, aby na pewno jest Ciebie warta?? Pomyśl, jak wyglądałoby życie z nią po ślubie? Ja sobie zdaję sprawę, że zakochany człowiek traci głowę i jest absolutnie przekonany, że warunkiem koniecznym i wystarczającym do szczęścia jest związek z Nią, ale... prędzej czy później tak potężne uczucie mija, i okazuje się, że Ona jednak nie jest takim ideałem, za jakiego się ją uważało... przychodzi rozczarowanie i rozwód. Tym bardziej, jeśli życie z nią to męczarnia, a sądząc z Twojego opisu, to do tego może faktycznie dojść.

3) Sorry za ten kubeł zimnej wody, ale sam prosiłeś o radę, to co miałem zrobić? ;/

Pozdrawiam serdecznie!

P.S. http://www.deon.pl/religia/duchowosc-i- ... lubem.html


N maja 04, 2014 16:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Wybacz, ale przebić się przez gąszcz tej pisaniny ciężko. To jaką mieliście sytuacje, co planowaliście to Wy jedynie najlepiej rozumiecie i nikt tutaj tego nie ogarnie. Współczuję szczerze tego że miałem wolę aby zrobić dla niej wszystko, a skończyło się tak. Przeżywasz tragedię. Natomiast tak jak to opisujesz to wygląda na chorą relację. Zwolnić się z pracy, jeździć, sprzedawać coś żeby mieć na bilet. Tak się nie robi wobec kogoś kogo się kocha że się go stawia pod ścianą i karze robić takie rzeczy. Zobacz co się stało z Tobą, bo dla mnie zostałeś trochę oszukany.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N maja 04, 2014 16:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Nie warto wracać do takiej dziewczyny, ani starać się ją odzyskać. To były jakieś chore relacje; zamieszkanie lub nie, jeszcze do tego siostra, jakieś ultimatum, wybacz nie widzę tu miłości a jedynie coś dziwnego


N maja 04, 2014 17:56
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 04, 2014 12:29
Posty: 87
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Dziękuję za odpowiedzi proszę was o Modlitwę za mnie wciąż cierpię nie potrafię się pogodzić z że Ją straciłem przez głupotę jestem załamany mam depresje.


Śr maja 07, 2014 18:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Przez jaką głupotę ją straciłeś? Że ona chciała abyś bez sensu wszystko rzucił i już teraz, od razu bez perspektyw z nią zamieszkał? A dostrzegasz chociaż to że coś w tej relacji nie było ok? Kogo chcesz odzyskać? Osobę która nie liczyła się z Tobą?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr maja 07, 2014 18:53
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 04, 2014 12:29
Posty: 87
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
1.Fakt wyjazd w grudniu do niej to była moja największa głupota ale ona mnie naciskała więc rzuciłem pracę dla Niej.
2.Pracowałem w telemarketingu i tu jest moja wina że tą pracę straciłem ale tam bym zarobił 700 800 zł a więc ciężko było by się utrzymać.
3.Straciłem tą pracę telemark.i postanowiłem wyjechać do swojej miejscowości rodzinnej nie powianiem zostawiać dziewczyny i wyjechać.O to miała żal do mnie.
4.Ustaliliśmy razem na jej urodzinach że za dwa tygodnie do niej przyjadę na stale bo dorywczo pracowałem u siebie.ITU słowa nie dotrzymałem Ale nie przyjechałem bonie miałem za co i wtedy powiedziała że to koniec z nami po dwóch dniach poznała innego.


Śr maja 07, 2014 19:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Rozumiem że chciałeś dobrze. Uległeś naciskom, zaufałeś, chciałem dać jej to czego ona chciała. Każdy popełnia błędy, a Ty padłeś ofiarą swojej dobrej woli.
Trudno żeby Twoją winą było niedotrzymanie słowa, gdy fizycznie nie mogłeś tego zrobić. Nie za bardzo rozumiem tą sytuację, bo raz nadal trudno się przebić przez Twoje wypowiedzi pisane jednym ciągiem, a dwa że nie rozumiem jak można mieć pretensje o to że ktoś tak jak Ty, myśli jak marzeniom zapewnić realne podstawy finansowe...

Teraz będzie ciężko, ale każdy dzień powoli będzie Cię wyciągać z tego smutku. I dobra rada - zanim zdecydujesz się z nią nawiązać kontakt, a może będzie okazja do odnowienia tej relacji, wpierw zastanów się czy warto. A jeśli już to pewne rzeczy muszą się zmienić i musisz widzieć efekty. Teraz jak byliście parą to jeszcze nie jest tak źle, ale jak się ludzie wiążą na stale i wychodzą takie rzeczy to jest tragedia.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr maja 07, 2014 19:29
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 04, 2014 12:29
Posty: 87
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Już nie ma po co się odzywać bo ma innego


Śr maja 07, 2014 19:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Szybko... Nie wiem jaka ona jest, pewnie wiele dobrego też było w waszej relacji. Natomiast to co tu opisałeś, nawet jeśli subiektywne, wygląda patologicznie. Jedyne co z tego jest dobre, to że z czadem dojdzie do przemyśleń i pewnych błędów już nie popełniaj. Możesz rozpaczać bo źle Cię potraktowano, ale nie rozpaczaj że to Twoja wina, bo chyba widzisz sam że nie zrobiłeś nic tak złego aby być karany. Chyba że wcześniej dopuściłeś się jakichś rzeczy?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr maja 07, 2014 19:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 04, 2014 12:29
Posty: 87
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
No niestety czasu już nie cofnę


Śr maja 07, 2014 19:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Jest taka możliwość, ale bez nakręcania się negatywnie, że to było wszystko po to żeby z Tobą zerwać? Szybko coś znalazła nowego chłopaka, a może wcale nie jest taki nowy? No i podstawowe pytanie - po co mieliście razem zamieszkać? Było to konieczne? Wiązało się ze ślubem?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr maja 07, 2014 19:58
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 04, 2014 12:29
Posty: 87
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Może jak bym mi się udało wtedy załatwić kasę na dojazd to bym ten związek uratował i dzisiaj byśmy razem


Śr maja 07, 2014 20:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Może gdybyś przebił głową mur to teraz bylibyście razem. Nie uważasz że takie myślenie jest absurdalne? A może jakby ona chciała być z Tobą, to jedna sytuacja bez wyjścia dla Ciebie, nic by nie zmieniła?

Zastanów się, nie pisz mi, ale sam sobie odpowiedz, za czym tęsknisz? Poza tym że ją kochasz, co jeszcze Ci takiego dawała? Liczy się dla Ciebie w związku np wierność, albo poszanowanie? Bo to co opisałeś świadczy o braku takich odczuć wobec Ciebie.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr maja 07, 2014 20:07
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 04, 2014 12:29
Posty: 87
Post Re: Zostawiła mnie dziewczyna Kocham Ją jak Ją dzyskać
Taki mi postawiła warunek albo przyjadę do Niej a jeżeli nie to koniec z nami


Śr maja 07, 2014 20:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL