Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 17:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
 Czy szczepić dziecko? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Hades napisał(a):
Czytałem ostatnio jednak że szczepionka przeciw grypie - ta zapobiegawcza nadal zawiera merkury
Hotel Merkury? Planetę? Greckiego bożka? Dlaczego coraz więcej na tym forum mamy osób, które nie znają języka polskiego?


Cz wrz 14, 2017 7:32
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Hades napisał(a):
(...)zawiera merkury (...)

Wiesz o tym, że ten metal ma też polską nazwę i nie trzeba posługiwać się angielską?


Cz wrz 14, 2017 8:05
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Wiesz o tym, że ten metal ma też polską nazwę i nie trzeba posługiwać się angielską?
Wie. Ale lenistwo nie pozwala sprawdzić polskiej nazwy.


Cz wrz 14, 2017 8:26
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Chodzi o rtęć a dokładnie jego związek

„Tiomersal", składający się w 49.55% swojej masy z rtęci.

Mit numer 1:

Jest bezpiecznym konserwantem stosowanym w szczepionkach i innych medykamentach.”

Fakty: Karta charakterystyki bezpieczeństwa (MSDS) Tiomersalu dostarczona przez firmę Eli Lilly potwierdza, że ekspozycja płodów i dzieci na działanie Tiomersalu może spowodować „od łagodnych po ciężkie formy upośledzenia umysłowego i zaburzeń motorycznych.” Karta charakterystyki bezpieczeństwa dostarczona przez koncern Sigma Aldrich wymienia poronienie i śmierć płodu, jako możliwe skutki działania po ekspozycji w stanie prenatalnym. – Appendix C.

Źródło: http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/0 ... 0-klamstw/


Cz wrz 14, 2017 16:30
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Na szczęście ponoc w Polsce nie używa sie obecnie żadnych szczepionek na bazie tiomersalu od roku 2006. Czy to prawda - nie wiem - tak wyczytałem w średnio wiarygodnym źródle.
To wspaniale - niestety w USA triomesal nadal sie ładuje szcególnie w szczepionki na grypke.

Tyle w temacie.
Przepraszam za idiomy w moich postach - i zapożyczenia z ang. Zdarza sie jestem tu juz 19 lat!!!


Na marginiesi mam pytanie:
Jak można zaznaczyc posty na tym forum jako przeczytane - wszystkie w każdej kategorii - żebym mógł widzieć tylko nowe - w tej chwili kazdy jest nowy u mnie.


Cz wrz 14, 2017 16:32
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Hades napisał(a):
Chodzi o rtęć a dokładnie jego związek
Jakiego "jego"? Możesz pisać po polsku?
Cytuj:
„Tiomersal", składający się w 49.55% swojej masy z rtęci.
No i co ma ten fakt dla nas oznaczać? Sól kuchenna skłądająca się w 60 % z chloru.... uuuuu... strrrrraaaaszneeee.
Cytuj:
Mit numer 1:
A gdzie pozostałe?
Cytuj:
Fakty: Karta charakterystyki bezpieczeństwa (MSDS) Tiomersalu dostarczona przez firmę Eli Lilly potwierdza, że ekspozycja płodów i dzieci na działanie Tiomersalu może spowodować „od łagodnych po ciężkie formy upośledzenia umysłowego i zaburzeń motorycznych.” Karta charakterystyki bezpieczeństwa dostarczona przez koncern Sigma Aldrich wymienia poronienie i śmierć płodu, jako możliwe skutki działania po ekspozycji w stanie prenatalnym.
Ktoś zaleca szczepić kobiety w ciąży szczepionkami z tiomersalem?
Cytuj:
To wspaniale - niestety w USA triomesal nadal sie ładuje szcególnie w szczepionki na grypke.
A co to jest triomersal? Było o tiomersalu.


Cz wrz 14, 2017 17:27

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Ach Zefciu, czepiasz sie.
Ja piszac szybko tez robie masy literowek i dzieki pamieci wzrokowej poprawiam je "w biegu", ale czesc sie dalej zostaje w postach.
Czy wiesz Hades jaka jest zawartosc tego Tiomersalu w szczepionkach ?
Mysle ze jesli to konserwant to bedzie minimalna.
O wiele wiecej wcieramy sobie konserwantow w produktach kosmetycznych czy w jedzeniu, co robimy codziennie.


Cz wrz 14, 2017 17:34
Zobacz profil
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Zefciu tobie juz podziękuje - masz u mnie ignora - ciągle sie czepiasz a ja chce podyskutować.

Odpowiem ci tylko na to:

Cytuj:
Mit numer 1:
A gdzie pozostałe?

W zapodanym, pow źródle czytac umiesz czy tylko sie czepiać?

Cytuj:
Ktoś zaleca szczepić kobiety w ciąży szczepionkami z tiomersalem?

Do dzisiaj zawiera je 70% szczepionek w USA - szczepic zalecaja lekarze.Głupie pytanie.
W PL do roku 2006 było to samo!!!
Co do literówek. Wybacz jestem w pracy - klikam na szybkiego. Nie potrafisz scierpiec moich literówek daj mnie na ignora. Więcej nie będzie.

Cytuj:
Czy wiesz Hades jaka jest zawartosc tego Tiomersalu w szczepionkach ?
Mysle ze jesli to konserwant to bedzie minimalna.


W szczepionkach na grypę (tj. kilku jej mutacji) nieskutecznej na marginesie, ponoć dawka rtęci w konserwantach bije MAX z CDC 500 krotnie. 500X!!!!
Medycyna w USA to biznes! Tu nie ma żadnych oporów - byle leciała kasa!
Natomiast jak zaznaczyłem na samym poczatku wyczytałem to na necie. Postaram sie znaleść jak wróce do domu - wkleje link - o uile można bo to będzie po angielsku. Widzę że tu tego ang sie boicie.


Cz wrz 14, 2017 18:07
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Mam prośbę: Jako argumenty przedstawiaj fakty, a nie "ponoć".


Cz wrz 14, 2017 18:47
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Jakie fakty człowieku?
To konflikt trwający od lat 60 - Farmaceutyka vs ofiary.
Niby naukowo udowodnino że to substancja nieszkodliwa - z drugiej strony setki procesów sądowych od matek dzieci , które maja teraz trwałe urazy na reszte życia.
To trudny temat.

.
Tak z roku na rok wyglądało ludzkie podejście naukowe do tej substancji:

http://vaccinetruth.org/safety-studies- ... rosal.html

Jak trzeba przetłumaczyc moge udzielic pomocy, z grubsza co roku "naukowcy" zmieniali zdanie na ten temat a firma produkująca preparat (licencja) ma immunited!!!! Nie mozna ich sadzic.
Jak wole szczepionki brac tylko te konieczne i te bez tego syfu.


Cz wrz 14, 2017 18:52
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Hades napisał(a):
Jakie fakty człowieku?
To konflikt trwający od lat 60 - Farmaceutyka vs ofiary.
Niby naukowo udowodnino że to substancja nieszkodliwa - z drugiej strony setki procesów sądowych od matek dzieci , które maja teraz trwałe urazy na reszte życia.
To trudny temat.

Owszem, trudny, bo każda substancja jest szkodliwa - to tylko kwestia stężenia lub ilości. Zaś w tym przypadku trzeba wykazać, że to właśnie szczepionki spowodowały te urazy.

Cytuj:
Tak z roku na rok wyglądało ludzkie podejście naukowe do tej substancji:

http://vaccinetruth.org/safety-studies- ... rosal.html

Jak trzeba przetłumaczyc moge udzielic pomocy, z grubsza co roku "naukowcy" zmieniali zdanie na ten temat a firma produkująca preparat (licencja) ma immunited!!!! Nie mozna ich sadzic.

Aby sądzić konieczne jest popełnienie przestępstwa. Zaś produkcja i stosowanie substancji dopuszczonej do obrotu przestępstwem nie jest. Szkodliwość dla dzieci zaś jest ciągle nieudowodniona.


Cz wrz 14, 2017 19:15
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Hades napisał(a):
Zefciu tobie juz podziękuje - masz u mnie ignora
No oczywiście. Bo skoro wytykam luki, błędy merytoryczne i puste erystyczne zagrywki w Twojej propagandzie to musisz mnie zignorować.
Cytuj:
Do dzisiaj zawiera je 70% szczepionek w USA - szczepic zalecaja lekarze.
Szczepić kobiety w ciąży?
Cytuj:
W PL do roku 2006 było to samo!!!
Szczepiono kobiety w ciąży szczepionkami z tiomersalem, co powodowało uszkodzenia płodów?
Cytuj:
daj mnie na ignora
Niedoczekanie :P
Cytuj:
nieskutecznej na marginesie
https://www.cdc.gov/flu/about/qa/vaccineeffect.htm
Cytuj:
ponoć
I znowu lenistwo. Proszę sprawdzać swoje informacje, a nie pisać "ponoć".
Cytuj:
Medycyna w USA to biznes!
Oczywiście. Podobnie jak piekarstwo, stolarstwo, czy pisarstwo. Każdy profesjonalista żyje z tego co robi. Na tym właśnie polega profesjonalizm. Co jednak z tego trywialnego faktu wynika?
Cytuj:
wkleje link
Czekaj tatka latka, a kobyłkę wilcy zjedzą.
Cytuj:
Jakie fakty człowieku?
Konkretne badania, które pokazują to, co twierdzisz.


Pt wrz 15, 2017 8:10
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Cytuj:
Konkretne badania, które pokazują to, co twierdzisz.


Hahah dobre.]
Pytasz to masz:

Kilka fragmentów z przeglądu literatury medycznej opublikowanego w kwietniu 2001 roku pod tytułem „Thimerosal – Nomination to the National Toxicology Program – Review of the Literature – April 2001„:
Po naszemu nawet:

* Nie znaleziono badań, które oficjalnie oceniały by bezpieczeństwo tiomersalu przed wprowadzeniem go do obrotu.
* W literaturze medycznej nie znaleziono raportów toksyczności u ludzi dotyczących ekspozycji na niskie dawki tiomersalu, znaleziono ograniczone dane odnośnie tego jak szczepionki z tiomersalem jako konserwantem wpływają na poziom rtęci we krwi.
* Odnaleziono ograniczone dane dotyczące toksykologii tiomersalu i jego metabolitu etylortęci ; jednakże dostępne dane wskazują, że toksyczność etylortęci i metylortęci może być podobna.
* Nie znaleziono żadnych danych oceniających rakotwórczość tiomersalu u ludzi.
* Uczulenie na tiomersal jest dobrze opisane w literaturze klinicznej, głównie w postaci nadwrażliwości typu opóźnionego.
* Dane zgromadzone przez lata , wskazują na to, że obserwowane efekty metylortęci na organizmy ludzi podobne do tych obserwowanych u małp.

Masz jakies konkretne badania? Skoro szczekasz - podaj!!


Pt wrz 15, 2017 17:07
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Cytuj:
by sądzić konieczne jest popełnienie przestępstwa. Zaś produkcja i stosowanie substancji dopuszczonej do obrotu przestępstwem nie jest. Szkodliwość dla dzieci zaś jest ciągle nieudowodniona.


Jakakolwiek firma podająca fałszywe ( czy też niepełne a znane) dane do CDC popełnia w ten sposób przestępstwo. Jest przy tym jak zwyczajny oszust - kryminalista który dla kasy naraża jakiś procent dzieciaków i dorosłych - którzy tego syfu nie wydalaja wcale, na poważne problemy zdrowotne. Dlatgo nadal toczy sie postępowanie prawne przeciw firmie Eli Lilly and Company, zresztą nie jedno, która tym syfem handluje od lat 20! Po kilku procesach przestała produkować w 1999 - co z tego skoro na licencji inne firmy nadal to produkuja za co firma Eli Lilly and Company - nadal zdziera spora kase po dzień dzisiejszy.

Jak skończymy temat rtęci - zajmiemy się formaldehydem i aluminium - które również nam państwo naukowcy zapodają przy okazji.. A potem poszukamy co jeszcze oprócz tego mamy w szczepionkach lub czym zastąpiono Thimerosal w medycynie wspólczesnej.


Pt wrz 15, 2017 17:13
Post Re: Czy szczepić dziecko?
Warto dodać bo edytować już nie mogę. Do mojego posta wyżej:

Cytuj:
* Dane zgromadzone przez lata , wskazują na to, że obserwowane efekty metylortęci na organizmy ludzi podobne do tych obserwowanych u małp.


PS:
„Wyższy odsetek całkowitej ilości Hg w mózgu był w postaci nieorganicznej rtęci u małp którym podawano tiomersal i wynosił 34% w porównaniu do 7% u małp narażonych na metylortęć. Wyniki wskazują, że MeHg nie jest odpowiednim punktem odniesienia dla oceny ryzyka po narażeniu na Hg z tiomersalu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1280342/

Jak się non stop podąża za "mainsteamem medycznym" - mozna dać się zapakować mówiąc delikatnie . Tyle na teraz...


Pt wrz 15, 2017 17:47
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL