Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 19:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy 
Autor Wiadomość
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Robek napisał(a):
wybrana napisał(a):
Śmierć, będzie twoim piekłem. Życie, to Bóg - jego zbawienie. Śmierć, to brak obecności Boga - czyli piekło.


Coś ci sie pomyliło, bo śmierć to nie jest piekło.
Śmierć oznacza taki stan w jakim żeśmy byli przed urodzeniem, natomiast piekło to jakieś konkretne miejsce, i w tej sytuacji, nie można mówić że śmierć to piekło, bo to bez sensu.



Umiera ludzkie ciało, natomiast dusza żyje dalej, ale w innym wymiarze. Dusza jest nieśmiertelna - wieczna. Ciało ziemskie jest nam potrzebne tylko do życia tu na ziemi. Po śmierci dostajemy nowe ciało - ciało duchowe. Jakie będzie nasze dalsze życie - całe życie wieczne, zależy od nas, tu i teraz decydujemy o naszej wieczności. To nie są żarty, ani bajki. Nie pozwólmy, aby ten ułamek życia ziemskiego, decydował o naszej wieczności.


Cz maja 19, 2016 9:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
wybrana napisał(a):
Umiera ludzkie ciało, natomiast dusza żyje dalej, ale w innym wymiarze. Dusza jest nieśmiertelna - wieczna. Ciało ziemskie jest nam potrzebne tylko do życia tu na ziemi. Po śmierci dostajemy nowe ciało - ciało duchowe. Jakie będzie nasze dalsze życie - całe życie wieczne, zależy od nas, tu i teraz decydujemy o naszej wieczności. To nie są żarty, ani bajki. Nie pozwólmy, aby ten ułamek życia ziemskiego, decydował o naszej wieczności.


Co ty wymyślasz!
Przecież o własnych siłach nikt nie jest w stanie sie zbawić, więc nie opowiadaj że to wszystko zależy od nas.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz maja 19, 2016 11:13
Zobacz profil
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Robek napisał(a):
wybrana napisał(a):
Umiera ludzkie ciało, natomiast dusza żyje dalej, ale w innym wymiarze. Dusza jest nieśmiertelna - wieczna. Ciało ziemskie jest nam potrzebne tylko do życia tu na ziemi. Po śmierci dostajemy nowe ciało - ciało duchowe. Jakie będzie nasze dalsze życie - całe życie wieczne, zależy od nas, tu i teraz decydujemy o naszej wieczności. To nie są żarty, ani bajki. Nie pozwólmy, aby ten ułamek życia ziemskiego, decydował o naszej wieczności.


Co ty wymyślasz!
Przecież o własnych siłach nikt nie jest w stanie sie zbawić, więc nie opowiadaj że to wszystko zależy od nas.


Robek - a gdzie zgubiłeś swoją wolę ? . Sam nie możesz się zbawić, ale możesz poprzez świadectwo swojej wiary, pragnąć to zbawienie uzyskać. Pragnąć, to znaczy chcieć. Nic się nie dzieje bez naszej woli, bez naszego udziału. Nawet Bóg szanuje twoją wolę.


Cz maja 19, 2016 14:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
wybrana napisał(a):
Robek - a gdzie zgubiłeś swoją wolę ? . Sam nie możesz się zbawić, ale możesz poprzez świadectwo swojej wiary, pragnąć to zbawienie uzyskać. Pragnąć, to znaczy chcieć. Nic się nie dzieje bez naszej woli, bez naszego udziału. Nawet Bóg szanuje twoją wolę.


Własną wolą, mam sie zbawić? co ty wymyślasz :D
Przecież już mówiłem, że o własnych siłach, nikt nie jest w stanie sie zbawić, a to czy ktoś coś pragnie, chce, czy ma jakąś tam wole, nic nie zmieni.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz maja 19, 2016 16:28
Zobacz profil
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Robek napisał(a):
wybrana napisał(a):
Robek - a gdzie zgubiłeś swoją wolę ? . Sam nie możesz się zbawić, ale możesz poprzez świadectwo swojej wiary, pragnąć to zbawienie uzyskać. Pragnąć, to znaczy chcieć. Nic się nie dzieje bez naszej woli, bez naszego udziału. Nawet Bóg szanuje twoją wolę.


Własną wolą, mam sie zbawić? co ty wymyślasz :D
Przecież już mówiłem, że o własnych siłach, nikt nie jest w stanie sie zbawić, a to czy ktoś coś pragnie, chce, czy ma jakąś tam wole, nic nie zmieni.


Bardzo wygodna kalkulacja. Wszystko dla mnie - beze mnie. :3majsie:


N maja 22, 2016 10:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
wybrana napisał(a):
Bardzo wygodna kalkulacja. Wszystko dla mnie - beze mnie. :3majsie:


Czy ty sie czasem zastanawiasz, nad tym co mówisz?
Nie mogąc samemu sie zbawić, mam sie samemu zbawić? :D
Weź sie zastanów nad tym co ty mi tu opowiadasz.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 22, 2016 10:18
Zobacz profil
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Ewangelia Św. Mateusza
Dwie drogi
7:13 Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.
7:14 A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.


Śr maja 25, 2016 10:36
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Wybrana ale Luter to był heretyk.


Śr maja 25, 2016 11:52
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
A wybrana niby wierząca a pracuje w Niedzielę. Nie wiem ale Luter też chyba zakazywał pracy w Niedzielę.
Dzień Święty święcić. A inni narzucają pod pretekstem zatrudnienia by pracować w Niedzielę.
Jeszcze od pracy w Niedziele i Święta się nikt nie zbogacił.
Polska krajem katolickim - zakazać ustawowo pracy w Niedziele i Święta.


Śr maja 25, 2016 12:08

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Hominibus napisał(a):
Jeszcze od pracy w Niedziele i Święta się nikt nie zbogacił.


Jesteś pewien?

Obrazek

Hominibus napisał(a):
Polska krajem katolickim - zakazać ustawowo pracy w Niedziele i Święta.


A poza tym dobrze się czujesz?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr maja 25, 2016 12:22
Zobacz profil
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Nie będzie mniejszość pluć nam w twarz!


Śr maja 25, 2016 12:26
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Wklej se jaki heretycki obrazek obrazujący twoje fiksum dyrdum.


Śr maja 25, 2016 12:28

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Hominibus napisał(a):
Nie będzie mniejszość pluć nam w twarz!



Znaczy też jesteś raczej antyklerykałem? Spoko.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr maja 25, 2016 12:29
Zobacz profil
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Nie sądźcie
7:1 Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.
7:2 Albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą.
7:3 A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
7:4 Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim?
7:5 Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.
7:6 Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, by ich snadź nie podeptały nogami swymi i obróciwszy się, nie rozszarpały was.

Biblia Warszawska - Ewangelia Św. Mateusza


Śr maja 25, 2016 12:47
Post Re: Boże miłosierdzie-czy Bóg mnie słyszy
Napisane jest również nawiedzona wybrana : na podstawie swoich słów będziesz uniewinniony lub oskarżony.
I że z każdego bezużytecznego słowa człowiek zda relację przed Bogiem.
A wreszcie hipokrytko gdy Jezus był u Szymona to do Szymona Jezus powiedział ,, słusznie osądziłeś".
Jesteś płytka jak woda w basenie przy samym brzegu.


Śr maja 25, 2016 13:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL