Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Inicjatywa 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2020 18:34
Posty: 5
Post Inicjatywa
Witam, jestem nowy więc pewnie jestem mało wiarygodny. Pewnie niektórzy, bo CI którzy żyją za mamoną to nie docierają do nich argumenty. Najpierw suche fakty, koronawirus TOp1 temat. CO przyniósł ilozacje społeczeństwa to raz, dwa wszystko się teraz reklamuje by robić zakupy przez internet, no wiadomo jak sie robi przez internet to lepiej przez bank. Jezeli ludzie sie przyzwyczaja cały rynek sie przestawi. Co wyeliminuje powoli pieniądz papierkowy. Nieciekawe gdyż teraz mamy wybór pieniądz bądz cyferki. Gdy nie będziemy go mieli to co ? Będziemy płacić nie dość że bank będzie wiedział gdzie, co, jak kupujemy. To praktycznie gdy splajtuje tracimy wszystko, ktoś jest niewygodny politycznie, to zerowanie konta. Nieciekawe, bardziej mnie martwi to że po pierwsze dotykowe płacenie, wiecie że był taki stary sondaż w Warszawie w którym ludzie sie pytali o czipa na ręke, 60 procent opowiedziało się że to "praktyczne", wiecie do czego nawiązuje. Teraz druga do tej pory nierozwiązana zagadka znamie na czoło, to nie czip. Banki właśnie wprowadzają coś takiego że swoją twarzą masz dostęp do konta, hmm ciekawe. Mógłbym tu powiedzieć o tym multum ale klawiatura mi pewnie nawali. Jak by ktoś chciał zgłebić to mam źródła. I to nie ludzi na YT którzy tworzą własne "sekty". Ja też nie nawoływuje by wychodzić na ulice, bo to nic nie da, jest przepowiedziane że te czasy nadejdą i nic na to nie poradzimy, co najlepsze nadejdą jak złodziej. I tak nadzeszły, wierze że to pierwsze zalążki do ucisku szatana na nas. Proszę tylko by grupować ludzi o podobnych poglądach i chociażby się wspólnie modlić, w tych czsach to nie problem, wideokonferencja itp. Ale Jezus mówił że gdzie grupują się w jego imieniu tam i On jest. Uwierzmy, naprawmy swoje życie, uwierzmy w Boga. Nie da nam to nietykalności, Bog powiedział że każdy będzie cierpiał ale CI co wierzą On będzie z nimi i otrze ich łze. Siedzę w temacie tego co sie dzieje na świecie już 10 lat, koleruje to z Biblią. Jeżeli nie mam racji to wyjde na idiotę, trudno. Jeżeli ją mam i się nie nawrócimy to co będzie ? Sami wiecie, Dziękuje Bogu że zesłał mi dar ducha który mnie prowadzi ale grzechem by było gdybym go nie przekazał dalej.


Pn kwi 20, 2020 18:49
Zobacz profil
Post Re: Inicjatywa
I te źródła nie poinformowała cię, że gdy zbankrutuje bank to Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłaca oszczędności do kwoty 100 000 Euro?
A Jezus o końcu świata powiedział - O dniu onym i godzinie nie wie nikt, ani aniołowie w niebie, ani Syn, jedynie Ojciec - wszelkie ludzkie wskazywania dat stanowią nonsens.


Wt kwi 21, 2020 7:15
Post Re: Inicjatywa
Adamshinio napisał(a):
Co wyeliminuje powoli pieniądz papierkowy. Nieciekawe gdyż teraz mamy wybór pieniądz bądz cyferki. Gdy nie będziemy go mieli to co ? Będziemy płacić nie dość że bank będzie wiedział gdzie, co, jak kupujemy. To praktycznie gdy splajtuje tracimy wszystko
A czy zdajesz sobie, chłopie sprawę, że już obecnie tak jest, że ów „pieniądz papierkowy” nie ma żadnej inherentnej wartości? Jeśli gwarant tego pieniądza splajtuje, to tracimy wszystko. Zatem tylko argument o możliwości śledzenia pozostaje jakoś tam zasadny. Biorąc pod uwagę monitoring w miastach i sklepach, jest to mało istotne. Jak ktoś będzie chciał wyśledzić, co kupujesz, to wyśledzi.
Cytuj:
ktoś jest niewygodny politycznie, to zerowanie konta
Jak ktoś jest niewygodny politycznie w państwie totalitarnym, to można go przecież sprać pałą po głowie i zabrać mu czy to „pieniądz papierowy”, czy to złoto, czy dowolne inne dobra. Zatem nie widzę powodu, aby się obawiać szczególnie zerowania konta. Jest zerowanie konta może trochę tańsze dla państwa, ale przecież i za pałkarzy dużo się na płaci.
Cytuj:
Mógłbym tu powiedzieć o tym multum ale klawiatura mi pewnie nawali.
To jest naprawdę żałosne. Internet jest pełen takich „prześladowanych”, ujawniających „tajemnice rządu światowego” i jakoś nikt tego nie czyści, nikt do nich nie strzela. Więc daj sobie spokój z takimi bredniami.
Cytuj:
Dziękuje Bogu że zesłał mi dar ducha który mnie prowadzi ale grzechem by było gdybym go nie przekazał dalej.
A to już jest sekciarstwo. Bóg przekazał Ducha w sakramentach swojego Kościoła.


Wt kwi 21, 2020 7:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 07, 2020 1:24
Posty: 18
Post Re: Inicjatywa
Pierwsi chrześcijanie jak czytali "Apokalipsę" byli przekonani że czytają o czymś co zdarzy się lada moment.
Marcin Luter też był przekonany że większość przepowiedni tam się wypełniła przez całą historię, aż do jego czasów i ponowne przyjście Jezusa jest już kwestią jednego pokolenia.

Świat się nie skończy tylko dlatego że ludzie płacą komórką. Spokojnie.


Śr kwi 22, 2020 4:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2020 18:34
Posty: 5
Post Re: Inicjatywa
To tak od początku, nie znamy dnia ani godziny ale Biblia daje nam multum wskazówek. I wg mylimy tu pojęcie apokalipsa jako coś co zniszczy świat. To będzie pewien czas dużego ucisku bestii, która doprowadzi do Królestwa Jezusa, to dobra wiadomość. To że pieniądz nie ma pokrycia w złocie to już jest od dawna, nie zastanawia Cie fakt że wielcy gracze jak np Rosja skupuja złoto na potęge ? Z tym plajtowaniem to źle ująłem, patrz masz teraz swoje oszczędności, możesz je schować nawet w skarpecie, jeżeli jeszcze maja wartość to są Twoje, idziesz i kupujesz co chcesz, nikogo to nie interesuje. Jeżeli pieniądze są TYLKO elektornicznymi cyferkami to KAŻDA transakcja jest monitorowana. Tak w takim panstwie jak ktoś jest niewygodny to można go spałować i zabrać co ZNAJDĄ. A tak każdy obywatel który będzie miał inne zdanie może zostać zdalnie odcięty od środków potrzebnych do życia. To o multum informacji chodziło mi o informacje które się składają w całość, obrażasz mnie nie znając mnie. Myślisz że siedze na YT i oglądam filmy ludzi co siedzą na kanapie i snują teorię ? A że ich nie czyszczą, po co ? Kto tym idiotom uwierzy, było już tyle końców świata przecież. Dobra ludzie zawsze wierzyli że apokalipsa dotyczy ich czasów. Ale takie najbardziej popularne Znamie bestii, w jakich czasach by ludzie to mogli zinterpretować do sytuacji ? Były momenty że można było przyjąć znamie bestii na czoło lub ręke ? Bóg zesłał ducha w formie sakramentów kościoła, no to jest najlepsze. A nie wiesz że w każdego kto prawdziwie uwierzy Bóg zsyła na niego łaskę Ducha Świętego. Podyskutujmy bo dyskusja zawsze do czegoś prowadzi. A i ostanie nie, nie tworze sekty xd


Śr kwi 22, 2020 5:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2020 18:34
Posty: 5
Post Re: Inicjatywa
Przepraszam za posta pod ale nie mogę edytować, czy to nie Biblia mówiła że będzie wielu fałszywych proroków ? I to był ich cel, koniec swiata co rok, więc jak są znaki porzedzające te wydarzenia to ludzie mówią "tyle tego było to i to przejdzie"


Śr kwi 22, 2020 6:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL