Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 11:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 żart Jana Pawła II czyli tajemnica fatimska? satanisci exist 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 11:46
Posty: 357
Post żart Jana Pawła II czyli tajemnica fatimska? satanisci exist
Jan Paweł zrobił sobie żarty z grupy ludzi, którzy istnieją w kościele katolickim, ale nie mają z nim zbyt wile wspólnego. Wystarczy pomyśleć: dlaczego tajemnica miała być tylko znana papieżowi... PO CZYM... została przez niego ujawniona? :-)

taka zmiana nie jest raczej przypadkiem czym konsekwencją zaburzeń nastroju?

więc jeżeli papież sobie tak zażartował? czy miał jakiś konkretny powód? jeżeli miał powód, to jaki?

ta tajemnica nie może być prawdą, bo przeczy uniwersalnej prawdzie zawartej w Biblii o zwycięstwie Chrystusa!

amen.

Cytuj:
Trzecia część tajemnicy objawionej 13 lipca 1917 w Cova da Iria-Fatima.

Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego Biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: 'coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim’ Biskupa odzianego w Biel 'mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty’. Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.

_________________
jeżeli Bóg to miłość to coś o nim wiem. Jeżeli Bóg to mądrość to go znam. Jeżeli Bóg to nadzieja, to nigdy w Niego nie zwątpiłem. Jeżeli Bóg jest jednym z nas, to lubię ludzi. Jeżeli Bóg to choroba, to zaraźliwa.


Pt maja 20, 2016 14:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: żart Jana Pawła II czyli tajemnica fatimska? satanisci e
dla ciebie coś może być żartem, a dla Boga jest Jego WYŁĄCZNYM PRAWEM, Duch Święty prowadzi Kościół Święty tak jak chce, Bóg robi co trzeba we właściwym czasie. Co do twoich wątpliwości odnośnie ZAANGAŻOWANIA NASZEJ KOCHANEJ MAMY MARYI W DZIEŁO ZBAWIENIA PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA -> odpowiadam krótko - czytaj Apokalipsę św. Jana Apostoła - Zwycięstwo PRZYJDZIE przez Niepokalaną :) Amen

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


N cze 05, 2016 17:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL