Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 2:30



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga 
Autor Wiadomość
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Helenka napisał(a):
Piotr785 napisał(a):
Jakim znowu mistrzem kochana? Jedynym mistrzem jest Jezus

Jezus pochylał się z miłością nad grzesznikiem, a Ty chcesz linczować.
Piotr785 napisał(a):
Proponuję abyś zajęła się swoimi dziećmi, a nie bronieniem gowniary, która robi sobie żarty z wiary.
Moze jednak zaskoczysz mnie i zgłosisz sprawę dalej?

Skoro znasz jej imię, to pewnie i inne dane, więc zgłoś sam skoro uważasz to za własciwe postępowanie z nastolatką.
A swoja propozycje możesz wsadzić w ... . Moje dzieci sa juz wychowane.


Myślę, że nikt nikogo nie chce sądzić i linczować. Wystarczy reakcja moderacji. Zwrócenie uwagi wobec osoby, która drwi z Boga, sieje niewiarę, neguje racje innych ludzi, jest dobrą postawą. My ludzie wierzący nie zgadzamy się na obrażanie publiczne Boga. Tytuł tego forum jest "wiara.pl", więc niech będzie zachowany szacunek do wiary. Może być ktoś wątpiący i mieć związku z tym pytania, ale nie powinien pozwalać sobie szydzić z wiary, lekceważyć rozważania ludzi wierzących. Niektórzy nawet przyjmują formę drwiny. Taką drwinę odczułam osobiście od uczestnika forum "Robek". Było to jawne czepianie się i szydzenie.


So sie 13, 2016 18:28

Dołączył(a): So sie 13, 2016 15:35
Posty: 14
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Helenka napisał(a):
Skoro znasz jej imię, to pewnie i inne dane, więc zgłoś sam skoro uważasz to za własciwe postępowanie z nastolatką.
A swoja propozycje możesz wsadzić w ... . Moje dzieci sa juz wychowane.


Znam jej imię, nazwisko, wiem gdzie mieszka, Helenko :) Jednak to nie ma znaczenia, nie do mnie należy obowiązek zgłoszenia tej sprawy do odpowiednich organów.
To musicie wy zrobić.
Wiem, że są wychowane i dorosłe. A co u Twojej córki kochana? I wnuka? Odwiedzilas go dzisiaj?


So sie 13, 2016 18:29
Zobacz profil
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Helenka napisał(a):
Najchetniej byście tę biedną, zagubioną nastolatkę wysłali na stos, prawda? Ot moherowy faryzejski katolicyzm :? . Nie przyszło wam do głowy, że raczej należy pochylic się nad zagubioną dziewczyną niz spalić?
A nie zastanawia Cię Helenko, że akurat teraz pojawia się nagle znikąd dwóch nowych użytkowników, których zajmuje wyłącznie sprawa non_serviaam? To jest kolejny dowód na to, że całe to mroczne harcerstwo, to frajerzy ostatni. Zamiast przygotować akcję w sposób wiarygodny - wprowadzić tutaj swoje osoby zawczasu, trochę posiedzieć, zdobyć zaufanie, robią coś tak ordynarnego i grubymi nićmi szytego.

"Mistrz" nie dość, że ma krótkiego, to jeszcze jest tępy i nie potrafi zorganizować nawet durnej forumowej prowokacji. Nic dziwnego, że musi sobie kompensować podrywając młode laski.


So sie 13, 2016 18:35
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
wybrana napisał(a):
Tytuł tego forum jest "wiara.pl", więc niech będzie zachowany szacunek do wiary. Może być ktoś wątpiący i mieć związku z tym pytania, ale nie powinien pozwalać sobie szydzić z wiary, lekceważyć rozważania ludzi wierzących. Niektórzy nawet przyjmują formę drwiny. Taką drwinę odczułam osobiście od uczestnika forum "Robek". Było to jawne czepianie się i szydzenie.

Robek to inna bajka. To dorosły człowiek i jak widać szczęśliwy z tego jak żyje. Nijak sie to ma do pogubionej dziewczyny.
Piotr785 napisał(a):
Znam jej imię, nazwisko, wiem gdzie mieszka, Helenko Jednak to nie ma znaczenia

Ma i to ogromne.
Piotr785 napisał(a):
nie do mnie należy obowiązek zgłoszenia tej sprawy do odpowiednich organów.
To musicie wy zrobić.

Mnie jej postawa nie obraziła. Wręcz przeciwnie. Zobaczyłam biedna młodą dziewczynę, która wpadła w sidła sekty.
Piotr785 napisał(a):
Wiem, że są wychowane i dorosłe. A co u Twojej córki kochana? I wnuka? Odwiedzilas go dzisiaj?

A to nie Twój interes, mistrzu.
zefciu napisał(a):
A nie zastanawia Cię Helenko, [...] "Mistrz" nie dość, że ma krótkiego, to jeszcze jest tępy i nie potrafi zorganizować nawet durnej forumowej prowokacji. Nic dziwnego, że musi sobie kompensować podrywając młode laski

zefciu, Ty jak zwykle z grubej rury :D


So sie 13, 2016 18:37
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Piotr785 napisał(a):
Helenka napisał(a):
Skoro znasz jej imię, to pewnie i inne dane, więc zgłoś sam skoro uważasz to za własciwe postępowanie z nastolatką.
A swoja propozycje możesz wsadzić w ... . Moje dzieci sa juz wychowane.


Znam jej imię, nazwisko, wiem gdzie mieszka, Helenko :) Jednak to nie ma znaczenia, nie do mnie należy obowiązek zgłoszenia tej sprawy do odpowiednich organów.
To musicie wy zrobić.
Wiem, że są wychowane i dorosłe. A co u Twojej córki kochana? I wnuka? Odwiedzilas go dzisiaj?


Ciekawe są te informacje - czyżby agent Tomek działał ? a moje dane też znasz.


So sie 13, 2016 18:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2016 1:17
Posty: 12
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Piotr785 napisał(a):
To musicie wy zrobić.


Ja cały czas próbuję zawiadomić jakieś służby w tej sprawie. Ale mam zbyt mało danych. Obecnie jestem daleko od domu, nie wiem, kiedy wrócę, a tak na odległość to jest dla mnie niewykonalne. Może pod koniec tygodnia będę miał okazję.

Piotr785 napisał(a):
Znam jej imię, nazwisko, wiem gdzie mieszka

To podaj, bracie, choćby na priva.

_________________
Obrazek
Hej, to ja bert04. Undercover. Powyższy profil był tylko dla zmylenia Piotra785. Więcej wyjaśnień - poniżej:
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=916862#p916862


So sie 13, 2016 18:41
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 13, 2016 15:35
Posty: 14
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
zefciu napisał(a):
Helenka napisał(a):
Najchetniej byście tę biedną, zagubioną nastolatkę wysłali na stos, prawda? Ot moherowy faryzejski katolicyzm :? . Nie przyszło wam do głowy, że raczej należy pochylic się nad zagubioną dziewczyną niz spalić?
A nie zastanawia Cię Helenko, że akurat teraz pojawia się nagle znikąd dwóch nowych użytkowników, których zajmuje wyłącznie sprawa non_serviaam? To jest kolejny dowód na to, że całe to mroczne harcerstwo, to frajerzy ostatni. Zamiast przygotować akcję w sposób wiarygodny - wprowadzić tutaj swoje osoby zawczasu, trochę posiedzieć, zdobyć zaufanie, robią coś tak ordynarnego i grubymi nićmi szytego.

"Mistrz" nie dość, że ma krótkiego, to jeszcze jest tępy i nie potrafi zorganizować nawet durnej forumowej prowokacji. Nic dziwnego, że musi sobie kompensować podrywając młode laski.


Nie do końca rozumiem moi drodzy o jakim mistrzu jest tu mowa cały czas. Przeglądałem wiele tematów na tym forum, jednak takiego bluznierstwa jeszcze tu nie widziałem. Dziewczyna ewidentnie potrzebuje szkoły życia, najlepiej w jakimś zamkniętym ośrodku. Nie wiem również o jakie mroczne harcerstwo chodzi. Masz na myśli jakąś sekte? Jeżeli non_serviaam uwiklala się w coś takiego, to na pewno nie jest to sekta.
Nastolatka zmyslila cała sytuacje. Tym bardziej uważam, że potrzebuję ona i kuratora i pomocy psychiatrycznej. Jednak nie do mnie należy kierowanie jej losem, a to wy powinniście zrobić ten pierwszy krok. Nie dajcie się zwieść tym historyjkom słodkiej Kingi.


So sie 13, 2016 18:42
Zobacz profil
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Piotr785 napisał(a):
Jednak nie do mnie należy kierowanie jej losem, a to wy powinniście zrobić ten pierwszy krok. Nie dajcie się zwieść tym historyjkom słodkiej Kingi.

A dlaczego nie Ty? Wszak to Ty jesteś najbardziej oburzony na jej postawę, no i JTKirk.
Piotr785 napisał(a):
Jeżeli non_serviaam uwiklala się w coś takiego, to na pewno nie jest to sekta.

Skąd ta pewność? Aha, przecież ją znasz.
Piotr785 napisał(a):
Tym bardziej uważam, że potrzebuję ona i kuratora i pomocy psychiatrycznej.

Skoro ją znasz i wiesz, że zmysliła, to zawiadom kuratora. Ja tej pewności nie mam i na podstawie Twojej tu postawy widzę psychiatryk dla Ciebie.


So sie 13, 2016 18:49
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Czyli forumowicze was dobrze rozpracowali. Zorganizowany atak na to forum“wtajemniczonych“.
Naprawde zalosne zabawy niedorostkow, ktorzy sie musza dowartosciowac.

Mam nadzieje, ze moderacja wasze IP rozpracuje i watek zamknie, a was zbanuje.


So sie 13, 2016 18:51

Dołączył(a): So sie 13, 2016 15:35
Posty: 14
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Kael napisał(a):
Czyli forumowicze was dobrze rozpracowali. Zorganizowany atak na to forum“wtajemniczonych“.
Naprawde zalosne zabawy niedorostkow, ktorzy sie musza dowartosciowac.

Mam nadzieje, ze moderacja wasze IP rozpracuje i watek zamknie, a was zbanuje.


Tak tu się traktuje ludzi brobiacych swojej wiary? Tak postawę przyjmują ludzie dorośli? Należy spojrzeć na to racjonalnie. Dziewczyna wstawia bluzniercze zdjęcie, które obraża jedynego Boga. Następnie zmysla historyjkę o sekcie, jak jej tam strasznie źle.
O czym to świadczy moi drodzy bracia i siostry? O zaburzeniu osobowości lub innym poważnym zaburzeniu. Tej dziewczyny nie powinno dopuszczać się do miejsc publicznych i internetu.
Ja swój obowiązek spełnilem. Teraz wasza kolej. Nie dajcie się zwieść pięknej i młodej twarzyczce.


So sie 13, 2016 19:00
Zobacz profil
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Piotr785 napisał(a):
Dziewczyna wstawia bluzniercze zdjęcie, które obraża jedynego Boga.

A skąd Ty wiesz, że Bóg poczuł się obrażony? :o
Piotr785 napisał(a):
Następnie zmysla historyjkę o sekcie, jak jej tam strasznie źle.

Może zmyśliła, a może nie zmyśliła.
Piotr785 napisał(a):
O zaburzeniu osobowości lub innym poważnym zaburzeniu. Tej dziewczyny nie powinno dopuszczać się do miejsc publicznych i internetu.

To zgłoś do odpowiednich służb. To Ty ją znasz, a nie my.
Piotr785 napisał(a):
Ja swój obowiązek spełnilem.

Co zrobiłeś? Uwięziłeś ją? To teraz wystarczy tylko zgłosic. Masz wszelkie dane i ją i jestes oburzony na jej postepowanie. My, nie dość, że nie mamy na nią namiarów, to jeszcze nie mamy pewności, czy ta historia jest zmyślona. Na jakiej więc podstawie mamy cokolwiek zgłaszać, skoro nas to zdjęcie nie obraża?


So sie 13, 2016 19:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Hihi, ale jaja się porobiły. Krótko mnie nie było w sieci, a ta historia dalej leci?

Piotr785 napisał(a):


Tak tu się traktuje ludzi brobiacych swojej wiary? Tak postawę przyjmują ludzie dorośli? Należy spojrzeć na to racjonalnie. Dziewczyna wstawia bluzniercze zdjęcie, które obraża jedynego Boga. Następnie zmysla historyjkę o sekcie, jak jej tam strasznie źle.
O czym to świadczy moi drodzy bracia i siostry? O zaburzeniu osobowości lub innym poważnym zaburzeniu. Tej dziewczyny nie powinno dopuszczać się do miejsc publicznych i internetu.
Ja swój obowiązek spełnilem. Teraz wasza kolej. Nie dajcie się zwieść pięknej i młodej twarzyczce.


Boooo... czarny mistrzoooo... super to wszystko namotałeś. Tzn, mam Ci mówić Kingo? PanieKarolu? JTKirku? Ile jeszcze stworzyłeś sobie kopii?

Przyznaję, i ja przejąłem się historią biedenej nastolatki więzionej w ciemnej piwnicy przez bandę zboków, tytułującyc się "grupą przyjaciół". I ja miałem ciary na plecach, jak widziałem ostatni wpisy "Kingi". Ba, nawet próbowałem ją pocieszać, privy pisałem. Ale teraz? Aż wstyd, że tak dałem się nabrać. Znowu...

Nie ma żadnej Kingi, żadnego mistrza, żadnej sekty czy bluźnierstwa. Jakiś zakompleksiony Rysiu z Głodowej Wólki robi tutaj za multiklona, stworzył jakieś konta to tu to tam. Ciekawe skąd zdjęcia wziął? No ale żyjemy w czasach internetu, a reszta to Photoshopem się da zrobić. Całkiem ładnie to wyszło, przyznaję. Lepiej, niż klecenie tej bujdy na resorac.

Masz rację, mój drogi. Albo moja droga. Nie ma żadnej sekty. Nie ma żadnej Kingi. Nie ma żadnej ciemnej piwnicy, w której trzymasz jakieś nastolatki z prowincjonalnych wiosek, zmuszają je do usług seksualnych. I innych. Tylko w Twoich mokrych snach.

Książki tobie pisać, masz talent do zmyślania. Ale już kiedyś dałem się na podobną story nabrać.



Tym razem po prostu przedobrzyłeś, misiu.




Mistrzu, który odrywa się od siłowni, żeby zgrywać wierzącego katolika w internecie... na to wpaść trzeba. Może sam kiedyś z tego książkę napiszę?

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


So sie 13, 2016 19:20
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 13, 2016 15:35
Posty: 14
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Nie wiem o co wam wszystkim chodzi z tym mistrzem. Ja jestem tu tylko po to żeby bronić swojej wiary. To obowiązek każdego katolika. Dziwię się, że nie macie sumienia. Bert04, na jakiej podstawie tak mnie bracie oceniasz?


So sie 13, 2016 19:30
Zobacz profil
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Piotr785 napisał(a):
Witam ta wspaniała forumowa wspólnotę!
Kłania się prosty i skromny Piotr, poświęciłem wiele czasu na przeglądanie tego o to forum. Doszedłem do wniosku, że większość z Was, użytkowników, to katolicy.
Rad z tego jestem, bo niegdyś sporo działalem w Kościele Katolickim. Boga uważam za wspaniałego Pana, któremu należy się cześć.

Jak wspomniałem, poświęciłem wiele czasu na przeglądanie tego skromnego forum. I zatrwozylem się, kiedy zobaczylem użytkowniczke non_serviaam. Czyż ta zagubiona dziewczyna nie bluzni przeciwko Bogu swoim zachowaniem? Czyż nie podważa wiary katolickiej swoim dawnym avatarem i wpisami obrazajacymi jedynego Boga?

Ta sprawa nie powinna być tak zostawiona i apeluje o to, aby każdy z użytkowników przemyślał, czy chce aby drwiny i ośmieszanie naszego Boga przez non_serviaam uszly jej plazem.
Dziewczyna z pewnością powinna drogo zapłacić za ośmieszanie Boga.

Ta dziewczyna powinna wiedzieć co znaczy obrazić Boga. Proszę, aby każdy z Was to przemyślał.
Czas jeszcze jest.

To ty napisales. Tak dokladnie przestudiowales wpisy non_serviaam, a teraz nic o mistrzu nie pamietasz?

I my mamy ci wierzyc?

Znasz ponoc dziewczyne, my nie, ale to my mamy komus (komu?) doniesc, zeby ja zamkneli za bluzniercze (?) wpisy?

Cos jeszcze?


So sie 13, 2016 19:39

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
JTKirk napisał(a):

Robiłeś może screeny? Masz jakieś namiary? Jeżeli nie, jedyna nadzieja w odpowiednich służbach. One już po IP dojdą do jej miejsca zamieszkania i nakryją tak ją, jak i wszytkich, którzy za tym stoją.


Za czym znaczy?

Nieistotne zresztą. Potrollowali sobie, teraz do domciu.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 13, 2016 19:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL