Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 11:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga 
Autor Wiadomość
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Piotr785 napisał(a):
Apeluje do waszych sumien, abyście nie litowali się nad grzesznica, a wysłali na krzyż aby poniosła karę za zniewage Boga.

Cytuj:
Jezus litował się nad każdym grzesznikiem, nad jawnogrzesznica też: "kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień" - znasz to?

Helenko - usiłujesz polemizować z ewidentnym szyderstwem Piotra zawartym w tym zdaniu :(


N sie 14, 2016 10:13

Dołączył(a): So sie 13, 2016 15:35
Posty: 14
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Helenko, jest nam po drodze, bo wyznajemy jedyna i słuszna wiarę. Jesteś moją siostrą, a ja Twoim bratem. Wszyscy na tym forum jesteśmy siostrami i braćmi.
Zbyszek, gorliwy katolik przez wasze postępowanie zwatpil w Pana. Wycofał się. Wyjaśni mi któryś z użytkownikow dlaczego jestem brany za jakiegoś "mistrzunia"...? Nie rozumiem tego. Dziewczyna zmyslila cała sekte bo chciała zwrócić na siebie uwagę. Bert04, zgadzam się z Tobą, Bracie. Nie ma żadnej sekty. Dziewczynie się nudzi w domu. Od dawna czytałem posty na tym forum, jednak to obrzydliwe o erotyczne zdjęcie skłoniło mnie do rejestracji. Serce Jezusa krwawi przez to, że ja kryjecie. Wierzycie dziewczynie, która zmysla i robi z krzyża erotyczny gadżet czy wierzycie dorosłe u mężczyźnie, wyznawcy Chrystusa Pana?


N sie 14, 2016 10:18
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
To twoje posty Piotr785 są obrzydliwe.
Czy moderator mógłby zablokować Piotr785?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N sie 14, 2016 10:26
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Ta sekta to same zło. Hamestagan to nie jest lekki satanizm laveyowski, ale ludzie którzy świadomie wybierają zło dla zła.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N sie 14, 2016 10:34
Zobacz profil
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Alus napisał(a):
Helenko - usiłujesz polemizować z ewidentnym szyderstwem Piotra zawartym w tym zdaniu

Każdy ma szansę na nawrócenie i ufam, że Słowo Boże go przemieni.


N sie 14, 2016 10:50

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
(1) Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą występnych, nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców, (2) lecz ma upodobanie w Prawie Pana, nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą. (3) Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, które wydaje owoc w swoim czasie, a liście jego nie więdną: co uczyni, pomyślnie wypada. (4) Nie tak występni, nie tak: są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N sie 14, 2016 10:53
Zobacz profil
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Piotr785 napisał(a):
Helenka napisał(a):
Alus napisał(a):
Swego czasu na forum pisała osoba "poszukująca Boga, zagubiona", wiele osób uznało za stosowne wspomóc ją w jej rozterkach, okazało - co odkrył jeden z userów - pracowała usilnie tylko po to, aby przenosić odpowiedzi na forum "ateista" i robić z nich bekę.

Ja mam to głęboko w .... pompie, czy ktoś zrobi sobie ze mnie beke w necie. Więcej, wolę pomylić się niz pozostać obojętną.
Z Jezusa też szydzono.


Zgadzam się z Tobą Siostro. Z Jezusa, naszego Pana również szydzono, apostołowie go bronili. I ja będę bronił swojego Pana. Dziewczyna się nie odzywa, nie broni, co oznacza, że czuję się winna. Zdjęcie zostało usunięte, wszystko zostało zatuszowane, jednak brat Zbyszek, który wczoraj pomagał mi w tej duchowej walce na forum, zrobi z tym porządek i zgłosi forum do kurii. Jak i rowniez zdjęcie tej dziewczyny będzie tam zgłoszone. Serce Jezusa krwawi przez takie zachowania.
Apeluje do waszych sumien, abyście nie litowali się nad grzesznica, a wysłali na krzyż aby poniosła karę za zniewage Boga.

Dobrze sie trollu bawisz?

Ty wiesz wszystko o tej dziewczynie, a my na twoje zyczenie mamy cos donosic?
Osobiscie przylaczam sie do Andy72. Watek do zamkniecia a troll do bana.


N sie 14, 2016 11:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
<auto-ciach>

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


N sie 14, 2016 11:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Zagubiona dziewczyna i drwiny z Boga
Starczy tego trolowania.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N sie 14, 2016 12:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL