Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 10:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Mam problem 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Mam problem
Robek napisał(a):
Ale nie popadajmy w aż takie skrajności! bo jeszcze z gigantycznie dużego kubka to bym mógł korzystać, no ale z dzbanka!

Może znajdzie się dzbanek wyglądający jak kubek.

Poza tym co za problem? Wstydzisz się, że rodzina jeszcze bardziej będzie się dziwić? 8)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn wrz 19, 2016 19:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Mam problem
Soul33 napisał(a):
Może znajdzie się dzbanek wyglądający jak kubek.

Poza tym co za problem? Wstydzisz się, że rodzina jeszcze bardziej będzie się dziwić? 8)



Kazał pan, musiał sam :mrgreen:
No i znalazłem :lol: :lol: :lol: ale zacznijmy od początku.
Bo ten kubek 0,9 litra, co go tutaj wcześnej kupiłem
Obrazek
Też nie okazał sie aż taki fajny jak mi sie zdawało.
Bo niby na tym obrazku widać, że można go trzymać czterema palcami, ale jednak to troche oszustwo, bo ja byłem w stanie tylko trzema palcami złapać, więc nieco niewygodnie, i chociaż z łyżeczką nie były przy nim problemu, bo rodzajów tych małych łyżeczek jest kilka, i akurat taki jeden nieco większy rozmiar pasował, i dało rade w tym zamieszać, to jednak nie było jeszcze to.
Ale teraz kupiłem, z przesyłką wyszło 101 złoty, a pojemność 1,9 litra.

Obrazek


Niby 2 litrów nie ma, ale może być :biggrin: w końcu jak postawiłem go koło tego żółtego kubka, to normalnie jakiś gigant! no i właśnie tutaj pojawił się pierwszy problem, bo jak najpierw wrzuciłem 2 torebki herbaty, potem trochę cukru, i zalałem wrzątkiem, to teraz trzeba zamieszać, bo inaczej cukier sie nie rozpuści, a przynajmniej nie w całości, więc biore tą zwykłą łyżkę, i okazało sie że jest za mała :-D bo niby coś tam do dna sięga, i jakoś nie bardzo jest jak mieszać.

Ale rozwiązałem ten problem, bo zwyczajnie nalewam do połowy, wtedy trzeb zamieszać i już można lać do pełna.
Jeśli chodzi o kwestie czy nie jest ciężko podnosić tak duży kubek, to powiem że on tak samo jak żółty egzemplarz, jest produkcji Chińskiej, ale wygląda dużo lepiej, zwłaszcza rączka jest duża i moge bezproblemowo złapać, więc tu jest OK, no i powiem że naprawde, jak potrzymałem w ręce z pół minuty pełny kubek, to już żem sie zmęczył! :D ale tutaj też jak pije to trzymam go tylko przez kilka sekund i kładę na stole, więc tutaj też nie ma problemu, w końcu na gospodarstwie nosze worki ze zbożem często o wadze 70 kilo, i tu daje rade, więc co mi za problem te 2 litry, choć trzeba przyznać że jeśli ktoś nie pracuje fizycznie, czy ogólnie jest słaby, to nie da rady!! to będzie za duży ciężar.

I kolejny etap, to by było skombinować kubek co ma 4 litry, no ale na szczęście to już jest maksimum moich możliwości, i nie udźwignę 4 litrów, a nawet jak udźwignę to będzie dla mnie, nie komfortowa sytuacja, bo to jednak trochę za dużo.
Więc te blisko 2 litry, to już jest finał, w końcu pokazałem już wszystkim ten kubek, każdy się poprzewracał ze śmiechu :D więc jest nadzieja na sukces :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr sie 29, 2018 21:06
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Mam problem
Robek napisał(a):
I kolejny etap, to by było skombinować kubek co ma 4 litry,

A z wiadra nie możesz pić? I roboty mniej, bo raz zaparzona na cały dzień wystarczy :D Wiader ci chyba pod dostatkiem w gospodarstwie :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 29, 2018 21:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Mam problem
Małgosiaa napisał(a):
A z wiadra nie możesz pić? I roboty mniej, bo raz zaparzona na cały dzień wystarczy :D Wiader ci chyba pod dostatkiem w gospodarstwie :D



Do picia z wiadra musze używać dwóch rąk, a do pica z kubka tylko jednej.
Więc tutaj jest duża przewaga kubka nad wiadrem.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N wrz 02, 2018 10:16
Zobacz profil
Post Re: Mam problem
Robek napisał(a):
I kolejny etap, to by było skombinować kubek co ma 4 litry


Kupić drugi 2 l. I na przemian pić, raz prawą a raz lewą, przy okazji dobre jako ćwiczenia siłowe na bicepsy. A wiesz, taki teraz pomysł się pojawił niczym eureka, może by tak skombinować coś jak wielki bidon albo kanister który na plecach mogłbyś nosić z systemem rurek, pijesz kiedy chcesz a ręce wolne.


N wrz 02, 2018 12:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Mam problem
equuleuss napisał(a):
Kupić drugi 2 l. I na przemian pić, raz prawą a raz lewą, przy okazji dobre jako ćwiczenia siłowe na bicepsy.



Z jednego kubka, też moge pić raz lewą ręką a raz prawą, więc to i tak nic nie zmieni, zresztą, przy dwóch kubkach strace wolną ręke, a to przecież o to chodzi że jak jedną ręką pije herbate, to drugą ręką przeglądam internet, a jakbym chciał używać dwóch rąk do picia herbaty, to bym sobie wiadro kupił.
No i mam przy okazji bicepsa ćwiczyć? :D

Widze że mi dobrze radzisz :D :D jak wyjde w niedziele z kościoła, to od razu ide na zakupy, w końcu sklepy otwarte, więc przy okazji zrobie zakupy.
Kościół niby zabronił, no ale skoro przy okazji :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr wrz 05, 2018 23:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL