Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 20:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Jak funkcjonuje prorok? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Pierwszy z brzegu, bez zbędnego szukania:
viewtopic.php?p=918061#p918061

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn gru 19, 2016 21:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
krzysiekniepieklo napisał(a):
Chwat; Co do komunii w stanie grzechu to kłamiesz. Co do propagowania,to nie jesteś precyzyjny. Wygłaszane swojego poglądu to nie jest jeszcze propagowanie.
krzysiekniepieklo napisał(a):
Małgosiaa; poszłaś na łatwiznę. Znajdź w moich wypowuiedziach dokładnie takie twierdzenie jakie przedstawił Chwat
Dokładnego twierdzenia nie przedstawiłem, powiedziałem "jak się nie mylę", więc zaznaczyłem, że mogę się mylić. Jak widać w linku Małgosi do Twojej wypowiedzi, twierdzisz, że nikt "nie ma prawa pozbawiać grzesznika tego pokarmu dającego życie", więc jednak się nie myliłem. Chyba, że chcesz teraz wykręcać kota ogonem i zasłaniać się ewentualną dwuznacznością sformułowań. Łapanie za słowka co do słowa "propagowanie" sobie daruję, tak czy inaczej wyznawałeś swoją wersję spowiedzi, która jest niezgodna z nauką Kościoła.

Tak jak mówiłem, przy takich poglądach nie trzeba być prorokiem, żeby wiedzieć, że będzie się przeciwko wszystkim.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn gru 19, 2016 22:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Jeśli w ten sposób chcesz rzucać oskarżenia to powinieneś zosttać politykiem. Tam to jest normalne. Bóg wymaga od nas trochę więcej. Mam pytanie. Czy jesteś grzesznikiem? Drugie pytanie. Czy uważasz,że jesteś lepszy od tych, którym odmówiono prawa? Warunki przystępowania są dla wszystkich takie same.


Pn gru 19, 2016 22:31
Zobacz profil
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
krzysiekniepieklo napisał(a):
Dimko; Bóg mi powiedział, że będę sam przeciw wszystkim, więc wspólnota odpada.


Szatan przeciez tez jest przeciw wszystkim.


Pn gru 19, 2016 22:33

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Jeśli w ten sposób chcesz rzucać oskarżenia to powinieneś zosttać politykiem. Tam to jest normalne. Bóg wymaga od nas trochę więcej. Mam pytanie. Czy jesteś grzesznikiem? Drugie pytanie. Czy uważasz,że jesteś lepszy od innych grzeszników skoro możesz a inni nie?


Pn gru 19, 2016 22:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Sapper; to jest jakaś nowa szatanologia, bo według mojej wiedzy to szatan ma wielu zwolenników, na przykład tych co rzucają oskarżenia bez pokrycia.


Pn gru 19, 2016 22:41
Zobacz profil
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
krzysiekniepieklo doczytaj wreszcie ze zrozumieniem warunki sakramentu pokuty i pojednania i przyjmowania komunii św.


Pn gru 19, 2016 22:42

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Wybaczcie że się wtrącam (choć nie miałem), ale tym razem trochę pretensja do Was, nie do Krzysztofa: po co z nim dyskutujecie, napędzając Jego urojenia?
Wy się staracie, a Jemu to nie pomoże - przeciwnie, utwierdzi się w przekonaniu że jest "prorokiem".
Żadnej korzyści dla nikogo.
Można by jeszcze dyskutować, gdyby ktoś mógłby mieć wątpliwości co do tego, że może Krzysztof naprawdę jest "prorokiem" - ale myślę, że po tych wszystkich absurdach (od Leppera poczynając a na interpretacjach Mszy Świętej czy wskrzeszenia córko Jaira kończąc) nie ma najmniejszego zagrożenia, żeby ktoś w te imaginacje uwierzył.
Każdy sprzeciw - czy to biblijny, czy doktrynalny czy zdroworozsądkowy jest dla Krzysztofa "dowodem" że jest prorokiem niezrozumianym przez współczesnych i nie znających Boga.
I tak nie zdołacie Go przekonać, a dyskutując tylko napędza swoje urojenia.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt gru 20, 2016 0:55
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Jeśli sprzeciw jest dla Krzysztofa dowodem na proroctwo, to rzeczywiście lepiej z nim nie dyskutować.
Może właśnie przeciwnie, uznać się za jego sojusznika?

Krzysztofie, jeśli zadeklaruję zgodność z Twoimi poglądami i pełne wsparcie dla Twoich teorii, to co wtedy? Zdaje się, że nie będziesz w tym momencie sam przeciwko wszystkim, bo będzie nas dwóch. Jak w tym momencie będzie wyglądał test na proroctwo?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt gru 20, 2016 6:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Dzisiaj w nocy Bóg mi wyjaśnił jaki jest problem na tym forum. Z góry założyliście, że jak prorok to wariat. Nie czytanie tego co piszę po to, żeby mnie zrozumieć ale po to, żeby udowodnić mi kłamstwo ( złapać na hak) i zlinczować. Człowiek, który w ten sposób czyta, nigdy nie zrozumie co drugi mówi bo to go nie interesuje. Macie swój plan a metody realizacji bierzecie z polityki. Bóg jasno to wykazał podczas wczorajszej dyskusji na temat Ewangelii z córką Jaira w tle. W swoim tekście wyjaśniłem jasno o co mi chodzi. Zrozumieliście tylko tyle, że coś zarzuciłem księdzu, zupełnie nie analizując tekstu. Yarpen od razu rzucił mi się do gardła i posunął się nawet do tego, że zarzucił Bogu kłamstwo.( nie wynika to z twierdzenia wprost ale z kontekstu) zrobił to nieświadomie ale wynikało to z błędnej interpretacji i z tego, że nie próbuje zrozumieć co czyta. Poplecznicy zaraz przyłączyli się do jego ataku ( nie rozumieli co czytali albo wobler nie czytali) Andy na koniec jak zrozumiał błąd to wymyślił jakąś karkołomną konstrukcję, żeby chociaż poddać w wątpliwość to co napisałem. - Dalej za chwilę.


Wt gru 20, 2016 10:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Nikt nie zaklada, że prorok to wariat. Ja uznaję wszystkich proroków zgodnie z Biblią.
Nie ma żadnego problemu na tym forum.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt gru 20, 2016 10:56
Zobacz profil
Post Re: Jak funkcjonuje prorok?
Kończymy ten temat, bo on do niczego nie prowadzi.


Wt gru 20, 2016 10:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL