Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 19:54



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
ErgoProxy napisał(a):
Palmer napisał(a):
ohydnych i kretyńskich kreskówek

Marsz do Grobowca świetlików.


Raczysz żartować... To jest naprawdę ohydne i kretyńskie.
Tak, wiem, że to tylko moje zdanie. Czyje niby mam prezentować? :P


N lis 18, 2018 12:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
Palmerze, opowiesz dlaczego ohydne i kretyńskie?

Ergo, jeżeli u Ciebie siedzą to w pewnym sensie są Twoje, co nie musi oznaczać, że do Ciebie należą... o ile faktycznie jeszcze jakieś zostały. A co jeśli ostatni ostrzeżenie dla innych, byt się tu nie sprowadzały, bo bród?

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


N lis 18, 2018 12:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
ARHIZ napisał(a):
bo bród?

Czyżby Ergo miał zamiar przeprawiać się przez rzekę?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lis 18, 2018 12:23
Zobacz profil
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
O ile mi wiadomo, Duchy są wszędzie (niektóre zresztą bywają wredne). Mylę się? To naprostuj, dekanisto. :P

O estetyce nie deliberuję, bo to kwestia gustu. Na razie wygląda jednak, że Palmer utożsamia "ohydne" z "kretyńskie". Ciekawe, czy sam grzeszy urodą. :P


N lis 18, 2018 12:24
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
@Ergo jak tam ta powieść co pisałeś i ten nowy język programowania? :)


N lis 18, 2018 12:46
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
Źle. To znaczy: w ogóle było źle, bo mnie choroba, hm, ogłupiała po prostu, toteż spędziłem parę lat boksując się z mgłą; tak to wyglądało. No miałem kłopoty z ogarnięciem bardziej złożonych konstrukcji HTMLa, a taka jQuery była dla mnie kompletnie niezrozumiała (zefciu będzie wiedział, o co cho).

Język programowania, w sensie samej idei, wyewoluował w zupełnie dziwaczne rejony: otóż chcę kodować w kanji. Może dlatego, że mało o nich jeszcze wiem, :P ale to wiem, że je się da rozkładać na części składowe. Zastanawia mnie, czy nie dałoby się w ten sposób pisać czytelniejszego kodu obiektowego. Fajne jest też to, że Japończycy mają dodatkowo dwa sylabariusze, co załatwia sprawę odróżniania normalnego toku programu od obsługi tzw. sytuacji wyjątkowych, a może też da się zastosować do programowania wielu wątków (w sensie że program Ci się rozszczepia na programy potomne i one komunikują się ze sobą).

Nie pytajta mnie ludziska o powieść, bo mi się ulągł w zeszłym tygodniu pomysł na mangę. :P Od wieków nic nie rysowałem, zresztą nigdy nie były to arcydzieła i w małej ilości tworzone, a equueluss jakoś nie chce się dać namówić na współpracę - więc jak mnie ten pomysł zassie, to znowu się sprawa z pisaniem odwlecze.


N lis 18, 2018 13:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
Małgosiaa napisał(a):
ARHIZ napisał(a):
bo bród?

Czyżby Ergo miał zamiar przeprawiać się przez rzekę?

Haha! Trafiłaś w punkt! :D :D :D

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


N lis 18, 2018 13:07
Zobacz profil
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
A nie kusiło Cię pisać o chorobie...o...manga o schizie :D

Bo mnie tak, tylko że u mnie są bardzo drastyczne sprawy o żyjących osobach...Także chyba to nie przejdzie...

Poza tym trochę już tego jest: "Byłam po drugiej stronie lustra" A.Lauveng; E.Saks" Schizofrenia. Moja droga przez szaleństwo"...

A.Lauveng miała szczęście bo dręczył ją "Kapitan" jakaś zmyślona postać, więc mogła to opisać..fajna książka w ogóle polecam...Tej drugiej nie czytałam, ale posiadam egzemplarz...może w końcu się skuszę...

Ps.Wiem co to jQuery :-)


N lis 18, 2018 13:13
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
No, mechy w dekoracjach rodem z Sienkiewicza i Putin jako zcyborgizowana sztuczna inteligencja chyba wyczerpują definicję schizy? :D


N lis 18, 2018 13:23
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
Ale to zaczerpnięte z Twoich schiz? Czy pomysł autorski? :-o


N lis 18, 2018 13:25
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
E nie, moje schizy były bardzo mało koherentne, toteż żadnego pomysłu z nich się wykrzesać nie da. To znaczy, owszem: psychodramę jakąś literacką wtedy sobie robiłem, ale ona jest raz, że dość osobista, dwa, że kompletnie pasożytnicza, trzy, że to są same dialogi.

Owszem, mam teraz zgryz, lekko paranoidalny, czy mi kto nie wlazł do kompa, nie przeczytał tej dramy i nie rozesłał jej autorom, na których pasożytowałem, z czego - być może - ulągł się np. Rebuild 3.0. Coś za dużo tam nawiązań widzę i inspiracji - ale to może być przypadek; dowodu w ręku nie mam i kropka.


N lis 18, 2018 13:36
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
Ale za to Twoja postać to success story, bo jak rozumiem nie dość, że pracujesz artystycznie to jeszcze zarobkowo?

PS. Też wkurza Cie Nash? :D
PS2. Co to Rebuild 3.0???
PS3. W jakim sensie pasożytnicze?
Skrypt pisał Bóg albo nasze umysły....


N lis 18, 2018 13:50
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
Bezedura. Ja się najpierw wrobiłem w wiecznego studenta, tak że mi potem nawet renty nie dali, a teraz walą przez łeb niepełnosprawnością na każdej komisji. Ponieważ rodzicom to się z jakiegoś powodu uśmiecha i żreć mi dają, łącze opłacają... więcej mi do szczęścia nie trzeba, póki co.

Nasha nie znam, książki nie czytałem, filmu nie oglądałem. Rebuild 3.0 to jest ostatnia odsłona Evangeliona, animca takiego. Pasożytnicze w sensie, że wziąłem cudze postaci i wkładałem im rozmaite kwestie na przypadkowe tematy, co mi akurat do głowy przyszło, byle zająć czymś umysł, żeby nic mi się w nim chorobliwego nie plątało, a trochę też i po to, żeby się tym wypisom przyjrzeć, jak już zdrów będę i jakoś się ustosunkować.


N lis 18, 2018 14:00
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
ErgoProxy napisał(a):
Bezedura. Ja się najpierw wrobiłem w wiecznego studenta, tak że mi potem nawet renty nie dali, a teraz walą przez łeb niepełnosprawnością na każdej komisji. Ponieważ rodzicom to się z jakiegoś powodu uśmiecha i żreć mi dają, łącze opłacają... więcej mi do szczęścia nie trzeba, póki co


Ale Ty chyba wymiatasz w programowaniu? Nie dałoby rady coś zdalnie popracować? Sorki za śmiałość...ale taka sugestia... :biggrin: ja mam rentę i pracę dorywczą zdalnie( nie żebym się kalała pracą ostatnio :D )...a nie programuję...dla programistów jest masa możliwości...tak mi się wydaje... :-) Jak chcesz to podeślę Ci ogłoszenie tego co ja robię może jeszcze szukają...pieniążki mizerne co prawda... :-(

A na socjalną rentę nie masz szans?

No ja tez mam umiarkowany stopień np...Przynajmniej są za to zniżki....

ErgoProxy napisał(a):
Rebuild 3.0 to jest ostatnia odsłona Evangeliona, animca takiego. Pasożytnicze w sensie, że wziąłem cudze postaci i wkładałem im rozmaite kwestie na przypadkowe tematy, co mi akurat do głowy przyszło, byle zająć czymś umysł, żeby nic mi się w nim chorobliwego nie plątało, a trochę też i po to, żeby się tym wypisom przyjrzeć, jak już zdrów będę i jakoś się ustosunkować.


Evangeliona mam na liscie do zobaczenia... :-)

Ale Ty widzę polecasz Grobowiec Świetlików - ja to widziałam i już nie pamiętam ani jednej sceny... :p

Ja bym polecała Death Note osobie, która uważa, że animce są okropne, widziałeś???


N lis 18, 2018 14:13
Post Re: Sto srok za ogon ErgoProxy czyli New Age wg MP
Polecam komuś, kto orzekł, że kretyńskie. Swoją szosą - za obrażanie Pszczółki Mai nie należy się ostrzeżenie? :P

Ja jestem taki programista, że ło. Na chwilę obecną to ja mogę strugać interfejsy w HTML+CSS (jQuery czeka do przetorowania), ale algorytmika u mnie leży i kwiczy. Skończy się na tym, że po jednej stronie kamidany (nie mam kamidany) będą leżały sobie Kiki, a po drugiej Cormen z Knuthem. Jak na soborze trydenckim normalnie. :P


N lis 18, 2018 14:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL