Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 PAPIEŻ FRANCISZEK ABDYKOWAŁ? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PAPIEŻ FRANCISZEK ABDYKOWAŁ?
Mrs_Hadley napisał(a):
Każdy może być moderatórem :), o ile jest mistrzem Photoshopa ;). Miej oczy szeroko otwarte Małgosiu, bo jeszcze warn poleci :P

Muszę zmienić okulary :D. I już widzę, że w nowym nicku dodał literkę :D.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr maja 17, 2017 21:41
Zobacz profil
Post Re: PAPIEŻ FRANCISZEK ABDYKOWAŁ?
Widzę że u co "inteligętniejszych" już zaczynają się pojawia teorie spiskowe wiec warto wyjaśnić oczywiste, tyle że łopatologicznie. :D

Jakbyś droga Mrs_Hadley nie zauważyła "ta mowa pożegnalna" od początku do końca to zwykły, nieszkodliwy żart w dziale "sam wymyśl temat" - ot psikus. Domyślam się że kto jak kto ale Ty fragmentu "Cierpień Młodego Wertera" umieszczonej na jej początku byś nie rozpoznała:

Bóg piastuje was i mnie na swoim łonie. Dostrzegłem gwiazdy dyszlowe Wielkiego Wozu, który lubię najbardziej spośród wszystkich konstelacji. Gdym wychodził od was późną nocą, widniała zawsze nad mą głową. Z jakimże upojeniem wpatrywałem się w nią niekiedy! Czasem podnosiłem ręce i czyniłem ją znakiem, słupem granicznym szczęścia mego tej chwili!

...ale poza tym ta "mowa" jest humorystycznym kolarzem złożonym z różnych "mów" pożegnalnych wygłaszanych na forum, od zefcia po ErgoProxy. Zresztą, co tu dużo mówić na końcu stoi jak byk że całość jest zwykłym żartem.

To doprawy komiczne że całość nabrała takiego rozpędu ale mimo wszystko jak już się pośmialim i pożartowalim to chciałbym się dowiedzieć za co dostałem perm bana na koncie Iago? :P :D


Śr maja 17, 2017 21:44
Post Re: PAPIEŻ FRANCISZEK ABDYKOWAŁ?
Cierpienia, co? No dobra, +1 tynf dla kolegi. : )


Śr maja 17, 2017 21:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: PAPIEŻ FRANCISZEK ABDYKOWAŁ?
Moim zdaniem sprawę należy raz a dobrze postawić jasno:

Obrazek


Cz maja 18, 2017 0:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: PAPIEŻ FRANCISZEK ABDYKOWAŁ?
Iagon napisał(a):
Jakbyś droga Mrs_Hadley nie zauważyła "ta mowa pożegnalna" od początku do końca to zwykły, nieszkodliwy żart w dziale "sam wymyśl temat" - ot psikus


Czy nieszkodliwy, nie mnie oceniać. Dziwny na pewno. I przynajmniej formalnie łamiący parę punktów Regulaminu. Nie wspominając o dziwnym zalewie nekropostingu późną nocą, już usuniętego.

Ja tam bynajmniej :-P czuję się urażony, że pominięto pewną krótką mowę pożegnalną pewnego... mojego kolegi.

viewtopic.php?p=929039#p929039

Iagon napisał(a):
 za co dostałem perm bana na koncie Iago?


Ty się ciesz, że nie dostałeś "ciętej riposty wujka Staszka" na oba konta. Oj za moich starych czasów na pewnym innym forum... bardziej nerwowy bylem na takie żarty.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Cz maja 18, 2017 7:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: PAPIEŻ FRANCISZEK ABDYKOWAŁ?
bert04 napisał(a):
Oj za moich starych czasów na pewnym innym forum... bardziej nerwowy bylem na takie żarty.


I dlatego właśnie wylądowałeś na forumowej geriatrii – a mogłeś sobie folgować do woli, wklejając w internecie zdjęcia łasic tak jak ja. Tyle stracić... :(


Cz maja 18, 2017 7:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: PAPIEŻ FRANCISZEK ABDYKOWAŁ?
Iago napisał(a):
bert04 napisał(a):
Oj za moich starych czasów na pewnym innym forum... bardziej nerwowy bylem na takie żarty.


I dlatego właśnie wylądowałeś na forumowej geriatrii – a mogłeś sobie folgować do woli, wklejając w internecie zdjęcia łasic tak jak ja. Tyle stracić... :(


Czasy inne były, zdjęcia wklejane to byly raczej.. bobry niż łasiczki. Lub, khem, dewocjonalia dla antyklerykałów. Nie mówiąc o zorganizowanych akcjach... ech, wspomnienia wracają. I nie narzekam, do czasu to było satysfakjonujace zajecie.


PS Pewnie ta łasiczka to kolejna zakręcona aluzja dla wtajemniczonych. Lub dla czytających Wertera.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Cz maja 18, 2017 7:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL