Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 5:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Motocyklowe zło?? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 17:29
Posty: 150
Post 
Krzyzyk zawsze można mieć na łancuszku na szyji (a raczej trzeba :p )

Więc nie widze tu problemu ale kolega chciał motocykl a nie hulajnoge

:-D

_________________
Jade jade na motorze....włosy mi rozwiewa wiatr :D:D.....


Śr cze 08, 2005 20:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 19:13
Posty: 35
Post 
Yamaha napisał(a):
Krzyzyk zawsze można mieć na łancuszku na szyji (a raczej trzeba :p )

Więc nie widze tu problemu ale kolega chciał motocykl a nie hulajnoge

:-D


Niektorzy motocyklisci maja na szyjach linki przyczepione do kierownicy, zeby w razie wypadku obcielo im glowe, bo wg. nich lepsze to niz byc kaleka... Po prostu no comment, mam nadzieje ze to tylko mały odsetek. Wszedzie sie znajdzie miejsce by nakleic sobie obrazek ze Świętym czy Krzyżyk (np. na baku)

_________________
FAKFAKFAKFA (mowi kaczuszka)


Śr cze 08, 2005 20:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 17:29
Posty: 150
Post 
ojej nie wiedziałam to czyste samobojstwo Boże chrón ich pomoż im zrozumieć że tak nie wolno :(
Biedni ludzie nie widzą tego co my widzimy nie czują tego co my czujemy żal mi ich... :( tak przeciez nie wolno....tylko Bóg moze nas zabierac do raju sami nie mozemy tego czynić ani sobie ani bliźnim :x

Idę się pomodlić.... :-D :biggrin:

_________________
Jade jade na motorze....włosy mi rozwiewa wiatr :D:D.....


Śr cze 08, 2005 21:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 16:13
Posty: 188
Post 
wsiądź do samochodu, rozpędź go do ponad 200 km/h i odepnij pasy...................i tak ci już nie pomogą :lol:

TRZEBA mieć krzyżyk na szyi :?: :|

a Fakt to istotnie szmatławiec, w Expresie podobno robiono "eksperyment" o zamianie żon...........to ja po prostu :x


Śr cze 08, 2005 23:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 17:29
Posty: 150
Post 
raczej trzeba mieć krzyzyk to już Twoja decyzja czy nosisz znak Boży czy nie :-D no z tą zamianą żon to ja też czytałam coś tak buhahahahaha isty szmatławiec :D

_________________
Jade jade na motorze....włosy mi rozwiewa wiatr :D:D.....


Cz cze 09, 2005 15:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 16:13
Posty: 188
Post 
nie, nie, nie....bo mnie to słówko "TRZEBA" bardzo zaciekawiło.......a niby kto mi każe?


Cz cze 09, 2005 16:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 17:29
Posty: 150
Post 
Buahahhaha napewno nie ja :D

Może wiara nie masz krzyżyka na łańcuszku albo podobizny matki Bożej? itp itd :)

No trzeba to było w sensie że lepiej miec hehe :D


Cz cze 09, 2005 19:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 10:12
Posty: 4
Post 
trzeba nie trzeba robisz co chcesz ;)


Cz cze 09, 2005 20:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 16:13
Posty: 188
Post 
nie no, pewnie, ze krzyżyk noszę

aż koledzy się dziwią, że mi szyi nie wypaliło

tez bym się pomodlila tyle, że się nie modlę.......ale będę was wspierać duchowo :biggrin:



czy mi się tylko wydaje czy kilka obecnych tu osób to wielbiciele włoskiej muzyki??


Cz cze 09, 2005 22:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 16:13
Posty: 188
Post 
wiem, miniaturowe wypowiedzi to mysli, które w przypływie czegośtam :D ujrzaly światlo forum :biggrin: ---------------> nie należy się trudzić z ich odczytywaniem

kiedyś moja koleżanka usilowała mnie przekonać, że jak pomaluje paznokcie na czarno i przesłucham płyty Kata to stanę się złaaaaa ( no nie dosłownie ale w podobnym tonie).....do czego zmierzam?.......przedmioty, ubrania, itp., itd. nie mają aż tak ogromnego wpływu na nasze życie wewnetrze, na to jaką osobą jesteśmy


Cz cze 09, 2005 23:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
No tu się z Tobą nie zgodzę ;)
Uważam, że naszyjnik z czaszek nienarodzonych dzieci - których matki zostały zabite w złyyyyyyych obrzędach - mógłby wpłynąć na psychikę każdego człowieka ;-) :D :x

=================================================

Prośba do moderacji: proszę najmocniej byście nie wycięli tego posta ponieważ nie ma on na celu propagowanie treści okultystycznych/satanistycznych/black/death/metalowych i wszystkiego co można na siłę pod to podpiąć. Stanowi tylko kontynuację tego jakże potrzebnego wątku.

z góry dziękuję

_________________
Mors dicit


Pt cze 10, 2005 8:47
Zobacz profil
Post Re: Motocyklowe zło??
dowora napisał(a):
Witam,
Jestem nowy na forum, ale mam nadzieje ze pomozoe mi ono wzmocnic moja wiare. Mam pewnien problem. Znajomi chca mnie namowic na motocykl typu Harlej ... Z tego co widze osoby ujezdzajace motocykle (szczegolnie tego typu) kojarza sie ze zlem. Skóra, wulgaryzmy, używki, łamanie przepisów oraz ateizm takie mam skojarzenia z takimi ludzmi. Czy zakup takiego motocykla moze u mnie spowodowac milosc do szatana oraz do zła? Bo mi sie wydaje ze mam sie czego bać...
Ja ci powiem, to jest tak kupisz motocykl i po tobie, szatan cie zje :diabel: . A to, ze ci sie kojarzy z ateizme to ta dobra strona? Widac motocyklisci nie sa tacy glupi skoro nie wierza w jakichs bozkow i tp ;-)


Pt cze 10, 2005 13:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 16:13
Posty: 188
Post 
nospheratu napisał(a):
Prośba do moderacji: proszę najmocniej byście nie wycięli tego posta ponieważ nie ma on na celu propagowanie treści okultystycznych/satanistycznych/black/death/metalowych i wszystkiego co można na siłę pod to podpiąć. Stanowi tylko kontynuację tego jakże potrzebnego wątku.

z góry dziękuję


czyli uważasz, ze metal to zło? //wiem, wiem, to nie ten dział do takich dyskusji...


anyway
ale dlaczego aż takie ekstremalne sytuacje??
na pewno malowanie paznokci na czarno nie sprawi, że stanę się satanistką, a glany, ze będe roz..niszczyć kościoły[/b][/u]


Pt cze 10, 2005 22:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 16:13
Posty: 188
Post 
a co do motocyklistów i ich bożków.............możesz przyjąć,że żaden nie czci bozków? chyba nie

i dalej, samo posiadanie/ jazda na motocyklu nie sprawi, że staniesz się zupełnie innym człowiekiem

//może dodać funkcję edycji posta?


Pt cze 10, 2005 22:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post Re: Motocyklowe zło??
dowora napisał(a):
Witam,
Jestem nowy na forum, ale mam nadzieje ze pomozoe mi ono wzmocnic moja wiare. Mam pewnien problem. Znajomi chca mnie namowic na motocykl typu Harlej ... Z tego co widze osoby ujezdzajace motocykle (szczegolnie tego typu) kojarza sie ze zlem. Skóra, wulgaryzmy, używki, łamanie przepisów oraz ateizm takie mam skojarzenia z takimi ludzmi.


Na skojażenia ludzików raczej niewiele poradzisz.
Może wystarczy sam motor bez skóry i całej reszty ;)

dowora napisał(a):
Czy zakup takiego motocykla moze u mnie spowodowac milosc do szatana oraz do zła? Bo mi sie wydaje ze mam sie czego bać...

Nie sądzę. Nie uważam żeby motory były źródłem zła, to poprostu maszyny ;)
Kup sobie harleya, może skórzaną kurtkę i jeździj do woli 8)
Wydajesz się kulturalnym człowiekiem i takim pozostań czy to na motorze czy pieszo ;););)
Jeśli będziesz uważać żeby nikogo (w tym siebie) nie zabić to myślę że spokojnie możesz sobie jeździć na czymkolwiek zechcesz :D

_________________
Obrazek Obrazek


So cze 11, 2005 6:23
Zobacz profil YIM
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL