Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 10:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Dlaczego Pan Bóg jest dobry - sens stworzenia człowieka? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 11:46
Posty: 357
Post Dlaczego Pan Bóg jest dobry - sens stworzenia człowieka?
Dlaczego pan Bóg jest dobry, a my ludzie nie rozumiemy skutkowości grzechu. Przecież kłamanie jest potrzebne, cudzołóstwo nie zgodne z naszą naturą - to nic że nawet zwierzęta mają jednego partnera na całe życie itd itp

Więc co jest takiego w tym źle złego że Bóg odzielił światłość od ciemność? Po co to dobro? Przecież przez nie nie możemy odczuwać przyejmności?

czekam aż ktoś mnie nawróci. bo mam ochote se pogrzeszyć i nie widzę w tym nic złego w drodze do zbawienia. przecież to tylko przyjemności. mam nie jeść cukierków?

_________________
jeżeli Bóg to miłość to coś o nim wiem. Jeżeli Bóg to mądrość to go znam. Jeżeli Bóg to nadzieja, to nigdy w Niego nie zwątpiłem. Jeżeli Bóg jest jednym z nas, to lubię ludzi. Jeżeli Bóg to choroba, to zaraźliwa.


N lip 15, 2018 2:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dlaczego Pan Bóg jest dobry - sens stworzenia człowieka?
supahiroł napisał(a):
Dlaczego pan Bóg jest dobry, a my ludzie nie rozumiemy skutkowości grzechu. Przecież kłamanie jest potrzebne, cudzołóstwo nie zgodne z naszą naturą - to nic że nawet zwierzęta mają jednego partnera na całe życie itd itp



Skąd taki pomysł?

U mnie jeśli chodzi o kury koty psy, to każdy samiec kopuluje z każdą samicą.

supahiroł napisał(a):
czekam aż ktoś mnie nawróci. bo mam ochote se pogrzeszyć i nie widzę w tym nic złego w drodze do zbawienia. przecież to tylko przyjemności. mam nie jeść cukierków?


Lepiej sie już teraz przywyczajać, bo po śmierci będziesz miał życie jak w jakim zakonie, i żadne rozrywki tutaj nie mogą mieć miejsca, w końcu wszelkie rozrywki to jest obrażanie Boga.

No chyba że przejdziesz na Islam :mrgreen: tutaj będą po smierci wszelakie rozrywki, więc to jest bardzo fajna przyjazna religia.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N lip 15, 2018 10:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL