Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 7:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Nie jesteśmy sami w kosmosie? 
Autor Wiadomość
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
A Ty sądzisz, że nie mamy dodatkowych informacji?
No jak macie, to przedstawcie.
Cytuj:
Sęk w tym, ze my mamy całe bogactwo materiałów dowodowych, ale tak bardzo chcemy wierzyć, że nie ma kosmitów, że machamy ręką.
To przestańcie machać tą Waszą zbiorową ręką i oprzyjcie się o te dowody. Kto Wam broni?
Cytuj:
Co ja bym bez Ciebie zrobiła, mój Ty uczony kolego, patrz punkt wyżej. Od zarania dziejów UFO wiąże się z kosmitami.
Nie. Nie mamy żadnych danych, żeby ludzie w czasach przed nowoczesną astronomią wiązali niewyjaśnione zjawiska z kosmitami. Jak mieli wiązać, skoro ich koncepcje kosmologiczne w ogóle nie pozwalały na istnienie jakichś „kosmitów”.
Cytuj:
Żeby Ci uświadomić, że nie tylko łowcy kosmitów traktują tę kwestię na poważnie.
No i co z tego. Ja też uważam, że wszelkie obserwacje powinno się traktować poważnie. Więc nie wiem, do czego chcesz mnie przekonać.
Cytuj:
A dlaczego? Co Cię przed tym krokiem powstrzymuje?
Doświadczenie wskazujące, że nigdy w tych filmach niczego ciekawego nie ma. Gdyby autor miał coś ciekawego do powiedzania, to by przedstawił to w postaci tekstu.
Cytuj:
Spuść bombę na tę trąbę!
Uhm!
Cytuj:
Wiesz, że UFO to dla mnie skrót od kosmitów.
Nie, nie wiedziałem tego. Jak w takim razie nazwiesz niezidentyfikowany obiekt latający?


Pn sie 06, 2018 11:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
zefciu napisał(a):
No jak macie, to przedstawcie.


Zapraszam:
Starożytni kosmici / Astronauci / Kosmonauci - Dowody!
https://www.youtube.com/watch?v=uQrhY61neLg
Starożytni Kosmici - Dowody że Ziemię Dawno Temu Odwiedzili Obcy Wpłynęli na Ludzi
https://www.youtube.com/watch?v=NBH8ZofuEfA
NASA Odkryło Obcą Cywilizację i Ogłosi Istnienie Obcych
https://www.youtube.com/watch?v=pmbE8Us5dVU
KSIĘGA HENOCHA – ZAKAZANA KSIĘGA BIBLII
https://www.youtube.com/watch?v=diVI7saQne8

Cytuj:
To przestańcie machać tą Waszą zbiorową ręką i oprzyjcie się o te dowody. Kto Wam broni?


Zefcie nam bronią. Zefcie z góry przekreślają nasze dowody. Najwyraźniej się czegoś obawiają. I obawiam się, że tym czymś jest... wiedza.

Cytuj:
Nie. Nie mamy żadnych danych, żeby ludzie w czasach przed nowoczesną astronomią wiązali niewyjaśnione zjawiska z kosmitami. Jak mieli wiązać, skoro ich koncepcje kosmologiczne w ogóle nie pozwalały na istnienie jakichś „kosmitów”.


Chrzanisz. Kiedyś kosmitów odbierali jako bogów odwiedzających ziemię.

Cytuj:
No i co z tego. Ja też uważam, że wszelkie obserwacje powinno się traktować poważnie. Więc nie wiem, do czego chcesz mnie przekonać.


Do tego, żebyś zaczął traktować poważnie m.in. moje obserwacje. A Ty na dzień dobry doniosłeś na mnie do modów, żeby zdeprecjonować mój wątek.

Cytuj:
Doświadczenie wskazujące, że nigdy w tych filmach niczego ciekawego nie ma. Gdyby autor miał coś ciekawego do powiedzania, to by przedstawił to w postaci tekstu.


Ciekawa teoria. Ator zawsze pod filmikami linkuje źródła. Więc możesz pominąć film i skoczyć do źródeł pisanych.

Ja osobiście wolę filmy, szczególnie, jak je nagrywa inteligentny, charyzmatyczny koleś.

Cytuj:
Nie, nie wiedziałem tego. Jak w takim razie nazwiesz niezidentyfikowany obiekt latający?


UFO

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn sie 06, 2018 12:34
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
Zapraszam
Podziękuję.
Cytuj:
KSIĘGA HENOCHA – ZAKAZANA KSIĘGA BIBLII
Czego się wydzierasz? Kto niby zakazał Księgę Henocha i na czym ten zakaza polega? W Polsce Księga Henocha jest dostępna powszechnie. M. in. w wydaniu chrześcijańskiego wydawnictwa Vocatio:

https://vocatio.com.pl/pl/p/Apokryfy-St ... amentu/592
Cytuj:
Zefcie nam bronią.
Ależ nie. Nijak Wam nie bronimy. Spróbujcie. Obiecuję, że nie będziemy bili.
Cytuj:
Chrzanisz. Kiedyś kosmitów odbierali jako bogów odwiedzających ziemię.
Nie. Kiedyś ludzie wierzyli, że ziemię odwiedzają bogowie. Dzisiaj niektórzy wierzą, że ziemię odwiedzają kosmici. To nie znaczy, że „kiedyś ludzie odbierali kosmitów jako bogów”. Co najwyżej może sugerować, że pewne zjawiska kiedyś interpretowane jako przynależne do świata boskiego obecnie interpretuje się jako zjawiska związane z obcą cywilizacją.

Natomiast wcześniej twierdziłaś, że „od zarania UFO wiąże się z kosmitami”. Czyli kłamałaś, bo teraz twierdzisz coś sprzecznego, jakoby wiązano z bogami.
Cytuj:
Do tego, żebyś zaczął traktować poważnie m.in. moje obserwacje.
Proszę zatem te obserwacje mi przedstawić.
Cytuj:
Ciekawa teoria. Ator zawsze pod filmikami linkuje źródła. Więc możesz pominąć film i skoczyć do źródeł pisanych.
Proszę zatem od razu podać mi źródła pisane.
Cytuj:
Cytuj:
Nie, nie wiedziałem tego. Jak w takim razie nazwiesz niezidentyfikowany obiekt latający?


UFO
To jak w takim razie odróżnić w Twoim pisaniu, czy mówiąc „UFO” masz na myśli obiekt, który lata i którego nie zidentyfikowaliśmy, czy też kosmitów?


Pn sie 06, 2018 12:44

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
"W wieku dwudziestu kilku lat zaczęłam palić marihuanę oraz interesować się okultyzmem, ''religią'' New Age, spirytyzmem, kontaktowaniem się z umarłymi itd"
https://www.youtube.com/watch?v=8PN9GzAlOWQ

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn sie 06, 2018 12:51
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
Andy72 napisał(a):
https://www.youtube.com/
To jest jakiś konkurs, kto więcej filmików zaspamuje?


Pn sie 06, 2018 12:55

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
To nie jest jakiś filmik, ale świadectwo jak niebezpieczne jest new Age, w połączeniu z narkotykami

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn sie 06, 2018 12:57
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
W dokumencie BBC omawiano UFO nad USA i wskazywali jak to "dziwnym" trafem UFO pojawiało sie w momentach, gdy zachodziła potrzeba odwrócenia opinii publicznej od niewygodnych zdarzeń w polityce krajowej lub międzynarodowej.
W Polsce także UFO pojawiło się niemal równolegle z wydarzeniami w Radomiu i Ursusie w 1976r - w okolicach Lublina wylądowało UPO i zabrało napotkanego rolnika do wnętrza, dokonano jego badań i pomiarów.....tą bajeczkę PRL-owska telewizja serwował niemal codziennie :D


Pn sie 06, 2018 13:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):

Zapraszam:
Starożytni kosmici / Astronauci / Kosmonauci - Dowody!
https://www.youtube.com/watch?v=uQrhY61neLg
Starożytni Kosmici - Dowody że Ziemię Dawno Temu Odwiedzili Obcy Wpłynęli na Ludzi
https://www.youtube.com/watch?v=NBH8ZofuEfA
NASA Odkryło Obcą Cywilizację i Ogłosi Istnienie Obcych
https://www.youtube.com/watch?v=pmbE8Us5dVU
KSIĘGA HENOCHA – ZAKAZANA KSIĘGA BIBLII
https://www.youtube.com/watch?v=diVI7saQne8



To nie są dowody, to jest zwykła gadanina na poziomie jaki widać w tym filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=YxobYlQ_rm4&t=1s


towarzyski_pelikan napisał(a):
Do tego, żebyś zaczął traktować poważnie m.in. moje obserwacje. A Ty na dzień dobry doniosłeś na mnie do modów, żeby zdeprecjonować mój wątek.




Chwile przed zaśnięciem, jak również moment po przebudzeniu, mogą u ludzi występować halucynacje, więc to UFO jest wytworem twojego mózgu.


towarzyski_pelikan napisał(a):
Ciekawa teoria. Ator zawsze pod filmikami linkuje źródła. Więc możesz pominąć film i skoczyć do źródeł pisanych.



Ator już taki jest, że jednym razem bardzo mądrze i rzeczowo wypowiada się na tematy polityczne czy też biznesowe, a drugim razem zaczyna opowiadać o bomblach czasoprzestrzennych które zrzucone na armie przeciwnika :D powodują to że w tym miejscu gdzie ta bomba spadła, czas płynie woniej, i dzięki temu można zyskać dużą przewagę, w końcu przeciwnik jest tak jakby spowolniony :D a opowiada to wszystko całkowicie na serio :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn sie 06, 2018 13:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
zefciu napisał(a):
Podziękuję.


Twój wybór. Ale potem nie pitol, że nie masz dowodów.

Cytuj:
Czego się wydzierasz? Kto niby zakazał Księgę Henocha i na czym ten zakaza polega?


Widzisz, i wyszło szydło z worka. Gdybyś w ogóle raczył kliknąć w filmik, to byś dostrzegł, że napis, którego tak się przestraszyłeś, został przeze mnie żywcem przyklejony z yt.

Ator zawsze nazywa zakazanym wszystko co nie mieści się w kanonie. Apokryfy to zakazane księgi Biblii, mówi też o zakazanej historii czy zakazanej archeologii.

Cytuj:
W Polsce Księga Henocha jest dostępna powszechnie. M. in. w wydaniu chrześcijańskiego wydawnictwa Vocatio:


Podobnie jak materiały dowodowe na obecność kosmitów. Co nie zmienia faktu, że to wiedza zakazana, niekanoniczna.
Cytuj:
Ależ nie. Nijak Wam nie bronimy. Spróbujcie. Obiecuję, że nie będziemy bili.


To posłuchaj Atora. Jak nie posłuchasz, to dajesz dowód, że nie masz ochoty na dowiedzenie się czegokolwiek w tej materii.

Cytuj:
Nie. Kiedyś ludzie wierzyli, że ziemię odwiedzają bogowie. Dzisiaj niektórzy wierzą, że ziemię odwiedzają kosmici. To nie znaczy, że „kiedyś ludzie odbierali kosmitów jako bogów”. Co najwyżej może sugerować, że pewne zjawiska kiedyś interpretowane jako przynależne do świata boskiego obecnie interpretuje się jako zjawiska związane z obcą cywilizacją.


A co było tymi "bogami" Twoim zdaniem?

Cytuj:
Natomiast wcześniej twierdziłaś, że „od zarania UFO wiąże się z kosmitami”. Czyli kłamałaś, bo teraz twierdzisz coś sprzecznego, jakoby wiązano z bogami.


Bo tak postrzegano kiedyś obcych, jako bogów.

Cytuj:
Proszę zatem te obserwacje mi przedstawić.


Zapraszam do posta otwierającego wątek.

Cytuj:
Proszę zatem od razu podać mi źródła pisane.


No już nie przesadzaj, leniuszku. Jak będziesz chciał, to sam sobie odnajdziesz. A jak nie, to nie. Będziesz całe życie ignorantem.

Cytuj:
To jak w takim razie odróżnić w Twoim pisaniu, czy mówiąc „UFO” masz na myśli obiekt, który lata i którego nie zidentyfikowaliśmy, czy też kosmitów?


Nie trzeba rozróżniać. Będę ich używać wymiennie.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn sie 06, 2018 14:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
Robek napisał(a):
To nie są dowody, to jest zwykła gadanina na poziomie jaki widać w tym filmiku.


Tęczowy Robciu, obejrzałeś choć jeden z tych filmów, ze się wypowiadasz?

Cytuj:
Chwile przed zaśnięciem, jak również moment po przebudzeniu, mogą u ludzi występować halucynacje, więc to UFO jest wytworem twojego mózgu.


Błąd logiczny. To że mogą występować, nie znaczy z konieczności, że występują.

Cytuj:
Ator już taki jest, że jednym razem bardzo mądrze i rzeczowo wypowiada się na tematy polityczne czy też biznesowe, a drugim razem zaczyna opowiadać o bomblach czasoprzestrzennych które zrzucone na armie przeciwnika :D powodują to że w tym miejscu gdzie ta bomba spadła, czas płynie woniej, i dzięki temu można zyskać dużą przewagę, w końcu przeciwnik jest tak jakby spowolniony :D a opowiada to wszystko całkowicie na serio :mrgreen:


Ator zawsze przy swoich filmikach o teoriach spiskowych powtarza mantrę "To, że omawiam daną teorię spiskową, nie znaczy, że w nią wierzę. Poddaje ją tylko analizie logicznej. A to, że coś jest logiczne, nie znaczy, że jest prawdziwe". Tak mniej więcej, cytuję z pamięci. Więc nie kłam, pysiu.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn sie 06, 2018 14:58
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
Apokryfy to zakazane księgi Biblii
Tak bardzo zakazane, że polskie tłumaczenie apokryfów Nowego Testamentu ukazało się pod redakcją księdza Marka Starowieyskiego i zostało opublikowane przez katolickie wydawnictwo WAM (Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy), natomiast tłumaczenie apokryfów Starego Testamentu zostało dokonane pod redakcją księdza profesora Ryszarda Rubinkiewicza i wydało je katolickie wydawnictwo Vocatio.
Sprawdź sobie, co oznacza słowo 'apokryfy', zamiast pleść głupoty.

towarzyski_pelikan napisał(a):
mówi też o zakazanej historii czy zakazanej archeologii
Widocznie ktoś mu używania rozumu zakazał, więc plecie bzdury.


Pn sie 06, 2018 15:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
akruk napisał(a):
Tak bardzo zakazane, że polskie tłumaczenie apokryfów Nowego Testamentu ukazało się pod redakcją księdza Marka Starowieyskiego i zostało opublikowane przez katolickie wydawnictwo WAM (Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy), natomiast tłumaczenie apokryfów Starego Testamentu zostało dokonane pod redakcją księdza profesora Ryszarda Rubinkiewicza i wydało je katolickie wydawnictwo Vocatio.
Sprawdź sobie, co oznacza słowo 'apokryfy', zamiast pleść głupoty


Tak bardzo niezakazane są apokryfy, ze jak Pelikan wstawia cytat z Ewangelii Tomasza, to katolicy ruszają na nią ze święconą wodą :D

Cytuj:
Widocznie ktoś mu używania rozumu zakazał, więc plecie bzdury.


Tak? Mnie w szkole nikt w szkole nie przekazywał wiedzy o wydłużonych czaszkach pojawiających się w różnych miejscach świata w tym samym czasie. Coś tam może było mimochodem wspominane przy omawianiu cywilizacji egipskiej, ale to zdecydowanie nie jest wiedza powszechnie znana.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn sie 06, 2018 15:31
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):

No już nie przesadzaj, leniuszku. Jak będziesz chciał, to sam sobie odnajdziesz. A jak nie, to nie. Będziesz całe życie ignorantem.


I tu jesteś w błędzie. Twoim obowiązkiem jest podać źródło "wiedzy", którą przekazujesz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sie 06, 2018 15:41
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
Coś tam może było mimochodem wspominane przy omawianiu cywilizacji egipskiej, ale to zdecydowanie nie jest wiedza powszechnie znana.

Przecież wiadomo że piramidy zbudowali żołnierze Napoleona...

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn sie 06, 2018 15:44
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
Małgosiaa napisał(a):
towarzyski_pelikan napisał(a):

No już nie przesadzaj, leniuszku. Jak będziesz chciał, to sam sobie odnajdziesz. A jak nie, to nie. Będziesz całe życie ignorantem.


I tu jesteś w błędzie. Twoim obowiązkiem jest podać źródło "wiedzy", którą przekazujesz.

Przeciez pelikan podaje: filmiki na youtubie. :D

I tak rozszerza sie fake- wiedza.


Pn sie 06, 2018 16:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL