Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Studia 
Autor Wiadomość
Post Re: Studia
No, muszę napisać projekt po Angielsku tylko że jestem słaby z angielskiego i nie mam jak tego napisać. Bo z tłumacza Google to se można


Śr paź 14, 2020 21:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Studia
Poproś o pomoc kolegów albo zaproponuj wymianę - ktoś będzie tłumaczyć dla ciebie porcje tekstu na angielski, a ty wykonasz jakąś usługę w zamian.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Śr paź 14, 2020 21:53
Zobacz profil
Post Re: Studia
Quinque napisał(a):
No, muszę napisać projekt po Angielsku tylko że jestem słaby z angielskiego i nie mam jak tego napisać.
Długi ten projekt? Jeśli to krótka praca, a nie coś pokroju magisterki, to napisz po angielsku „jak umiesz” i mi wyślij na priva.


Cz paź 15, 2020 7:50
Post Re: Studia
No taki na 5 minut do odczytu(w tym jakieś obrazki)


Cz paź 15, 2020 8:33
Post Re: Studia
Quinque napisał(a):
No taki na 5 minut do odczytu(w tym jakieś obrazki)
No to spoko oko. Wysyłam Ci maila na priva.


Cz paź 15, 2020 8:34
Post Re: Studia
pózniej wyśle bo pisalem na kartce i musze do worda przepisać. Teraz nie mam czasu i jeszcze o na 15 specjalnie musze jechać na uczelnie na jeden wykład. Bo ten profesor se tak uwidział


Cz paź 15, 2020 10:29
Post Re: Studia
W sumie trochę żałuję że nie poszedłem do roboty. Miałem zagajoną robotę u takiego Ginka na tartaku przy noszeniu desek. Poszedłem do tej szkoły i nie wiem czy jak skończę to znajdę robotę. Poza tym, prawie żaden mój kolega nie chodzi na studia, głównie koleżanki. Trochę wstyd przed chłopakami, każdy do roboty. Jeden w moim wieku jeździ prawie nową Beemką A ja mam Opla Astre G bez przeglądu :(


Pn lis 09, 2020 17:01
Post Re: Studia
Quinque, szczerze: ile masz lat? Bo jezeli ponizej 30. to posiadanie jakiegokolwiek samochodu jest luksusem a nie oczywistoscia. Twoi rowiesnicy na zachodzie niekoniecznie wszyscy jezdza samochodami. Znam paru o zacieciu ekologicznym, ktorzy jezdza tylko rowerami i srodkami komunikacji publicznej. Moj syn wlasnie pozbyl sie samochodu, bo zauwazyl, ze go po prostu na niego nie stac. A na razie wlasnie pracuje, bo ciagle nie wie, co ze soba zrobic.

Mozesz rzucic studia i pojsc zarabiac pieniadze. Jestes w miare mlody i zdrowy, to sobie poradzisz. Za 20-30 lat moze byc dla ciebie krytycznie z praca bez sensownego wyksztalcenia.


Pn lis 09, 2020 21:13
Post Re: Studia
Quinque, domyślam się, że jak się dorobisz, to marzysz sobie pałac postawić w środku wsi i w nim tam pałacować, czy Ciebie będzie stać, czy nie.

ProxyOne, chłop na wsi wychowany, tyle że po wojnie, strasznie się zżyma na ten obyczaj. Robi w takiej firmie odzieżowej i szefostwo u niego też sobie zaczęło pałacować, jak tylko uskładało z działalności. Tymczasem przyszła pandemia; sklepy trzeba było zamknąć, zamówienia zacząć wyskrobywać z dna rynku. Teraz szyją fartuchy medyczne i maseczki. Rząd może w każdej chwili zrobić lockdown do tego, a biorąc pod uwagę, że te matoły ciągle czekają na szczepionkę, to lockdowny możemy mieć regularnie przez trzy lata ich pożal-się-Szatanie rządów. Jak myślisz, QQ, kiedy szefostwo ProxyOne zacznie te pałacyki swoje wyprzedawać, bo nie będzie ich mogło utrzymać?

Ty sobie QQ zakarbuj: prawdziwa moc z cienia nie wychodzi. Jakbyś się pytał, skąd się wzięła nagła kariera słowa: empatia - to mój znajomy ze studiów wylansował. Taka marka rozpoznawcza, demonstracja palety kontaktów i możliwości wpływu. Nie powiem, kto. Powiem, że gej.


Pn lis 09, 2020 21:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL